Keturios tendencijos, kurias „Blockchain“ dominuos „Emerging Tech“ 2019 m

„Blockchain“ ateities technika

Paskelbkite finansų krizė 2008 m, Bitcoin atsirado ir palaipsniui įgijo daug dėmesio. Nors pagrindinis kriptovaliutos gyvybingumas vis dar yra spekuliacinis, „Blockchain“ pasirodė esanti viena iš pagrindinių technologijų ir tikimasi, kad ji padarys didelius dalykus – spręs problemas ir atvers daugybę galimybių įvairiose pramonės šakose. Kai žmonės kiekvieną dieną supranta savo platų pritaikymą, „Blockchain“ toliau populiarėja.

„Blockchain“ ateities technika

Žvelgiant į praėjusius metus, pateikiame keletą pagrindinių pastebėjimų, kaip sekėsi „Blockchain“ ir ką tikimasi pakeisti organizacijoms.

Atkreipkite dėmesį: tai svečias, kurį parašė Zac Cheah, generalinis direktorius „Pundi X“.

Skaitykite daugiau apie „Pundi X“ čia.

1. Tradicinės įmonės, nagrinėjančios „Blockchain“ technologiją

Mes matome vis daugiau ir daugiau bendrovių, naudojančių šią pažangiausią technologiją arba jau diegiančios ją, atsižvelgiant į daugybę programų. Organizacijos dabar kuria pajėgumus, reikalingus tam, kad „blockchain“ būtų įtrauktas į pagrindinį priėmimą. Pramonės šakos, kuriose pastebimas vis didesnis „Blockchain“ pritaikymas, yra bankininkystė, finansinės paslaugos, draudimas, tiekimo grandinės valdymas, sveikatos priežiūra, elektroninė komercija, žaidimai ir akademikai.

Tarpvalstybinio tarpbankinio finansinio telekomunikacijų draugija (SWIFT) pradėjo bandomąją visuotinės mokėjimo iniciatyvos (GPI) paslaugą, kad prisijungtų prie augančių „blockchain“ ir „fintech“ paslaugų..

„IBM Blockchain“

Skaitykite: „IBM Blockchain“ lažybų apmokėjimas: 1500 darbuotojų & 500 projektų visame pasaulyje

Sąnaudų mažinimas ir procesų supaprastinimas yra strateginės vertybės, kurias „blockchain“ pateikia ant stalo. Pirmosiomis dienomis pastebėjome mokėjimų, perlaidų, kilmės ir atsekamumo „blockchain“ priėmimą, kuris atitinka numatomą grąžą. Nors yra „blockchain“ programų, kurios žada suteikti įmonėms pagrindinį pranašumą, tikimasi, kad 2018 m. Ir 2019 m. Lyderiai ir toliau priims bylas, turinčias aiškią naudą..

2. „Blockchain“ technologijos naudojimo ne tik finansinėse operacijose atvejai realiame pasaulyje

Taip pat dabar matome kai kuriuos realius naudojimo atvejus arba įrodymus, kad koncepcijos diegiamos kitose pramonės šakose. Norint įvardyti keletą viršutinių privalumų, „Blockchain“ padeda užkirsti kelią melagingam tiekimo grandinės valdymui, nes leidžia išsaugoti sandorių įrašą kaip nekintamą knygą. Pasirinkusi įvairius pranašumus, Australijos sunkvežimių ir transporto draudimo bendrovė „National Transport Insurance“ (NTI) pradėjo bandomąją programą, skirtą įdiegti „blockchain“ technologiją, skirtą Australijos jautienos eksportui stebėti iki galo..

Žinduolis

Skaitykite: NTI, norėdama priimti maisto tiekimo saugos „Blockchain“

Sveikatos priežiūros srityje pastebima didėjanti blokų grandinės priėmimo trauka, nes tai leidžia sukurti pacientų gydymo įrašus ir suteikti gydytojams reikiamą informaciją, daug saugiai pateikiant visą informaciją internete. „Blockchain“ atrado kelią ir talentų valdyme. Dešimt geriausių Indijos verslo mokyklų „SP Jain School of Global Management“ absolventams, neseniai įgijusiems laipsnius ir profesinius pažymėjimus, išdavė 1 189 „blockchain“ pagrindu pagrįstus sertifikatus. Pažymėjimai, kurie dabar yra „Ethereum“ blokų grandinėje, leis būsimiems darbdaviams ir kitoms šalims patikrinti darbo ieškančio asmens kvalifikaciją tikrinant, nesikreipiant į verslo mokyklą..

„Blockchain“ įgalina saugias operacijas, nes jos yra užšifruotos, taigi tai yra puiki alternatyva tokiose srityse kaip tapatybės valdymas. Dėl daugybės privalumų galima sakyti, kad tai bus naudinga prekybai, sukčiavimo nustatymui, draudimo valdymui, vyriausybei ir viešajam sektoriui, taip pat maisto saugai ir žemės ūkio sričiai..

3. Naujoviški startuoliai suardys pramonę naudodami „Blockchain Tech“

Sparčiai augantys startuoliai galėjo sutrukdyti kitiems savo sektoriaus verslams. Jiems vadovauja vadovai, turintys patirties ir gerai bendraujantys savo pramonės šakose. Tai yra įmonės, kurios dažnai gali pritaikyti „blockchain“ technologijas būdais, kurie iš tikrųjų yra jų verslo modelio dalis, o ne jo papildymas..

A 2018 m. „Blockchain“ pasaulinė apklausa „Deloitte“ atskleidė, kad įsteigtos įmonės susiduria su daugybe senų problemų ir stengiasi, kad „blockchain“ tilptų į jau egzistuojančią verslo paradigmą, kuriai gali būti naudinga ar ne, naudodamas šią technologiją. Kita vertus, atsirandantys sutrikdytojai turi verslo modelių, įkvėptų „blockchain“. Jie eksperimentuoja ir kuria be senų verslo procesų apribojimų. Jie sutelkia energiją į tai, kas įmanoma, o tada kyla kylantys iššūkiai.

4. Vyriausybės įstaigos pradėjo diegti „Blockchain“

Kiekvienas technologinės naujovės turi būti palaikoma Vyriausybės tam tikra ar kitokia forma, o „Blockchain“ nėra išimtis! Norint pritraukti „blockchain“ platesnei auditorijai, jį turi įteisinti Vyriausybė, labiau todėl, kad potencialūs jos pareiškėjai, pvz., Bankininkystė, draudimas, farmacija ir kt., Veikia pagal dabartines reguliavimo normas..

Federaciniame ir valstijos / provincijos lygmenyse buvo imtasi nemažai iniciatyvų, kad būtų įdiegta „blockchain“, kad būtų galima improvizuoti dėl paslaugų ir pertvarkyti tarpvyriausybinius ir piliečių sandorius. Vyriausybės sektoriuje tokios sritys, kaip pavadinimų perdavimas ir identifikavimas, maksimaliai pritraukė „blockchain“.

Perskaitykite: Vyriausybės visame pasaulyje siekia blokuoti efektyvumą & Augimas

Tokiose geografinėse vietovėse kaip Šveicarija, Tailandas, Kanada vyriausybė sėkmingai įdiegė blokų grandinę procesų improvizavimui. Norint paminėti keletą, Šveicarijos nacionalinė pašto tarnyba ir „Telecom Leader“ kuria „Blockchain“ platformą savo pačių „blockchain“ pagrįstoms programoms, Tailando pajamų skyrius seka PVM mokėjimus naudodamas „blockchain“. Visai neseniai oficialus Dubajaus vyriausybės kreditų biuras paskelbė, kad jie viešajam sektoriui pristato skaitmeninius mokėjimus.

Nors dienos šviesą išvydo daugybė „blockchain“ iniciatyvų, daugelis vis dar yra bandomieji. 2019 m. Šios iniciatyvos įsibėgės greičiau, nei žinome!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me