Kanados vyriausybės agentūra padeda kurti „Ethereum Blockchain Explorer“

Kanados „Ethereum Blockchain Explorer“

Pagal pranešimas spaudai šios savaitės pradžioje Kanados nacionalinė tyrimų taryba (NRC) parėmė „blockchain“ tyrinėtojo kūrimą. naujas tyrinėtojas buvo sukurtas padedant NRC Pramoninių tyrimų pagalbos programai (IRAP). „Blockchain“ paleidimas „Bitaccess“ sukūrė naują platformą ir yra priglobta plačiai naudojamoje tarpplanetinėje failų sistemoje (IPFS)..

Kanados „Ethereum Blockchain Explorer“

„Bitaccess“ įkūrėjas Moe Adhamas tai pasakė apie programą pareiškime, kuris buvo pateiktas išleidus naująjį tyrinėtoją,

„Mūsų tikslas yra suteikti institucijoms galimybę būti visiškai skaidrioms ir sudaryti sąlygas rinkėjams dalyvauti tikrinant ir tvirtinant viešąją informaciją“, ir tęsė: „Mes sukūrėme [IPFS] kaip paprastą, mažos rizikos programą, skirtą įstaigoms susipažinti su „blockchain“ technologija “.

NRC paaiškino, kad jie pasirinko IPFS, nes jis veikia kaip „peer-to-peer“ failų mainų tinklas, labai atsparus šokams. IPFS priglobtų programų beveik neįmanoma pakeisti ar pašalinti. Vartotojai gali naudoti šį naują naršyklę norėdami rasti informaciją apie viešąsias dotacijas ir kitus „Ethereum“ blokų grandinės dalykus.

20-ajame amžiuje Kanada nebuvo pagrindinis pažangiausių technologijų plėtros centras, tačiau panašu, kad tai keičiasi. „Ethereum“ daugiau ar mažiau gimė Kanadoje, ir daugelis „blockchain“ startuolių nusprendė, kad Kanada taps jų namais.

Kas yra IPFS?

Skaitykite: Kas yra tarpplanetinė failų sistemos IPFS? 

Kanada užima pagrindinį vaidmenį investuojant į „Blockchain“

Kanados finansų rinkas dažnai nustelbia kaimynai pietuose. JAV finansų rinkos neabejotinai yra didžiausios pasaulyje, tačiau Kanada suteikia daug lankstumo novatoriams, kurie negali sau leisti susidoroti su didžiulėmis biurokratijos išlaidomis JAV. Pirmieji į viešumą išėję kriptografai tai padarė Kanadoje dėl to, kad ten buvo lengva vykdyti verslą.

„HIVE Blockchain“ praėjusiais metais buvo „TSX-V“ („Toronto Venture Exchange“) rinkos numylėtinė. Kaip ir dauguma dalykų kripto sektoriuje, jis nuo to laiko atvėso. Kanada taip pat buvo pirmoji didžiausia tauta, leidusi „blockchain ETF“ įtraukti į biržos sąrašus. Kitą mėnesį panašu, kad dar vienas „blockchain“ ETF turėtų būti įtrauktas į viešąją prekybą.

Skaitykite: „HIVE Blockchain Technologies“: viešai įtraukta į kriptografijos kasyklą

„Blockchain ETF“, paremtas Vankuveryje Pirmasis blokinis kapitalas (FBC) planai įtraukti į sąrašą kitą mėnesį nebus pasakų „Bitcoin ETF“, kurio laukė JAV investuotojai. Užuot sutelkęs dėmesį į nepastoviai kripto sektorių, FBC planuoja investuoti į pagrindines įmones, kurios dirba su „blockchain“ technologija.

FBC ieško tokių kompanijų kaip „IBM“, „Maserk“ ir „Walmart“, tikriausiai todėl, kad jos saugo „blockchain“ patentus ir turi galimybę imtis ilgalaikių kūrimo programų. Šis ETF gali neatnešti tokios grąžos, kokią sukūrė kai kurie žetonai praėjusiais metais, tačiau per ilgą laiką gali pasirodyti, kad tai yra saugesnis būdas investuoti į „blockchain“ erdvę.

„Novogratz“ išvyko į Kanadą

Mike’as Novogratzas buvo vienas iš atviriausių „blockchain“ šalininkų viešojoje arenoje. Buvęs „Goldman Sachs“ darbuotojas jau daugiau nei metus stengiasi paviešinti savo kriptografinį prekybos banką, vadinamą „Galaxy Digital Holdings“. Pagaliau tai įvyko rugpjūčio pradžioje, nors dabartinė kriptografinių kainų meškų rinka „Galaxy“ nelabai padėjo.

„Galaxy Digital“

Skaitykite: Mike’o Novogratzo „Crypto Merchant Bank“ per pirmąjį ketvirtį pralošia

Mike’as Novogratzas tai pasakė prieš pat pradedant „Galaxy“ akcijomis prekiauti TSX-V,

“Jei žinojau, ką dabar žinau, žinojau, kad kriptografijos rinkos tiek pat išnyks, ir tai užtruks tiek laiko, galbūt būčiau likęs privatus dar kokius metus ir tada išėjęs į viešumą”, – komentavo jis interviu. su „BNN Bloomberg“: „Bet nemanau, kad tai klaida“.

Nors iš pradžių akcijos pakilo virš 3 USD, nuo to laiko jos nukrito iki 2,35 USD. Kitos bendrovės, tokios kaip „HIVE Blockchain“, nuo svaigių 2017 m. Dienų patyrė dar didesnį kritimą. HIVE akcijų vertė siekė 4,71 USD, nors neseniai jos prekiavo vos 0,68 USD. Nepaisant važiavimo kalneliais kriptografinėmis kainomis, Kanada parodė, kad ji nori priimti „blockchain“ technologiją ir leisti pradedančioms įmonėms prisiimti riziką, kuri gali sukelti puikių kompanijų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me