JAV federalinė vyriausybė artėja prie teisiškai apibrėžiančio „Blockchain“

JAV

Įstatymas remiasi apibrėžimais. Netrukus JAV federalinė vyriausybė gali oficialiai apibrėžti „blockchain“.

Iki šiol 50 JAV valstijų buvo paliktos savo nuožiūra, kaip jos teisiniu požiūriu laikosi „blockchain“ technologijos ir kriptografijos. Trūko to, kas buvo svarbiausia iš viršaus į apačią nukreiptose federalinėse gairėse, siekiant valdyti atitinkamą valstijų „blockchain“ politiką.

JAV

Tačiau tokių patarimų pradžia gali būti artima, jei kokia nors nuoroda į naują veiklą JAV Senate.

Kas yra žodyje?

Šią savaitę Senato prekybos, mokslo ir transporto komitetas, kuriam pavesta teikti vidaus priežiūrą tokiais klausimais kaip Amerikos konkurencingumas, internetas ir technologijos apskritai, balsavo į priekį „Blockchain Promotion Act“.

Įstatymo projektas, palaikomas abiejų pagrindinių Amerikos politinių partijų narių, ragina kurti vadinamosios „Blockchain“ darbo grupės, kuriai vadovaus JAV prekybos sekretorius, šalies Prekybos departamento vadovas.

Šiai darbo grupei iš esmės būtų pavesta rekomenduoti „Kongresui apibrėžti„ blockchain “technologijos apibrėžimą“..

Grupę sudarytų atstovai iš įvairių JAV federalinių organų, taip pat iš „blockchain“ pramonės ekspertų ir akademikų, ir atliktų „tyrimą, kad ištirtų įvairias„ blockchain “technologijos taikymo galimybes, įskaitant nefinansines programas“ ir „federalinės galimybės“. agentūrų naudoti „blockchain“ technologiją “.

Kas atsitiks toliau?

„Blockchain“ skatinimo aktą, dar vadinamą S.553, vis tiek reikės priimti platesniam Senatui, o tada – Atstovų Rūmams, kad jį būtų galima išsiųsti prezidentui Trumpui pasirašyti ar vetuoti..

Kadangi vekselis turi dvišalį palaikymą, tikrai įmanoma, kad jis išeis iš Senato. Sąskaita taip pat turėtų tam tikrą palaikymą Rūmuose, nes Kalifornijos atstovė Doris Matsui jau dirbo su Kentukio atstovu Brettu Guthrie, kad JAV Kongreso apatinėje rūmuose išleistų S.553 versiją..

Rep. Matsui pažymėjo, kad „Blockchain Promotion Act“ pažanga Senate sukėlė optimizmo visiems, kurie tikisi pamatyti „blockchain“ technologijų pažangą Amerikoje:

„Ši dvišalė, dviejų rūmų sąskaita suburs plačią suinteresuotųjų šalių grupę, kad būtų sukurtas bendras„ blockchain “apibrėžimas, o galbūt dar svarbiau – rekomenduoti galimybes panaudoti technologijas naujoms naujovėms skatinti.“

Įdomus laikas JAV kriptoversų krypčiai

„Blockchain tech“ yra kriptovaliutų pagrindas. Ir kriptovaliutos liepos 11 d. Vėlai vakare tviteryje iš prezidento D.Trumpo užsiminė.

Tuose skelbimuose prezidentas bitkoiną, kriptovaliutas ir ateinančius „Facebook“ Svarstykles paskelbė nepatikimais, sakydamas:

„Aš nesu„ Bitcoin “ir kitų kriptovaliutų, kurie nėra pinigai, kurių vertė yra nepastovi ir pagrįsta oru, gerbėja.“

…. Panašiai „Facebook Libra“ „virtuali valiuta“ bus mažai pastovi ar patikima. Jei „Facebook“ ir kitos įmonės nori tapti banku, jos turi ieškoti naujos bankų chartijos ir joms turi būti taikomi visi bankų nuostatai, kaip ir kitiems bankams, tiek nacionaliniams,

– Donaldas J. Trumpas (@realDonaldTrump) 2019 m. Liepos 12 d

Kai kurie kriptoekonomikos suinteresuotieji subjektai pasakys, kad prezidentas iki galo neišnaudojo „blockchain“ potencialo.

Nepaisant to, prezidentas D.Trumpas dabar užėmė tvirtą poziciją prieš kriptovaliutas ir, jei supras, kad „blockchain“ technologija yra glaudžiai susijusi su kriptografija, jis gali būti nelinkęs pasirašyti „Blockchain“ skatinimo įstatymo įstatyme, jei vieną dieną jis kirs jo stalą. Tai tikrai yra gija, kurią reikia žiūrėti į priekį.

„Blockchain“ eksperimentai vis dar vyksta Amerikoje

Prezidentas D.Trumpas galbūt nėra kriptovaliutų mėgėjas, tačiau tai nesutrukdė politiškai nusiteikusiems „blockchain“ eksperimentams judėti į priekį JAV.

Pavyzdžiui, Andrewas Yangas kandidatuoja į JAV prezidento postą 2020 m., O per rinkimų sezoną jis pasirodė kaip kripto palaikymo kandidatas. Kai kurie kriptoversijos atstovai ėmėsi šios priežasties, sukurdami decentralizuotą autonominę organizaciją (DAO), specialiai sukurtą Yango kandidatūrai skatinti.

Ar visi esate pasirengę @YangDAOorg? Parodykime pasauliui „blockchain“ kaip koordinavimo platformų galią, derindami kapitalą @AndrewYang #YangGang memus ir kampanijos reklamas.

Netrukus bus paleista – prisiregistruokite, kad gautumėte pranešimą!https://t.co/eUscBZ496q

– ameen.eth &# 128121; (@ameensol) 2019 m. Liepos 10 d

Yangas vis dar yra tamsus arklys, norėdamas pasiekti Baltuosius rūmus, tačiau jis tikrai imsis bet kokios pagalbos. Kai kurios kriptoekonomikos suinteresuotosios šalys mielai palaiko tuos, kurie, jų manymu, žvelgia į kriptovaliutos perspektyvas.