Deribitas palieka: Europos kovos su pinigų plovimu įstatymas ir toliau kenkia kriptografijos įmonėms

Europa

„Bitcoin“ sukūrė slapyvardis koduotojas ir kriptografas Satoshi Nakamoto, kaip akivaizdus būdas suteikti žmonėms galimybę decentralizuojant atsisakyti „fiat“ vyriausybės sistemos..

Panašu, kad panaši prielaida yra ir „Altcoins“; Pavyzdžiui, „Ethereum“ turi vadinamąsias decentralizuotas finansų programas, kuriomis siekiama siūlyti finansines paslaugas be tarpininkų ir reguliavimo poreikio, o „Monero“ egzistuoja kaip „saugi, privati ​​ir neatsekama“ pinigų forma..

Nepaisant decentralizavimo prielaidų, kriptovaliutų firmos ironiškai pakliuvo į vyriausybės biurokratiją.

Šiuo atveju garsi kriptovaliutos išvestinių finansinių priemonių birža ką tik atskleidė, kad ji buvo priversta dramatiškai pakeisti savo verslą dėl greitai įgyvendinamo reglamento.

Deribit Hit AML direktyva

A tinklaraščio straipsnis sausio 9 d. paskelbta „Bitcoin“ išvestinių finansinių priemonių platforma „Deribit“, platforma, kurioje lankosi daugybė kriptografinių prekybininkų, atskleidė, kad ji oficialiai palieka Olandiją dėl Penktosios kovos su pinigų plovimu direktyvos (5AMLD), reglamento, kurį numatyta įgyvendinti daugumoje Europos šalių. šalių sausio 10 d. (turėtų būti šiandien).

Deribitas pradės operacijas Panamoje, kur yra griežtesni įstatymai, kad valdytų naują platformą. „Platforma persikels į Panamą, nes norime ir toliau siūlyti lengvai prieinamą prekybos platformą už labai mažas išlaidas.

Šiuo metu „Deribit“ veikia Olandijoje. Tačiau Olandija greičiausiai priims labai griežtą naujų ES taisyklių, kurios taip pat taikomos kriptografijos įmonėms, įgyvendinimą “, – rašė birža..

Oficialus pareiškimas:

Norėtume jus informuoti apie būsimus „Deribit“ struktūros pokyčius.

Daugiau apie būsimus pakeitimus skaitykite čia:https://t.co/NyNBmZPvDH pic.twitter.com/EfnqlAW1VV

– Deribit (@DeribitExchange) 2020 m. Sausio 9 d

Kol Deribitas persikelia į Panamą, mainai vis dar įgyvendina KYC protokolą, siekdami „užkirsti kelią neteisėtai veiklai mūsų platformoje“.

Šis pakeitimas privers KYC visus „Deribit“ vartotojus, kurie, norėdami patekti į platformą, turės pateikti savo oficialų vardą, vardą, pavardę, gimimo datą, adresą ir gyvenamąją šalį..

Norėdami patekti į maržą ir neribotą pinigų išėmimą, vartotojai turės pateikti savo pasą ar kitą galiojančio valstybinio asmens dokumento formą.

„Deribit“ apžvalgaPerskaitykite mūsų „Deribit“ apžvalgą

„Deribit“ yra toli gražu ne pirmasis su kriptovaliuta susijęs verslas, kuriam 5AMLD smarkiai paveikė. „Simplecoin“ ir „Bottle Pay“ – du atskiri Europos šifravimo startuoliai, daugiausia dėmesio skiriant kasybos ir socialinės žiniasklaidos „Bitcoin“ mokėjimams, buvo priversti nutraukti savo veiklą dėl naujo reglamento.

Kai kurios įmonės vis dėlto atsako

Nors „Deribit“, „Simplecoin“, „Bottle Pay“, be kitų kompanijų, reagavo į šį būsimą reglamentą, išlieka daugybė Europoje veikiančių kriptovaliutų bendrovių, kurios, atrodo, neatitinka 5AMLD.

Larry Cermakas, „The Block“ tyrimo vadovas, gruodžio viduryje paskelbė išsamią temą, konkrečiai pažymėdamas, kad „Binance“ ir „OKEx“ nesilaiko 5AMLD taisyklių – „Binance in specific“ turi savybę, leidžiančią bet kuriam vartotojui pasitraukti į viršų 2 BTC per dieną, net jei jie nepateikė savo asmeninės informacijos foniniam patikrinimui:

„Šiuo metu„ Binance “pašalinimo limitas yra 2 BTC (~ 14 000 USD), o tam nereikia KYC. Jei tai mažiau nei 2 BTC, KYC reikia tik tuo atveju, jei įtariama apgaulinga veikla. ES to aiškiai neleis ir „Binance“ yra įsikūrusi ES “, – rašė Cermakas..

ES kovos su pinigų plovimu direktyva (5AMLD) turėtų įsigalioti po dviejų savaičių. Biržai turės registruotis ir leisti valdžios institucijoms gauti KYC vartotojus. Tai reiškia, kad net Binance ir OKEx, abu įsikūrę Maltoje, turės laikytis šių taisyklių arba palikti ES

– Larry Cermak (@lawmaster) 2019 m. Gruodžio 17 d

Iš „Blockonomi“ atliktų šių įmonių socialinės žiniasklaidos kanalų ir tinklaraščių / palaikymo forumų paieškų jų KYC ir AML politika nebuvo atnaujinta..

Tai nereiškia, kad „Binance“ ir „OKEx“ savo platformose nestebi pinigų plovimo atvejų..

Remiantis ankstesnėmis „Blockonomi“ ataskaitomis, „Binance Singapore“ vartotojas, atsiėmęs „Bitcoin“ į privatumą nukreipiančią piniginę su „monetų maišymo“ funkcija, buvo suabejojęs biržoje, kuri laikinai sulaikė savo lėšas..

Nepaisant to, 5AMLD reglamentai yra įstatymai, tai reiškia, kad jų reikėtų laikytis, jei kriptografijos įmonės nori veikti Europoje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me