Dar 100 milijonų dolerių: „Ethereum“ naudojamas nekilnojamojo turto fondams žymėti

Ethereum

Sietle įsikūrusi nekilnojamojo turto investicinė įmonė „iCap Equity“ kreipėsi į alternatyvaus turto platformą „Harbour“ pažymėkite keturis nekilnojamojo turto fondus bendrai „Ethereum“ verta daugiau nei 100 mln.

Paskelbta rugsėjo 16 d., „ICap“ leis atidaryti privačią antrinę rinką šiems fondams, kuriuose kartu yra daugiau nei 1 000 investuotojų ir beveik 20 registruotų agentų..

Ethereum

Šie veiksmai yra skirti padidinti „iCap“ investicijų likvidumą, kaip naujienose sakė bendrovės vadovas Chrisas Christensenas:

„„ ICap “suteikia investuotojams didelio pelningumo investavimo galimybes, tačiau šioms investicijoms paprastai taikomas 3–5 metų uždarymo laikotarpis, nes jos yra įsikūrusios nekilnojamojo turto srityje. Dabar, naudodamiesi „Harbour“, mes galime suteikti tą pačią stiprią grąžą, bet ir galimybę investuotojams lengviau likviduoti, jei to pageidaujama. Tai teikia geriausias iš abiejų pasaulių ir yra žaidimų keitiklis ne tik nekilnojamojo turto investicijoms, bet ir visai alternatyvių investicijų pramonei “.

Iš tiesų, „iCap“, investuojanti į nekilnojamąjį turtą, pradedant nuo vienos šeimos gyvenamųjų namų iki daugiabučių namų, gerai žino, kokia nelikvidži alternatyvaus turto rinka gali būti „dėl perdavimo išlaidų, teisinių procesų, trinties ir sąlyginio atidėjimo atidėjimo dabartiniuose popieriniuose perdavimo procesuose, “Pirmadienį pažymėjo bendrovė.

Štai kur atsiranda „blockchain“ technologija – tai gali žymiai sumažinti trintį aplink suskaitmenintą turtą, tuo pačiu užtikrindama, kad bus laikomasi visų atitikties poreikių..

“Galų gale mes manome, kad likvidesnės alternatyvios investicijos leis investuotojams daugiau savo portfelio skirti didesnės grąžos privačiam turtui”, – sakė uosto generalinis direktorius Joshas Steinas..

Didelės organizacijos labai pasitiki „Ethereum“

„ICap“ tokenizavimo pastangos yra tik paskutinis intriguojantis tokenizavimo etapas, kurį pastarosiomis dienomis matė „Ethereum“ ekosistema.

Pavyzdžiui, praėjusią savaitę „Banco Santander“ – 16-as pagal dydį bankas pasaulyje – atskleidė, kad „Ethereum“ išleido pirmąją pirmąją „end-to-end“ „blockchain“ obligaciją. Visas aukcionas sudarė 20 milijonų JAV dolerių vertės obligacijų, o kiekviena obligacija per „Banko vertybinių popierių paslaugų“ skyrių suteikė „1,98% ketvirtinį kuponą“..

Johnas Whelanas, „Banco Santander“ skaitmeninės investicinės bankininkystės vadovas ir „Enterprise Ethereum“ aljanso pirmininkas, vėliau „Twitter“ atskleidė „Ethereum“ sąskaitas, susijusias su obligacijos sukūrimu, pridurdamas, kad sumanios sutartys buvo naudojamos siekiant užtikrinti, kad susiję žetonai neištrūktų iš „Santander“ veiklos srities :

„Taip pat buvo naudojamos kitos pažangiosios sutartys – baltojo sąrašo išmanioji sutartis, leidžianti tik tinkamai KYC ir laive esantiems subjektams laikyti žetonus (obligacijas ar grynuosius pinigus) ir mainų sutartis, kuri veikė kaip sąlyginė depozitinė sutartis, kol emitentas sutiko su atominės DvP sukėlusiu sandoriu.“

Pats vertybinis popierius vis dar egzistuoja kaip ne grandinės teisinis dokumentas, kuris iš esmės yra teisių ir pareigų į tam tikrą turtą ir (arba) pinigų srautus rinkinys.

– Jonas W. &# 127470;&# 127466;&# 127482;&# 127480;&# 127466;&# 127480;&# 127466;&# 127482; (@_JohnWhelan) 2019 m. Rugsėjo 14 d

Kitas didelis obligacijų pokytis įvyko prieš kelis mėnesius, kai „Societe Generale“ – dar vienas didžiausių bankų pasaulyje – paskelbė, kad išleido 100 mln. EUR obligacijų „Ethereum“..

“Prognozuojama daugybė pridėtinės vertės sričių, tarp jų – produktų mastelis ir trumpesnis laikas iki rinkos, kompiuterio kodų automatizavimo struktūrizavimas, taigi didesnis skaidrumas, greitesnis perkeliamumas ir atsiskaitymas”, – tuo metu sakė bankas..

Ko reikia kitam etapui į viršų?

„Ethereum“ vis dar yra besivystantis projektas, tačiau naujausias „Santander“ ir „Societe Generale“ darbas rodo, kad platforma iš tikrųjų gali tarnauti kaip viešoji infrastruktūra. Nors tai, ko reikia norint, kad dar daugiau institucijų galėtų apsvarstyti galimybę kurti tokius dalykus kaip obligacijos „Ethereum“?

„Mes vis dar turime išspręsti šių priemonių įtraukimą į sąrašą, antrines rinkas (kas nori sukurti DEX), likvidumą, privatumą ir kt.“, – praėjusią savaitę teigė Whelanas..

Vis dėlto „Santander“ pareigūnas sakė, kad šios problemos yra išspręstos, ir jas verta ieškoti finansinių naujovių, kurios gali atsirasti kuriant neutralias viešąsias blokų grandines, kurių veikimo laikas šiuo metu neprilygstamas.

„Ženklinti grynųjų pinigai iš aukštos kokybės finansinių institucijų vis dar yra tik pradinėje stadijoje, tačiau artimiausiais metais greičiausiai pamatysime banko monetų sprogimą“, – sakė Whelanas..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me