Buvęs kripto cinikas Markas Mobiusas: tvirtina, kad jis nori pirkti Bitcoin

„Bitcoin Bull Run“

Jūs žinote, kad tai yra „Bitcoin“ (BTC) bulių rinka, kai ištikimi kriptografiniai cinikai virsta tikinčiaisiais. 82-erių legendinis besivystančių rinkų investuotojas ir fondų valdytojas Markas Mobius šią savaitę tęsė konversiją į kriptovaliutų apaštalą..

Pagal „Bloomberg“ terminalo citatą, kurią pirmą kartą pastebėjo giriamas kriptografijos komentatoriaus „Three Arrow Capital“ Su Zhu, daugiamilijonierius sakė išleidimo angai, kad atidžiai stebi Bitcoin.

„Bitcoin Bull Run“

Vis dėlto labiausiai Mobius kartą gyrė Kiniją, kad ji kovojo su kriptovaliutomis, teigdama, kad vienintelis šio turto panaudojimas yra „neteisėta veikla“. Įrodyta, kad tai nepagrįsta postuliacija, nes pagal neseniai paskelbtus „Chainalysis“ duomenis tamsiame tinkle naudojama tik 1% BTC tūrio.

Garsus EM investuotojas Markas Mobius vakar sako "nėra bitkoino pirkėjas, tačiau gali apsvarstyti galimybę tai padaryti ateityje; kripto valiutomis padidėjo pasaulinis likvidumas."

Vertimas: jis asmeniškai jau turi krūvą, bet nėra tikras, ar tai dar socialiai priimtina pasakyti televizijoje. pic.twitter.com/qtVmFp6zFs

– Su Zhu (@zhusu) 2019 m. Liepos 5 d

Šiaip ar taip, atrodo, kad Mobius sėkmingai sekasi prisijungti prie tų atsargiai kriptovaliutomis besiverčiančių žmonių. Bet kodėl būtent taip?

Kodėl „Mobius“ žvelgia į „Bitcoin“?

Na, kaip nustatyta interviu šių metų pradžioje, „Mobius“ mano, kad skaitmeninį turtą galima naudoti šiandienos besikeičiančioje ekonomikoje. Atsakydamas į užklausą apie tai, kaip Bitcoin ir kriptovaliuta gali padėti Venesuelai, jis konkrečiai atkreipė dėmesį į šios turto klasės gyvybingumą vykdant pinigų pervedimą.

Iš tiesų, palyginti su tradicinėmis laikmenomis, tokiomis kaip „MoneyGram“ ir „Western Union“, kurios už vieną pervedimą, kuris gali užtrukti kelias dienas, dažnai ima daugiau nei 30 USD, BTC gali būti išsiųstas bet kam pasaulyje už maždaug 1 USD per valandą ir be vargo dalyvauti fizinė parduotuvė.

Tai dar ne viskas. Liepos mėn. „Bloomberg“ interviu Mobius paaiškina, kad jis stebi kriptovaliutas dėl padidėjusio likvidumo. Iš tiesų pastaraisiais mėnesiais ši naujoji rinka sulaukė padidėjusios apimties antplūdžio.

Šiuo atveju, Bitcoin ateities sandoriai CME – vienoje iš pirmaujančių pasaulio išvestinių finansinių priemonių rinkoje – buvo birželio mėn. Per mėnesį atviras susidomėjimas CME Bitcoin ateities sandoriais sudarė 6069 sutartis, kurių suma viršijo 30 000 BTC. Klientų, turinčių daugiau nei 5 sutartis, skaičius per birželį perėjo nuo 46 iki 49, o tai reiškia, kad didesni investuotojai pradeda vėl patekti į kriptovaliutų ekosistemą..

Šį apimčių augimą padėjo padidinti prekybos platformų saugumas, efektyvumas, patrauklumas ir vien tik skaičius. Į galvą ateina „Fidelity Investments“ Bitcoin prekybos stalas. Greitai pasirodysiantys „TD Ameritrade“, „E * Trade“, „ErisX“, „Bakkt“ ir „LedgerX“ rampos turėtų tik sustiprinti fiat srautus..

Svarbu pažymėti, kad Mobius vis dėlto turi abejonių. Interviu šių metų pradžioje jis pareiškė:

„Ar aš investuočiau į tai, yra kitas klausimas – yra nepaprastas nepastovumas, o dienos pabaigoje jūs negalite atsekti vieno asmens ar grupės … vienos organizacijos, kuri stebės, kas vyksta.“

Šiaip ar taip, labai įdomu matyti, kaip Mobius pripažįsta, kad ateityje gali įsigyti kriptovaliutų. Šis patvirtinimas, tikiuosi, gali šiek tiek domino efektą Volstrite.

Kripta „paversta“

Mobius priima kriptovaliutą, kai kai kurie dideli finansų ir žiniasklaidos vardai pradėjo mokėti Bitcoin mokesčius. Neseniai paskelbtame straipsnyje „The Financial Times“, kuris yra žinomas verslo naujienų šaltinis, kurį skaitė žymiausi pasaulio investuotojai ir fondai, gyrė „Bitcoin“ kaip „potencialų“ saugaus prieglobsčio turtą.

Ekonomistas Tyleris Cowenas, kuris dažnai lankosi „Bloomberg“ skiltyje, pateikė keturias priežastis, kodėl, jo manymu, Bitcoin pavyks. Tai daugelį nustebino, nes anksčiau investuotojas buvo „Bitcoin“ lokys.

Be to, Joe Kernenas, vienas iš populiaraus CNBC šou „Squawk Box“ vedėjų, neseniai pradėjo kelti klausimus apie „fiat“ pinigus ore, kai jis tuo pačiu gyrė „blockchain“ ir „Bitcoin“..

Tačiau yra viena didelė kahuna, kurią Bitcoin bendruomenė gali įtikinti skaitmeninių pinigų verte. Warrenas Buffettas yra jo vardas. Bet tai, ką milijardierius investuotojas sako apie pirmaujančią kriptovaliutą ir jos pobūdį, gali būti net nesvarbu, nes vis dėlto „orakulas“ praleido „Amazon“ ir „Google“ traukinius.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me