Australija vadovauja „Blockchain“ diegimui: gali turėti nacionalinę „Blockchain“ platformą

Australijos DTA „Blockchain“

Pasak a naujausias kūrinys „Computerworld“, Australijos vyriausybės Skaitmeninio virsmo agentūra (DTA) siekia, kad iki einamųjų finansinių metų pabaigos būtų parengta „blockchain“ platformos prototipas. Šiuo metu DTA yra atradimo etapo viduryje Duomenys61, kur jie yra, „ieškoma„ blockchain “svarbos ir taikymo vyriausybei“.

Australijos DTA „Blockchain“

Yra daugybė sričių, kuriose „blockchain“ gali padėti Australijos vyriausybei sutaupyti pinigų ir padidinti bendrą efektyvumą. Randallas Brugeaudas, kuris šių metų pradžioje buvo paskirtas DTA generaliniu direktoriumi, Australijos socialinės apsaugos sistemą nustatė kaip artimiausio laiko blokų grandinės įgyvendinimo tikslą..

Ponas Brugeaudas šių metų pradžioje vykusioje technologijų konferencijoje sakė, kad DTA ieškos,

„Naujoviški būdai, kaip saugiai ir efektyviai pristatyti valstybines paslaugas naudojant„ blockchain “, ir kad„ Blokų grandinės potencialas saugiai įrašyti operacijas bus tiriamas remiantis kitų viešojo ir privataus sektoriaus organizacijų patirtimi “.

Australija yra pagrindinė „Blockchain“ priėmimo jėga

700 000 AUD, pinigai, kuriuos DTA skyrė „tirti sritis, kuriose„ blockchain “technologija galėtų pasiūlyti didžiausią vertę vyriausybės paslaugoms“, pagal pasaulinius standartus yra nedideli. Tokios tautos kaip Pietų Korėja ir Kinija meta milijardus JAV dolerių į „blockchain“ tyrimus, o vienas Kinijos miestas skyrė daugiau nei milijardą JAV dolerių vietos blokų grandinės plėtrai.

Viskas, kas pasakyta, Australija buvo lyderė kuriant „blockchain“ technologiją, skirtą realiam naudojimui. Australijos Sandraugos bankas (CBA) prieš kelis mėnesius debiutavo nuosavybės teise priklausančią „blockchain“ logistikos platformą, kai ją panaudojo migdolų siuntai iš Viktorijos (Australija) į Hamburgą (Vokietija) gabenti..

Australijos vertybinių popierių birža (ASX) taip pat stengėsi perkelti savo prekybos atsiskaitymo platformą į „blockchain“. „ASX“ nusprendė atšaukti pradžios datą savo naujai „blockchain“ atsiskaitymo platformai nuo 2020 m. iki 2021 m. Jie vis dar siekia turėti pirmąją „blockchain“ platformą nuosavo kapitalo atsiskaitymui visame pasaulyje, o ASX taip pat ieško „kitų turto klasių, kurias finansų įstaigos vis dar valdo naudodamos senas technologijas ir su rankiniais procesais “, – teigia ASX generalinis direktorius Dominicas Stevensas.

„Blockchain“ viešosioms ir privačioms programoms

Socialinės paslaugos yra puiki potenciali „blockchain“ diegimo sritis. Daugumą viešosios pagalbos tarnybų galima lengvai rasti naudojant „blockchain“ platformą, o daugelį sričių, kur įmanoma atliekos, būtų galima pašalinti sudarant išmaniąsias sutartis, pagal kurias iš anksto mokamos išmokos..

Nereikia vyriausybinės įstaigos sumažinti čekio ar net naudoti tiesioginio indėlio, kai jį lengvai galima automatizuoti naudojant „blockchain“ platformą, kurią galima automatiškai peržiūrėti pagal nacionalines gaires. Jei sumažinsite žmogaus priežiūros poreikį, pašalinsite klaidų galimybę ir tuo pačiu sumažinsite išlaidas.

Ta pati prielaida iš esmės galioja ir privačiojo sektoriaus „blockchain“ technologijos programoms. Sandraugos mokslo ir pramonės tyrimų organizacija (CSIRO) neseniai įsteigė konsorciumą su advokatų kontora Herbert Smith Freehills ir IBM. Jie planuoja sukurti Australijos „blockchain“ platformą, kuri leistų išmaniąsias sutartis naudoti teisiniuose reikaluose.

Konsorciumas planuoja naująją platformą vadinti Australijos nacionalinis „blockchain“ (ANB). Tikslas yra leisti įmonėms naudoti išmaniąsias sutartis daugybei programų, įskaitant: „Galimybę įrašyti išorinius duomenų šaltinius, pvz., Daiktų interneto (IoT) įrenginių duomenis, suteikiant galimybę šioms sąlygoms savarankiškai įvykdyti, jei įvykdomos nurodytos sutarties sąlygos, “, Sakoma grupės pranešime spaudai.

Privalumų ugdymas

Pelnas, kurį Australija kuria remdama „blockchain“ technologiją, yra dviguba. Pirma, Australija gaus naudos iš efektyvumo padidėjimo, kurį „blockchain“ beveik neabejotinai sukurs daugelyje sričių. Antra, jie turės patirties pereinant prie „blockchain“ pagrįstų sistemų, o tai galėtų padėti jiems konkuruoti visame pasaulyje, kai kitos tautos atnaujins „blockchain“.

„ASX“ pakomentavo jų „blockchain“ perėjimo būseną ir tai, kodėl jie skyrė šiek tiek daugiau laiko jai paleisti,

„Keletas respondentų atkreipė dėmesį į galimą riziką, ypač užtikrinant, kad visi vartotojai būtų pasirengę iki pradžios datos“, – pažymėjo jie ir tęsė: „Keletas palaikė laipsniškesnio įgyvendinimo metodą. ASX pripažįsta šį grįžtamąjį ryšį, tačiau vis dar laikosi nuomonės, kad, remiantis ankstesne patirtimi, pereinant prie svarbiausių rinkos infrastruktūros sistemų, vienas vienintelis savaitgalis yra tinkamiausias sprendimas ir yra mažesnės rizikos nei kitos alternatyvos, pvz., Kelių sistemų naudojimas lygiagrečiai “.

Akivaizdu, kad kritinių sistemų perkėlimas iš vienos gyvenvietės architektūros į kitą nėra lengvas procesas. Dabar, kai „ASX“ imasi veiksmų, kad liktų priekyje kreivės, jie gali labai gerai padėti kitiems mainams įgyvendinti savo programas. Tas pats pasakytina apie logistikos platformą, kurią neseniai naudojo CBA, kuri per ateinančius kelerius metus gali vaidinti daug didesnį vaidmenį pasaulinėje prekyboje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me