Antonopoulos: kriptovaliuta nėra religija, sutelkime dėmesį į tikrąjį priešą

Bitcoin religija

Garsus bitkoinų komentatorius ir autorius Andreas Antonopoulos ką tik išleido a vaizdo įrašas „YouTube“ paaiškindamas savo būsimos knygos „Mastere Ethereum“ rašymo priežastis. Vienas asmuo jo paklausė, ar jo ryšys su „Ethereum“ rodo, kad jis nutolo nuo bitkoino. Pasak Antonopouloso, jo susidomėjimas „Ethereum“ nereiškia jokio ideologinio poslinkio nuo bitkoino. Vietoj to, Antonopoulosas pažymi, kad visi turėtume būti pasirengę sužinoti apie dalykus, kurių nesuprantame ar su kuriais nesutinkame, o kriptovaliuta nėra „religija“..

Bitcoin religija

„Ethereum“ ir kitų hitų įvaldymas

Tiems, kurie to nežino, Andreasas Antonopoulosas išgarsėjo kaip vienas gerbiamiausių autorių ir viešų pranešėjų bitkoinų tema. Jis skaitė begales kalbų, derybų ir pranešimų daugelyje garsių renginių visame pasaulyje. Jis yra žinomas dėl nuolaidų kalbėjimo mokesčiams tiems, kurie nori mokėti bitkoinais.

Pirmosios dvi jo knygos „Pinigų internetas“ vienas ir antras tomai bei „Bitcoin“ įvaldymas pasirodė esąs pritrenkiantis hitai ir yra plačiai laikomas esminiu skaitymu tiems, kurie rimtai žiūri į kriptovaliutą ir supranta ją tiek technologiniu, tiek ideologiniu lygmeniu..

Netrukus Antonopoulosas paskelbė apie savo ketinimą parašyti dar vieną knygą „Mastering Ethereum“. Panašiai kaip jo knyga su panašiu pavadinimu apie bitkoiną, šios knygos tikslas yra sutelkti dėmesį į pažangesnius „Ethereum“ techninius aspektus programuotojams ir tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie „Ethereum“ plėtrą.

Bitcoin įrodymas darbo kasybos

Taip pat skaitykite: Andreas Antonopoulos: „Bitcoin PoW“ pakeitimas prilygsta šaudymui į koją

Trikdantis tikėjimo trūkumas?

Vaizdo įrašas, kurį Antonopoulosas įdėjo į „YouTube“, buvo atsakymas į vieno iš jo gerbėjų ar pasekėjų klausimą. Didelė šio klausimo dalis buvo išsiaiškinti, ar Antonopoulosas neprarado išskirtinio giminystės ar atsidavimo bitkoinams. Atrodė net tai, kad parodyti bet kokį susidomėjimą „blockchain“ projektu, kuris nėra bitkoinas, būtų erezija ar šventa.

Iki šiol Antonopoulosas turėjo keletą aštrių ir skaudžių komentarų, kuriuos galbūt turėtume apsvarstyti visi. Vienas jo nurodytų punktų yra tas, kad kriptovaliuta ir „blockchain“ nėra religija. Mūsų panaudojimas ar tyrimas kitame projekte nėra tolygus išdavystei, bet yra protingas ir natūralus procesas.

Be to, jis teigė, kad nors jis ir gali nesutikti su viskuo, ką daro konkretus „blockchain“ ar „cryptocurrency“ projektas, pvz., Jo sutarimo modelis ar tai, kaip jis tvarko valdymą, dar nereiškia, kad nėra ko išmokti ar įgyti aiškesnio vaizdo kaip tai veikia.

Antonopoulosas taip pat turėjo keletą komentarų, kurie tam tikru požiūriu buvo prieš Ethereum. Konkrečiai, jis sakė, kad technologiją neabejotinai naudojo nesąžiningi asmenys, norėdami sukurti „sunkvežimius“ pagal „sunkvežimio krovinį“. Tačiau vien todėl, kad kai kurie žmonės naudoja technologiją dėl blogų priežasčių, tai nereiškia, kad pati technologija yra bloga ar sugadinta. Jis pasakė:

Tai, kad visas būrys idiotų bandė veržtis pro tas duris, kad padarytų šūdo monetas, neturi nieko bendra su pagrindine technologija..

Ne tik Ethereum

Antonopoulosas taip pat atsargiai pareiškė neabejotinai, kad nors būsimoji knyga vadinsis „Mastering Ethereum“, ji nėra susijusi tik su kūrėjo Vitaliko Buterino pradėtu kriptovaliutos projektu..

„Ethereum“ vadovas

Perskaitykite: „Ethereum“ vadovas

Vietoj to, Antonopoulosas pareiškė susidomėjęs daugeliu kriptovaliutų projektų, kuriuose siūlomos virtualios mašinos ir sumanus sutarčių programavimas. Jis konkrečiai nurodė tokius projektus kaip „Ethereum Classic“, „Lisk“, „EOS“, „Rootstock“ ir „QTUM“. Be konkretaus komentavimo, kad „Ethereum Classic“ funkciniu požiūriu yra tas pats kaip „Ethereum“, ypač vystymosi požiūriu, Antonopoulosas pažymėjo, kad visi šie projektai turi daug bendro. Taigi sužinojus apie vieną, gali būti suprantama ir apie kitus.

Baigdamas Antonopoulosas pasakė, kad neteisingas dalykas yra rodyti pirštais vienas į kitą ir pasakyti, kaip vienas kito mėgstamiausias „blockchain“ projektas yra šiukšlės, nėra pakankamai decentralizuotas ir pan. Vietoj to, jis pasakė, kad mes turėtume prieš pabučiuoti apie „blockchain“ pranašumus ir kas yra tikrieji priešai. Į tai jis pasakė:

Tikrasis priešas yra ne visai decentralizuota sistema, tai totalitarizmas, fašizmas, korumpuotas niekinis kapitalizmas ir destruktyvios bankų sistemos, kurios yra visiškai centralizuotos,

Šios grupės, pasak Antonopouloso, daro „milžinišką žalą pasauliui“, su jomis galima kovoti geriausiai naudojant „blockchain“ technologiją ir decentralizuotas sistemas.