Ellcrys: Decentralizēta programmatūras izstrāde DAO, Drīzumā būs IEO

Elkriss

Elkriss gatavojas savam pirms IEO, un tas varētu būt lieliska lieta izstrādātājiem visur.

Ellcrys virzošā ideja ir vienkārša: ļauj izstrādātājiem visur piederēt, sadarboties un veidot nākamās paaudzes programmatūru, nenodarbojoties ar centralizētu iestādi, kas varētu apslāpēt inovācijas.

Būsim godīgi par pasauli, kurā dzīvojam. Mūsdienās ir un vienmēr ir bijušas spēcīgas partijas, kas vēlas kontrolēt tehnoloģiju attīstību un piekļuvi informācijai.

Elkriss

Internets ir pieaudzis no atklātā pirmkoda informācijas koplietošanas arhitektūras, taču joprojām ir daudz veidu, kā centralizētā iestāde var ietekmēt informācijas koplietošanu internetā.

Kas attiecas uz programmatūras izstrādi, informācijas kontrolei ir tālejošas sekas.

Ellcrys izstrādāja globālu inovāciju platformu

Blockchain jau tagad rada lielas pārmaiņas daudzās pasaules nozarēs. Finanšu firmas ir steigušās ieviest blokķēdes platformas efektivitātes un pārredzamības dēļ, kas raksturīgas blokķēdes arhitektūrai.

Elkriss redz iespēju, ka blokķēdes var izmantot tajā, kas neapšaubāmi ir visspēcīgākā cilvēka tehnoloģiju joma: programmatūras izstrādē. Ellcrys izstrādātajai platformai ir svarīgi aspekti, kas varētu mainīt atvērtā pirmkoda programmatūras izstrādi.

Pirmais ir īpašumtiesības. Ellcrys ļauj programmatūras izstrādātājiem noteikt īpašumtiesības uz kodu un koplietot to starp grupām, izmantojot viedus līgumus.

Iespējas

Tā vietā, lai juridiskā sistēma būtu jāiekļauj un jāiesaista vairākās jurisdikcijās, Ellcrys ļauj neatkarīgiem izstrādātājiem strādāt kopā visā pasaulē un nodrošina, ka viņu darbu īpašumtiesības ir drošas..

Otrais Ellcrys platformas aspekts, kas varētu mainīt izstrādes spēli, ir tas, ka tas ļauj git mitināšanu tīklā, kas paredzēts pretoties cenzūrai. Tīkls piedāvā arī augstas pieejamības un brīvības iespējas no spēcīgām partijām ar atšķirīgām interesēm.

Microsoft nav pārņēmusi patērētāju datoru tirgu, jo tai ir vislabākā OS. Uzņēmums ir kļuvis par lielvaru, jo tas spēja nodrošināt agrīnu priekšrocību personālo datoru tirgū un kopš tā laika ir bijis briesmīgs atvērtā koda izstrādātājiem.

Nākamās paaudzes skaitļošana varētu nonākt vienā un tajā pašā slazdā, taču platforma, ko projektēja Ellcrys, ir ideāls risinājums šai iespējamajai bedrei.

Ellcrys Pre-IEO: Sīkāka informācija

Ellcrys 1. jūlijā investoriem atver savu blokķēdi ar iepriekšēju IEO.

Mēneša laikā tā plāno pārdot 18 700 000 ELL žetonu par cenu 0,08 USD par žetonu. Pirms IEO ir daļa no Ellcrys žetonu pārdošanas, kas sākās 2017. gada beigās.

Žetonu izpārdošana

Ja jūs interesē žetonu iegāde, iepriekšēja IEO informācija var būt atrodams šeit.

PeopleMint ir jauna žetona paaudzes modelis

Ellcrys nāca klajā ar PeopleMint, tādā veidā tiks izveidoti tā marķieri. PeopleMint ir interesanta ideja, kas palīdzēs demokratizēt ELL monētu izveidi tādā veidā, kā iepriekšējās blokķēdes nevar saskaņot.

Tāda platforma kā Bitcoin tika izstrādāta, lai tajā nebūtu centralizētas autoritātes, taču tā izveidoja tīklu, kas atalgo dažus lielākos spēlētājus.

Tā kā kalnraču ieguve kļūst grūtāka, nepieciešamā aparatūra sadārdzinās.

Mazāk cilvēku var atļauties pārvaldīt tīklu, kas varētu nozīmēt lielas problēmas blokķēdei pa ceļu. Ja un kad monētu ieguve kļūst pārāk dārga, visa blokķēde (un viss tajā esošais) kļūs nevērtīga, jo neviens nevēlēsies to darbināt.

PeopleMint ir pilnīgi atšķirīga sistēma jaunu ELL žetonu izveidošanai.

Jaunu žetonu izveides process ar PeopleMint sākas ar banknotēm (jeb papīra naudu). Video izveido reāla persona ar bankas piezīmi, un tas kļūs par jaunu ELL žetonu pamatu. Šis process ietver ievērojamu pārraudzību, un tas ir pilnībā izskaidrots Ellcrys ’Whitepaper.

Secinājums ir tāds, ka Ellcrys ir izstrādājis marķieru izsniegšanas sistēmu, kas neatbalstīs tirgu, kurā daži žetonu turētāji kontrolē visu tīklu, un marķiera izveides procesā vienmēr var iekļūt jauni cilvēki.

Decentralizēts

Ellcrys izmanto mērogojamu hibrīda konsensa sistēmu

Ellcrys atzina, ka sākotnējā izmantotā Bitcoin blokķēdes vienprātības sistēma vienkārši netiks pielāgota pieaugošās globālās tiešsaistes attīstības kopienas vajadzībām.

Ideja, ka katram blokam ir jāuzņem visa blokķēde, pēc savas būtības nav slikta, taču tā rada šķēršļus izaugsmei, ja blokķēde kļūst pietiekami liela. Reālistiskas izaugsmes ierobežojumi ir viens no iemesliem, kāpēc Elkriss izvēlējās izmantot hibrīdu vienprātības sistēmu, kas līdzīga tai, kas vada Bitcoin-NG.

Protokols

Bitcoin-NG izmanto verifikācijas procesu, kas ļauj tīklam turpināt darboties, pat ja tas meklē jaunu laikmeta līderi. Sākotnējā Bitcoin blokķēde tam nevar līdzināties, jo 10 minūšu bloķēšanas intervālā tā nespēj apstrādāt darījumus.

Ellcrys vienprātības mehānisms ir gan darba pierādījums, gan pierādījums par likmēm. Ellrisa izvēlētais modelis ir balstīts uz idejām, kuras Protod of Activity aprakstīja Iddo Bentov et al..

Bentovs apsprieda procesu, kas paplašina Nakamoto darba pierādījumu, izmantojot pierādījumus par likmēm, lai palielinātu tīkla drošību, vienlaikus samazinot atkarību no kalnračiem kā vienīgā tīkla drošības veicinātāja. Elkriss uzskata šo jauninājumu par vērtīgu un izveidoja savu vienprātības sistēmu, lai darbotos atbilstoši šīm līnijām.

Ellcrys platforma palīdz programmatūrai augt atklātā vidē

Īpašumtiesības ir viena no vissvarīgākajām idejām jebkurā ekonomikas sistēmā. Ir labs iemesls, kāpēc cilvēki mēdz strādāt vairāk, ja viņiem pieder kāda uzņēmuma vai produkta daļa.

Elkriss atrada vienu no visspēcīgākajām sociālās un ekonomiskās attīstības jomām un programmatūras izstrādātājiem izveidoja jaunu veidu, kā izveidot savienojumu, koplietot un veidot jaunus rīkus. Papildus vides radīšanai, kas veicina sadarbību, tas ļauj programmatūras izstrādātājiem arī izveidot īpašumtiesību līgumus.

Ja ņemam vērā, kas patiesībā ir Microsoft, tā pamata līmenī ir viegli saprast, cik spēcīga Ellcrys platforma varētu kļūt.

Bils Geitss spēja izveidot vienu no lielākajām bagātībām cilvēces vēsturē, iekļaujot savu programmatūru datoros laikā, kad bija maz konkurentu. Microsoft kā uzņēmuma būtība ir vienkārši programmatūras izstrādātāju grupa, kas spēj strādāt kopā un saņemt atlīdzību par viņu centieniem.

Papildus programmatūras izstrādātāju sadarbībai, Ellcrys izstrādāja platformu, kas palīdz saglabāt kodu bez cenzūras, pat ja spēcīgas vienības iebilst pret koda spēju. Dažreiz jaunas idejas var kaitēt esošajai varas struktūrai, pat ja tās nāktu par labu visas pasaules iedzīvotājiem.

Mēs esam redzējuši, cik lielu kriptogrāfijas valūtu radīja visaugstākajā banku līmenī. Ir arī citas idejas, īpaši kriptogrāfijas pasaulē, kas varētu būt vēl traucējošākas.

Elkliss palīdz veidot nākotni

Tādam uzņēmumam kā Intel vai Foxconn ir jāveic milzīgas investīcijas rūpnīcās, bet programmatūras kompānijas specializējas cilvēkkapitālā. Ar iespēju atvērtai ekonomiskai sadarbībai, ko Ellcrys platforma nodrošina izstrādātājiem, ir iespējams, ka nākamās paaudzes programmatūru varētu pilnībā decentralizēt.

Ellcrys gadiem ilgi strādā pie savas platformas, un šķiet, ka tas ir guvis ievērojamus panākumus. Būs interesanti redzēt, kā platforma attīstās, ienākot vairāk ieguldījumu naudas, un cik veiksmīgi tā piesaista programmatūras izstrādātājus stabilai, decentralizētai platformai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me