Telegramma ICO līdz šim ir savākusi masveida 1,7 miljardus dolāru

Telegramma ICO

Telegramma ar savu milzīgo ICO izjauc kriptonauda pasauli, savācot milzīgu summu 1,7 miljardu ASV dolāru apmērā, padarot to par visaugstāko ICO, un kriptogrāfijas nozarē mēles klibo. Sākotnēji tā iekasēja 850 miljonus USD 2018. gada februāra vidū, pēc tam piesaistot papildu 850 miljonus USD, lai šī summa būtu 1,7 miljardi USD. Investori, šķiet, interesējas par Telegram, jo ​​Bitcoin cena 2018. gada pirmajā ceturksnī satraucoši krītas.

Telegramma ICO

Telegramma, drošs ziņojumapmaiņas pakalpojums, ir gatava izveidot pirmo masu tirgus kriptonauda, ​​izveidojot avēniju, kas nodrošina ātru un pēc būtības pielāgojamu daudzbloku ķēdes arhitektūru.

Lai gan telegramma izskatās kā WhatsApp, atšķirība starp šo ziņojumapmaiņas lietotni un WhatsApp ir stingrs uzsvars uz privātumu, kad lietotāji var sarunāties slepenās tērzēšanas sarunās. Lietotne tika palaista 2013. gadā, un 2018. gadā tā lepojas ar 180 miljoniem lietotāju. Telegramma atbalsta arī lielākas grupas līdz ( 10000) lietotājiem un nodrošina gludu platformu tīmekļa API izveidošanai ap to.

Pirms ICO kampaņas

Telegramma, kas ir plaši pazīstama šifrēta ziņojumapmaiņas lietotne, ko izmanto, lai apmainītos ar ziņojumiem un multivides failiem, 2017. gadā izpelnījās lielu uzmanību, pateicoties savai ātrai reaģēšanai, atzinības cienīgai drošībai un vienkāršai lietotāja saskarnei. Vēlāk tā apsvēra savas blokķēdes platformas un ar to saistītās kriptovalūtas palaišanu. Uzsākamās platformas nosaukums bija TON (Telegram Open Network) ar valūtu “grami”..

TON

Agrāk 2018. gada februārī Telegram savāca pirmo USD ICO pārdošanas summu 850 miljonu ASV dolāru apmērā, lai gan to mērķis bija 1,2 miljardi ASV dolāru. Vēlāk tajā pašā mēnesī viņi savāca 850 miljonu ASV dolāru summu savā otrajā pirms ICO pārdošanas, kas kopā sasniedza 1,7 miljardus ASV dolāru, pārsniedzot 1,2 miljardu dolāru atzīmi.

Līdz šim piesaistītā summa ir 2018. gada lielākā simboliskā pārdošana. Tomēr ar milzīgiem panākumiem šķiet, ka telegrammai ir zems raksturs, un informācija tiek iegūta no noplūdušiem avotiem.

Saskaņā ar a D veidlapas atklāšanas fails ar Vērtspapīru un biržu komisiju Telegram saka, ka papildu piesaistītie 850 miljoni ASV dolāru bija no 94 ieguldītājiem, kas ienesa aptuveni 1,7 miljardus ASV dolāru. Šķiet, ka tas nav balstīts uz šo skaitli, jo tas varētu vienkārši piedāvāt vienu vai vairākus piedāvājumus papildus iepriekšējiem pārdošanas apjomiem.

2017. gada decembra beigās tika ziņots, ka Telegram cenšas veikt kaut kādu SIO 2018. gadā. Vēlāk sāka parādīties ziņojumi par tās plāniem, un tā tehniskās ambīcijas tika uzskatītas par plašām Telegram Open Network (TON). Bija arī solījumi par ļoti ātriem maksājumiem un mikromaksājumiem, izmantojot mobilās ierīces, ar nenozīmīgu darījumu maksu.

TON Blockchain

Telegram komanda tomēr plāno izmantot līdzekļus, lai izstrādātu TON, kas ir vērienīga blokķēde, kuras mērķis ir decentralizēt vairākus digitālās komunikācijas aspektus, kas var būt no failu koplietošanas līdz pārlūkošanas darījumiem. Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti arī Telegram Messenger izstrādei un uzturēšanai.

Plusi un mīnusi

Lai arī cik veiksmīgi notiktu Telegram iepriekšējā ICO pārdošana, ir pārpilns cilvēku, kas uzskata, ka tā darbība ir apšaubāma, jo Telegram vēl nav jāpieņem komanda un jāizveido platforma, kas nepieciešama, lai palaistu TON monētu. Cilvēku grupa iesaka investoriem un kriptogrāfijas entuziastiem piesardzīgi rīkoties attiecībā uz Telegram marķieri. Lai gan daži cilvēki apgalvo, ka tas viss ir dūmi un putekļi, citi uzskata, ka tā ir lieliska iespēja ieguldīt platformā, kas piedāvā saziņu un komerciju. Zemāk ir minēti daži plusi un mīnusi ieguldījumiem Telegram’s ICO.

Plusi

 • Telegramma tiek uzskatīta par vienu no populārākajām šifrētām ziņojumapmaiņas platformām ar 200 miljoniem aktīvo lietotāju mēnesī. Lai gan tas ir ievērojami zem Facebook un WhatsApp, tas ir pietiekami atsevišķai ziņojumapmaiņas platformai. Saskaņā ar ICO baltajiem sarakstiem, 99% no ICO izmantojiet telegrammu, lai sazinātos ar potenciālajiem investoriem, padarot to par visvairāk izmantoto ziņojumapmaiņas lietotni daudzām kopienām kriptogrāfijas valūtas telpā.
 • Tiek teikts, ka platformas kriptovalūtu TON var izmantot reāliem darījumiem, tādējādi ļaujot veikt mikro maksājumus starp lietotājiem un uzņēmumiem visā pasaulē. Tas atšķirībā no BTC, kas ir saistīts ar cenu svārstībām, augstām nodevām un sarežģītu apstrādi. Visu šo iemeslu dēļ BTC tagad galvenokārt tiek izmantots kā vērtības krājums.
 • Telegram dibinātāji Pāvels un Nikolajs Durovi ir divi brāļi, kuri ir pieredzējuši uzņēmēji. Iepriekš dibinātā VKontakte (VK) 2006. gada oktobrī, kas ir lielākais Krievijas sociālais tīkls. 2014. gadā VK iegādājās Mail.RU 2014. gadā, kas novērtēja uzņēmuma vērtību 3 miljardu ASV dolāru vērtībā. Durova komanda ir pieredzējusi patērētāju tehnoloģijas, patērētāju platformas, kā arī veidošanu un mērogošanu. Viņu panākumi citos projektos liecina par viņu spēju tikt galā ar šķēršļiem un maksimizēt iespējas.
 • Vēl viena lieta, kas padara Telegram ICO sāls vērts, ir tā, ka tai ir likviditātes statuss. Investori žetonus saņems 2018. gada decembrī. Viņiem tiks piemērots bloķēšanas periods no 3 līdz 18 mēnešiem. Pat šī diapazona garākajā galā investori var likvidēt savu daļu ievērojami agrāk nekā parasts riska ieguldījums. Likviditātes statuss arī ir ļāvis dažiem investoriem laicīgi atcelt ICO piešķiršanu, tādējādi iegūstot ieguvumus šajā procesā.
 • Viena lieta, kas izceļ telegrammu, ir tā unikālā kripto ekspozīcijas forma. Kaut arī pati TON ir monēta, investori kopumā ir pakļauti kriptonauda tirgum, jo ​​Telegram ir viens no galvenajiem saziņas avotiem. Ekspozīcija tomēr ir dažāda, jo katrai monētai ir Telegram kanāls.

Cons

 • Kritiķi apšauba tā līdzekļu vākšanas apjomu. Ļoti īsā laika posmā tas spēja piesaistīt 1,7 miljardus ASV dolāru, veicot divus pārdošanas darījumus pirms ICO. Tas ir neticami ātri, salīdzinot ar lielām strauji augošām patērētāju nozarēm, piemēram, Facebook, kam vajadzēja septiņus gadus, lai savāktu 1 miljardu ASV dolāru, un Uber piecus gadus. Telegram marķiera parādīšanās ir pundurojusi tādus kriptogrāfijas gigantus kā Filecoin (kas savāca 257 miljonus USD) un Tezos (232 miljonus USD). Kritiķi uzskata, ka Telegram līdzekļu piesaistīšana ir pilnīgi nevajadzīga.
 • Vēl viens iemesls, kāpēc kritiķi aicina būt piesardzīgiem, ir tas, ka attiecībā uz platformu Telegrams ir ierobežota kripto pieredze. Telegram dibinātāji labi pārzina sociālo / ziņojumapmaiņas platformu, taču viņiem ir maza pieredze bloku ķēdes platformu veidošanā vai arī tām ir maz, un viņi nav nolīguši nevienu augsta līmeņa bloku ķēdes izstrādātāju guru, kas rādītu ceļu. Kā redzams vietnē LinkedIn, nevienam Telegram darbiniekam nav pieredzes, kas saistīta ar blokķēdi.
 • Vēl viena Telegram Token otrā puse ir tā, ka pagājušajā gadā tika ziņots, ka 2017. gadā Telegram sadedzināja 70 miljonus ASV dolāru par servera izdevumiem, drošību, lietotāju pārbaudi un darbinieku algām; un šis skaitlis palielināsies, jo komanda un infrastruktūra tiks pielāgota jaunajai blokķēdes platformai. Saskaņā ar nopludināto balto grāmatu nākamajos četros gados uzņēmums plāno iztērēt 620 miljonus ASV dolāru. Ja nav plānots gūt ieņēmumus un izdevumi turpina pieaugt, var notikt bankrots vai viņi var būt spiesti piesaistīt kapitālu ar neatbilstošiem noteikumiem.

Tomēr telegramma nav pirmā ziņojumapmaiņas platforma, kas laidusi klajā savas kriptogrāfijas monētas; Kik un YouNow (Rize) bija citas ziņojumapmaiņas platformas, lai palaistu kriptogrāfijas monētas. Tērzēšanas platforma Kik tika dibināta 2009. gadā, un tās ICO laikā 2017. gadā ir piesaistījusi vairāk nekā 200 miljonus ASV dolāru riska finansējumam un 98 miljonus ASV dolāru jaunajai kriptogrāfijas monētai ar nosaukumu Kin. Tāpat kā TON, Kin var izmantot darījumos lietotnēs. Tāpat kā ICO laikā 2017. gadā, saskaņā ar TechCrunch sniegto informāciju Kik bija aptuveni 15 miljoni lietotāju, atpaliekot no Telegram 100 miljoniem lietotāju.

Kin kriptonauda

No otras puses, YouNow ir tiešraides straumēšanas lietotne, kas savu kriptonauda palaida 2017. gadā ar lietotni ar nosaukumu Rize. Šī lietotne ļauj lietotājiem maksāt viens otram par satura veidošanu monētās, ko sauc par PROPS. Dibināts 2011. gadā, YouNnow piesaistīja riska kapitālu 26 miljonu ASV dolāru apmērā, pirms jaunās PROPS platformas IC iekasēja 25 miljonus ASV dolāru. Tāpat kā ICO laikā, YouNow bija 40 miljoni reģistrētu lietotāju, katru dienu vidēji 60 000 pirkumu lietotnē un virtuālo preču ceturkšņa pārdošanā vairāk nekā 5 miljoni ASV dolāru..

Telegramma, Kik un YouNow daudzos aspektos ir līdzīgi.

 • Viņiem ir izveidota visā pasaulē pieejama ziņojumapmaiņas platforma
 • Viņi plāno integrēt monētas darījumiem platformā
 • Visās trīs ziņojumapmaiņas lietotnēs nav pilnībā izveidota kriptogrāfijas platforma vai iebūvēta kriptogrāfijas komanda.

Secinājums

Telegraph marķierim, šķiet, ir ļoti daudzsološas perspektīvas, it īpaši ar tā lielo pārdošanas apjomu pirms ICO. Ar pieredzējušu cilvēku komandu, kas ir labi pamatota komunikācijas / patērētāju biznesā, nav šaubu, ka Telegram marķieris planēs. Tās pirms ICO pārdošanas notiek laikā, kad Bitcoin šausmīgi krītas. Tas notiek arī laikā, kad SEC (Securities and Exchange Commission) ļoti skeptiski vērtē ICO un žetonus.

Tomēr ir spekulācijas, jo komanda nav pietiekami pamatota blokķēdē vai kriptogrāfijas valūtā, un kā tāda ieguldītājiem var būt problēma. Kritiķi ieteikuši komandai piesaistīt kādu, kurš ir kriptonauda izstrādātāju guru, lai rādītu ceļu. Kritiķi arī ir teikuši, ka platformai ir jāizveido līdzeklis, ar kuru viņi var gūt ienākumus, nevis tikai tērēt, lai tuvākajā nākotnē izvairītos no bankrota.

PS: Pagaidām (2018. gada 4. aprīlī) nav oficiāla Telegram ICO piedāvājuma, kas būtu pieejams sabiedrībai, un jebkura vietne, kurā tiek pārdoti žetoni, ir krāpšana.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me