Instimatch & Algorand apvieno spēkus, lai izjauktu regulēto maksājumu nozari

Algorand

Algorand paziņoja ka Instimatch izmantos savu tīklu dažādos pakalpojumos, lai uzlabotu un izveidotu jaunus ar blokķēdi darbināmus risinājumus.

Paredzams, ka sadarbība starp abiem uzņēmumiem veicinās to abu platformu paplašināšanos, vienlaikus saglabājot to konkurētspēju finanšu pakalpojumu nozarē.

Algorand un Instimatch strādā kopā

2017. gadā dibinātā fintech uzņēmuma Instimatch mērķis ir no jauna izgudrot, kā naudas tirgi tradicionāli darbojušies, izmantojot tālruņa un brokera pieejas. Izmantojot digitālo tīklu, uzņēmums ļauj institucionālajiem aizņēmējiem un aizdevējiem tirgoties un gūt ienākumus no likviditātes.

Uzņēmumam ir biroji Cīrihē, Londonā un Dohā, un tam ir vairāk nekā 130 institucionālie klienti 20 valstīs, vienlaikus iegūstot arī Šveices Fintech balvas.

Tagad Instimatch apvienojās ar Bostonas atklātā pirmkoda programmatūras uzņēmumu Algorand, kas strādā bez robežu un brīvas ekonomikas veidošanā, ievācot sava blokķēdes tīkla jaudu..

Blokķēdes tīkls pievērš uzmanību blokķēdes trilemmai, izmantojot tīru Proof-of-Stake (PoS) protokolu, kas balstīts uz Bizantijas vienprātību, kas ļauj atklātai līdzdalībai, mērogojamībai, drošībai un darījumu galīgumam.

Apvienojot Instimatch globālo tīklu, kas jau piedāvā “efektīvu darbplūsmu, labākas cenas un potenciālu dažādot darījumu partnera risku”, ar Algorand progresīvo bloku ķēdes tīklu Šveices uzņēmumam būs iespējams paplašināt savu funkciju un piedāvājumu katalogu..

Ar blockchain darbināmi finanšu rīki ir pieaugoši

2020. gads bija blockchain ekosistēmas jauninājumu un izaugsmes pilns gads, un decentralizētā finansēšana vētrā pārņēma tirgu un pasauli, jo lietotāji un investori realizēja savu revolucionāro potenciālu.

Tomēr, lai gan šķiet, ka ir tendence uz finanšu pakalpojumu decentralizāciju, šīs izmaiņas īstermiņā nenotiks, un šobrīd liela daļa privāto interešu ir par blokķēdes piemērošanu jau esošajām finanšu ekosistēmām.

Pakalpojumi, piemēram, aizņemšanās, kreditēšana un Forex, ar katru gadu kļūst arvien pievilcīgāki, kā rezultātā pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Instimatch, turpināja cīnīties par piekļuves vieglumu un efektivitāti, neapdraudot drošību.

Blockchain tehnoloģija novērš šīs problēmas, vienlaikus nodrošinot visaugstāko drošību simtiem miljardu dolāru apmērā, kas tiek apstrādāti darījumos katru ceturksni.

Instimatch izpilddirektors Daniels Sandmeiers atsaucās uz partnerību, norādot:

“Mēs esam ļoti gandarīti, ka esam noslēguši šo stratēģisko partnerību ar Algorand, kas ļauj mums izmantot viņu blokķēdes tehnoloģiju un vēl vairāk uzlabot mūsu piedāvājumu mūsu klientiem. Šīs sadarbības plašā darbības joma, kas ietver maksājumus, islāma banku pakalpojumus un RegTech, noteikti nesīs ievērojamu progresu šajā telpā. Mēs esam pārliecināti par partnerības panākumiem, jo ​​gan Instimatch, gan Algorand iekļauj decentralizētu un bez berzes finanšu redzējumu ”

Arī Algorand izpilddirektors V. Šons Fords dalījās viedoklī par to, kā uzņēmumi viens otru papildina:

“Instimatch un Algorand ir kopīgs redzējums par to, kas ir vajadzīgs progresīvām naudas tirgus sistēmām un FX, kas ir efektīvāka un beržīgāka nekā mūsdienu piedāvājumi. Mēs patiesi priecājamies par Instimatch iniciatīvu veidot tiltu starp jauniem defi piedāvājumiem un tradicionālajām finanšu lietojumprogrammām. ”

Algorand arvien pieaugošais partnerību saraksts

Algorand partnerība ar Instimatch ir tikai jaunākā partnerību sērijā ar dažādiem uzņēmumiem, kuri ir izvēlējušies Algorand kā noklusējuma iespēju apstrādāt maksājumus un citus finanšu darījumiem.

2020. gada 23. decembrī Algorand paziņoja par partnerību ar 6 uzņēmumiem, kas sāks digitālo maksājumu apstrādi, izmantojot savu platformu..

Dalībnieku vidū bija Planetwatch, Bleumi, Monerium, Circle un MyAlgoWallet, katram no kuriem bija atšķirīga pieeja darījumu apstrādei bez berzes un efektīvā veidā..

Pagājušajā gadā Algorand kriptonauda (ALGO) piedzīvoja pieaugumu par aptuveni 90%, nesen pārsniedzot svarīgu pretestību, kad tā sasniedza vērtību 0.427 USD. Kopš 2020. gada septembra sākuma marķieris bija cīnījies, kad vajadzēja pārvarēt šo pretestību.

Tagad, kad ir klāt jauns gads un Alžoranda turpina partnerību pievienošanu sarakstiem, būs interesanti uzzināt, ko šis jaunais gads nes tīklam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me