Bitcoin maksājumi: Bakkt atklāj vairāk lietotnes detaļu un kvadrātveida maisiņu patentu

Kad tas pirmo reizi tika palaists tirgū, tas tika tirgots (vai drīzāk ierosināts) kā “vienādranga elektroniskā nauda” pasaulei.

Kaut arī daudzas citas kriptovalūtas ir sekojušas Bitcoin pa šo ceļu, neviens digitālais aktīvs nav kļuvis par plaši izmantotu digitālā maksājuma veidu pat vietās, kur tradicionālās norēķinu sistēmas var būt ļoti lēnas, dārgas vai pilnīgi nepieejamas.

Patiešām. Rejs Dalio, viens no pasaules ievērojamākajiem naudas pārvaldniekiem un spēcīgs aizstāvis, ka centrālās bankas var izkļūt no kontroles, nesen tika citēts intervijā CNBC, sakot, ka Bitcoin ir pārāk svārstīgs, lai būtu pienācīgs vērtības un vidēja līmeņa krājums. apmaiņa.

Bet pēdējo 24 stundu laikā divi lieli uzņēmumi, kas strādā ar kriptovalūtām, ir paziņojuši par attīstību, kas varētu palīdzēt Bitcoin un citiem digitālajiem aktīviem kļūt par labākiem maksājuma veidiem.

Kvadrātveida maisu patents, kurā izklāstīti kriptogrāfijas-Fiat darījumi

Square, fintech uzņēmums, kuru vada čivināt Džeks Dorsijs un kas 2018. gadā integrēja barebones Bitcoin apmaiņu, tikko tika piešķirts ar kriptogrāfiju saistīts patents.

Šis patents iezīmē sistēmu, kas ļaus fiat ātri pārveidot par “ne-fiat” instrumentiem, dokumentā vairākkārt pieminot vārdu “Bitcoin” un “kriptonauda” (un arī Ethereum):

Pašreizējā tehnoloģija ļauj pirmajai pusei maksāt jebkurā valūtā, vienlaikus ļaujot otrai pusei maksāt jebkurā valūtā.

Patents, kas definēts tīklā un tehnoloģijā, teorētiski varētu ļaut veikt netraucētus kriptogrāfijas un kriptogrāfijas darījumus, potenciāli mazinot iepriekš minēto svārstīguma elementu, kuru Dalio raksturoja kā galveno faktoru, kas kavē Bitcoin derīgumu kā naudas formu..

Šis nav vienīgais Square nesen paziņojums, kas saistīts ar kriptogrāfijas maksājumiem.

Saskaņā ar iepriekšējiem Blockonomi ziņojumiem Square Crypto, uzņēmuma iekšējā uz blokķēdi vērstā nodaļa, otrdien atklāja Lightning Development Kit (LDK).

Tas ir kaut kas līdzīgs tradicionālajam programmatūras izstrādes komplektam (SDK), bet koncentrēts uz Lightning Network, otrā slāņa mērogošanas risinājumu, kas efektīvi migrē dažus darījumus no galvenās ķēdes, lai ļautu veikt zibens ātru, efektīvu bezmaksas un starp ķēžu pārsūtīšanu..

LDK, ziņojumā norādīts, ļaus maka izstrādātājiem izveidot “pielāgotas” tīkla integrācijas “viegli, droši un konfigurējami”, izmantojot API, demonstrācijas lietotnes un citus tehniskos rīkus..

Būtībā, neskaitot tehniskos terminus un kriptogrāfijas valodu, šim produktam vajadzētu padarīt zibens tīkla integrāciju esošajā vai topošajā kriptogrāfijas valūtas programmatūrā daudz vieglāku nekā tas ir, un tāpēc ar pietiekami daudz laika vajadzētu palielināt mērogošanas risinājuma pieņemšanu..

Bakts atklāj sīkāku informāciju par ar Starbucks saistīto kripto lietotni

Līdzīgā ziņu pārpilnībā trešdien kriptovalūtu infrastruktūras giganta Bakkta prezidents Ādams Vaits atklāja vairāk informācijas par sava uzņēmuma ilgi gaidīto patērētāja lietojumprogrammu.

Microsoft un starpkontinentālās biržas atbalstītais uzņēmums kopš tā darbības uzsākšanas ir koncentrējies uz Bitcoin atvasinājumiem un finanšu instrumentiem institucionālajiem klientiem, taču ar šo lietotni plāno paplašināties patērētāju infrastruktūrā..

BakktLasīt: Kas ir Bakts?

Per a Ziņot no The Block White teica vienā no tirdzniecības vietām Davosā, Šveicē, ka patērētāja lietotne netiks ierobežota tikai ar tādām kriptovalūtām kā Bitcoin, bet tā varēs arī mijiedarboties ar citām digitālajām vērtībām, piemēram, lojalitātes atlīdzības punktiem un digitālajiem attēliem. akcijas.

Nozares izpilddirektors arī teica, ka lietojumprogramma var ietvert aktīvu tirdzniecību, tirgotāju portālu un citus digitālos aktīvus, kas “padarītu lietotni līdzīgāku tradicionālajam fintech produktam, piemēram, PayPal, nevis kriptogrāfijas vietējo piedāvājumu”, ziņojums The Block lasīt.

2019. gadā tajā pašā kontaktligzdā parādījās ziņas, ka Starbucks, kurš ir atbalstījis Bakktu, var pieņemt Bitcoin, izmantojot augšupējas mobilo lietojumprogrammu, lai gan nav skaidrs, vai šis plāns joprojām ir uz galda.

Bet, ja tā būtu, Bakkt patērētāju kriptovalūtas lietotne varētu iezīmēt milzīgu soli uz priekšu šīs nozares mērķī kļūt par galveno maksājumu un plašākas finanšu daļu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me