Ethereum lietotnes, kas uzvarēs Džo Lubina un Džimija dziesmas kriptogrāfijas likmi

Ethereum

Ja pēdējos gados esat izsekojis Bitcoin un Ethereum ekosistēmām, iespējams, atcerēsities likmi pret Lubinu pret dziesmu.

Vēl 2019. gada maijā Ethereum līdzdibinātājs Džo Lubins un Bitcoin evaņģēlists Džimijs Song uzsāka a lielu likmju darījums. Saskaņā ar vienošanos Lubins uzvarētu, ja Ethereum būtu pieci unikāli dApps, kas sasniegtu 10 000 aktīvo lietotāju dienā (DAU) un 100 000 ikmēneša aktīvo lietotāju (MAU) līdz 2023. gada 23. maijam. Veidā dziesma uzvarētu, ja šie lietošanas rādītāji nebūtu termiņš. 

Attiecīgi Lubins piekrita samaksāt Song 69,74 BTC, ja viņš zaudēja derību, savukārt Song piekrita samaksāt Lubinam 810,8 ETH, ja viņš zaudēja derību. Virziens bija skaidrs: Lubins visu izmantoja, lai Ethereum pēc dažiem gadiem būtu ievērojams izmantojums, savukārt Song izmantoja savus žetonus pretējā scenārijā.

Ak, kriptogrāfijas forma tika izmesta. Tātad, kā likme izskatās tagad, gandrīz pusotru gadu vēlāk?

Mani divi Gwei…

Tas ir op., Tāpēc vispirms ļaujiet man ātri izskaidrot, no kurienes nāk mani gaidāmie viedokļi.

Es esmu profesionāls rakstnieks un redaktors. Kopš 2017. gada es katru dienu strādāju, izsekojot būtībā visu Ethereum, un esmu kļuvis par praktisku speciālistu, kas aptver platformu un tās daudzos plaukstošos sektorus, piemēram, decentralizētās finanses (DeFi), neizvietojamos žetonus (NFT) un ne tikai..

Viss, kas teica, es absolūti cienu Bitcoin. Es saprotu visu kontekstu un esmu godbijīgs. Bet, manuprāt, kādu laiku šķita skaidrs, ka Ethereum gatavojas pārspēt vecmeistaru un kļūt par īstu turnīra spēku pasaulē.

Tas bija tas, kas bija Lubina un Dziesmas debašu centrā. Un mēs esam redzējuši, ka Ethereum visā 2020. gadā ir izvirzījies šajā ievērībā vairākos aspektos. Tāpēc es personīgi domāju, ka Lubins šajā derībā uzvarēs.

Tad šajā rakstā es vēlos izcelt lietotnes – decentralizētas vai mazāk nekā tās, kuras, manuprāt, savā likmē ar dziesmu viegli pārnesīs Lubinu pāri finiša līnijai. Ienirstam iekšā!

MetaMask

MetaMask ir vadošais Ethereum seifs un dApp pārlūks. Projekts to pēdējā laikā ir sasmalcinājis, un tikai tā jaunākajiem rādītājiem vajadzētu būt tam, ka Song jau atcirta ETH, ko viņš var maksāt, lai atmaksātu likmi.

Kāpēc es to saku? Tā kā šonedēļ MetaMask atklāja, ka tas ir sasniedzis 1 miljons MAU atzīme. Vienā lietotnē tas ir 10 reizes lielāks par likmes Lubin vs Song MAU parametru.

Šajā ziņā MetaMask ir patiess Ethereum vārteja. Cilvēki šobrīd ne tikai ieplūst MetaMask, bet arī caur MetaMask pārplūst citās Ethereum lietotnēs, jo tie šobrīd ir tik daudz dažādu aktivitāšu, lai piedalītos Ethereum ekosistēmā.

UniSwap

Visa krusa Atcelt atsaukšanu … viss krusa Uniswap … viss krusa Uniswap …

Tā es justos, ja šobrīd es būtu Džo Lubins!

Uniswap līdzšinējais ceļojums nav bijis nekas cits kā DeFi Cindarella stāsts. Šis decentralizētais tirdzniecības protokols šobrīd dominē centralizētās biržas gigantā Coinbase daudzos tirdzniecības pāros. Tas ir DeFi Dāvida un Goliāta scenārijs, un mūsu Dāvids ne tikai izdzīvo … viņš plaukst. Cilvēki vēlas bez atļaujas tirgoties un nodrošināt žetonu likviditāti visu diennakti un visu diennakti. Uniswap ’s biļeti šeit, lielā mērā.

Piezīme: DApps stāvoklis rāda, ka tikai 24 stundu laikā Uniswap bija 1800 lietotāju. 

Aizdevēju triumvirāts: Maker, Aave, Compound

Senajā Romā bija pirmais lielais trio Cēzarā, Krasā un Lielajā Pompejā. DeFi ir pirmais lieliskais kreditēšanas trio Veidotājs, Aave, un Savienojums.

Nekļūdieties, ka šiem trim kreditēšanas un aizņēmuma protokoliem ir bijusi absolūti galvenā loma, sākot no sākuma, atbalstot un veicinot notiekošo DeFi uzplaukumu, ko mēs redzam šeit un tagad.

Cilvēki arī turpmāk vēlēsies aizņemties pret saviem kriptogrāfijas aktīviem tikpat viegli kā nosūtot īsziņu vai divas. Šie protokoli ir agri milži, un nākotnē tie būs titāni. Dziesmai vajadzētu attiecīgi sašūpoties zābakos.

Piezīme: DApps stāvoklis rāda, ka Maker pēdējās diennakts laikā bija +5 000 lietotāju.

nopelniet

Cilvēki mīl spēju gūt ienākumus DeFi, nododot jūsu kriptogrāfijas aktīvus tā dēvētajās “ražas fermās”. Un starp lielākajiem hītiem šajā ainā šogad bijis nopelniet, ražas apkopotāja protokols, kas padara DeFi lauksaimniecību vienkāršu un automatizētu.

Ienesīguma apkopotāju protokoli pieaugs un kritīsies, taču neviens no tiem līdz šim nav uztvēris tādu burvju un organisku kopienu kā YEarn. Es paredzu, ka projekts turpinās piesaistīt zemnieku barus kā tādus.

WBTC (un citi ERC-20 Bitcoins)

Tokenizētais bitcoin: ja jūs par to vēl neesat dzirdējis, ir pienācis laiks pamosties!

Pateicoties Ethereum ERC-20 marķiera standartam, tokenizētas bitcoin ieviešanas ir kļuvušas par DeFi hit šogad. Kāpēc? Tokenizēto bitcoīnu var izmantot tieši Ethereum DeFi, lai nopelnītu pievilcīgu ienesīgumu tādā veidā, kā tas vienkārši nav iespējams ar parasto ol ’BTC.

Šī kalna karalis šobrīd ir WBTC, ERC-20 bitcoin projekts, ko atbalsta CoinList un BitGo. Šobrīd tādu ir Tokenizēts 131 000 bitcoin Ethereum augšpusē, no kuriem +95 000 ir WBTC.

Es ceru, ka šīs ERC-20 BTC ieviešanas popularitāte turpinās pieaugt un pakļaut jaunus lietotājus virknei citu Ethereum lietotņu.

Aksija Bezgalība

Pēdējos mēnešos ir uzplaukusi Ethereum bloku ķēdes spēļu ekosistēma. Un neviens projekts šobrīd nepārstāv šīs ekosistēmas solījumu labāk nekā Aksija Bezgalība.

Kas tas ir? Spēle, lai nopelnītu fantāzijas mājdzīvnieku spēli, kurā jūs cīnāties ar sīvām radībām, ko sauc par Axies, lai iegūtu simboliskas balvas, slavu un daudz ko citu. Tas ir patiešām jautri, esmu to diezgan daudz spēlējis un izbaudījis visas tā grumbas. Arī citi cilvēki no visām svītrām no visas pasaules ir, tāpēc es redzu tikai Axie Infinity, kas turpina uzbraukt un iekarot vairāk sirdis no šejienes. Tas, protams, ir projekts, kas jānoskatās likmē Lubin vs Song.

Piezīme: DApps stāvoklis rāda, ka Axie Infinity pēdējās 24 stundas bija +1 000 lietotāju. 

OpenSea

DeFi nozaga izstādi 2020. gada kriptoekonomikā, bet arī Ethereum neaizvietojamo marķieru (NFT) ekosistēma ir aizdegusies arī vēlu.

Tā kā vairāk cilvēku vēlas izmantot NFT, nekā jebkad agrāk, cienījamas un uzticamas tirgus vietas būs galvenās, lai uzturētu un veicinātu adopciju. Tieši tur OpenSea nonāk kā pašreizējais NFT tirgu standartnēsātājs. Kā populāra vieta visu NFT tirdzniecībai OpenSea lietošana ir uzplaukusi: pagājušajā mēnesī tirgus mēneša apjoms sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni – 2,75 miljonus ASV dolāru. Es uzskatu, ka tas ir tikai sākums ievērojamiem apjoma ierakstiem, kurus OpenSea ir iecirtis.

Zapper.fi

Zapper.fi ir DeFi informācijas panelis, lai izsekotu turējumus, tirdzniecības žetonus, kreditēšanas pozīciju uzraudzību un ienesīgumu fermās, izmantojot vienu, viegli lietojamu lietotāja saskarni..

Citiem vārdiem sakot, Zapper.fi ļauj ērti spēlēt vai nopietni piedalīties daudzās citās Ethereum lietotnēs šobrīd. Tā kā Zapper.fi iegūst vairāk lietotāju, informācijas panelis natūrā turpinās uzvarēt vairāk lietotāju vairākās Ethereum lietotnēs.

Nākamie projekti

Iepriekš minētie projekti ir tikai nedaudzie projekti, par kuriem jau pirms 2023. gada maija Jimmy Song bija ļoti jāuztraucas.

Bet tas neko nesaka par projektiem, kas nāks pēc +2 gadiem starp šo laiku. Mēs redzēsim ātrāku jauninājumu ieviešanu un pieņemšanu, tāpēc es domāju, ka Song ir noteikti pakļauts šai likmei. Redzēsim!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me