Naršykite įdomius „Ethereum“ žetonus (ERC-20) aplink NFT ekonomiką

Ethereum

Nepakeičiami žetonai (NFT) šiais metais buvo tarp didžiausių „Ethereum“ ekosistemos žvaigždžių.

Tai pasakė, nors šie NFT visiškai skiriasi nuo keičiamų ERC-20 žetonų (pvz., „Dai“, „LINK“ ir kt.), Kriptoekonomikoje dabar yra daugiau nei keli ERC-20 žetonai, kurie yra susiję su perspektyviomis kylančiomis NFT įmonėmis. Šiandienos įraše apžvelgsime keletą didžiausių iš šių žetonų ir ištirsime, kaip jie žaidžia savo atitinkamuose NFT projektuose.

Pastaba: Tai nėra patarimas investuoti, o įdomios kylančios simbolinės scenos tyrimas. Šie žetonai gali būti labai nepastovūs, pvz., Bitkoinas (BTC) ir eteris (ETH), todėl daugeliu atvejų jie labiau panašūs į kriptografinius dalyvavimo instrumentus, kurie gali turėti aukštyn arba IOU skaitmeniniams kolekcionuojamiems daiktams, nei tai yra tradicinis investuojamas turtas.. 

MANA

MANA yra gimtoji „Ethereum“ virtualaus pasaulio projekto valiuta Decentraland ir „Decentraland Marketplace“, kur galima laisvai prekiauti projekto skaitmenine žeme, nešiojamais daiktais ir ne tik. Be to, MANA turėtojai turi balsavimo teisę Decentraland DAO, decentralizuotoje organizacijoje, per kurią Decentraland bendruomenė bendrai valdo virtualaus pasaulio projektą.

Pažymėtina, kad JAV kripto mainų milžinė „Coinbase“ išvardijo MANA prekybai savo mažmeninės prekybos tinkle „Coinbase.com“ šią savaitę.

AXS

„Axie Infinity Shards“ (AXS) yra naujai paleistas „Ethereum“ skaitmeninių augintinių žaidimo valdymo ženklas Axie begalybė, kuris skaičiais yra vienas populiariausių „Ethereum“ dApps periodų šiuo metu.

Ženklas, viešai paleistas per „Binance Launchpad“ platformą, bus suteiktas vartotojams, dalyvaujantiems (arba dalyvavusiems praeityje) žaidimo uždirbti žaidimo ekosistemoje. Tuo tikslu patiems „Axie Infinity“ žaidėjams bus suteikta teisė vadovauti žaidimo ateičiai per AXS. Žetonas yra vienas iš pirmųjų aukšto lygio valdymo eksperimentų NFT arenoje, todėl žmonės, esantys aplink kriptoekonomiką, tai stebi su dideliu susidomėjimu.

SMĖLIS

SMĖLIS yra naudingumo ženklas Smėlio dėžė, „Ethereum“ viršuje pastatytas virtualus pasaulis ir žaidimų platforma. Taigi mes galime galvoti apie SAND kaip mainų priemonę „The Sandbox“, leidžiančią žaidėjams pirkti paslaugas ir turtą pasaulyje ir gauti pajamų iš savo turinio natūra. Žetono iš viso yra 3 milijardai, iš kurių šiuo metu cirkuliuoja 23,5% arba 705 milijonai. Kaip ir „Axie Infinity“ su „AXS“, „The Sandbox“ kūrėjai šių metų pradžioje surengė viešą SAND pardavimą per „Binance Launchpad“..

WG0

WG0 reiškia “Apvyniotas „Gen 0 CryptoKitties“.„Žinoma, jūs tikriausiai jau girdėjote apie„ CryptoKitties “: tai buvo pirmasis NFT projektas, kurio sėkmė buvo pasiekta dar 2017 m. Tačiau prekyba„ CryptoKitties NFT “gali būti nelikvidus reikalas, todėl buvo išleistas WG0, kuris apgaubė pageidaujamą kartą 0 „CryptoKitties“ kaip ERC-20 žetonų, kad jais būtų lengviau prekiauti. WG0 žetonus bet kuriuo metu galima „išvynioti“, t. Y. Išpirkti „CryptoKitties“ projekto pagrindiniame „Gen 0“ telkinyje..

Pastaba: Šio prieigos rakto nereikėtų painioti su WCK – anksčiau apvyniotu žetonų projektu, pagrįstu „CryptoKitties“.

WOA

WOA reiškia “Apvyniotos kilmės ašys,“Ir prieigos raktas veikia panašiai kaip ką tik aptarti„ Wrapped CryptoKitties “. Projektas leidžia vartotojams suvynioti labai ieškomus „Origin Axie“ augintinius iš „Axie Infinity“ žaidimo, kad jais būtų galima lengvai prekiauti decentralizuotose biržose, tokiose kaip „Uniswap“. Atitinkamai, WOA taip pat gali būti išvyniota norint išpirkti pagrindinę „Axie“ ar „Axies“, kai tik to pageidauja. Pradėjus veikti tik prieš kelias savaites, žetonas šiuo metu prekiauja po 418 USD, o rinkos riba siekia apie 100 000 USD. Projektą sukūrė ne „Axie Infinity“ komanda, tačiau tai rodo, kad žaidimo bendruomenė vis įdomiau prisideda prie „Axie“ visatos.

GEM

GEM yra naudingumo žetonas naujos NFT kalimo platformos, Krovinys. Šie žetonai yra vienos iš pirmųjų kriptografijos NFT pagrindu sukurtų statymo sistemų šerdis. GEM gali būti naudojami ne tik balsuojant dėl ​​būsimos „Cargo“ krypties, bet ir norint įtraukti daugiau GEM apdovanojimų, juos galima įtraukti į NFT. Ši kampanija, skirta paleisti veiklą naujoje platformoje ir apdovanoti ankstyviausius suinteresuotuosius subjektus, šiuo metu gauna ~ 200% APY GEM. Geriausia dalis? Vartotojai neprivalo užrakinti savo NFT šiam statymo procesui ir gali laisvai judėti savo NFT, o GEM yra įsitraukę į jų vidų..

GHST

GHST yra „Aave“ žaidimų „DeFi-NFT“ naudingumo ženklas, Aavegotchi. Žaidėjai, norėdami įsigyti pagrindinį žaidimo turtą, pvz., Nešiojamus ir nešiojamus, turi naudoti GHST. Portalai yra vienintelis būdas kalti „Aavegotchis“, o kiekvienas portalas suteikia žaidėjams galimybę nukaldinti vieną „Aavegotchi“ iš galimo 10 variantų. Be to, dalis visų GHST sandorių siunčiama į „AavegotchiDAO“ iždą, kurį žaidimo bendruomenė bendradarbiaudama valdys. projekto planą. Taigi „Aavegotchi“ populiarėjant, jos augimo galimybės taip pat didės vis didėjančio karo metu.

MONETOS

MONETOS Žetonai yra dalijami „Marguerite de Courcelle“, taip pat žinomo kaip „coin_artist“ ir „Blockchade Games“ generalinio direktoriaus ERC-20 žetonų skeveldros, kurie save pažymėjo kaip NFT šių metų pradžioje. MONETA tapo monetų gimtąja valiuta Monetos „E-Den“ projektas, pirmasis sindikatas „Blockade Games“ į NFT orientuotoje „Neon District“ franšizėje. Žetonas gali suteikti lygius ir socialinius vaidmenis eksperimentiniame sindikate, ir jis netgi gali būti skirtas uždirbti dalytą NFT atlygį iš Monetos E-Den NFT ūkiai. Šiuo tikslu sindikatas periodiškai pirks naujus NFT, kurie bus pasidalinti į atlygį COIN dalyviams.

Banginis

Banginis yra socialinis ženklas, kuris šiais metais NFT ekonomikoje atsidūrė dėmesio centre dėl turto, kurį pradėjo pagrindinis ir įtakingas NFT kolekcininkas „WhaleShark“, bendradarbiaudamas su kylančia socialinių ženklų platforma „Roll“. Pastaraisiais metais „WhaleShark“ sukaupė pelningą aukšto lygio NFT „Vault“, kuris paskatino jį šiais metais paleisti „WHALE“ kaip ženklą, vaizduojantį jo NFT valdas, prekės ženklą ir bendruomenę. Turėdamas bendrą 10 mln. USD pasiūlą ir 20,5 mln. USD rinkos ribą, žetonas šiuo metu prekiauja po šiek tiek mažiau nei 5 USD, kai jis rugsėjo mėnesį pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 14,41 USD..

OSINA

Taip pat paleistas per „Roll“, OSINA yra asmeninis pripažinto Nigerijos kriptografo projektas, Osinachi. Iš tiesų, „Osinachi“ parašai šiais metais tapo absoliučiais hitais NFT ekonomikoje, todėl dabar kūrėjas siekia su savo gerbėjais bendrauti ir bendrauti naujais, abipusiai naudingais būdais naudodamas savo naują OSINA žetoną. Šį mėnesį menininkas netgi pradėjo OSINA likvidumo kasybos kampanija, kurio metu žetono likvidumas bus sustabdytas, „išduodant iki 50 000 USD OSINA žmonėms, kurie bent 30 dienų užtikrino USD OSINA / ETH likvidumą [Uniswap]“. Kaip ir WHALE, egzistuos tik 10 milijonų OSINA (pagal „Roll“ vidaus politiką).

Išvada

„Ethereum“ žydinti NFT ekosistema pastaruoju metu užsidega. Tai privertė žmones pradėti ieškoti būdų, kaip dalyvauti perspektyviausiuose arenos projektuose. Būtent todėl aukščiau pateikti projektai yra įdomūs: jie nėra patys NFT, bet jie padeda jums dalyvauti kai kuriuose esamuose NFT kosmoso drabužiuose. Ateityje tikimasi pamatyti daug daugiau valdymo žetonų, tokių kaip MANA ir AXS, taip pat daugiau akcijų sistemų, tokių kaip „Cargo“, naudojo GEM. Be to, suvynioti NFT, tokie kaip WG0 ir WOA, taip pat yra linkę populiarėti, nes vis daugiau žmonių ima reikšti skaitmeninius kolekcionuojamus daiktus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me