10 perspektyvių naujų „Ethereum“ projektų, kurie gali likti
Pastaraisiais metais Ethereum ekosistema žydėjo keliomis kryptimis – tiek aišku.
Svarbu tai, kad šis žydėjimas leido išmaniajai sutarčių platformai tapti ankstyvuoju kalvos karaliumi dėl „DeFi“, decentralizuotų mainų, „stablecoins“, „Layer-2 blockchain“ mastelio keitimo sprendimų, nepakeičiamų žetonų ir kt..
Šių naujovių pažanga sukėlė kažkokį metaforinį gravitacijos šulinį, kuriame statybininkai nuolat plūsta į Ethereum, nes tai tapo pagrindine šių pažangių „blockchain“ galimybių platforma.
Tai sakant, perspektyvūs nauji „Ethereum“ pagrįsti projektai ir toliau sparčiai auga šiais laikais, todėl kartais svaigina bandymas neatsilikti nuo visų reikšmingų pastangų. Norite žaisti pasivyti? Štai 10 naujesnių „Ethereum“ projektų, kuriuos galite įdėti į savo radarą – jie gali būti šalia dar daugelį metų.
mStabilus
mStabilus yra meta-turto protokolas, orientuotas į stablecoins, pradėtas naudoti 2020 m. gegužės pabaigoje. Sistema skirta spręsti fragmentiškumą ir vietinių derlingumo galimybių stoka stablecoin ekosistemoje..
Tarp pirmųjų projekto leidimų buvo mUSD, metastablekoinas, paremtas kitų stablecoinų, tokių kaip DAI, USDC, TUSD ir USDT. Tai reiškia, kad galite minti ar išpirkti mUSD santykiu 1: 1 su bet kuriuo iš jo sudedamųjų dalių. Be to, mUSD taip pat generuoja pajamas iš „mStable“ apsikeitimo mokesčių ir skolindamas pagrindinį turtą per „Aave“ ir „Compound“..
Balansuotojas
Šį pavasarį atvykęs į Ethereum mainnet, Balansuotojas yra automatinio rinkos formuotojo (AMM) protokolas, leidžiantis vartotojams atidaryti pritaikomus likvidumo telkinius. Šiuo metu populiarus „AMM Uniswap“ palaiko tik dviejų žetonų grupes, kurių svoris 1: 1, o „Balancer“ telkiniuose galima palaikyti iki aštuonių žetonų su savavališku svoriu.
Šis modelis suteikia likvidumo teikėjams daugiau lankstumo, kaip jie gali uždirbti mokesčius naudodami nenaudojamus „Ethereum“ pagrindu veikiančius žetonus. Be to, „Balancer“ pradėjo likvidumo kasybos kampaniją, kuria „Balancer“ LP apdovanojami BAL valdymo žetonais, kad būtų galima paleisti protokolą.
Loopring Pay
„Ethereum“ vis labiau populiarėjant, platformai reikia „Layer-2“ mastelio sprendimų labiau nei bet kada, kad būtų galima patenkinti augančią paklausą. Štai kur Loopring Pay užeina.
„Loopring Pay“ sukurta „Loopring Pay“ suteikia vartotojams galimybę nedelsiant siųsti nemokamas ETH ir ERC20 operacijas ir yra prieinama šiandien. Naujoji paslauga yra sukurta naudojant „zkRollups tech“ – „Layer-2“ mastelio naujovę, kurioje duomenys saugomi grandinėje, bet apdorojami skaičiavimai ne grandinėje, o žinios nėra pagrįstos. Šie pakeitimai yra vieni perspektyviausių „Ethereum“ mastelio keitimo sprendimų, o „Loopring Pay“ parodo, ką jie gali padaryti čia ir dabar.
Matcha
Matcha yra decentralizuota birža, sukurta „0x Protocol“ projekto kūrėjų ir paremta „0x“ likvidumo kaupimo infrastruktūra.
2020 m. Birželio mėn. Pradėta gaminti „Matcha“ siekia patogumo vartotojui ir protingo dizaino. Be to, DEX naudoja „0x Mesh“ technologiją kartu su kitais likvidumo šaltiniais, tokiais kaip „Kyber Network“ ir „Uniswap“, kad galėtų pasiūlyti optimizuotus, geriausios kainos sandorius. DEX sektorius iki šiol jau buvo viena didžiausių „Ethereum“ žvaigždžių, o vartotojui palankios platformos, tokios kaip „Matcha“, gali išlaikyti šią dinamiką ir ateityje.
UMA sintezės
UMA yra pasaulinių ir decentralizuotų finansų rinkų, naudojančių sintetinį turtą, kūrimo protokolas. Šiais metais UMA komanda išleido savo pirmąjį sintetinį turtą, įskaitant neįkainojamą ETHBTC prieigos raktą, kuris seka ETH / BTC kainų santykį. Žetonas yra neįkainojamas, nes jo išmanioji sutartis remiasi ne orakulo grandinės kainų santrauka, o labiau orientaciniu indeksu..
Taip pat buvo ką tik išleista UMA žetonų kaldinimo sąsaja, leidžianti vartotojams susikurti savo sintetinius žetonus, įmokų ir išėmimo įkaitus, išpirkti žetonus ir lengvai sekti informaciją apie jau įdiegtus sintezatorius. Šis sintetinis turtas atveria visokias naujas prekybos galimybes „Ethereum“ ekosistemoje.
renBTC
Tokentizuotos bitkoino pastangos vis labiau traukiasi aplink „Ethereum“, tačiau ERC20 BTC sektoriuje iki šiol dominavo labiau centralizuotos pastangos, tokios kaip WBTC, kurios pagrindiniai bitkoinų fondai yra saugomi naudojant „BitGo“..
Be to, vis dažniau raginama atlikti tokenizuotus Bitcoin projektus, kurie yra nepatikimi ir su laisvės atėmimu nesusiję, o Ren komanda atsakė į skambutį su renBTC. Naudodamiesi „RenVM“ tinklu, vartotojai gali iškalti „renBTC“ 1: 1, naudodami faktinį BTC. Aukštyn yra tai, kad šį tokenizuotą bitkoiną galima pelningai naudoti kylančiuose „Ethereum“ „DeFi“ projektuose, pvz., Tarnaujant kaip „Uniswap“ likvidumo teikėjui..
Omenas
Omenas yra decentralizuota prognozių rinkos platforma, kuriai vadovauja Gnosis’s DXdao grupė. Naudodamiesi tinkinamais parametrais, „dApp“ leidžia bet kam sukurti norimų rinkų bet kokiems klausimams.
Nors kiti „blockchain“ prognozavimo projektai paprastai remiasi įprastais pavedimais, Omenas palengvina likvidumą naudodamas automatizuotą rinkos formuotojo (AMM) sistemą, kuri suderina prekybą panašiai kaip „Uniswap“. Be to, Omeno kūrėjai aiškiai suprato, kad platforma yra modulinė ir atvira, kad ją būtų galima organiškai pratęsti bėgant laikui. Projekto pasikliavimas išoriniais orakulais taip pat yra kontrasto taškas nuo pagrindinio bendraamžio Auguro, kuris sukūrė savo vidinį orakulą..
„DeversiFi“
Praėjusį mėnesį „DeversiFi“ komanda pristatė „DeversiFi 2.0“, kuris yra „greita, laisvės atėmimo bausmė“, sauganti vartotojų privatumą ir galinti palengvinti daugiau nei 9000 „Ethereum“ operacijų per sekundę.
Naują mainą teikia „StarkWare“ „Validium“ technologija, tai yra „Layer-2“ mastelio keitimo sprendimas, kuris tvarko duomenų saugojimą ne grandinėje, o skaičiavimą vykdo naudodamas nulinių žinių įrodymus. „Validium“ prisijungia prie „zkRollups“, „Optimistic Rollups“ ir „Plasma“ kaip labai perspektyvių „Ethereum“ pažangos pokyčių, o „DeversiFi“ iš visų „Validium“, naujausių iš šių patobulinimų, kelia priekį ir centrą vartotojų labui. Jei „DeversiFi 2.0“ pritraukia trauką, ieškokite daugiau „Validium“ aprėpiančių projektų.
„InfiNFT“
„InfiNFT“ yra nauja žetonų kaldinimo platforma, leidžianti vartotojams kaldinti NFT, kurių metaduomenys yra palaikomi visiškai grandinėje, o čia grandinėje yra lygesni patikrinamiems, saugesniems ir skaidresniems.
NFT sektorius pastaruoju metu įsibėgėja, todėl vis svarbiau svarstyti, kaip išlaikyti NFT palikuonims. „InfiNFT“ sprendžia šį klausimą galvoje kaldindama žetonus naudodama „Ethereum“, „Arweave“ blokų grandinės ir IPFS decentralizuoto saugojimo sprendimo derinį. Ši technologinė trifecta leidžia kaldintojams ramiai žinoti, kad jų NFT bus saugomi neribotą laiką, nereikės grįžti ir vėliau rankiniu būdu prisegti failus prie IPFS.
NFTfi
Kalbant apie NFT sektoriaus augimą, NFTfi yra supaprastinta paskolų, naudojančių NFT, pvz., „CryptoKitties“ ar ne tik,, rinka. Tai leidžia NFT kolekcionieriams pasiskolinti pinigų neveikiantiems skaitmeniniams kolekcionuojamiems daiktams, o skolintojai – suteikti likvidumo šiems skolininkams, o pagrindiniai NFT yra mokėjimai bet kokių įsipareigojimų neįvykdymo atveju. Šiuo tikslu „NFTfi“ yra įdomus naujas projektas „DeFi“ ir „NFT“ sankirtoje, todėl jis gali atitinkamai sukurti daugiau dėmesio, veiklos ir vertės aplink NFT..
Išvada
2020 m. „Ethereum“ buvo šurmuliuojantys metai, todėl didelė dalis priežasčių yra todėl, kad pastaraisiais mėnesiais tiek daug perspektyvių naujų „Ethereum“ sukurtų projektų, kaip ir aukščiau aptarti, pristatė galingus produktus ir platformas.
Šiuo metu pagreitis yra apčiuopiamas; „Ethereum“ tinklo efektas didėja, ir šiuo metu, platformos ekosistema smarkiai lenkia visus vadinamuosius „Ethereum“ žudikus.
Didžiausias klausimas šiuo metu yra tai, ar šis impulsas tęsis ir ar vystymosi tempas aplink „Ethereum“ erdvę išlieka pakankamai aukštas, kad būtų galima toliau čiulpti veiklą. Jei taip, tada Ethereum žvaigždžių žvaigždynas dar tik prasideda.