Enjin Cyborg Quest: Herní soutěž s prize potem 50 000 $

Kyborgu

Blockchainová herní platforma Enjin (ENJ) uzavřela partnerství se společností SwissBorg pro herní soutěž napříč platformami s celkovou cenou 50 000 $. Na této akci uvidí hráči soutěžit v osmi různých titulech v soutěži ve stylu „Ready Player One“.

Blockchain se stává nedílnou součástí probíhajícího vývoje v herním průmyslu. Zúčastněné strany tvrdí, že nová technologie poskytuje hráčům příležitost předat hodnotu z herního prostředí na finanční trhy, a poskytuje tak platformu pro tokenizaci zábavní hodnoty těchto her.

Enjin Cyborg Quest bude zahrnovat osm her

Enjin oznámil zprávu o svém partnerství se společností SwissBorg prostřednictvím tiskové zprávy sdílené s Blockonomi ve středu (29. července 2020). Pod přezdívkou „Cyborg Quest“ vytvořili Enjin a SwissBorg herní soutěž napříč platformami v osmi různých titulech, která bude zahájena 3. srpna 2020.

Podle tiskového prohlášení bude herní soutěž zahrnovat tituly jako Bitcoin Hodler, Grasshopper Farm, Min-Mins a Lost Relics. Mezi další čtyři hry v soutěži patří Forest Knight, Kingdom Karnage, MyMeta Minecraft a The Six Dragons.

Hráči, kteří dokončí prvních sedm her, obdrží Cyborg; token NFT vyvinutý společností SwissBorg. Účastníci budou muset žetony poskládat dohromady, aby získali přístup k Lost Relic, což je poslední hra v soutěži pro více platforem.

V komentáři k soutěži Maxim Blagov, generální ředitel společnosti Enjin, uvedl:

“Toto je první z mnoha cross-game událostí, ke kterým dojde díky naší technologii blockchain.” Vyrábíme nástroje, které mají hráči rádi již více než 10 let, a jak znovu posouváme obálku, činíme další krok směrem k digitálnímu světu, ve kterém mohou běžní lidé žít svůj život a najít své jmění. “

Podle Enjin blogový příspěvek k Cyborg Quest, Očekává se, že z herní soutěže vzejde 16 výherců hlavních cen. Vítězové obdrží prémiové účty SwissBorg v hodnotě 50 000 $.

Účastníci, kteří soutěž dokončí, také obdrží robota SwissBorg, který je jedinečným blockchainovým aktivem použitelným ve hrách jako Lost Relics, MyMeta Minecraft a Forest Knight. Soutěž je také součástí oslavy zařazení mincí Enjin do aplikace SwissBorg Wealth.

Na základě tohoto seznamu budou hráči moci obchodovat a prodávat své žetony odměn za ENJ. Token Enjin Coin je v současné době 61. kryptoměnou podle tržní kapitalizace.

Hry

Chcete-li se zúčastnit, hrajte tři nebo více blockchainových her (jedna hra z každé části), dokud úspěšně nenačtete hlavu, trup a nohy kyborga.

  • Datum zahájení: Pondělí 3. srpna ve 12:00 tichomořského času
  • Datum ukončení: Sobota 8. srpna v 23:00 tichomořského času

Část 1: Obnovte hlavu Cyborga

Zahrajte si Kingdom Karnage

Krutý svět plný příšer a démonů. Strategicky se probojujte hordami nepřátel, abyste se dostali k hlavě Cyborga.

Hraj dál Prohlížeč, PC, nebo Android.

Hrajte MyMeta Minecraft

Mnohostranné dobrodružství přes magická království až po pekelné noční můry. Zabijte vlny děsivých příšer a rozdrťte zlého Červeného Borga, abyste získali hlavu Cyborga.

Zahrajte si Minecraft Java Edition.

Hrát Grasshopper Farm

Rozmarný svět zábavy a vkusu, kde kobylky vládnou a bojují mezi sebou o moc. Proveďte zajímavé úkoly a hádanky a získejte hlavu Cyborga.

Hraj dál Telegram.

Část 2: Obnovte torzo kyborga

Zahrajte si Forest Knight

V této zemi nemrtvých tvorů a příšer přežívají a prospívají jen nejcennější rytíři. Strategicky převeďte své protivníky a získejte odměnu trupem Cyborga.

Hraj dál Android.

Min. Min

Boj v oblacích je výzvou. Shromážděte své jednotky a postavte nezastavitelnou armádu a probojujte se hordami neviditelných nepřátel a sbírejte trup Cyborga.

Hraj dál Android nebo iOS.

Tokenizace herního ekosystému pomocí technologie Blockchain

Podle blogu Enjin je Cyborg Quest také tréninkem pro nadcházející Enjinův Multiverse Quest. Multiverse Quest je Enjinův ambiciózní zážitek mezi hrami, který bude zahrnovat Monolith; vůbec první vytvořený token ERC-1155, který je také podpořen částkou 200 000 $ v ENJ. Ethereum přijalo standard tokenů ERC-1155 již v polovině června 2019.

Enjin je i nadále jedním z hlavních účastníků nastupujícího trendu využití blockchainu v herním průmyslu.

Jak již dříve uvedl Blockonomi, Enjin je silně zapojen do přechodu k decentralizovanému hraní her s klíčovým partnerstvím s podobnými společnostmi jako Samsung Electronics a Microsoft.

Pro spoluzakladatele SwissBorg Anthonyho Lesoismiera poskytuje blockchain hráčům základní vrstvu pro přenos jejich digitálního bohatství ze světa her do „skutečného světa“. Standard ERC-1155 se stále více stává de facto tokenem pro tokenizaci sběratelských předmětů nalezených v mnoha hrách nové generace.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me