Alpakas pilsēta: mītisks piedzīvojums NFT un DeFi ienesīguma lauksaimniecībā

Alpakas pilsēta

Laipni lūdzam Alpakas pilsēta, atrodas noslēpumainajā Alpakādijā. Alpacadia iedzīvotāji ir Alpacacinos, jaunizveidotais kriptogrāfiskais ar unikālu ražas lauksaimniecības sistēmu un Alpa enerģijas avotu.

Šī uz blokķēdes balstītā spēle ir rakstīta uz Ethereum blokķēdes, un tagad Alpaca City ir atvērta ikvienam, kurš vēlas izpētīt visu spēles piedāvājumu. Tas ir paredzēts jauniem apmeklētājiem un iedzīvotājiem no visiem Zemes stūriem.

Alpakas pilsēta paver jaunus apvāršņus Decentralized Finance (DeFi) laikmetam, kā arī rada izklaidējošu platformu.

Nodrošinot ērtu piekļuvi DeFi, Alpaca City strādā pie visas ekosistēmas spēlēšanas, maksimāli palielinot neaizvietojamo žetonu (NFT) potenciālu un ražu. Tā ir labi izstrādāta platforma, kuru ir vērts apskatīt ikvienam, kam patīk DeFi un spēles.

Laipni lūdzam Alpakas pilsētāLaipni lūdzam Alpakas pilsētā

Dodieties ekskursijā pa Alpakas pilsētu!

Vietējām Alpaka sugām piemīt atšķirīgas pazīmes, piemēram, ģenētiskās īpašības, augstāks enerģijas līmenis un vairošanās spēks. Pieņemot jūsu Alpacas, viņi palīdzēs pārvaldīt jūsu aktīvu portfeļus.

Kā balvu jūs saņemsiet ALPA žetonus, lai veiktu citas darbības jūsu ekspedīcijā ap Alpakas pilsētu.

ALPA tiek kultivēta un novākta no lauksaimnieciskām darbībām, kurām katrai Alpaka nepieciešams enerģijas patēriņš. Jūs varat paplašināt savu mazo cilti, nēsājot Alpakas mazuļus un audzinot tos, lai radītu vairāk enerģijas, kā arī ALPA.

Izklausās interesanti?

Vai vēlaties piederēt ekskluzīvākajam Alpacacino ganāmpulkam? Ja jā, nevilcinieties un dodieties uz Alpakas pilsētu. Šobrīd jūs varat pievienoties iepriekšpiedāvājuma piedāvājumam vai arī iegūt savu pirmo Alpaka tieši no atklātās jūras tirgus.

Līdz šim gen0 Alpacas skaits ir sasniedzis 10 000. Ja vēlaties, varat pievienoties tūlīt un izbaudīt tādas iespējas kā kriptogrāfijas ienesīguma iegūšana un Alpacas pēcnācēju pavairošana.

Pieņemt AlpakaPieņemt Alpaka

Atklājiet Alpakas iezīmes

Katra Alpaka saglabā savas unikālās iezīmes. Alpacas gēnu atšķirība padara tos daudz aizraujošākus, izvēloties pirmās paaudzes Alpacas lauksaimniecībai un audzēšanai. Līdzīgi kā citas NFT, arī šīs Alpakas ir unikālas un nākotnē tām var būt īpaša vērtība.

Šeit ir daži fakti par atklātajām Alpakas iezīmēm:

Alpacacino ir 12 pazīmju grupas, no kurām 10 ir Alpacas izskata un enerģijas līmeņa noteicošie faktori. Atlikušās 2 iezīmes joprojām ir noslēpumi, kas gaida atklāšanu.

10 atklātās pazīmes ir sadalītas 4 gēnos. Viens no tiem ir dominējošais gēns, kas izlemj par tā slēpšanu un enerģiju, bet pārējie 3 ir slepeni atribūti, kas ietekmē nākamās paaudzes izskatu un īpašības.

Alpakas pilsētā ir daudz slēptu funkciju, kas spēlē pievieno intrigu. Kā jauns pilsonis jūs būsiet viens no pionieriem, kurš var atrisināt šīs mīklas.

Aug stiprākas alpakas

Alpakas strādā un saimnieko, pateicoties enerģijai, kas arī atšķiras starp dažādām šķirnēm. Jaundzimušā Alpakas enerģijas līmeni nosaka dominējošie gēni, kas atrodas 10 īpašībās, kuras var būt 1, 5, 10 vai 15.

Tomēr šis līmenis tiks palielināts līdz ar paaudzes līmeņa paaugstināšanos. Tehniski enerģijas līmeni aprēķina, enerģiju pazīmju summu reizinot ar Paaudzes koeficientu.

Tādējādi, jo vairāk jūs paplašināsiet savas paaudzes, jo augstāku enerģiju varēs sasniegt jūsu Alpakas. Atcerieties, ka alpakas ar augstāku enerģijas līmeni radīs produktīvāku lauksaimniecību un, visticamāk, iegūs ALPA. Tāpēc pilsoņi patiešām vēlas audzēt.

Paplašināšanās un vairāk

Jaunajām alpakām būs labākas īpašības, salīdzinot ar vecākiem.

Nākamās paaudzes dzimst ar lielāku enerģijas jaudu, kā arī ar efektīvām aktīvu pārvaldīšanas prasmēm. Īsāk sakot, jo progresīvāka ir paaudze, jo augstāks enerģijas līmenis, kā arī tiks nopelnīta ražīgāka raža un lauksaimniecība. Nav brīnums, ka Alpakas īpašnieki steidzas audzēt.

Attiecībā uz audzēšanu jums jāpatur prātā vairāki noteikumi. Daži no viņiem, šķiet, atgādina cilvēku sabiedrību, kas spēli padara daudz reālāku.

Piemēram, jūs varat savietot vecāku pāri audzēšanai, taču viņiem ir nepieciešams laiks atpūtai un atkopšanai pirms nākamās audzēšanas.

Jūs nekādā gadījumā nevarat audzināt vecāku kopā ar bērnu. Tomēr krustošana starp paaudzēm ir iespējama, un mazuļa līmeni noteiks vecāku zemākā paaudze plus viens.

Kā Alpakas pilsētas pilsonim jums būs jāmaksā maksa par pilsētas iedzīvotāju skaita palielināšanu. Īpaši vaislai jāsaudzē ALPA žetoni. Parasti maksa par gen0 pāra audzēšanu ir 20 ALPA, un augstākām paaudzēm grafiks palielinās.

Šī maksa tiks sadalīta par pilsētas ekspluatāciju un uzturēšanu kā iedzīvotāju ieguldījumu ilgtspējīgas dzimtās zemes veidošanā. Šis modelis ir labs veids, kā apvienot atlīdzības un pārvaldību, kas, iespējams, piesaistīs lietotājus un vairāk ieguldījumu.

Nopelniet ALPA!

ALPA ir unikāls Alpaka City marķieris, kas izveidots kopā ar Ethereum tīklu. Tāpat kā daudzas kripto spēles, arī Alpaca City piedāvā spēlētājiem iespēju nopelnīt no viņu atpūtas aktivitātēm.

ALPA iegūšana ir visu Alpakas iedzīvotāju galīgais mērķis, jo tā ir valūta, kas nepieciešama jūsu Alpakas audzēšanai, kā arī pase balsošanai publiskos priekšlikumos un pilsētas pārvaldes lēmumos. Vissvarīgākais ir tas, ka ALPA ir neaizstājama Alpaka audzēšanā, kas paver iespējas turpmākam ieguvumam.

Alpakas pilsētas vārtu atvēršanas rītausmā kopējais piedāvājums ir 2 930 000 ALPA. Kurā laikā 1 800 000 tiek izplatīti, izmantojot iepriekšpārdošanu, 50 000 ALPA tiks izplatīti starp kopienu, izmantojot lidmašīnu, un pārējie 1 080 000 ALPA un 600 ETH tiek saglabāti sākotnējam Uniswap LP.

Lai sāktu, lauksaimniecība saņems atlīdzību, kas vienāda ar 37,5 ALPA / bloks nedēļā, vēlāk tā samazināsies ik pēc 4 nedēļām, līdz 24. nedēļā summa būs 0,59 ALPA / bloks / nedēļā. Visas ALPA maksas tiek pārdalītas ienesīgumā (80% ), pārvaldes fondi (10%) un pilsētas komanda (10%).

LauksaimniecībaLauksaimniecība

Alpakas pilsoņiem ir 2 ražas audzēšanas iespējas, lai iegūtu ALPA. Pirmais ir ALPA / ETH Uniswap LP Pool, kas prasa, lai jūs apmainītos ar balvām. Otrais baseins ir Alpaca Squad, kur jūs savācat Alpaca komandu, lai veiktu lauksaimniecību.

Pašlaik Uniswap Pool veido 80% no kopējās lauksaimniecības atlīdzības, pārējos 20% nopelna Alpaka Squad. Platforma apvieno spēles un reālo peļņu, kas padara to par ļoti interesantu platformu.

Pirmās balvas

Alpakas pilsēta ir labi paveikusi savas platformas palaišanu:

  • ALPA marķiera iepriekšējas pārdošanas laikā tas pārsteidza visus, kad tas tika slēgts tikai 15 minūtēs, veiksmīgi palielinot 1000 ETH.
  • 2020. gada novembra pirmajā nedēļā Alpaca City sāka iekļaut 2 lielākajās kriptogrāfijas platformās – Coinmarketcap un Coingecko.
  • Tajā pašā nedēļā kopējais depozīts spēlei bija 459 000 USD, pārsniedzot 4000% APY (gada procentu likme).
  • Alpaca ierindojās 3. vietā labāko kolekcionējamo priekšmetu kategorijā un 9. vietā visās Openea kolekcijas kategorijās.

Acīmredzot Alpaka City piesaista kriptogrāfijas fanu uzmanību. Tas rada ērtu piekļuvi DeFi ekosistēmai un piedāvā arī rentabilitāti, spēlējot spēles, neatkarīgi no pieejamo aktīvu skaita. Iegūstiet savas pirmās alpakas, sāciet ražu neapstrādātā zemē!

Lai uzzinātu vairāk par platformu vai iesaistītos, izlasiet ceļvedi šeit vai vienkārši noklikšķiniet šeit lai iegūtu vairāk informācijas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me