Alpaca City: Mythical Adventure into NFTs & DeFi Yield Farming

Alpaca City

Vítejte v Alpaca City, nachází se v tajemné alpakádě. Obyvateli Alpacadia jsou Alpacacinos, nově založená kryptoměna s jedinečným systémem výnosu a zdrojem energie Alpa.

Tato hra založená na blockchainu je napsána na blockchainu Ethereum a nyní je Alpaca City otevřena každému, kdo chce prozkoumat vše, co hra nabízí. Je pro nové návštěvníky a obyvatele ze všech koutů Země.

Alpaca City otevírá nové obzory éře decentralizovaného financování (DeFi) a také vytváří zábavnou platformu.

Poskytováním snadného přístupu k DeFi pracuje Alpaca City na gamifikaci celého ekosystému, maximalizaci potenciálu nezměnitelných tokenů (NFT) a výnosu zemědělství. Jedná se o dobře navrženou platformu, která stojí za pozornost pro každého, kdo má rád DeFi a hraní her.

Vítejte v Alpaca CityVítejte v Alpaca City

Vydejte se na prohlídku města Alpaca!

Domorodé druhy alpaky nesou charakteristické rysy, jako jsou genetické vlastnosti, vyšší energetické hladiny a schopnost chovu. Přijetím vašich alpaků pomohou spravovat vaše portfolia aktiv.

Jako odměnu obdržíte ALPA žetony k provádění dalších aktivit na vaší expedici po Alpaca City.

ALPA se pěstuje a sklízí ze zemědělských činností, které vyžadují spotřebu energie každou alpakou. Svůj malý kmen můžete rozšířit tím, že budete mít děti z alpaky a vychovávat je, aby generovaly více energie a také ALPA.

Zní to zajímavě?

Chcete vlastnit nejexkluzivnější stádo alpakocina? Pokud ano, neváhejte a skočte do města Alpaka. V tuto chvíli se můžete připojit k nabídce předprodeje nebo získat svou první alpaku přímo z tržiště na otevřeném moři.

Dosud počet alpaků gen0 dosáhl 10 000. Pokud chcete, můžete se připojit hned teď a užít si funkce, jako je výdělek kryptoměny a znásobení potomků vašich Alpaků.

Přijměte alpakuPřijměte alpaku

Objevte vlastnosti alpaky

Každá alpaka si zachovává své jedinečné vlastnosti. Rozdíl v genech alpaků je činí mnohem více vzrušujícími při výběru alpaky první generace pro zemědělství a chov. Stejně jako ostatní NFT jsou tyto alpaky jedinečné a v budoucnu mohou mít zvláštní hodnotu.

Zde je několik faktů o odhalených vlastnostech alpaky:

V alpakocinu je 12 zvláštních skupin, z nichž 10 je určujícími faktory vzhledu a energetické úrovně alpaků. Zbývající 2 rysy jsou stále záhadami, které čekají na objevení.

10 odhalených vlastností je rozděleno do 4 genů. Jedním z nich je dominantní gen, který rozhoduje o jeho masce a energii, zatímco další 3 jsou tajné atributy, které ovlivňují vzhled a vlastnosti příští generace.

Alpaca City má mnoho skrytých funkcí, které dodávají hře intriky. Jako nový občan budete jedním z průkopníků, kteří mohou tyto hádanky vyřešit.

Rostoucí silnější alpaky

Alpaky pracují a chovají díky své energii, která se také u různých plemen liší. Energetická úroveň novorozence alpaky je určena jejími dominantní geny, které leží v 10 vlastnostech, které mohou být 1, 5, 10 nebo 15.

Tato úroveň však bude posílena spolu s nárůstem úrovně generace. Technicky se energetická úroveň vypočítá jako součet vlastností vlastností vynásobený generačním faktorem.

Čím více tedy rozšiřujete své generace, tím vyšší energie mohou vaše alpaky dosáhnout. Nezapomeňte, že alpaky s vyšší úrovní energie budou produkovat produktivnější zemědělství a je pravděpodobnější, že získají ALPA. Proto mají občané velký zájem na chovu.

Expanze a další

Nové alpaky budou mít ve srovnání s rodiči lepší vlastnosti.

Následné generace se rodí s větší energetickou kapacitou a efektivními schopnostmi správy aktiv. Stručně řečeno, čím pokročilejší generace je, tím vyšší je energetická úroveň a tím produktivnější zemědělství a ALPA budou vydělány. Není divu, že se majitelé alpaků řítí do chovu.

Existuje několik pravidel, která byste měli mít na paměti ohledně chovu. Zdá se, že některé z nich připomínají lidskou společnost, díky čemuž je hra mnohem realističtější.

Můžete například párovat rodiče s chovem, ale před dalším chovem potřebují čas na odpočinek a zotavení.

Neexistuje způsob, jak můžete chovat rodiče s jeho dítětem. Je však možné křížení mezi generacemi a úroveň dítěte bude určena nižší generací rodičů plus jednou.

Jako občan města Alpaca City budete muset platit poplatky za růst populace města. Zejména musíte mít na chov náhradní žetony ALPA. Normálně je poplatek za chov páru gen0 celkem 20 ALPA a plán se zvyšuje u vyšších generací.

Tento poplatek bude rozdělen na provoz a údržbu města jako příspěvek občanů k budování udržitelné vlasti. Tento model je dobrým způsobem, jak kombinovat odměny a správu věcí veřejných, což pravděpodobně přiláká uživatele a více investic.

Vydělávejte ALPA!

ALPA je jedinečný token města Alpaca, který je vytvořen pomocí sítě Ethereum. Stejně jako mnoho kryptoher nabízí Alpaca City hráčům možnost vydělávat na svých rekreačních aktivitách.

Získání ALPA je konečným cílem všech občanů alpaky, protože je to měna potřebná k pěstování vašich alpaků a pasu pro hlasování ve veřejných návrzích a rozhodnutích správy města. A co je nejdůležitější, ALPA je v chovu alpaky nepostradatelná, což otevírá dveře dalším ziskům.

Na úsvitu otevření brány města Alpaca je k dispozici celková nabídka 2 930 000 ALPA. Ve kterých je 1 800 000 distribuováno prostřednictvím předprodeje, 50 000 ALPA bude rozděleno mezi komunitu prostřednictvím výsadku a dalších 1 080 000 ALPA a 600 ETH je uloženo na počáteční Uniswap LP.

Za prvé, zemědělství vyprodukuje odměnu ve výši 37,5 ALPA / blok za týden, později se bude snižovat každé 4 týdny, dokud nebude částka 0,59 ALPA / blok / týden v týdnu 24. Všechny poplatky ALPA jsou přerozděleny do výnosů (80% ), finanční prostředky na správu (10%) a tým města (10%).

ZemědělstvíZemědělství

Občané alpaky mají 2 možnosti sklizně ALPA. První z nich je ALPA / ETH Uniswap LP Pool, který vyžaduje, abyste se zapojili do LP výměnou za odměny. Druhým fondem je Alpaca Squad, kde shromáždíte tým alpaků, který bude hospodařit.

V současné době tvoří Uniswap Pool 80% z celkových zemědělských odměn, zbytek 20% získává skupina Alpaca. Platforma kombinuje hraní a skutečné zisky, což z ní dělá velmi zajímavou platformu.

První ceny

Alpaca City si při spuštění své platformy vedla dobře:

  • Během předprodeje tokenů ALPA překvapilo všechny, když se zavřelo za pouhých 15 minut a úspěšně zvedlo 1 000 ETH.
  • V prvním týdnu listopadu 2020 byla Alpaca City uvedena na 2 největších krypto platformách, Coinmarketcap a Coingecko.
  • Ve stejném týdnu činil celkový vklad do hry 459 000 USD, což přesáhlo 4 000% v APY (roční procentní výnos).
  • Alpaca se umístila na 3. místě mezi nejlepšími sběratelskými předměty a 9. ve všech kategoriích v kolekci Opensea.

Alpaca City evidentně přitahuje pozornost fanoušků kryptoměny. Vytváří snadný přístup k DeFi ekosystému a také nabízí ziskovost z hraní her bez závislosti na počtu aktiv v ruce. Získejte své první alpaky a začněte hospodařit na panenské půdě!

Chcete-li se dozvědět více o platformě nebo se zapojit, přečtěte si průvodce zde nebo prostě klikněte zde Pro více informací.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me