Crypto Exchange Gemini: GUSD Stablecoin atbalsts DeFi Rise

Dvīņu lietotne

Dvīņi, ko izveidojuši un vada brāļi Winklevoss, ir viena no galvenajām kriptovalūtas biržām ASV.

Ņujorkā izvietotā birža līdz šim ir nosaukusi sevi, darbojoties kā lietotājam draudzīga un ļoti droša uzbrauktuve fiat-to-crypto. Neskatoties uz to, ka apmaiņa ir gājusi arī dziļāk, kur daudzi no tās centralizētajiem apmaiņas vienaudžiem vēl nav izdarījuši: Ethereum decentralizētās finanšu (DeFi) ekosistēma.

Kriptoekonomikā pastāv pastāvīgas debates par to, vai decentralizētas biržas, piemēram, Uniswap, ilgtermiņā galu galā pilnībā dominēs tādās centralizētās biržās kā Dvīņi. Neatkarīgi no tā, kas notiek pa ceļam, DeFi un CeFi attiecībām diez vai jābūt nulles summām, ja nesenie notikumi ap Dvīņiem liecina.

GUSD aug DeFi

Gemini Dollar (GUSD), kas tika palaists 2018. gada septembrī un izdots Ethereum blokķēdē kā ERC-20 marķieris, ir Dvīņu dzimtā stablecoin.

Tad GUSD liela priekšrocība būt Ethereum marķierim ir tā, ka aktīvu var tieši izmantot DeFi, kas ir tieši tas, ko mēs esam redzējuši arvien vairāk nozarē.

Piemēram, šī dinamika šonedēļ bija pilnībā redzama, kad Gemini līdzdibinātājs Kamerons Vinklevoss uzsvēra, kā GUSD / ETH tirdzniecības pāris decentralizētajā biržā Uniswap bija sasniedzis pirmo likviditāti 1 miljona ASV dolāru vērtībā. (Piezīme: Uniswap paļaujas uz 50/50 svērtām likviditātes rezervēm, kuras likviditātes nodrošinātāji (LP) var nodrošināt likviditāti, lai nopelnītu tirdzniecības maksas.).

The @UniswapProtocol baseins $ GUSD / $ ETH Tirdzniecības pāra likviditāte un izaugsme tagad ir USD 1 mm! #DeFi ir nākotne.https://t.co/8ylk9SRm0V

– Kamerons Vinklevoss (@cameron) 2020. gada 18. novembris

Protams, salīdzinoši runājot, tas joprojām ir neliels likviditātes apjoms. Bet tas nav slikti GUSD, kas šobrīd veido aptuveni 0,05% jeb 12,8 miljonus USD no plašākas stabilās monētas ekonomikas tirgus ierobežojuma 23,8 miljardu ASV dolāru apmērā.

Un, izņemot skaitļus, GUSD pieaugums DeFi nozīmē, ka Dvīņi sevi īpaši pozicionē kā ievirzi.

“Ir patiešām lieliski redzēt centralizētas tirdzniecības un aizbildnības platformas, piemēram, Dvīņi, sākt decentralizēto finanšu kustību,” Uniswap veidotājs Heidens Adamss teica atbildot uz Winklevoss kliegšanu.

Pieticīgi DeFi priekšlikumi

Arī GUSD pievērš uzmanību ne tikai Uniswap lietošanai.

Pēdējo mēnešu laikā brāļi Winklevoss ir noteikuši Gemini stablecoin iekāpšanu kā atbalstāmu aktīvu un nodrošinājuma veidu DeFi ziedošajos aizņēmumu un aizdevumu protokolos. Šie projekti šogad ir strauji pieauguši, jo tie lietotājiem atvieglo kriptogrāfijas lietošanu, piem. nopelnīt ienesīgumu, aizdodot Dai vai pērkot vairāk ETH, aizņemoties pret ETH ķīlu.

Tas nozīmē, ka iekļaušanās šajos protokolos ir novedusi pie “kas ir kurš” situācijas DeFi, kurā aktīvi ar laiku iegūst daudz lielāku uzmanību un pieņemšanu, ja viņi tiek pieņemti galvenajos protokolos, kas aptver jaunus aktīvus katrā kopienas pārvaldības balsojumā..

Tāpēc nesen mēs redzējām, ka Dvīņu vadība personīgi iesniedza GUSD iekļaušanas priekšlikumus DeFi valdošo kreditēšanas protokolu pārvaldības sistēmām, tostarp Veidotājs, Savienojums un Aave. Galvenais solis bija tāds, ka GUSD varētu palīdzēt dažādot šo projektu riska profilus, pievienojot vēl vienu neatkarīgu stablecoin iespēju viņu jau pieņemtajiem aktīviem.

DeFi ir viena no aizraujošākajām kriptogrāfijas robežām. Lūk, priekšlikums pievienot Gemini dolāra (GUSD) atbalstu @AaveAave https://t.co/pDkr7GiCjK

– Tailers Vinklevoss (@tyler) 2020. gada 31. augusts

Turklāt šī gada sākumā Dvīņi ierosināja, ka decentralizētai stablecoin līknei jāizveido GUSD baseins, kas projektam ir kopš izdarīts.

Kas attiecas uz GUSD likteni ar iepriekšminētajiem kreditēšanas protokoliem, viss izskatās daudzsološi. Pagājušajā mēnesī Aave kopiena signalizēja vispārējs atbalsts par GUSD iekļaušanu kopienas noskaņojuma aptaujā, savukārt Maker kopiena ir šobrīd balso pabeigt GUSD pievienošanu tās paraksta sistēmai Multi-Collateral Dai (MCD).

Kopumā pieaugošais GUSD aptvērums DeFi nostiprinās Dvīņu pozīcijas kā pirmā virzītāja centralizētā apmaiņa, kad runa ir par eksperimentiem ar decentralizētiem pakalpojumiem, lai uzlabotu viņu pakalpojumus. Kamēr Dvīņi šeit turpina izlauzties uz priekšu, meklējiet citas centralizētas apmaiņas, lai sāktu izpētīt, kā viņi paši var tieši iebraukt DeFi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me