Ripple iesācēju ceļvedis

Ripple XRP ceļvedis

Ripple ir vienīgais uzņēmuma bloku ķēdes risinājums pasaulē globāliem maksājumiem. Ripple izstrādātāji saprata, ka, neskatoties uz daudzajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem, infrastruktūra maksājumiem, kurus mēs joprojām izmantojam šodien, faktiski tika uzbūvēta vēl pirms interneta sākšanās vai pat attīstības. Kopš tā laika tas ir redzējis tikai minimālus atjauninājumus. Izmantojot Ripple, viņu mērķis ir izveidot jaunu maksājumu infrastruktūru, kas uzlabo uzticamību un ātrumu, vienlaikus samazinot izmaksas.

Ripple vietne

Kas darbojas ar Ripple?

Ripple ir patiesi globāls uzņēmums, ar birojiem visā pasaulē. Šie biroji atrodas Sanfrancisko, Londonā, Ņujorkā, Indijā, Sidnejā, Luksemburgā un Singapūrā. Uzņēmuma vadība apvieno pieredzi finanšu pakalpojumu jomā, atbilstību un tehnoloģijas, kas aptver gadu desmitus.

Komandā ietilpst izpilddirektors Breds Garlinghauzs, stratēģisko kontu globālais vadītājs Markuss Trečers, izpilddirektore Antuanete O’Gormana, galvenais kriptogrāfs Deivids Švarcs, KTO Stefans Tomass, finanšu viceprezidents Kamerons Kinločs, biznesa attīstības nodaļas vadītājs Patriks Grifins un globālās pārdošanas nodaļas vadītājs Džons Mičels. Direktoru padomei ir pieredze politikas, regulējuma un finanšu jomā.

Komanda

Kādas problēmas uzlabo Ripple ar pašreizējo maksājumu infrastruktūru?

Starp dažādām problēmām, kas saistītas ar pašreizējo maksājumu infrastruktūru, Ripple koncentrējas uz dažu galveno problēmu risināšanu. Federālās rezerves, Starptautisko finanšu institūts un Pasaules tirdzniecības organizācija lēsa, ka infrastruktūras izmaksas ir 1,6 triljoni USD. Tas ir arī neticami lēns, un norēķiniem nepieciešamas trīs līdz piecas dienas. Vēl sliktāk ir tas, ka ir daudz kļūdu. Ripple ir atbilde uz prasībām pēc pieredzes, kas ir nevainojama, rentabla un uzticama.

Kas ir RippleNet?

RippleNet ir tīkls Ripple, kas savieno maksājumu nodrošinātājus, bankas, korporācijas un digitālo aktīvu biržas. Tas nodrošina vienu berzi bez pieredzes, kas ļauj sūtīt un saņemt naudu visā pasaulē. RippleNet nodrošina savienojamību dažādos maksājumu tīklos ar tūlītēju norēķinu pēc pieprasījuma. Vienmēr ir pārliecība, jo jūs varat izsekot līdzekļus reāllaikā. Papildus tam tam ir zemas darbības izmaksas un zemas likviditātes izmaksas.

Ripple Net

Kā Ripple uzlabojas Blockchain?

Ripple ir labāks nekā citas atrastās blokķēdes sistēmas, jo tā ir veidota uz vismodernākās blokķēdes tehnoloģijas veida. Tas nodrošina mērogojamību, kā arī drošību, vienlaikus sadarbojoties dažādiem tīkliem. Ripple pat nodrošina lietotājiem izvēles piekļuvi visātrākajam, kā arī mērogojamākajam digitālajam īpašumam, kas tiek izmantots maksājumiem pasaulē, XRP.

Kas ir XRP?

XRP tika izveidots īpaši uzņēmumiem kā izvēle pēc pieprasījuma likviditātes iegūšanai pārrobežu maksājumos. Bankas var izmantot XRP, lai iegūtu likviditāti reāllaikā pēc pieprasījuma, bez nepieciešamības iepriekš finansēt nostro kontus. Maksājumu pakalpojumu sniedzēji to izmanto, lai sasniegtu citus tirgus, uzlabotu norēķinu ātrumu vai samazinātu ārvalstu valūtas maiņas izmaksas. Jūs varat iegādāties vai apmainīt XRP vairākos populāros kriptovalūtu tirgos.

Salīdzinot ar citām kriptovalūtām, XRP norēķinās neticami ātri, aizņemot tikai četras sekundes. Salīdzinājumam: ETH nosēžas vairāk nekā divas minūtes, bet BTC – vairāk nekā stundu. Tradicionālās sistēmas ir vēl sliktākas, tās aizņem trīs līdz piecas dienas. XRP ir arī ļoti mērogojama, katru sekundi apstrādājot 1500 darījumus. XRP var pat mērogot, lai apstrādātu tādu pašu caurlaides apjomu, kāds ir Visa. Salīdzinājumam: ETH ir tikai 15 darījumi sekundē, un BTC veic tikai trīs līdz sešus darījumus.

Ripple Speed

Vēl viens XRP ieguvums ir tas, ka tas tiek izplatīts visā pasaulē, pateicoties tā atvērtā pirmkoda tehnoloģijai. Validatoru kopa vienmēr pieaug, uzlabojot sistēmu. XRP ir pierādījusi savu stabilitāti un pārvaldību piecus gadus, vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai biznesam sniegtu pārliecību. Kopš 2012. gada XRP ir patērējis nenozīmīgu enerģiju un bez problēmām slēdzis katru atsevišķo virsgrāmatu. Īpaša inženieru komanda nodrošina šīs tendences saglabāšanos.

Sākot ar 2017. gada 17. septembri, Ripple bija 6 462 128 816 XRP ar izplatītu 38 531 538 922 XRP. 55 miljardi XRP bija jānodod depozītā, kas notiks līdz gada beigām. Tas ļauj investoriem matemātiski apstiprināt maksimālo XRP, kas spēj ienākt tirgū.

Ripple Price

Labākie Ripple maki

Lai uzglabātu XRP, jums būs nepieciešams maks, kurā to var ievietot, ir “oficiālais” maks Gatehub – tiešsaistes pakalpojums, kurā varat reģistrēties, lai ģenerētu adresi. Jūs varat tur glabāt savus līdzekļus, tos saņemt un nosūtīt citiem Ripple lietotājiem ar viņu vārdu, seifa vārdu, Ripple adresi vai e-pasta adresi.

Ripple maks

Vēl viena iespēja ir izmantot aparatūras maku. Virsgrāmata piedāvā iespēju daudz drošāk uzglabāt XRP, ja vēlaties tos turēt “saldētavā”. Pilnu mūsu pārskatu varat izlasīt šeit, ja vēlaties uzzināt vairāk par šāda veida ierīcēm.

Virsgrāmata

Kā nopirkt Ripple XRP

Vieglākais veids, kā iegādāties Ripple, ir vispirms nopirkt dažus Bitcoin vai Ethereum un pēc tam tos apmainīt biržā. Šajā sadaļā mēs parādīsim, kā jūs varat iegādāties Ether ar kredītkarti vai debetkarti, izmantojot Coinbase vietni, un pēc tam to nomainot pret Ripple XRP pie Changelly.

Reģistrējieties Coinbase

Pirmo reizi kriptogrāfijas valūtas pircējiem iesakām izmantot pirkumu Coinbase, lai veiktu pirmo pirkumu – tas ir ērti lietojams, un to pilnībā regulē ASV valdība, lai jūs zināt, ka tā ir viena no drošākajām un cienījamākajām vietām, kur iegādāties kriptonauda. Coinbase piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin, Litecoin un Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti vai nosūtot bankas pārskaitījumu. Maksa par kartēm ir augstāka, taču valūtu saņemsi uzreiz.

Reģistrējoties, jums būs jāveic dažas identitātes pārbaudes, jo viņiem jāievēro stingras finanšu vadlīnijas. Pārliecinieties, ka izmantojat mūsu saiti, lai reģistrētos, jums tiks ieskaitīti 10 ASV dolāri bezmaksas bitcoin, kad veicat pirmo pirkumu 100 ASV dolāru apmērā.

Coinbase vietne

Lai sāktu, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”, kur tiksit novirzīts uz reģistrācijas veidlapu, kur jums būs jāievada savs vārds, e-pasts un jāizvēlas parole.

Pēc tam Coinbase jums pa e-pastu nosūtīs saiti, lai verificētu jūsu e-pasta kontu, tiklīdz noklikšķināsit uz saites e-pastā, jūs tiksiet novirzīts uz verifikācijas lapu. Pēc tam jums jāpievieno tālruņa numurs un augšupielādējiet personas apliecinoša dokumenta fotoattēlu – tā var būt pase, autovadītāja apliecība utt. Jums jāpievieno arī maksājuma informācija, lai pēc vajadzības varētu pievienot savu bankas kontu vai debetkarti vai kredītkarti – pēc neilga laika jūsu konts tiks verificēts, un pēc tam jūs varat veikt savu pirmo pirkumu.

Monētu bāzes pārbaude

Iegādājieties Ethereum vai Bitcoin

Šajā rokasgrāmatā mēs iegādāsies Ethereum, lai apmainītos ar mūsu mērķa kriptonauda. Iemesls tam ir tāds, ka par sūtīšanu ir daudz lētākas maksas nekā bitcoīnā, un darījums notiek arī daudz ātrāk. Tātad Coinbase apmeklējiet cilni “Pirkt / Pārdot” augšpusē, atlasiet “Ethereum”, izvēlieties savu maksājuma veidu un ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties – jūs varat ievadīt summu ASV dolāros vai vairākus ēterus.

Pērciet Etherum

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt darījumu, ja, norēķinoties ar karti, jums, iespējams, būs jāpabeidz verifikācija pie sava kartes nodrošinātāja. Kad tas būs pabeigts, jūsu Ethererum tiks pievienots jūsu kontam.

Iegādājieties Ripple vietnē Binance

Ja esat iepazinies ar to, kā notiek apmaiņa, iesakām iegādāties XRP ir Binance. Reģistrēties ir viegli, un jūs katru dienu saņemat 2 BTC vērtus izņemšanas gadījumus, neiesniedzot ID verifikāciju. Viss, kas jums jādara, ir nosūtīt savu BTC vai ETH uz savu kontu tur un nomainīt XRP. Lai iegūtu vairāk informācijas, izlasiet mūsu pilnīgo Binance ceļvedi šeit.

Binance Maki

Izmantojot Changelly

Ja esat vairāk iesācējs, tad Changelly ir ļoti vienkāršs veids, kā iegādāties XRP.

Nākamais posms ir izmantot Changelly vietni, lai nomainītu savu ēteri pret XRP. Izmantojiet šo saiti un ievadiet, cik Eth vēlaties konvertēt, un tas parādīs, cik XRP jūs saņemsit pretī, ja esat laimīgs, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Exchange”.

Nākamajā ekrānā jums tiks piedāvāts reģistrēt kontu, kuru varat izdarīt, izmantojot sociālo mediju kontu vai ievadot savu e-pasta adresi.

Changelly reģistrācija

Kad tas būs izdarīts, jūs tiksiet novirzīts uz lapu, kurā parādīta darījuma informācija – pārbaudiet to un pārliecinieties, vai summas ir pareizas. Kad esat apmierināts, noklikšķiniet uz zaļās pogas “Nākamais”.

Nākamajā ekrānā jums tiks piedāvāta jūsu XRP maka adrese, kur saņemsiet monētas. Ielīmējiet šo lodziņā un noklikšķiniet uz zaļās pogas “Nākamais”.

Changelly maka adrese

Pēc tam jums tiks parādīts pēdējais apstiprinājuma ekrāns. Pirms turpināt, pārliecinieties, ka visa informācija ir pareiza.

Changelly apstiprinājums

Pēc tam Changelly sniegs jums adresi, uz kuru jūs sūtīsit savu ēteri, tāpēc nokopējiet viņu norādīto adresi un pēc tam atgriezieties savā monētu bāzes kontā.

Changelly Nosūtīt uz

Nosūtiet savu Ethereum vai Bitcoin

Programmā Coinbase noklikšķiniet uz “Konti” un kreisajā pusē atlasiet savu Ethereum maku un pēc tam noklikšķiniet uz “Sūtīt”..

Ievadiet adresi, kuru Čangelija jums deva iepriekš.

Nosūtīt Ethereum

Noklikšķiniet uz “Turpināt” un, iespējams, jums būs jāapstiprina darījums ar savu e-pastu vai tālruni, ja ir iespējota 2 faktoru autentifikācija.

Darījums tagad tiks nosūtīts pa Ethereum tīklu, un tas paies neilgu laiku – jūs varat pārbaudīt savā Changelly kontā, kur tas jums paziņos par šīm darbībām:

  1. Gaida samaksu
  2. Apmaiņa
  3. Sūta uz maku

Kad tas būs pabeigts, ekrānā tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums “Darījums pabeigts”. Tagad varat pārbaudīt savu Ripple Wallet, kur varat apstiprināt, ka tagad esat sava XRP īpašnieks.

Changelly darījums pabeigts

Cik liels ir RippleNet?

RippleNet nepārtraukti aug visā pasaulē. Šobrīd jūs atradīsit digitālo aktīvu biržas, maksājumu nodrošinātājus, bankas un daudz ko citu. Visas šīs struktūras apstrādā un nodrošina likviditātes maksājumus, izmantojot RippleNet, uzlabojot to pārrobežu maksājumu pakalpojumus. Ir vairāk nekā 100 klientu un 75 komerciālu izvietojumu.

Uzņēmumu sarakstā, kas izmanto RippleNet, ir iekļautas daudzas finanšu iestādes, par kurām jūs noteikti esat dzirdējuši un, visticamāk, regulāri sadarbojaties. Tikai daži no tiem ietver Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, RBC, Santander, Standard Chartered, Credit Agricole, Westpac, Axis Bank, UBS, SEB, SBI Remit, UniCredit un BMO.

xCurrent maksājumu apstrādei

xCurrent ļauj bankām apstrādāt maksājumus klientiem visā pasaulē. Izmantojot šo risinājumu, bankas nekavējoties norēķinās par maksājumiem pāri robežām, ieskaitot izsekošanu no gala līdz galam. Bankas sūta ziņojumus viena otrai, apstiprinot maksājumus reāllaikā pirms darījuma uzsākšanas un apstiprinot tā piegādi.

xRapid par likviditāti

xRapid ļauj maksājumu pakalpojumu sniedzējiem iegūt pēc pieprasījuma likviditāti. Likviditātes izmaksas mēdz būt augstas, jo maksājumiem tirgos, kas joprojām veidojas, parasti ir nepieciešami priekšapmaksas vietējās valūtas konti. Izmantojot XRP, xRapid nodrošina likviditāti pēc pieprasījuma, samazinot izmaksas, bet ļaujot jaunajiem tirgiem izmantot reāllaika maksājumu priekšrocības.

xVia maksājumu nosūtīšanai

xVia ir tas, ko uzņēmumi izmanto, lai pievienotu RippleNet un nosūtītu maksājumus. Šī ir standarta maksājumu saskarne ar vienkāršu API un programmatūras instalēšana nav nepieciešama. Izmantojot xVia, lietotāji var nemanāmi nosūtīt maksājumus visā pasaulē pilnīgi pārredzamā veidā. Viņi pat var pievienot bagātīgu informāciju, piemēram, rēķinus. xVia ļauj veikt izsekošanu, kā arī piegādes apstiprināšanu, tostarp makos un citos netradicionālos tīklos. Pateicoties reāllaika globālajiem pieprasījumiem pēc pieprasījuma, xVia atbrīvo kapitālu, tikai sēžot ārvalstu valūtas kontos.

Secinājums

Ripple un RippleNet var būt ļoti noderīgs rīks bankām un citām finanšu institūcijām, kā arī visu veidu uzņēmumiem. Bankas to var izmantot, lai iegūtu jaunus ieņēmumus, savukārt maksājumu pakalpojumu sniedzēji gūs labumu no to sasniedzamības paplašināšanas. Korporatīvajām personām Ripple vienkāršo maksājumus. Turklāt apmaiņa gūs labumu no apjoma pieauguma.

Noderīgas saites:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me