Mithril iesācēju ceļvedis: sociālā platforma, kas atalgo satura veidotājus

Mithrill Guide

Mitrila ir decentralizēta sociālo mediju platforma, kas atalgo ikvienu, kurš veido saturu. Lietotāji pelna žetonus, izmantojot procesu, ko Mitrila sauc par “sociālo ieguvi”, ļaujot viņiem mijiedarboties ar citiem, vienlaikus saņemot arī atlīdzības neatkarīgi no tā, vai viņi ir sociālo mediju slavenība vai nozīmīgākie zīmolu ietekmētāji.

Mitrila

Ar blockchain tehnoloģijas palīdzību Mithril varēs nodrošināt, ka darījumi ir droši un droši visām iesaistītajām pusēm. Turklāt blokķēdes decentralizētā datu glabāšanas tehnoloģija ļauj neuzticami, nemaināmi un efektīvi reģistrēt darījumus.

Kāds ir Mitrila mērķis?

Mithril galvenais mērķis ir kļūt par optimizētāko un labāko blokķēdi sociālo tīklu lietojumprogrammu izmantošanai. Tāpēc Mitrila spēja integrēties esošajās nozīmīgākajās sociālo mediju platformās ir prioritāte. Mithril funkcijas tika izveidotas, lai tās varētu izmantot lielākajās sociālo mediju platformās.

Izveidojiet atlīdzības

Komanda strādā arī pie partneru pakalpojumiem un lietotnēm, kas pieņem MITH. Tā arī ir izstrādājusi Mithril integrācijas protokolu, lai ļautu šai bezšuvju integrācijai starp Mithril ekosistēmu un sociālajiem tīkliem. Attīstoties dažādām bloku ķēdes platformām, komanda turpinās Mithril pārvērtēšanu, lai nodrošinātu, ka tā nodrošina vadošo kopienas atbalstu, darījumu izmaksas un mērogojamību.

Kā darbojas sociālā ieguve?

Tā kā sociālā ieguve ir tikai Mitrilam raksturīgs jēdziens, parasti ir daži jautājumi par tā darbību. Viss lietotāja radītais saturs, kā arī viņu sociālā mijiedarbība Mithril ekosistēmā automātiski izraksta MITHril marķieri, pamatojoties uz platformas algoritmu..

Sociālā ieguve

Mithril komanda uzskata, ka paredzamā skatītāju un lietotāju pieplūduma dēļ Mithril ekosistēma spēs radīt lielu ienākumu daudzumu tiem, kas nodarbojas ar sociālo ieguvi, un to sāks darīt ļoti ātri. Tīklam kļūstot populārākam, palielināsies peļņas iespējas, veicinot lielāku izaugsmi un veicinot nepārtrauktu izaugsmi.

Ar sociālo ieguvi nopelnītā MITH summa būs atkarīga no platformas sociālās ieguves algoritma. Tajā uzskaitītas tādas lietas kā ievietoto stāstu skaits, kā arī tas, cik skatīts un cik daudz sirsniņu saņemts. Iepriekš iestatītie aprēķini katram laika periodam piešķir noteiktu MITH daudzumu, kas pēc tam tiek sadalīts starp sociālajiem kalnračiem, pamatojoties uz algoritmu. Faktiskajā algoritmā kopā ar piemēru varat apskatīt faktisko algoritmu.

Kas ir lit?

Lit pašlaik ir beta versijā un viena no galvenajām Mitrila daļām. Mithril komanda izveidoja Lit, lai apmierinātu pašreizējās paaudzes vajadzības, kuras interesē kriptonauda, ​​kā arī sociālie mediji. Tas ietvers tādas funkcijas kā jaunu draugu atrašana, stāstu plūsmas un tūlītējā ziņojumapmaiņa. Lai palīdzētu lietotājiem gūt peļņu no personīgā satura, Lit vienmērīgi integrēsies populārākajos lielākajos sociālajos tīklos.

Apgaismota lietotne

Lietotāji, kuri dalās savos stāstos, izmantojot Lit Stories, saņems atlīdzības MITH formā atbilstoši viņu stāstu ietekmei un ietekmei tīklā. Lit Stories ir līdzīgi stāstiem citās platformās, kas parādās 24 stundas pirms pazušanas. Stāsti var ietvert ziņas, videoklipus, slaidrādes vai atsevišķus fotoattēlus, un tie var būt publiski vai privāti. Šī opcija ļauj lietotājiem saglabāt privātumu, vienlaikus saglabājot sociālo ieguvi.

Lit arī integrēsies ar mobilo ierīču kameru un izmantos modernus kameru algoritmus, lai sniegtu funkcijas, lai Lit lietotāji varētu uzņemt izcilus videoklipus un fotoattēlus, tostarp ar filtriem, retušēšanu un efektiem. Tērzēšanas telpā Lit būs iekļautas dažādas funkcijas, tostarp iespēja dalīties stāstos starp kopienām, grupām un draugiem. Lit Discover ļauj lietotājiem atrast jaunus cilvēkus, ar kuriem sazināties, savukārt Lit Profile ļauj pārvaldīt jūsu personas datus un stāstus, kā arī ietver atsevišķu Lit publisko profilu.

MITH žetons

Mithril marķieris MITH ir balstīts uz Ethereum ERC-20 standartu, kas nozīmē, ka jūs varat glabāt savus MITH žetonus jebkurā Ethereum makā, kas atbalsta ERC-20 žetonus. No kopējā MITH fonda 35 procenti tiks piešķirti sociālajai kalnrūpniecībai. Dažu nākamo gadu laikā šādi tiks sadalīti 350 miljoni MITH. Atklāšanai pieejamais MITH katru gadu tiks samazināts uz pusi iepriekš noteiktā laika periodā. Tādējādi atlīdzība par sociālo ieguvi laika gaitā tiks eksponenciāli samazināta. Pēc kalnrūpniecības perioda visi 350 miljoni MITH tiks sadalīti un iegūti.

Mita žetons

Visi darījumi, kas saistīti ar sociālo ieguvi, tiks nodrošināti, kā arī pārbaudīti ar Ethereum viedajiem līgumiem par uzticamu, drošu infrastruktūru. Pārredzamības labad ir iespējams izsekot un pārbaudīt katru darījumu Ethereum blokķēdē.

Papildus 35 procentiem MITH sociālajai kalnrūpniecībai 30 procenti būs žetonu apmaiņai, kas notiek divos posmos un jau ir pabeigusi pirmo kārtu. Divdesmit procenti tiek novirzīti kopienas attīstībai, piemēram, drošības testēšanai un atalgojuma programmām, un 5 procenti tiek novirzīti nākotnes rezervēm, agrīnajiem atbalstītājiem un padomdevējiem, kā arī attīstības komandai.

Ko jūs varat darīt ar MITH?

Mithril Merchant Network būs viens no vairākiem veidiem, kā izmantot MITH žetonus. Šajā tīklā būs tiešraides lietojumprogrammas, mazumtirgotāji, tiešsaistes lietojumprogrammas (piemēram, iepazīšanās pakalpojumi) un augstākās kvalitātes satura kanāli. Lietotāji var iztērēt savus MITH marķierus izvēlētajiem produktiem un pakalpojumiem. Iekļauto tirgotāju saraksts ātri pieaugs. Pirmais būs vintage apģērbu uzņēmums INST.RECYCLE, kuram ir saites uz daudzām slavenībām. Sākot ar darbību, mazumtirgotāji būs pieejami tikai Honkongai un Taivānai, bet citi pakalpojumi būs pieejami visā pasaulē.

Ja lietotāji dod priekšroku, viņi var arī izmantot Mithril Vault, lai nemanāmi apmainītu savu MITH pret vai nu ETH, vai BTC. Tā kā šīs kriptovalūtas atbalsta lielākā daļa maku, un tās plaši pieņem dažādas platformas, Mithril izmantošanas iespējas kļūst neierobežotas. Lietotāji pat var izmantot apmaiņu, lai pārvērstu savu ETH vai BTC par fiat valūtu. Mithril Vault ļauj arī glabāt un izmantot savus MITH žetonus tik ilgi, cik vēlaties.

Ko vēl var darīt Mitrila Vault?

Mithril vēlas dot iespēju citām platformām integrēties Mithril Vault, jo tas uzlabos ekosistēmas pieņemšanu. Velvētavā tiks iekļauti arī atlīdzības novērtēšanas rīki, kas ļauj lietotājam novērtēt viņu MITH atlīdzības, pamatojoties uz nesenajiem ieguldījumiem. Būtībā šis aprēķins lietotājiem dod aptuvenu priekšstatu par to, cik daudz viņi, iespējams, saņems, izmantojot Sociālās ieguves atlīdzības.

Secinājums

Mithril mērķis ir apvienot sociālo mediju popularitāti ar kriptonauda un blockchain tehnoloģiju, ieviešot Social Mining. Unikālās atlīdzības sistēmas dēļ lietotāji tiks stimulēti pievienoties Mithril. Ja viņi novērtēs, kā platforma ļauj viņiem mijiedarboties, tā turpinās pieaugt pat tad, ja samazināsies Sociālās ieguves atlīdzības.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me