Kas ir universālais protokols? Alianse digitālo aktīvu savienošanai

Universālais protokols

Decentralizētie aktīvi, piemēram, Ethereum, piedāvā pasaulei jaunus veidus, kā radīt efektivitāti. Kaut arī pastāv lieliskas jaunās tehnoloģijas potenciāls, bloku ķēdes potenciāla īstenošanai būs nepieciešamas tādas platformas kā Universal Protocol.

Universālais protokols ir virkne inovatīvu produktu, kā arī partnerība ar tādiem uzņēmumiem kā Cred, Bitcoin.com, Uphold, Blockchain at Berkeley un Brave.

Vispārējam protokolam ir vīzija. Tā vēlas izveidot veidu, kā ikvienu finanšu tirgu dalībnieku savienot ar kriptogrāfiju, neatkarīgi no tā, vai viņi veic darījumu par miljoniem dolāru vērtu publiski tirgotu kapitālu vai vienkārši kaut ko pērk vietējā pārtikas veikalā..

Precīzāk, Universal Protocol strādā, lai piesaistītu 100 miljonus jaunu lietotāju kriptogrāfijas valūtas telpā un dotu jebkuram uzņēmumam vai grupai izveidot racionalizētu platformu, lai izveidotu marķētus aktīvus. Tas varētu izklausīties kā drosmīgs skats uz tā nākotnes funkcionalitāti, taču universālais protokols jau ir guvis progresu.

Universālais protokols ir kriptovalūtu uzņēmumu un blokķēdes pionieru alianseUniversālais protokols ir kriptovalūtu uzņēmumu un blokķēdes pionieru alianse

Universālajam protokolam ir dziļa platforma

Saskaņā ar Vispārējo protokolu:

“Universālā protokola platforma risina vienu no lielākajām problēmām, ar ko saskaras blokķēdes tehnoloģija, ļaujot tūlītēju un netraucētu vērtības nodošanu dažādos decentralizētos tīklos. Nodrošinot kopēju valodu, ar kuras palīdzību nesaderīgi protokoli var savstarpēji ‘pamatoties’, UPP samazinās digitālo žetonu un kriptovalūtu tirdzniecības laiku, izmaksas un risku. ”

Nav šaubu, ka šobrīd pastāvošie daudzie blokķēdes rada izaicinājumu biznesam, it īpaši, ja bažas rada aizbildnība. Papildus aizbildnībai reālajā pasaulē ir grūti iztērēt kriptogrāfiju. Daļa no tā ir pieņemšanas trūkuma dēļ, bet vēl viena problēmas daļa ir konkrēta kriptogrāfijas izvēle, ko pieņemt kā maksāšanas līdzekli.

Šobrīd daudzi uzņēmumi, kas izvēlas pieņemt kriptogrāfijas, vienkārši izvēlas pieņemt grozu ar tiem un pēc tam pārveido žetonus par aktīvu, kuru var droši turēt. Šī nekādā ziņā nav neviena ideju sistēma, var palīdzēt blokķēde, kuru ir izveidojis universālais protokols.

Universālais protokols apgalvo, ka:

“Veidojot pamatu savietojamības arhitektūrai, universālā protokola platforma ļaus lietotājiem vienā blokķēdē mijiedarboties ar vairākām kriptovalūtām (un citu aktīvu pārpilnību). UPP apvieno pārbaudītas tehnoloģijas – viedus līgumus un rezerves funkcionalitāti – ar patiesām inovācijām: ļoti droša & konvertējami starpniekservera žetoni. ”

Ja jūs interesē sīkāk uzzināt par platformas darbību, apskatiet Universal Protocol vietni, vai sazinieties tieši ar uzņēmumu. Tam ir virkne risinājumu neatkarīgi no tā, kādas vajadzības ir jūsu uzņēmumam, un tas var izveidot jaunas lietojumprogrammas, kas darbosies kriptogrāfiskajā telpā.

Mērogota sadarbspēja navProblēma: mērogota sadarbspēja nav

Kas var gūt labumu no platformas?

Kā minēts iepriekš, gandrīz visi finanšu ekosistēmas pārstāvji var izmantot platformas priekšrocības, kuras ir izveidojis Universālais protokols. Šeit ir daži veidi, kā universālo protokolu var izmantot, lai kriptogrāfiju padarītu par daļu no ikdienas finanšu sistēmas, kas mums visiem nepieciešama!

Finanšu institūcijas

Universālā protokola platforma (UPP) padara brīvības atņemšanas problēmas, ar kurām saskaras lielākās finanšu iestādes, pagātnē. UPP modelis rada saderību visā sistēmā, izmantojot starpniekservera marķieri, kuru var izmantot jebkura finanšu aktīva marķēšanai. Tas novērš nepieciešamību pēc vairāku veidu brīvības atņemšanas programmām, kā arī ļauj uzņēmumam rakstīt savu biznesa loģiku Ethereum.

Privātie ieguldītāji

UPP modelis ļauj privātajiem investoriem izveidot tērējamu kriptogrāfijas saimniecību. Kriptogrāfijas īpašniekam būtu iespējams izmantot starpniekservera žetonus kā ķīlas valūtas ķīlu, ko pēc tam var iztērēt esošajā finanšu sistēmā. Šie darījumi var darboties kā aizdevums vai kā vienvirziena darījums, kas pēc tam tiks norēķināts pret līdzdalību, kas tika izmantota darījuma nodrošināšanai.

Centralizētās biržas

UPP modelis padara jaunu marķieru tirdzniecību par brīnišķīgu centralizētai biržai. Tā vietā, lai katru jauno marķieri uzskaitītu atsevišķi, pēc ERC-20 pievienošanas apmaiņai jebkuru jaunu marķieri var uzskaitīt, izmantojot starpniekservera marķierus. UPP modelis arī ļautu tirgot gandrīz visus marķētos aktīvus ERC-20 saderīgās biržās, kas paver centralizētas apmaiņas biznesa modeli arī aktīviem, kas nav kriptogrāfiski..

Novatori

UPP modelis ir lielisks instruments inovācijām. Izstrādātājiem ir jārisina tikai viens tīkla veids, pat ja viņi vēlas izveidot savu blokķēdi. UPP modelis nodrošinātu visas sistēmas saderību un arī ērtu lietošanu ar daudziem dApps un viedajiem līgumiem, kā arī decentralizētu apmaiņu..

Jauni žetoni no universālā protokola

Universālā protokola komanda zina, ka kriptos jābūt aktīvam, kuru viegli lietot cilvēkiem, kuri nav prātīgi par kriptogrāfiju.

Jaunais UPUSD marķieris ir lielisks veids, kā cilvēki iekļūst digitālajos aktīvos, nepērkot, viņuprāt, eksotiskus, riskantus marķierus.

UPUSD marķieris ir stabils monēts, kas ir piesaistīts ASV dolāram, pamatojoties uz 1 pret 1. USD, kas dublē UPUSD žetonu vērtību, tiek turēti FDIC aizsargātos ASV bankas kontos.

Saskaņā ar JP Thieriot, Uphold izpilddirektoru:

“Tas ir kriptogrāfisks, kas beidzot piegādā preces masu tirgum … Visā pasaulē vairāk nekā 2,5 miljardi cilvēku ar bankas kontiem vēlas lētāku kredītu un lielāku noguldījumu ienesīgumu. Šeit nav runa par iedomātu “lietderību” kādam izstiepta lietojuma gadījumam. Vispārējam dolāram vajadzētu būt ļoti pievilcīgam daudziem cilvēkiem, un dažiem jaunattīstības valstīs tas var mainīt dzīvi.

Bez tūkstošiem darbinieku, jūdzēm no augsta īres nekustamā īpašuma un mantoto sistēmu bagāžas mūsu nozares uzņēmumiem ir lielas strukturālas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajām bankām. Šai priekšrocībai ir jāgūst labums no masu tirgus, pretējā gadījumā mūsu nozare paliks ekskluzīva tehnofilu un spekulantu joma. ”

Papildus UPUSD Universal Protocol ir izveidojis arī UPEUR. Šis marķieris ir vairāk vai mazāk viena un tā pati ideja, tomēr eiro nodrošina UPEUR marķiera vērtību.

Universāls Bitcoin

Vēl viens universālā protokola uzsāktais projekts ir Universal Bitcoin vai UPBTC. Bitcoin blokķēde neapšaubāmi ir vispopulārākā visā pasaulē, taču tā nav labi piemērota, lai kļūtu par globālu maksājumu sistēmu.

Bitcoin blokķēde ir pārāk lēna lai risinātu mazumtirdzniecības maksājumus, un, ja BTC kādreiz kļūs par globālu valūtu, ir jābūt iespējai to izmantot parastajiem cilvēkiem.

Dens Šats, UP alianses priekšsēdētājs, sacīja:

“Universālais Bitcoin ir svarīgs jauninājums, jo tas padara Bitcoin pieejamu un nemanāmi konvertējamu, izmantojot vienu blokķēdes tīklu. Mēs nogādājam Bitcoin Ethereum droša starpniekservera veidā, kas tagad var pamatot jebkuru Ethereum lietojumprogrammu. ”

Viņš turpināja komentēt:

“UPBTC ir drošs, ērts veids, kā ikviens var turēt un mijiedarboties ar Bitcoin un gūt labumu no tādiem pašiem patērētāju aizsardzības pasākumiem, koda integritātes, pārredzamības un savietojamības īpašībām kā universālais dolārs (UPUSD) un visi citi universālie marķieri, kas izdoti caur aliansi.”

Būtībā UPBTC var izmantot tāpat kā jebkuru citu starpniekservera marķieri UPP tīklā. Šī ir galvenā priekšrocība, jo tiek novērsti mērogojamības jautājumi, ar kuriem saskaras BTC bloku ķēde, un tos varētu izmantot ar pilnu viedā līguma funkcionalitāti, kā arī daudzām citām funkcijām, kuras BTC bloku ķēde vienkārši nevar atbalstīt.

Vajadzīgo savienojumu veidošana

Decentralizēto aktīvu pasaule ir izaugusi bez jebkādas centrālās dizaina filozofijas, un tas ir viens no lielākajiem izaicinājumiem decentralizēto digitālo aktīvu pielāgošanai formā, kuru varētu plaši izmantot.

Universālais protokols ir risinājis šīs problēmas, un tam ir vairākas partnerattiecības, kas varētu palīdzēt digitālajiem aktīviem viegli iekļūt jaunos tirgos.

Tā vietnēs ir daudz vairāk informācijas par universālo protokolu un tā projektiem, kuriem varat piekļūt noklikšķinot uz šīs saites. Blokķēdes pasaulē vienmēr parādās jaunas iespējas, un Universālo protokolu ir vērts paturēt acīs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me