Innova ceļvedis iesācējiem: anonīma kriptovalūta ar masternodiem

Innova monētu ceļvedis

Innova ir monēta, kuras centrā ir masternode sistēma, kas uzsver anonīmus darījumus, notiekošu aktīvu sabiedrības attīstību un godīgu kalnrūpniecības procesu, kas ir izturīgs pret ASIC.

“Innova ir novatoriska un adaptīva jaunā laikmeta kriptovalūta, kas pieejama visiem,” raksta izstrādātāji. “Tas ieņems vadošo lomu kriptovalūtas progresā un daudzveidībā, jo to ir viegli izmantot un tam ir visdrošākā un visattīstošākā programma. Ar šo misijas paziņojumu mēs vēlamies parādīt, ko var darīt pazemīga kopiena, un ka viss ir iespējams. ”

Innova monētu ceļvedis

Monētai ir divas unikālas pieejas. Pirmais ir smagā paļaušanās uz masternodiem, kas galu galā novirzīs monētu no darba pierādīšanas uz likmes apliecinājumu. Otrais ir kopienas ieguldījums. Innova komanda skatās savu tiešsaistes kopienu kā daļu no izstrādātāju komandas, un tās kopienas ieguldījums tiek apsvērts par turpmāko attīstību un soļiem ceļa kartē.

Kas ir masternode?

Masternodes kalpo par decentralizētas sistēmas mezgliem un mugurkaulu. Tie sastāv no “enerģijas lietotājiem”, kuriem pieder ievērojams daudzums attiecīgās kriptovalūtas. Viņu galvenais mērķis ir saglabāt pilnu bloku kopijas darbību reāllaikā. Papildus šim pamatpienākumam masternodes palīdz apstrādāt un pārbaudīt darījumus un veido balsošanas un pārvaldības sistēmas pamatu. Masternode īpašumtiesības tiek atzītas par vienu no galvenajiem ienākumu gūšanas veidiem, piedaloties blokķēdē.

Masternodes ceļvedis

Masternodes radās sākotnējā Bitcoin blokķēdes sistēmā un kopš tā laika ir kļuvušas par daudzu veiksmīgu kriptovalūtu iezīmi. Innova uzskata, ka tā īpašā masternode izveides un atlīdzības sistēma nodrošina vislielāko ieguldījumu atdevi no visām esošajām masternode monētām.

Kā tas darbojas?

Innova komanda sniedz skaidras instrukcijas jaunajiem Innova lietotājiem, kuri vēlas izveidot Masternode. Pirmais solis ir maka uzstādīšana. Mājas maku atbalsta dažādas operētājsistēmas, taču masternode maki ir jākonfigurē ar Linux – ieteicamais izplatītājs ir Ubuntu 16.04.

Masternodes

Kad seifs ir izveidots, potenciālajam masternode resursdatoram ir jāfinansē seifs 1000 INN apmērā. Ieteicams samaksāt sev 1000 monētas, bet nopirkt 1001, lai segtu nelielās maksas, kas saistītas ar INN sūtīšanu no maka uz maku. Birža, kur var iegādāties INN, ir norādīta INN mājas lapā.

Ļaujiet darījumu apstiprināt un pārbaudīt. Kad masternode makā ir 1000 INN, varat sākt. INN komanda potenciālajiem masternode saimniekiem nodrošina visus skriptus, kas nepieciešami, lai instalētu un konfigurētu galvenos kodus. Komanda piedāvā arī pastāvīgu atbalstu gan masternode saimniekiem, gan INN lietotājiem.

Kas par konfidencialitāti?

Innova izmanto DarkSend, lai saglabātu savus darījumus privātus. DarkSend būtībā ir sajaukšanas process, kas aizsedz konkrētās monētas sūtītājus un uztvērējus.

“Mēs izmantojam DarkSend, kas padara darījumus anonīmus,” paskaidroja izstrādātāji. “Jūs varat mums pilnībā uzticēties un jums nav jāuztraucas par saviem darījumiem. Anonimitāte ļauj nodrošināt mieru un papildu drošību. ”

Kas ir komanda aiz Innova?

Innova neuzskaita savus komandas locekļus un to komandu skaitu, kas tai ir. Savā mājas lapā tā arī nesniedz citu identificējošu informāciju.

Komanda uztur savu klātbūtni Telegram, Discord un Twitter. Aktīvā sabiedrība, kas ieskauj Innova, ir viena no galvenajām pārdošanas vietām, teikts izstrādātāju mājaslapā.

“Mēs pastāvīgi cenšamies padarīt mūsu sabiedrību laimīgu un mudinām viņus piedalīties Innova monētas izaugsmē,” viņi rakstīja. “Mēs iesaistām sabiedrību diskusijās par atjauninājumiem un grozījumiem, jo ​​viņu viedoklis un izmantošana galu galā nosaka Innova nākotni.”

Kā izskatās tirgus?

Sākot ar 2018. gada maiju INN tika tirgots par aptuveni 0,44 ASV dolāriem, un dienas apjoms bija tikai 9596 USD. Monētas tirgus ierobežojums ir 1,33 miljoni ASV dolāru ar apgrozībā esošo 3,1 miljonu, kopējais piedāvājums 3,9 miljoni un maksimālais piedāvājums 42 miljoni.

Kā es varu saņemt INN?

INN pašlaik tiek tirgots vietnē Cryptotopia. Kalnrūpniecība pagaidām tiek veikta, pierādot darbu ar tīšu ASIC pretestību.

“Ikviens var nopelnīt monētas ar efektīvu, izcilu un godīgu kalnrūpniecību,” raksta izstrādātāji. “ASIC pretestība nozīmē, ka, ieviešot algoritmu ASIC, nebūs būtiskas paātrināšanas, salīdzinot ar CPU balstītu ieviešanu.”

Tomēr galu galā INN plāno pāriet uz pierādījumu sistēmu, ievērojot galveno uzmanību masternodu uzturēšanai un atalgošanai. Innova atzīmēja, ka tas ir gan videi draudzīgāk, gan vairāk atbilst masternode sistēmas garam.

Innova maki

Ir maki lejupielādēt no oficiālās vietnes operētājsistēmām Windows, Linux un Mac kopā ar mobilo seifu Android un iOS lietotni, kas pašlaik gaida apstiprinājumu lietotņu veikalā.

Innova maki

Kas ir tālāk Innova ceļvedī?

Innova oficiālais ceļvedis sākās ar tās vietnes atvēršanu 2017. gada decembrī un sākotnējām masternode iestatīšanas instrukcijām. Komanda 2018. gada pirmajā ceturksnī ietvēra uzlabotu mārketinga un mobilā maka izstrādi. Otrajā ceturksnī Innova komanda plāno uzsākt savu CoinPayment platformu, lai atvieglotu darījumus. Tas tiks veidots trešajā ceturksnī, kur tiks meklēti tirgotāju konti un turpināta integrācija ar WordPress. Šajā ceturksnī Innova ir paredzēts iekļaut arī Bittrex sarakstā. Līdz gada beigām Innova cer pāriet no darba pierādīšanas (POW) sistēmas uz pierādījumu par likmēm (POS)..

Ceļvedis

“Mēs plānojam pāriet uz POS 4. ceturksnī, jo tam ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar POW sistēmu,” sacīja izstrādātāji. “POS nepieciešama mazāka skaitļošanas jauda nekā POW (un tādējādi tā ir energoefektīvāka), un tā rezultātā tiek veiktas ātrākas validācijas un arvien lojālāki validatori.”

Kopienas attīstība ir būtiska, lai virzītos Innova tālāk par tūlītēju plānu. Šajā monētas izstrādes posmā izmantotie dati tiek izmantoti, lai veidotu monētas iezīmes un izmantošanas gadījumus nākotnē.

“Innova Coin ir paveicis tik daudz jau īsā laika posmā,” sacīja izstrādātāji. “Innova gaišā un daudzsološā nākotne lielā mērā ir saistīta ar mūsu skatījumu un attiecībām ar kopienu. Mēs esam izveidojuši sev reputāciju kriptonauda kopienā, un mūsu lietotāji uzticas mūsu sistēmai no visas sirds. ”

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me