Iesācēju ceļvedis TokenCard: debetkarte un maks, ko nodrošina viedie līgumi

Žetonu karšu ceļvedis

TokenCard bija pirmais marķieru uz karti pārdevējs, kurš ķērās klāt un piedāvāja ērtības tiem, kuriem ir žetoni. Izmantojot TokenCard, lietotāji var ielādēt kriptonauda kartē un izmantot to tāpat kā jebkuru citu kredītkarti vai debetkarti. Neskatoties uz to, ka TokenCard ir pirmais marķieru – kartes pārdevējs, tas kaut kā tika aizmirsts, tāpēc ne visi, kas meklē šāda veida pakalpojumus, zina, ka tas pastāv.

Žetonu karte

Paplašinoties kriptovalūtas izmantošanai, arvien vairāk cilvēku meklē veidu, kā izmantot savus kriptogrāfijas aktīvus tāpat kā fiat. Starp vienkāršākajām metodēm ir tādi risinājumi kā TokenCard. Tā kā mēs gaidām, kad vairāk mazumtirgotāju pieņems maksājumus kriptovalūtā, TokenCard ir labākais veids, kā nodrošināt, ka jūs varat tērēt savu kriptogrāfiju kā fiat, kad dodaties veikt pirkumu..

Kā darbojas TokenCard?

TokenCard pamatnostādne ir neticami vienkārša, bet ļoti ērta. Lietotāji, izmantojot viedo līgumu, iemaksā marķierī TKN tik daudz savas kriptovalūtas, kādu vēlas. No turienes jūs saņemat fiat pabalstu. Viens no lielākajiem TokenCard ieguvumiem ir tas, ka lietotāji pilnībā kontrolē savus līdzekļus. Nav centralizēta kanāla, pa kuru iet. Tā vietā jūs kā lietotājs mijiedarbojaties tieši ar blokķēdi, izmantojot viedo līgumu.

Kādi ir debetkartes pamati?

TokenCard ir debetkarte, kuru varat izmantot jebkur pasaulē, kur tiek pieņemtas debetkartes un kredītkartes, tostarp bankomātos. Jūs finansējat karti, izmantojot piemaksu no ERC-20 saderīgā līguma maka, kā minēts iepriekš.

Kredītkarte

Pēc kartes palaišanas jūsu kartei jau ir vairākas finansēšanas iespējas. Katrs lietotājs var izvēlēties finansēt savu TokenCard ar ETH un TKN. Varat arī atlasīt piecas no šīm kriptonauda: REP, DGD, MKR, ICN, GNT, MLN, SNGLS un 1ST. Kopiena izvēlēsies, kuri konkrēti marķieri jāiekļauj TokenCard funkcionalitātē.

Kā darbojas žetona līguma maks?

TokenCard funkcionalitātes atslēga ir Token Contract Wallet. Šis Ethereum viedā līguma maks ir tas, kur jūs glabājat savus žetonus. Pārvelkot TokenCard, līdzekļi tiek noņemti no šī maka. Seifa dēļ nekad nav nepieciešams noguldīt naudu TokenCard. Tā vietā jūs glabājat visus līdzekļus viedā līguma makā, kuru kontrolējat tikai jūs.

Kādas papildu funkcijas ir TokenCard?

TokenCard tiek pieņemts miljonos bankomātu, kā arī tirgotāju visā pasaulē. Tas nekavējoties norēķinās par aktīviem, izmantojot konkurētspējīgas cenas. Ja vēlaties, varat noteikt savu tēriņu limitus, tāpēc jūs vienmēr kontrolējat. Šie ierobežojumi tiek veikti, izmantojot Token Contract Wallet, un tajos var ietilpt dienas fiat limiti, dienas marķieru limiti, procentuālie ierobežojumi un laika ierobežojumi. Varat arī uzreiz iesaldēt karti, ja to pazaudējat vai tā tiek nozagta, tāpēc nezaudējat naudu.

Kas ir Token App?

Papildus pašai kartei TokenCard ir sava lietojumprogramma. Tas ļauj pārvaldīt un apskatīt savus aktīvus vienā ērtā vietā un izsekot jūsu izdevumiem, izmantojot reāllaika informāciju. Darījumos tiek parādīta informācija, piemēram, vieta, kur izmantojāt TokenCard, uzņēmuma veids, iztērētā summa (gan marķieros, gan vietējā valūtā) un darījuma atrašanās vieta, izmantojot Google kartes API. Žetonu lietotne

Izmantojiet lietojumprogrammu, lai drošā un ātrā veidā saņemtu un nosūtītu aktīvus. Izmantojot lietojumprogrammu, ar vienu vilkšanu varat viegli pārslēgties no digitālajiem aktīviem uz eiro, dolāriem vai mārciņām. Izmantojot Token App maku, jūs varat piekļūt ICO, tostarp spēju tajos ieguldīt un saņemt marķierus. Lietotnei ir arī tērzēšanas funkcija, kas atbalsta jūs ar TokenCard komandu.

Kas jums būtu jāzina par TKN marķieri?

Kā minēts, TKN ir TokenCard marķieris. TKN darbojas kā starpnieks, kas atspoguļo jūsu TokenCard glabāto žetonu vērtību. Katru reizi, kad izmantojat TokenCard, tiek iekasēta maksa, kas ir 1 procentu licences maksa, kas darbojas kā atlīdzība par TokenCard projekta programmatūras protokola izmantošanu.

TokenCard izveidos TKN marķierus tikai ierobežotā laikā, iepriekšpārdošanā ģenerējot tikai noteiktu numuru. Pēc tam vairs netiks izveidoti TKN. TKN, kuriem ir TKN, ir tiesības izmantot TokenCard darījumiem, nemaksājot iepriekš minētās papildu licencēšanas maksas. Protams, visas darījumu maksas no maksājumu sistēmas nodrošinātāja vai trešo personu karšu izdevējiem paliks spēkā. Ja maksājuma veikšanai izmantojat TokenCard un to neizmantojat TKN, jums būs jāmaksā šī licences maksa papildus trešo personu maksām no izdevēja partnera. Šīs maksas tiek automātiski nosūtītas uz TKN aktīvu līgumu, kas ir pilnībā automatizēts.

Ja TKN turētāji vēlas, viņiem ir iespēja sadedzināt savu TKN apmaiņā pret proporcionālajām uzkrāto licencēšanas maksu daļām. Tas ir iespējams, izmantojot New Alchemy mehānismu “Cash and Burn”, kuru TokenCard licencē. Ja izvēlaties “nopelnīt un ierakstīt” savus TKN, jūs neatgriezeniski iznīcināt TKN un saņemat attiecīgos marķierus no TKN aktīvu līguma.

Kā TokenCard nodrošina drošību?

Papildus tam, ka TokenCard var uzreiz iesaldēt karti un noteikt tēriņu ierobežojumus, tai ir arī vairākas citas drošības funkcijas, tostarp mobilā lietojumprogramma, kas ir droša pēc konstrukcijas. Visi aktīvi tiek glabāti viedā līguma makā, kas ir drošs un trīskārt pārbaudīts. Izmantojot savu unikālo ieejas frāzi, jūs varat atjaunot un dublēt jebkuru ierīci, padarot uzlaušanas iespējas ievērojami mazākas. Ir arī unikāla iespēja avārijas gadījumā nekavējoties izņemt visus aktīvus.

Secinājums

Tie, kas vēlas iespēju tērēt savu kriptovalūtu lielākajā daļā mazumtirgotāju un izņemt to skaidras naudas veidā no bankomātiem, novērtēs TokenCard. Kā pirmajam šāda veida projektam TokenCard ir bijis pietiekami daudz laika, lai izstrādātu jebkādus jautājumus, nodrošinot produkta nevainojamu darbību. Izmantojot TokenCard, lietotāji var izmantot savus kriptogrāfijas aktīvus ikdienas pirkumiem tāpat kā ar jebkuru citu debetkarti vai kredītkarti, kriptovalūtas īpašniekam pievienojot ērtības slāni.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me