Iesācēju ceļvedis Po.et

Po.et ceļvedis

Po.et ir universāla, atvērta un koplietojama virsgrāmata, kurā tiks ierakstīti metadati, kā arī informācija par īpašumtiesībām uz dažādiem digitālajiem radošajiem aktīviem. Ar savu atvērto platformu, kurā tiek izmantots Bitcoin blokķēde, Po.et komandas aizmugurē ir mērķis izveidot visaugstāk pārbaudāmo un institucionālo digitālo mediju aktīvu ierakstu. Tad ierakstam vajadzētu kalpot par ietvaru, lai izveidotu sadarbspējīgas un viedas multivides lietojumprogrammas, kas balstās uz paplašināmu, koplietojamu un standarta metadatu formātu.

Po.et vietne

Vienkārši sakot, Po.et mērķis ir pilnībā mainīt izdevējdarbības nozari, izveidojot izplatītu, nemainīgu virsgrāmatu cilvēku radošajiem darbiem. Komanda arī vēlas, lai tā būtu platforma centralizētām un decentralizētām multivides lietojumprogrammām, kas ir reta kombinācija, jo lielākā daļa platformu koncentrējas uz vienu vai otru.

Kas ir aiz Po.et?

Po.et komanda ietver galvenos vārdus un cilvēkus ar ilggadēju pieredzi investīciju, plašsaziņas līdzekļu un blokķēdes jomā. Izpilddirektors Džerods Dikers ir mediju un uzņēmējdarbības tehnoloģiju vadītājs. Viņš savulaik strādāja par Washington Post tirdzniecības stratēģijas un inovāciju viceprezidentu un iepriekšējās lomās bija RebelMouse, Huffington Post un Time Inc.. Tehniskajam vadītājam Lautaro Draganam ir gandrīz 10 gadu pieredze pilnās kaudzes izstrādē..

Po.et komanda

Pārējie pamatkomandas locekļi ir mediju un stratēģijas vadītājs Makss Bronšteins, produktu dizaina vadītājs Pats Railijs, stratēģijas direktors Džeremijs Kandahs, kopienas attiecību vadītājs Eljots Fēnijs, produktu attīstības vadītājs Džastins Ličfīlds, Āzijas un Klusā okeāna reģiona valstu komandas loceklis Kriss Džou un izstrādātājs Valters Zalazars..

Starp partneriem ir AmaZix, Jaxx un Otonomos. Padomnieku padomē ietilpst tie, kas strādā tādās vietās kā Fenbushi Capital, BTC Inc., Ethereum, Jaxx, Viacom, Vimeo, Fox, Razorfish, BBC, Samsung, Smartwallet un Augur.

Kādi ir daži Po.et galvenie ieguvumi?

Tā kā Po.et izmanto Bitcoin blokķēdi, tas pēc būtības ir caurspīdīgs, jo blokķēde ir pilnībā izplatīta un publiska. Tas nozīmē, ka ikviens var piekļūt blokķēdei un platformai no jebkuras vietas. Citiem vārdiem sakot, satura veidotāji un izdevēji tagad var visaptveroši apskatīt digitālo aktīvu izcelsmi un to attiecīgos atvasinātos datus no uzticama avota.

Bitcoin ieguves tīkls nodrošina Po.et drošību, un, tā kā tas ir visspēcīgākais no visiem skaitļošanas tīkliem, tas lieliski strādā. Lai vēl vairāk garantētu datu integritāti un pušu identitāti, spēlē kriptogrāfiskos parakstus.

Po.et funkcijas

Tā kā Po.et ir decentralizēts, nav neviena punkta, kur tas varētu izgāzties. Nepastāv risks, ka strāvas padeves pārtraukums vai dabas katastrofa noteiktā centralizētā vietā var izraisīt visas platformas kļūmi.

Visbeidzot, Po.et ir elastīgs. Tas ļauj lietotājiem izveidot savus licencēšanas noteikumus, ja viņi vēlas. Tas sniedz satura veidotājiem iespējas izmantot sistēmu sava satura ierakstīšanai un pēc tam izlemt, vai viņi vēlas to kopīgot publiski. Lietotāji to var izmantot arī jaunu viedo līgumu veidošanai.

Kā Po.et piesaista gan radītājus, gan izdevējus?

Po.et atvērtais tīkls darīs brīnumus gan veidotājiem, gan izdevējiem. Radītāji varēs pierādīt, ka viņu darbs ir viņu pašu darbs, un novērst plaģiātu, savukārt izdevēji var pārbaudīt saturu. Turklāt platforma darbojas kā tilts starp šīm atšķirīgajām grupām, tāpēc izdevēji var atrast jaunu saturu un radītāji – izdevēju.

Kā izdevēji izmantos Po.et?

Po.et lepojas ar to, ka sniedz izdevējiem ievadu decentralizētajā mediju ekonomikā. Izmantojot šo platformu, izdevēji var apzīmogot digitālos darbus, jo blokķēdes tehnoloģija rada digitālu “pirkstu nospiedumu”. Šis “pirkstu nospiedums” matemātiski pierāda, ka rakstā nav veiktas nekādas izmaiņas vai izmaiņas.

Izdevēji novērtēs arī iespēju pārvaldīt visus savus digitālos reklāmas līdzekļus vienā vietā. Viss tiek veikts blokķēdē, izmantojot to pašu ērto platformu. Jūs izmantojat platformu, lai digitāli izveidotu savu radošo līdzekļu katalogu, lai tos varētu apskatīt un izsekot vienā atrašanās vietā neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Tas arī atvieglo aktīvu kataloga kopīgošanu ar citiem uzņēmumiem un ārpus tā. Jūs pat varat piekļūt redaktoru un žurnālistu žurnālam.

Kā tāda sistēma kā Po.et aizsargā radītājus un izdevējus?

Tā kā Po.et visu ieraksta blokķēdē un var pārbaudīt saturu, tam ir daudz lietojumprogrammu izdevēju un radītāju interešu aizsardzībai. Jūs varat pierādīt, ka jūs bijāt tas, kurš publicēja noteiktu mediju un laiku, kad to izdarījāt. Neslavas celšanas, satura publicēšanas ar intelektuālā īpašuma aizsardzību vai kiberhuligānismu gadījumā varat pierādīt, vai dokumentu ir rediģējis kāds cits.

Kā Po.et var uzlabot licencēšanu?

Vēl viens Po.et ieguvums ir tā spēja izmantot kriptogrāfiju, lai satura veidotājiem un izdevējiem nodrošinātu rīkus, kas nepieciešami licencēšanas automatizēšanai, bez nepieciešamības algot trešo personu. Kā iedvesmu varat izmantot jau esošu licenci vai iestatīt savus noteikumus. Ja izmantojat šo opciju, varat arī automatizēt maksājumus, licenču izsniegšanu un pārskaitījumus.

Kas ir Po.et Token POE?

Po.et marķieris, POE, nodrošina vairākas funkcijas. Ja lietotāji lieto savus žetonus, viņi var pievienoties tirgum. Tādā veidā viņi varēs uzlabot sava satura atpazīstamību. POE var izmantot arī kā maksājuma veidu dažādiem pakalpojumiem tīklā. Žetonu ievietošana darbojas arī, lai izveidotu reputāciju, radot ekonomisku mehānismu, kas mudina izdevējus iekļaut augstas kvalitātes saturu tīklā. Žetoni arī dod lietotājiem tiesības balsot par protokola uzlabojumiem vai strīdu izšķiršanu par izaicinājumiem tirgū.

Po.et žetons

Kā nopirkt Po.et POE

Jūs nevarat iegādāties POE ar “Fiat” valūtu, tāpēc vispirms būs jāiegādājas cita valūta – visvieglāk nopērkami ir Bitcoin vai Ethereum, kurus varat veikt Coinbase, izmantojot bankas pārskaitījumu vai debetkartes / kredītkartes iegādi, un pēc tam ar to tirgoties. POE apmaiņā, kurā norādīts marķieris. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā to iegādāties.

Reģistrējieties Coinbase

Pirmo reizi kriptogrāfijas valūtas pircējiem iesakām izmantot pirkumu Coinbase, lai veiktu pirmo pirkumu – tas ir ērti lietojams, un to pilnībā regulē ASV valdība, lai jūs zināt, ka tā ir viena no drošākajām un cienījamākajām vietām, kur iegādāties kriptonauda. Coinbase piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin, Litecoin un Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti vai nosūtot bankas pārskaitījumu. Maksa par kartēm ir augstāka, taču valūtu saņemsi uzreiz.

Reģistrējoties, jums būs jāveic dažas identitātes pārbaudes, jo viņiem jāievēro stingras finanšu vadlīnijas.

Pārliecinieties, ka izmantojat mūsu saiti, lai reģistrētos, jums tiks ieskaitīti 10 ASV dolāri bezmaksas bitcoin, kad veicat pirmo pirkumu 100 ASV dolāru apmērā.

Coinbase vietne

Lai sāktu, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”, kur tiksit novirzīts uz reģistrācijas veidlapu, kur jums būs jāievada savs vārds, e-pasts un jāizvēlas parole.

Iegādājieties Ethereum

Programmā Coinbase apmeklējiet cilni “Pirkt / Pārdot” augšpusē, atlasiet “Ethereum”, izvēlieties maksājuma veidu un ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties – jūs varat ievadīt summu ASV dolāros vai vairākus ēterus.

Pērciet Etherum

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt darījumu, ja, norēķinoties ar karti, jums, iespējams, būs jāpabeidz verifikācija pie sava kartes nodrošinātāja. Kad tas būs pabeigts, jūsu Ethererum tiks pievienots jūsu kontam.

Iegādājieties POE vietnē Binance

Tagad jūs varat nosūtīt savu ēteru uz Binance, lai iegādātos POE. Apskatiet mūsu Binance pārskatu šeit, lai uzzinātu, kā reģistrēties un iegādāties viņu biržā.

Binance Maki

POE ir pieejams arī šādās biržās:

  • Kucoin
  • COSS
  • OKEx
  • HitBTC

Po.et apmaiņa

Secinājums

Po.et ir reta veida platforma, kas multivides saturam pielieto blockchain tehnoloģiju, dodot izdevējiem un radītājiem iespēju to izmantot. Pieaugot internetam un palielinoties kiberhuligānizācijas, neslavas celšanas un autortiesību pārkāpumu gadījumiem, tādai sistēmai kā Po.et, kas atvieglo licenču izsniegšanu un īpašumtiesību pierādīšanu, būs svarīgs mērķis. Šai platformai būtu jāpārliecina izdevēji un satura veidotāji. Cerams, ka tas būs arī sākums citām blokķēdes tehnoloģijām, kas tiks izstrādātas ne tikai finanšu sektorā.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me