Iesācēju ceļvedis OmniBazaar: decentralizēts vienādranga tirgus laukums

OmniBazaar

OmniBazaar izmanto blokķēdes tehnoloģiju, lai likvidētu bankas un starpniekus, kas iesaistīti e-komercijā, palīdzot gan pārdevējiem, gan pircējiem. Kā decentralizēta platforma OmniBazaar arī spēj piesaistīt C2C tirdzniecību 2,5 miljardiem cilvēku visā pasaulē, kuri nevar piekļūt pamata bankas pakalpojumiem, tostarp kredītkartēm, un tradicionāli tiktu izslēgti no C2C komercijas.

OmniBazaar

OmniBazaar to panāk, ļaujot cilvēkiem vai uzņēmumiem pirkt un pārdot priekšmetus bez jebkāda bankas konta vai kredītkartes un bez starpnieka. Tā vietā darījumi tiek veikti, izmantojot kriptovalūtu.

Kas ir OmniBazaar Marketplace?

OmniBazaar Marketplace ir vienādranga tirgus starptautiskā mērogā. Izmantojot šo tirgu, mazie uzņēmumi un privātpersonas var viegli pirkt vai pārdot viens otram. Pārdevēji programmatūru izmanto, lai uzskaitītu produktus vai pakalpojumus bez maksas. Pircēji var gan pārlūkot sarakstus, gan meklēt preci, pēc tam pirkt, neuztraucoties par platformas maksām. Programmatūra ir pilnībā pieejama pilnīgi bez maksas.

Ir svarīgi atzīmēt, ka tirgus faktiski sastāv no vairākiem dažādiem pakalpojumiem, kas saistīti ar banku darbību un e-komerciju, vienā paketē. Tas sākas ar vienādranga tīklu, kuram var piekļūt no jebkura datora tādā veidā kā BitTorrent. Šis tīkls atvieglo pakalpojumu un preču tirdzniecību, tāpat kā tradicionālās e-komercijas platformas. Turklāt tirgū ir automatizēti maksājumi, izmantojot kriptogrāfijas valūtas, tāpēc maksāšanai nav jāmaksā, kā tas būtu ar kredītkarti vai PayPal.

Kādi ir daži galvenie pakalpojumi, ko piedāvā OmniBazaar?

Viens no lielākajiem OmniBazaar ieguvumiem ir mazumtirgotāju trūkums, jo pārdevēji un pircēji tā vietā tieši sazinās, lai noorganizētu tirdzniecību, kas samazina izmaksas no 90 līdz 100 procentiem.

Vēl viena galvenā OmniBazaar iezīme ir fakts, ka pirkumi tiek veikti, izmantojot kriptovalūtas. Tas rada daudzas priekšrocības, tostarp to, ka tagad ir vieglāk iegūt kriptovalūtas nekā bankas pakalpojumus, ļaujot tiem, kuriem nav bankas, izmantot OmniBazaar. Kriptovalūtas izmantošana nozīmē arī to, ka nav bankas maksu, kas izraisītu slēptas maksas, piemēram, tādas, kas saistītas ar maksājumu apstrādi. Arī kriptovalūtas tiek apstrādātas ievērojami ātrāk nekā bankas maksājumi, racionalizējot procesu.

Lai kriptogrāfijas valūtas norēķinu ātrums pārietu uz nākamo līmeni, OmniBazaar ir sava iebūvēta kriptovalūta ar nosaukumu OmniCoin. Šī valūta maksājumus apstrādā ne vairāk kā piecās sekundēs, tāpēc jāgaida minimāli.

Visu darījumos iesaistīto pušu miera un drošības labad OmniBazaar ietver arī izplatītu darījuma sistēmu. Pircēji un pārdevēji vienojas par abpusēji pieņemamu darījuma aģentu no viena no vērtētajiem brīvprātīgajiem, kuru OmniBazaar seko līdzi. Tas ir īpaši svarīgi, jo tas nodrošina uzticēšanos darījumiem gadījumos, kad puses viena otru nepazīst.

Kādas valūtas jūs varat izmantot vietnē OmniBazaar?

Sākot, OmniBazaar strādās ar Bitcoin, kā arī ar OmniCoin, kriptonauda, ​​kas īpaši izstrādāta, lai atvieglotu darījumus šajā platformā. Komanda plāno paplašināt kriptovalūtas atbalstu, lai padarītu OmniBazaar vēl pieejamāku.

Kas var izmantot OmniBazaar?

OmniBazaar izvēlējās paļauties tikai uz kriptonauda kā maksājumu, jo ir milzīgas kriptogrāfijas priekšrocības, tostarp ikviena cilvēka spēja tās izmantot. Vienīgā prasība, lai izmantotu OmniBazaar, ir kriptonauda maks. Jums nav nepieciešama pieteikuma veidlapa, lai reģistrētos, tiktu galā ar bankas maksu vai nokārtotu kredītu vai fona pārbaudi.

Kas jums jāzina par OmniBazaar beta testu?

The OmniBazaar beta tests ietvers ierobežotu lietotāju skaitu. Beta testētāji varēs izmantot tirgu un programmatūru. Viņi arī ziņos par visiem jautājumiem, kurus pamanījuši pirms OmniBazaar darbības uzsākšanas. Šis process ļaus notikt reāliem darījumiem, nodrošinot, ka OmniBazaar darbojas tā, kā vajadzētu, un dodot attīstības komandai iespēju atrisināt visas nelielās problēmas. Pēc testēšanas un atkļūdošanas OmniBazaar tirgus tiks pilnībā izlaists.

Lejupielādes

Pirmie lietotāji, kā arī beta testētāju uztvērēji OmniCoins bez maksas izmantošanai tirgū. Lietotāji ir laipni aicināti pievienoties beta testam, un patiesībā tiek mudināta piedalīties sabiedrībā. Jūs varat pievienoties beta testēšanai, apmeklējot vietni OmniBazaar.

Kas jums būtu jāzina par OmniCoin?

Kā minēts, OmniCoin ir vietējā kriptovalūta OmniBazaar, lai gan platforma patiešām izmanto arī Bitcoin. Komanda izveidoja OmniCoin, lai pielāgotos izaugsmei OmniBazaar Marketplace. Šī monēta nodrošina nepieciešamo mērogojamību, ik pēc piecām sekundēm bloķējot ražošanu un paļaujoties uz Graphene / Bitshares tehnoloģiju, lai tā katru sekundi varētu apstrādāt tūkstošiem darījumu. Kopā būs 25 miljardi OmniCoins, kas ļaus veikt lielu mērogojamību. OmniCoin ieguve notiks pēc Dalības apliecinājuma drošības protokola.

Kā OmniBazaar uzlabo privātumu?

Papildus darījumu paātrināšanai un izmaksu samazināšanai OmniBazaar var uzlabot lietotāju privātumu, novēršot mazumtirgotāju no pirkšanas un pārdošanas procesa. Jebkurš e-komercijas mazumtirgotājs vai uzņēmums, kas darbojas kā starpnieks, izsekos jūsu informācijai, ieskaitot jūsu vēlmes un atrašanās vietu, pēc tam izmantos šo informāciju, lai izveidotu jums profilu un mērķauditoriju. Papildus tipiskajām bažām par to, ko uzņēmums darīs ar personas datiem, kurus jūs neapzināties, ka tie tiek vākti, pastāv arī risks, ka hakeri nozags šo informāciju neatkarīgi no tā, vai viņi vēlas nozagt jūsu identitāti, veikt krāpšanos ar kredītkarti vai darīt kaut ko citu.

Pēc savas būtības OmniBazaar izvairās no šāda veida bažām par privātumu, jo tas tika veidots kā kooperatīvs un privāts interneta tirgus, kurā iesaistīti tikai tā lietotāji. Nav centrālās vietnes, tāpēc lietotāji sazinās tieši savā starpā, neuztraucoties par to, ka trešās personas apkopo viņu informāciju. Tas arī nozīmē, ka nav centrālās vietnes, kurā hakeri varētu iefiltrēties, lai iegūtu informāciju.

Secinājums

OmniBazaar ir vienādranga tirgus, kas ļauj lietotājiem pirkt un pārdot produktus vai pakalpojumus, izmantojot tradicionālās iespējas, piemēram, fiat, izmantojot kriptovalūtu. OmniBazaar nodrošina darījuma pakalpojumu, un tirgus ir brīvi pieejams. Pašlaik projekts ir beta testēšanas fāzē, un tirgus ir atvērts. Kad testēšana ir pabeigta un visas atklātās kļūdas ir izlabotas, projekts tiks palaists, tāpēc tam vajadzētu sākt darboties salīdzinoši tuvākajā nākotnē.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me