Iesācēju ceļvedis AElf: decentralizēts mākoņdatošanas blokķēdes tīkls

AElf ir operētājsistēma, kas ir pielāgojama un izveidota blokķēdēm, lai apmierinātu komerciālās ķēdes. AElf koncentrējas uz unikālu pārvaldības sistēmu un sānu ķēdēm, lai atrisinātu problēmas ar pašlaik pieejamo blokķēdes tehnoloģiju.

Aelf Guide

Izveidojot AElf, komanda koncentrējās uz trim esošo operētājsistēmu un blokķēdes izaicinājumiem. Viņi vēlējās strādāt, lai cīnītos pret pašreizējo blokķēžu mērogojamības trūkumu, jo viena mezgla veiktspēja nosaka visas sistēmas veiktspēju.

Komanda arī norādīja, ka pašreizējie blokķēdes nenošķir resursus starp dažādiem viedajiem līgumiem, kas izraisa iejaukšanos starp izpildījumiem. Visbeidzot, viņi vēlējās novērst iepriekš definēta vienprātības protokola trūkumu, kas izveidotu procedūru atjauninājumu pieņemšanai un pielāgošanai jaunajai tehnoloģijai.

Aelf funkcijas

Kādas ir dažas AElf galvenās iezīmes?

Viena no vissvarīgākajām AElf iezīmēm ir tā, ka daudzslāņu blaknes un galvenās ķēdes darbojas, lai apstrādātu virkni komerciālu scenāriju. Katra ķēde ir paredzēta vienreizējai lietošanai, tāpēc dažādi uzdevumi tiek sadalīti vairākās ķēdēs. Tas uzlabo apstrādes efektivitāti.

Turklāt AElf, izmantojot ziņojumapmaiņu, sazinās ar ārējām blokķēdes sistēmām, tostarp ar Ethereum un Bitcoin. Tas piedāvā paralēlu apstrādi mākoņa pakalpojumiem un nekonkurējošiem darījumiem. AElf ir arī pamata komponenti ar minimālu dzīvotspēju Genesis un Block Smart Contract Collection katrai ķēdei, samazinot datu sarežģītību, vienlaikus maksimāli pielāgojot.

Aelf Highlights

Visbeidzot, ar AElf ieinteresētās personas var apstiprināt grozījumus tās protokolā. Šie grozījumi var ietvert iespēju no jauna noteikt vienprātības protokolu un atļauju blakķēdēm dinamiski iziet no galvenās ķēdes vai pievienoties tai, pamatojoties uz šo protokolu. Ar šiem grozījumiem konkurence stimulē sānu ķēžu uzlabošanu.

Kādus galvenos mērķus sasniedz AElf?

AElf strādāja, lai sasniegtu vairākus galvenos mērķus, tostarp izveidoja ļoti pielāgojamu operētājsistēmu, ko izmantot komerciālos apstākļos. Dokuments paskaidro šo mērķi būt “Linux sistēmai” blokķēdē. Komanda pat nosauca AElf kodolu ar tā pamata blokķēdes funkcijām Linux kodola vārdā. Papildus tam viņi strādā pie apvalka, kas būs galvenā interaktīvā saskarne. Lietotājiem ir izvēle izmantot pilnu blokķēdes OS vai izveidot pielāgotu OS, kuras pamatā ir kodols.

AElf darbojas arī, lai nodrošinātu mijiedarbību starp ķēdēm, tostarp ar Ethereum un Bitcoin. Šīs mijiedarbības starp ķēdēm var notikt, izmantojot ziņojumapmaiņu. Turklāt lietotāju, digitālo aktīvu un informācijas koplietošanai būs daudzlīmeņu starpķēžu struktūra.

Aelf izrāviens

Pēc saviem mērķiem AElf cenšas uzlabot veiktspēju, izmantojot atbalstu izplatītai paralēlai apstrādei. Šī platforma ļauj paralēli apstrādāt vairākus darījumus, ja tiem ir nekonkurējoši dati. Tas arī ļauj sadalīt atsevišķu ķēdi atsevišķās paralēlās ķēdēs, ja tas ir pārāk sarežģīti efektīvai apstrādei, lai izkrautu trafiku. AElf arī uzlabo veiktspēju, nodrošinot pielāgotu, efektīvu datu struktūru, kā arī viedo līgumu loģiku un vienprātības protokolu, kas paredzēts konkrētam mērķim. Tas var pat izraisīt momentuzņēmumu, pēc tam sagriezt detalizētus darījumu datus.

AElf lika skaidri definēt atjaunināšanas un balsošanas mehānismus Blockchain Genesis, lai izvairītos no strīdiem par turpmākajiem atjauninājumiem. Visbeidzot, AElf piedāvā privātas ķēdes moduli, kas pēc būtības ir līdzīgs Amazon mākoņpakalpojumam, ļaujot lietotājiem ātri izmantot privātās ķēdes moduli, lai izveidotu savu neatkarīgo ķēdi un iegūtu pilnas īpašumtiesības.

Kas ir AElf struktūra?

Lai pārvarētu problēmas, kas saistītas ar resursu nošķiršanu, iepriekš noteiktu vienprātības atjauninājumu algoritmu un mērogojamību, AElf izmanto arhitektūru, kas sastāv no galvenās ķēdes un vairākām sānu ķēdēm. Šī galvenā ķēde ir platformas mugurkauls un sistēmas daļa, kas var mijiedarboties ar ārējām ķēdēm, piemēram, Bitcoin. Katrai sānu ķēdei ir savs viedo līgumu veids. Šīs blakusķēdes nevar savstarpēji mijiedarboties, tā vietā tām ir jāsazinās, izmantojot maģistrāli. Sānu ķēdes indeksa sistēma savieno katru sānu ķēdi ar galveno.

Tie ir sadalīti divās grupās, svarīgās ārējās ķēdēs (piemēram, Ethereum un Bitcoin) un iekšējās sānu ķēdēs AElf OS ietvaros. Lai padarītu struktūru vēl sarežģītāku, sānu ķēdēm var būt savas filiāles apakšķēdēs. Piemēram, blakusķēdei, kas paredzēta aktīvu apmaiņai, katrai aktīvu šķirnei varētu būt apakšķēde. Tā kā šī struktūra ir ļoti līdzīga tai, kuru Ethereum izmanto kā šķembu paņēmienu, tai patiešām vajadzētu uzlabot tīkla efektivitāti.

Kas ir AElf konsensa protokols?

Tipisks konsensa algoritms, kas attiecas tikai uz spēles vai darba pierādīšanu, nedarbotos, jo AElf mezgliem galvenā maģistrā ir jāreģistrē informācija no dažādām sānu ķēdēm. Tā vietā platforma izvēlas deleģētu likmju pierādīšanas sistēmu. Tie, kuriem ir ELF žetoni, balso par mezgliem, kas kļūst par ieguves mezgliem. Pēc tam šie ievēlētie mezgli izlemj, kā viņi sadala ieguves prēmijas starp ieinteresētajām personām un citiem mezgliem. Kalnraču skaits tīklā ir vienāds ar 2N plus 1, un N sākas ar 8 un katru gadu palielinās par 1. Tāpat kā citās blokķēdēs, kalnrūpniecības mezgli pārsūta un apstiprina darījumus, pārsūta datus un pakotņu blokus.

Kur spēlē žetons?

AElf ekosistēmas marķieris kļūst svarīgs, jo sānu ķēdēm ir jāmaksā darījumu maksa galvenajai ķēdei par indeksēšanu. Darījuma maksa samazinās, jo blakusķēdes vairāk veicina ekosistēmu. Piemēram, Bitcoin nav maksas, jo tas ir tik plaši pieņemts. Blakus ķēdēm ir iespējams arī iekasēt maksu par apakšketēm.

Kā tiek izplatīti ELF marķieri?

AElf rīkoja savu marķieru pārdošanu 2017. gada decembrī, un kopā ir 1 miljards ELF žetonu. Pārdošanas laikā tika sadalīti 25 procenti jeb 250 miljoni. Vēl 25 procenti nonāca AElf fondā ar trīs gadu garantēšanas periodu. Sešpadsmit procenti jeb 160 miljoni devās AElf komandai ar divu gadu garantēšanas periodu. Divpadsmit procenti jeb 120 miljoni tika veltīti katram mārketingam un gaisa kritumam trīs gadu periodā un kalnrūpniecībai 100 gadu periodā. Pēdējie 10 procenti jeb 10 miljoni tika piešķirti konsultantiem un partnerattiecībām ar divu gadu garantēšanas periodu.

ELF žetoni

Kā nopirkt Aelf ELF žetonus

Jūs nevarat iegādāties ELF ar “Fiat” valūtu, tāpēc vispirms būs jāiegādājas cita valūta – visvieglāk nopērkami ir Bitcoin vai Ethereum, kurus varat veikt Coinbase, izmantojot bankas pārskaitījumu vai debetkartes / kredītkartes iegādi, un pēc tam ar to tirgoties. ELF apmaiņā, kurā ir norādīts marķieris. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā to iegādāties.

Reģistrējieties Coinbase

Pirmo reizi kriptogrāfijas valūtas pircējiem iesakām izmantot pirkumu Coinbase, lai veiktu pirmo pirkumu – tas ir ērti lietojams, un to pilnībā regulē ASV valdība, lai jūs zināt, ka tā ir viena no drošākajām un cienījamākajām vietām, kur iegādāties kriptonauda. Coinbase piedāvā iespēju iegādāties Bitcoin, Litecoin un Ethereum ar kredītkarti vai debetkarti vai nosūtot bankas pārskaitījumu. Maksa par kartēm ir augstāka, taču valūtu saņemsi uzreiz.

Reģistrējoties, jums būs jāveic dažas identitātes pārbaudes, jo viņiem jāievēro stingras finanšu vadlīnijas.

Pārliecinieties, ka izmantojat mūsu saiti, lai reģistrētos, jums tiks ieskaitīti 10 ASV dolāri bezmaksas bitcoin, kad veicat pirmo pirkumu 100 ASV dolāru apmērā.

Coinbase vietne

Lai sāktu, noklikšķiniet uz pogas “Reģistrēties”, kur tiksit novirzīts uz reģistrācijas veidlapu, kur jums būs jāievada savs vārds, e-pasts un jāizvēlas parole.

Iegādājieties Ethereum

Programmā Coinbase apmeklējiet cilni “Pirkt / Pārdot” augšpusē, atlasiet “Ethereum”, izvēlieties savu maksājuma veidu un ievadiet summu, kuru vēlaties iegādāties – jūs varat ievadīt summu ASV dolāros vai vairākus ēterus.

Pērciet Etherum

Pēc tam jums tiks lūgts apstiprināt darījumu, ja, norēķinoties ar karti, jums, iespējams, būs jāpabeidz verifikācija pie sava kartes nodrošinātāja. Kad tas būs pabeigts, jūsu Ethererum tiks pievienots jūsu kontam.

Iegādājieties ELF vietnē Binance

Tagad jūs varat nosūtīt savu ēteru uz Binance, lai pirktu ELF, apskatiet mūsu Binance pārskatu šeit, lai uzzinātu, kā reģistrēties un iegādāties viņu biržā.

Binance Maki

Aelf ir pieejams arī šādās biržās

  • Kucoin
  • Huobi
  • OKEX
  • Ethfinex

Secinājums

Kaut arī AElf ir viens no jaunākajiem konkurentiem bloku ķēdes operētājsistēmu pasaulē, tam ir liels potenciāls. Resursu nošķiršanas stratēģijai apvienojumā ar unikālo pārvaldības modeli vajadzētu palīdzēt šai platformai pievilināt izstrādātājus. Garais partneru un investoru saraksts sniedz papildu norādes, ka AElf var būt spēcīga nākotne.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me