ICONOMI iesācēju ceļvedis

ICONOMI ir Slovēnijā bāzēts fintech jaunuzņēmums, kas šobrīd izstrādā uz blockchain balstītu digitālo aktīvu pārvaldības un investīciju platformu. Viņu mērķis, kuru 2016. gadā dibināja izpilddirektors Tims M. Zagars un CTO Jani Valjavec, viņu mērķis ir ikvienam atvieglot digitālo žetonu un kriptovalūtas aktīvu grupu izveidi un pārvaldību un ļaut jebkuram citam tajos ieguldīt. Iedomājieties, ka Iconomi ir līdzīgs dažādu kriptovalūtu indeksu fondam – tā vietā, lai izvēlētos katru valūtu, lai ieguldītu sevī, jūs ieguldāt Iconomi un ļaujiet viņiem izvēlēties jūsu vietā.

Izmantojot decentralizētu pārvaldības platformu, ICONOMI ļaus pārvaldīt žetonu līdzekļus digitālajiem aktīviem. Fondu pārvaldniekiem, izmantojot platformu, tiks samaksāta maksa apmaiņā pret fondu izveidošanu un pārvaldīšanu, kas cilvēkiem nodrošina savienojumu ar izplatīto ekonomiku tiešsaistē..

Raksturojot sevi un savu mērķi, ICONOMI saka: “Mēs esam izveidojuši cita veida uzņēmumu, kas savieno cilvēkus visā pasaulē, izmantojot jaunākās graujošās idejas, un nodrošina viņiem unikālu rīku komplektu, lai aktīvi piedalītos izplatītajā ekonomikā. ICONOMI misija ir dot ikvienam iespēju iekļūt digitālo aktīvu pasaulē un padarīt jauno ekonomiku atvērtāku un savienotāku. ”

Atvieglojot ieguldījumus digitālajos aktīvos

Pagaidām nav neviena cita uzņēmuma, kas būtu izveidojis platformu, kas ļautu cilvēkiem ieguldīt un pārvaldīt digitālos aktīvus, padarot ICONOMI par unikālu tehnisko dienestu. Viņi apgalvo, ka to būs neticami viegli izmantot, lai ikviens, sākot no iesācējiem un beidzot ar blokķēdes ekspertiem, varētu šādi ieguldīt un pārvaldīt aktīvus.

Viņi solās būt kas vairāk nekā tikai digitālo aktīvu tirgus, un visiem lietotājiem nodrošinās vislabāko pieredzi un vienkāršāko metodi ienākšanai pieaugošajā izplatītajā ekonomikā, izmantojot tiešsaistes kriptovalūtu.

Rīki, ko ICONOMI piedāvās saviem lietotājiem, ir intuitīvi rīki, kas padara tirgu pieejamu jebkura prasmju līmeņa cilvēkiem, padarot jums vienkāršu ieguldījumu digitālo aktīvu masīvos..

Kas ir digitālo aktīvu masīvi?

ICONOMI pamats ir veidots uz Digital Asset Array (DAA), kas ietver dažādas digitālo aktīvu kombinācijas. Tā ir pirmā izveidotā platforma, kurā ir pieejamas četru paaudžu digitālie aktīvi.

Četras digitālo aktīvu paaudzes ir:

  • Pirmā paaudze – Bitcoin
  • Otrā paaudze – alt monētas
  • Trešā paaudze – pieteikuma žetoni
  • Ceturtā paaudze – DAA

DAA apvieno vairākus dažādus digitālos aktīvus, piemēram, Bitcoin, Ether, Digital Cash, Qtum, Waves un daudz ko citu, un katrs fonda pārvaldnieks var izveidot savu kombināciju, izmantojot dažādas kriptogrāfijas valūtas, un var piedāvāt tos atbalstītāju kopienai, lai viņi potenciāli varētu investēt.

ICONOMI to sauc par novatorisku un aizraujošu digitālo aktīvu ieguldījumu attīstību, jo “Digitālie aktīvi ir jaunās ekonomikas pamats. Tās ir tādas pakalpojumu daļas kā prognožu tirgi, mikromaksājumi, viedie līgumi, naudas pārvedumi, spēles, izplatītā skaitļošana un citi. Digitālie aktīvi ar vislielāko tirgus kapitalizāciju ietver Bitcoin, Ethereum, Monero, Dash, MaidSafeCoin un, protams, ICONOMI. ”

Pieminot peļņu viņu ieguldījumu tehnoloģijas centrā, uzņēmums iesaka – neatkarīgi no tā, kā jūs apvienojat savus digitālos aktīvus, peļņa ir vairāk nekā sasniedzama. Viņi saka, ka “DAA var vai nu dažādot, lai maksimāli palielinātu vērtības stabilitāti, vai arī precīzi pielāgot, lai agresīvi sasniegtu maksimālos ieguvumus”, kas padara platformu par ļoti pievilcīgu iespēju tiem, kas domā par ieguldījumiem.

Kā darbojas ICONOMI?

ICONOMI ir izveidojusi platformu DAA vadītājiem un investoriem, lai izveidotu savienojumu un kopīgi strādātu pie digitālajiem aktīviem.

Platforma dod DAA vadītājiem iespēju pārbaudīt un uzlabot savas uzvarošās digitālo aktīvu pārvaldības stratēģijas un dalīties savās idejās ar sabiedrību par atgriezenisko saiti un ieguldījumiem. Investori var meklēt dažādos piedāvātajos DAA un ieguldīt savus digitālos līdzekļus tajos, kurus viņi uzskata par visdaudzsološākajiem.

Ja DAA fondu pārvaldniekam platformā ir labi rezultāti, tas uzlabo viņu reputāciju, lai padarītu viņus redzamākus jaunajiem investoriem, lai viņi varētu viņus piesaistīt. Apmaiņā pret pakļaušanu augstas reputācijas DAA vadītājiem ieguldītāji iegūst piekļuvi pārbaudītām zināšanām un garantētiem rezultātiem.

ICONOMI ļauj dažu sekunžu laikā viegli iegādāties dažādus aktīvus. Tā kā pirmā platforma, kurā tiek izmantotas četru paaudžu digitālie aktīvi, piedāvā cilvēkiem kaut ko tādu, kas vēl nepastāv un ko citādi ir diezgan grūti izdarīt.

Kāpēc izmantot ICONOMI digitālo aktīvu ieguldījumiem?

ICONOMI sola galēju drošību saviem lietotājiem, jo ​​viņi saprot, ka digitālajiem aktīviem ir nepieciešams papildu drošības līmenis, nevis tikai viens. Lielākā daļa digitālo aktīvu, kas iet caur platformu, tiks pastāvīgi uzglabāti daudzzīmju aizsargātos aukstajos maciņos, kas lietotājiem dod mieru viņu digitālo aktīvu aizsardzībai..

Trīs lielākie iemesli, kāpēc ICONOMI jāizmanto digitālo aktīvu ieguldījumiem, pēc viņu domām, ir:

  • Samaziniet nolietojuma risku: jaunā ekonomika virzās zibens ātrumā, tāpēc digitālo aktīvu vērtība var strauji svārstīties. Izgatavojot DAA no vairākiem digitālajiem aktīviem, var samazināt nolietojuma risku.
  • Uzturēt optimālu digitālo aktīvu kombināciju: Viegli masīvu pielāgojumi ļauj pastāvīgi reaģēt uz tirgiem, lai sasniegtu optimālu izaugsmi.
  • Piesaistiet atbalstītājus un sadaliet peļņu: uzaiciniet citus atbalstīt savu aktīvu DAA un dalīties ar ieņēmumiem.

Secinājums

Pašlaik ICONOMI tas darbojas tikai beta režīmā, tāpēc ir ļoti maz informācijas par to, cik labi digitālo aktīvu pārvaldības platforma darbojas tā lietotājiem. Tas noteikti izklausās kā interesants projekts, un būs aizraujoši redzēt, kādu funkcionalitāti un funkcijas viņi ievieš.

Tomēr viena atsauksme no citiem lietotājiem tiešsaistē ir tāda, ka visa ICONOMI platforma ir slēgta koda un viņu vietnē nav pamatota paskaidrojuma. Ir bijuši arī apgalvojumi, ka tas neizskatās gluži kā decentralizēta sistēma, kas ir pretējs tam, ko sola uzņēmums. Tas varētu arī nozīmēt, ka platforma ir pilnībā palaista bez ķēdes.

Var gadīties, ka ICONOMI mēģina mainīt šos iespējamos trūkumus, kamēr viņi testē, un mēs ceram, ka tā būs patiesība, jo viņi ir pirmie šāda veida uzņēmumi, kas piedāvā šo pakalpojumu, kas ir milzīgs digitālo aktīvu sasniegums. ekonomiku.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me