Beginner’s Guide to Centrality: Vienādranga tirgus dApps

Ceļvedis iesācējiem par centralitāti

Centralitāte ir riska studija, kas strādā ar galvenajiem nozares novatoriem, lai izveidotu tirgu, kas piepildīts ar decentralizētām lietojumprogrammām (dApps). Izmantojot šīs lietojumprogrammas, patērētāji var pārvaldīt savu ikdienas pieredzi un uzdevumus, izmantojot vienādranga darījumus. Galvenā Centrality daļa ir tā, ka lietotāji visām šīm lietojumprogrammām paļaujas uz vienu pieteikšanās un ar blockchain iespējotu infrastruktūru.

Centralitāte

Pieaugošā Centrality komanda ir viena no blockchain riska studiju studijām visā pasaulē. Komandā ir 75 cilvēki Oklendā, Singapūrā, Melburnā un Londonā. Centralitātei ir arī globāla investoru tīkla atbalsts ar kopīgu redzējumu, kā palīdzēt pasaulei izmantot blokķēdi nākotnes nodrošināšanai.

Kā centralizācija izmanto blokķēdi?

Centralitāte infrastruktūras izmantošanas metodi uzskata par “blokķēdes agnostiķi”. Vietnē tas tiek definēts kā vairāku dažādu protokolu izmantošana, ieskaitot vienu no Centrality, kas parāda daudzsološu. Izmantojot blokķēdi, Centrality var piegādāt tirgus tas ir decentralizēta rakstura un mērogojams.

dApps

Turklāt Centrality izmanto viedos līgumus, tostarp plašu līgumu klāstu dažādiem mērķiem. Tos var izmantot borta lietotājiem, dalīties ar ieņēmumiem, samaksāt tirgotājiem, apbalvot žetonu īpašniekus, apmainīties ar žetoniem un pārvaldīt identitāti. Visi viedie līgumi tiks publiskoti.

Kāpēc komanda izveidoja centralitāti?

Projekta komanda izveidoja Centrality, reaģējot uz nepieciešamību pēc taisnīgas, vienlīdzīgas lietotāju pasaules. Viņi uzskata, ka tā vietā, lai lieli interneta uzņēmumi kontrolētu lietotāju datus, Centrality tirgus nodrošinās, ka cilvēki var kontrolēt viņu datus. Tajā pašā laikā tas dos iespēju mazākiem uzņēmumiem strādāt kopā, uzlabojot viņu veiksmes iespējas.

Kā darbojas centralizācijas tehnoloģija?

Platforma aiz Centrality rada pamatu tirgum. Pēc tam lietojumprogrammas var pievienoties šai vietnei, vienkārši pievienojot platformu. Kad lietotāji reģistrējas vienai lietojumprogrammai, viņi automātiski var izvēlēties jebkuru vai visas citas platformas lietojumprogrammas bez papildu darbībām. Katra lietojumprogramma var pilnībā koncentrēties uz sava biznesa un partnerattiecību attīstību, kā arī uz klāja esošiem klientiem, palīdzot tirgotājiem efektīvi izmantot resursus un klientiem ar lietotāja pieredzi..

Tehnoloģija

Kas ir Centrality reālā pieredze?

Lai gan daudzi bloku ķēdes projekti vienkārši darbojas ilgtermiņa mērķa sasniegšanai un tiem vēl nav pabeigtu projektu, Centrality jau ir ekosistēma ar reālām lietojumprogrammām, un šī ekosistēma turpina pieaugt. Tam ir arī aktīva lietotāju bāze un ieņēmumi, kas arvien pieaug. Patiesībā Centrality jau ir vairāk nekā 20 lietojumprogrammas, kuras visas jau ir funkcionālas un ir radījušas vērtību. Lietojumprogrammas darbojas kopā, palīdzot citiem augt.

Pat ar reālās pasaules pieredzi un stabilu pamatu, Centrality ir nopietns nākotnes mērķis: vispārēja pieņemšana.

Kas ir Centrality Ventures?

Centrality Ventures ir inkubators, kas pilnībā iegremdē projektus blokķēdē un ir ļoti elastīgs. Tas ļauj uzņēmumiem mērogot blokķēdes ekosistēmā. Komanda mudina tos, kuriem ir lieliskas idejas par platformām vai projektiem, kuri gūtu labumu no blokķēdē balstītas tehnoloģiju kaudzes, ieskaitot platformas infrastruktūras līmenī un klientam piemērotas lietojumprogrammas, kas ietekmē.

Uzņēmumi

Izmantojot Centrality Ventures, uzņēmumi var redzēt zemākas izmaksas un mazāk laika, kas pavadīts, strādājot, lai parādītu savas vīzijas tirgū, pateicoties ekosistēmas apvienotajam mērogam. Sistēma ir balstīta uz komponentiem, lai jūs varētu pilnībā pielāgoties produktam. Riska projektu pieteikšanās process jau ir pabeigts, un programma sākās 4. aprīlī.

Kas ir CENNZ marķieris un kas jums par to jāzina?

CENNZ ir lietderības marķieris aiz Centrality, un tas savieno tirgus lietojumprogrammas ar lietotājiem un programmatūru. Programmas var paļauties uz marķieri, lai iegādātos moduļus, kas viņiem nepieciešami, lai ātri integrētu un izveidotu savu lietojumprogrammu. Viņi var arī izmantot CENNZ kā atlīdzību par novirzīšanu no citām lietojumprogrammām vai atalgojumu klientiem par dalību. Klienti var saņemt savus CENNZ marķierus no dažādām lietotnēm, palielinot savu marķieru portfeli. CENNZ ir izmantojami jebkurā tirgus daļā.

CENNZ žetons

Ir pat CENTRAPAY platforma, kuru tirgotāji var izmantot, lai ļautu lietotājiem iegādāties fiziskas preces reālos darījumos, izmantojot CENNZ. Šie darījumi notiks tāpat kā jebkurš cits tradicionālajā PoS sistēmā vai tīmekļa kasē.

Tā vietā, lai tiktu mīnēti, CENNZ žetoni tiek kalti un pēc tam nopelnīti, un žetonu daudzums būs tikai tas, kas tiek izsniegts galvenās pārdošanas laikā. Tādējādi, palielinoties Centralitātes izmantošanai un pieprasījumam pēc platformas un tās lietojumprogrammām, pieprasījums pēc marķieriem palielināsies, iespējams, palielinot tās vērtību.

Centrality izveidoja CENNZ, lai ievērotu Singapūras un Jaunzēlandes likumus. Marķieris ir juridiska persona ar neatkarīgu valdi. Pateicoties sadarbībai ar WongPartnership un Bell Gully par viņu nodokļu un finanšu tirgus pieredzi, pilnvarai ir efektīva, atbilstoša struktūra.

Kad bija žetona izpārdošana?

CENNZ marķiera pārdošana jau ir beigusies. Vairāk nekā 8000 reģistrēto AML un KYC pircēju izmantoja Blockhaus pārdošanas lietojumprogrammu, lai veiktu ieguldījumus ar vairāk nekā USD 265 miljonu USD ieķīlāšanu. Šis skaitlis noved pie tā, ka CENNZ žetonu pārdošana ir viena no visu laiku populārākajām ICO. Gan iepriekšpārdošanai, gan galvenajai pārdošanai bija stingrs ierobežojums 100 miljonu ASV dolāru apmērā kā daļa no Centrality mērķa – rīkot atbildīgu uzsākšanas kampaņu.

Tā kā žetonu pārdošana tika izpārdota rekordīsā laikā, Centrality atzīst, ka daži investori vēlējās piedalīties, taču to nedarīja laikā. Komanda mudina šos potenciālos investorus saglabāt savus līdzekļus Blockhaus pārdošanas lietotnē, norādot uz citu simbolisku pārdošanas paziņojumu tikai dažu nedēļu laikā.

Tiks pārdoti tikai 70 procenti no kopējā žetonu skaita. Vēl 25 procenti tiks izmantoti intelektuālā īpašuma iegādei platformā, kas pieder Centrality Investments. Pēdējie 5 procenti tiek rezervēti kā rezerves platformai.

CENNZ pašlaik ir pieejams tikai Cryptopia biržā.

Secinājums

Centralitāte jau piedāvā vienādranga tirgu, kur tirgotāji var piedāvāt lietojumprogrammas un izmantot blokķēdi, lai uzlabotu savu un klientu pieredzi. Ar plānotajiem paplašinājumiem un pieteikumu skaita pieaugumu projektam ir potenciāls. Centralitātes stiprā puse ir fakts, ka tai jau ir funkcionālas lietojumprogrammas un pakalpojumi, kas lielākajai daļai uzņēmumu nav tik drīz pēc SIO, nemaz nerunājot par viņiem, piemēram, Centrality.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me