Ceļvedis iesācējiem: kā nomāt viļņus vienkāršajā klientā

Kā iznomāt viļņus

Viļņi ir viena no manām iecienītākajām kriptogrāfijas platformām, tā sevi izrēķina kā “Blockchain for the people”, un tā sniedz vairākas interesantas funkcijas, es personīgi turu Waves un uzskatu, ka tai priekšā ir liela nākotne. Waves ļauj ikvienam izveidot platformā savus marķierus ar pāris klikšķiem, platformā patiešām ir ļoti viegli izveidot savu kriptogrāfijas marķieri. Tam ir arī sava decentralizēta birža (DEX), kas ļauj tirgot jebkuru no platformā izveidotajiem marķieriem kopā ar citām valūtām, piemēram, Bitcoin un Ethereum..

Atšķirībā no tādām valūtām kā Bitcoin un Ethereum, kas paļaujas uz darba pierādījumu, izmantojot kalnrūpniecību, Waves izmanto kaut ko tādu, ko sauc Iznomāts likmju pierādījums kas ļauj Waves žetonu īpašniekiem iznomāt savus Waves, lai aizsargātu tīklu un nopelnītu atlīdzību par to. Laba lieta par šo metodi ir tā, ka jūs varat droši turēt savus Waves žetonus savā makā, iznomāt tos un savākt atlīdzību par to – jūs varat iznomāt savus Waves lielajam baseinam, kas jums katru nedēļu vai mēnesi izmaksās atlīdzības vairāk Waves and Miners Rewards – jūs varat apmainīt atalgojumu kalnračiem DEX pret vairāk Waves vai citiem žetoniem un valūtām.

Šajā ceļvedī mēs iepazīstināsim jūs ar to, kā iestatīt savu Waves maku un sākt nomāt savus Waves, lai gūtu papildu ienākumus.

Viļņu maks

Lai sāktu darbu ar Waves, jums būs jāizveido maks, kuru izmantosiet savu žetonu glabāšanai un piekļuvei DEX. Jūs arī no šejienes nomājat savus viļņus. Jūs varat lejupielādēt maku vai pievienot to kā hromētu lietotni no oficiālās vietnes šeit.

Vēl viens veids, kā izveidot savu maku, ir apmeklējums Waveswallet.io un izveidojiet to tur, tas ir tiešsaistes seifs, kuram varat piekļūt pārlūkprogrammā. Veidojot seifu, tā iegūs adresi, prasīs jūsu vārdu un paroli, kā arī piešķirs maka pamatni, kas sastāv no vairākiem dažādiem vārdiem – Ir ļoti svarīgi kopēt šo informāciju uz papīra un uzglabāt kaut kur drošā vietā, vēl labāk to saglabāt kā teksta failu un ievietot īkšķa diskā kaut kur drošā vietā, jo tas ir tas, kā jūs dublējat savu maku un vēlāk to varat atjaunot..

Viļņu iegāde & Krānu izmantošana

Lai sāktu likt Waves, jums būs jāiegādājas daži no biržas – tie pašlaik ir pieejami vietnē pēc apmaiņas. Es personīgi izmantoju Bittrex, lai iegādātos Waves, jūs tos varat arī iegādāties tieši Lite Wallet ar USD.

Ja jūs vienkārši vēlaties, lai daži viļņi bez maksas noskaidrotu seifu un pierastu pie tā, kā tas viss darbojas, varat tos iegūt, apmeklējot vietnes ar nosaukumu “Krāni” un ievadot savu viļņu adresi, jaucējkrāns pēc tam jums nosūtīs nelielu summu par brīvu . Dažreiz viņi nejauši sūta arī dažus citus bonusa žetonus, kurus varat turēt savā makā vai pārdot DEX.

Viļņu noma

Kad esat saņēmis savus Waves un esat tos nosūtījis uz savu Maka adresi, varat sākt tos nomāt. Es personīgi izmantoju Viļņi iet par līzingu viņi katru nedēļu izmaksā piektdienā un nosūta jums Waves, Miner Rewards, kā arī daudzumu savu Waves Go žetonu.

Viļņu mezglu saraksts nomai:

  • wavesgo.com 100% žetoni / 50% mrt + wavesgo žetoni (dod jums peļņas daļu no wavego vietnes 3P2HNUd5VUPLMQkJmctTPEeeHumiPN2GkTb
  • wavesfullnode.com 100% akciju ģenerēti žetoni / 100% akciju MRT’s 3P4MRJvttkghWsXxGZ61kqd2M79GtLujoey
  • wavescommunitynode.com 100% akciju ģenerēti žetoni / 100% akciju MRT’s 3PDxnbR1UTXrj84smhUP5m8WidRJjujfmCm
  • wavesnode.com 100% / 95% mrt 3P33D6UePSWhgdL9PfB9Mm4rVSTJrgV7i47
  • wavespool.net 100% / 90% mrt 3P3RD3yJW2gQ9dSVwVVDVCQiFWqaLtZcyzH
  • pospool.io 98% žetonu & MRT 3PNMvAqJWYPkwf8fhz46rZiLEWpTmuhD3Uh
  • wavesnode.net 100% žetoni / 85% MRT 3P23fi1qfVw6RVDn4CH2a5nNouEtWNQ4THs
  • bearwaves.nl 100% žetoni / 75% mrt 3PEFQiFMLm1gTVjPdfCErG8mTHRcH2ATaWa

Lai nomātu Waves, jums atliek tikai paķert adresi no izvēlētā mezgla un Lite klientā augšpusē noklikšķiniet uz ikonas “L”. Pēc tam augšpusē ievadiet saņēmēja adresi, ievadiet nomājamo Waves daudzumu un noklikšķiniet uz pogas “Izīrēt”.

Tas ir vienkārši, tagad jums atliek tikai gaidīt, kad jūsu balvas tiks nosūtītas katru nedēļu. Jāatzīmē, ka, kamēr jūs nomājat savus Waves, tos nevar pārvietot no jūsu Maka, tāpēc, ja vēlaties tos pārvietot, lai tos pārdotu utt., Vispirms jums būs jāatceļ noma.

Waves Rewards

Kā jau minēts, jūs saņemsiet savas Waves balvas katru nedēļu vai mēnesi, atkarībā no tā, kuru baseinu izmantojat. Vēl viens Waves ieguvums ir tas, ka katra mēneša 15. datumā daži Waves Kopienas žetoni tiek nomesti uz jūsu maku – tie ir bezmaksas žetoni, lai atalgotu Waves īpašniekus, kurus jūs varat glabāt savā makā vai pārdot DEX for Waves vai jebkuros citos. cita valūta vai žetons.

Secinājums

Ja sekojat mūsu pilnīgajam ceļvedim, jums vajadzētu būt gatavam un darboties un iznomāt savus Waves īsā laikā. Ja jums ir kādi jautājumi, informējiet mūs komentāros.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me