Zpráva skupiny Satis: 2028 bitcoinů Cena 140 000 $, XMR 40 000 $, XRP pokles o 99%

Zpráva skupiny Satis

Prostřednictvím platformy Bloomberg Research byla zveřejněna nová a šokující zpráva, která pojednává o tom, kde budou ceny kryptoměn od 10 let. Podle zprávy budou bitcoiny nadále dominovat na trhu a budou zaznamenávat stálý růst cen přesahující šest čísel. Nejen to, ale zpráva spekuluje, že soukromé měny, konkrétně Monero, uvidí ještě větší zisky. Zpráva rovněž naznačuje, že populární alternativní měny jako XRP od Ripple a Bitcoin Cash zaznamenají do roku 2028 obrovské poklesy a v podstatě zmizí.

Zpráva skupiny Satis

Zpráva skupiny Satis

V zpráva s názvem Zahájení pokrytí trhu kryptoměnových aktiv: Ocenění, které bylo vydáno na konci srpna, provedla výzkumná skupina známá jako Satis Group řadu předpovědí, kde bude krypto mezi dneškem a rokem 2028.

Samotná zpráva, která váží na stručných 19 stranách, vysvětluje metodiku, podle které přišli k jejich předpovědím. Většina krypto projektů byla přezkoumána pomocí metodiky oceňování zdola nahoru.

Pojďme se podívat na některé kategorie kryptoměn a na to, co tato zpráva předpovídá.

Měny

Tato část zprávy se zaměřuje na kryptoměny, které se používají výhradně jako měna (jinými slovy, aktiva, která jsou tokeny utility nebo je lze použít k platbě za výpočetní výkon nebo plyn, jako je Ether, se do této sekce nezapočítávají). Podle této sekce bude velkým vítězem Monero, které podle zprávy dosáhne překvapivých 39 584 USD. To by mu dnes dalo neuvěřitelně vysoké zvýšení hodnoty o 38 391%.

Největším vítězem z hlediska celkové ceny je samozřejmě bitcoin, který podle zprávy předpovídá udržení 80% tržního podílu kryptoměn měnového typu. Předpovídají, že do roku 2028 dosáhne 143 900 $. Mezi další velké vítěze v této kategorii patří Zcash a Dash, které také uvidí více než 1000% zisky v ceně.

Největšími poraženými v této kategorii budou Ripple’s XRP se ztrátou 99%, Bitcoin Cash se ztrátou 68%, bitcoinové zlato se ztrátou 92% a Vertcoin se ztrátou 88%.

Krypto platformy

Tato kategorie zahrnuje kryptoměny jako Ethereum, NEO, Ethereum Classic atd. Jedná se o kryptoměny, které jsou navrženy tak, aby na nich běžely další systémy a podporovaly tokeny.

Zpráva je v této kategorii velmi pesimistická, protože Ether by do roku 2028 skončil na pouhých 588 USD, vlny zaznamenaly nejvyšší procento zvýšení na sedm dolarů a téměř všichni ostatní zaznamenali obrovské ztráty. Ethereum Classic a Cardano budou údajně největšími poraženými s hodnotou mezi 98% a 99%.

Je také zajímavé poznamenat, že zpráva naznačuje, že Ethereum v příštím roce dosáhne maxima 882 USD, ale odtud bude neustále klesat.

Mince na ochranu osobních údajů

Podle zprávy budou velkými výherci kryptoměny mimo bitcoin nepochybně ti, kteří se zaměřují na soukromí.

Za tímto účelem je samozřejmě velkým vítězem dříve zmíněné Monero. Zcash a Dash přijdou také jako velcí vítězové, přičemž Zcash zaznamenal nárůst o 6000% na rozmezí 9500 $ a Dash nárůst o 1500% na necelých 3000 $.

Další dvě mince na ochranu soukromí uvedené v této zprávě, Verge a PIVX, zaznamenají také zisky, ačkoli zpráva naznačuje, že nebudou zdaleka tak masivní jako Monero. Konkrétně PIVX uvidí 500% nárůst na 7,50 $ každý (což je pod historickým maximem kolem 12 $ každý) a Verge uvidí 148% nárůst.

Skladování, výpočetní technika, hazardní hry a videohry

Následující čtyři kategorie obsahují pouze dvě kryptoměny. U každého z nich jsou výsledky podobné. To znamená, že všichni ztratí významnou hodnotu, přičemž největší poražený bude podle odhadů Golem na -100%.

Zdá se, že tato zpráva není v těchto vysoce specializovaných případech použití pro kryptoměnu nijak zvlášť býčí.

Krypto půjčky

Jedním z potenciálních velkých vítězů jsou společnosti, které se zaměřují na půjčky kryptoměn. Zatímco zpráva uvádí pouze dva tokeny, sůl a LEND, zpráva předpovídá, že oba uvidí do roku 2028 mezi 7000% a 8000% zisky.

Zajímavé je také to, že zpráva naznačuje, že tyto dva tokeny budou představovat pouze 6% celkového trhu a zbývajících 94% patří dalším společnostem, které dnes nebo v blízké budoucnosti začínají v tomto odvětví..

Predikční trhy a interoperabilita

Poslední dvě průmyslová odvětví mohla vidět celkové ztráty až do -100%. Patří mezi ně společnosti nebo projekty jako Augur a Gnosis, abychom jmenovali alespoň některé. Tato zpráva jasně věří, že tato průmyslová odvětví budou úplným umytím a že investoři by se měli okamžitě dostat ven.

Aby toho nebylo málo, zpráva předpovídá, že k tomu dojde hned příští rok, přičemž navrhla, aby všechny tokeny v obou kategoriích do roku 2019 ztratily veškerou hodnotu.

Závěrečné myšlenky

V první řadě je důležité si uvědomit, že se jedná pouze o soubor předpovědí a v žádném případě to není zaručeno. Je však také pravda, že do této zprávy věnovali mnoho času a výzkumu některé z nejlepších osobností v tomto odvětví.

Důrazně doporučujeme, abyste se na zprávu podívali jako na celek a sami se přesvědčili, zda závěry skupiny Satis Group dávají smysl.

Pokud máte sklon věřit všemu, co tato zpráva říká, pak čísla naznačují, že Monero by mohl být velkým vítězem příštího desetiletí. Ať už je vaše reakce na tuto zprávu jakákoli, nezapomeňte učinit vlastní závěry a ne jen následovat slepě takové tržní předpovědi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me