Zasahuje Ethereum (ETH) svůj první „mainstreamový medvědí trh“?

Medvědí trh Ethereum

Je ether (ETH), plyn sítě Ethereum, v dlouhé medvědí akumulační zóně před značným průlomem, jako je cena bitcoinu v letech 2014 až 2017? Zdá se, že si to myslí jedna z hlavních opor kryptoměn.

Chris Burniske, partner ve společnosti zabývající se rizikovým kapitálem zaměřené na kryptoměny Zástupný symbol tento týden řekl, že se zdálo, že ether se ocitl v úzkosti svého „prvního mainstreamového medvědího trhu, stejně jako BTC v letech 2014/2015“.

Medvědí trh Ethereum

Od vrcholu trhu v roce 2014 po dno trhu v roce 2015 klesla cena bitcoinů z téměř 1 000 USD na 200 USD. Toto 80procentní snížení předcházelo případnému pochodu kryptoměny na 20 000 $ koncem roku 2017.

Burniske ve svých nových komentářích tvrdil, že specifický trh s bitcoinovými medvědy je „nejlepším obdobím rizika / odměny pro investory, aby získali expozici BTC“, a navrhl, aby ether mohl být nyní uprostřed takového období.

2 / Objektivním pozorovatelům byla hybnost sítě jasná i přes medvědí cenovou akci; ti, kteří byli předem připraveni k nelibosti na základě vnímaných vlastních zájmů, byli zaslepeni předsudky & zmeškal autobus.

Co se stalo $ BTC pak se děje $ ETH Nyní.#StackSats, #ZískejteETH

– Chris Burniske (@cburniske) 20. srpna 2019

“Objektivním pozorovatelům byla hybnost sítě jasná i přes medvědí cenovou akci; ti, kteří byli předem připraveni k nelibosti na základě vnímaných vlastních zájmů, byli zaslepeni předsudky & zmeškal autobus, “řekl Burniske.

Vzlet? Investor si myslí, že ether má jasnou hybnou sílu, kterou mnoho dalších postrádá, i když zastánci věří v kryptoměnu stejně jako kdykoli předtím.

Samozřejmě, pokud Burniskeova projekce nevyprchá a cena etheru zůstane medvědí pro nadcházející roky, nebylo by to poprvé, co se analytik kryptoekonomie dopustil špatné prognózy. Burniske však není známý tím, že chvěje takové chvění, ale je přesvědčen, že některým chybí to, co je přímo před nimi, jako mnoho ztracených bitcoinů v roce 2015. Zda se tato projekce skutečně odehraje, se teprve uvidí.

Nejnovější býčí přejet prozatím?

Komentáře Burniskeho „prvního mainstreamového medvědího trhu“ přicházejí jako pokus o extrapolaci tam, kde ether jde tam, kde kdysi šel bitcoin.

Podíváme-li se místo toho na to, kde byl ether posledních pár měsíců a kde je teď, pak to vypadá, že nedávná býčí trajektorie etheru ztrácí páru – alespoň prozatím.

ETH dosáhl v prosinci 2018 téměř 83 $, ale po několika měsících vzestupný tlak na nákup tlačil kryptoměnu letos v létě na více než 360 $. Jak se blíží podzim, tento nákupní tlak se prozatím mohl ochladit.

Zvažte například, jak se minulý týden cena etheru uzavřela pod 200 USD. To je poprvé, co došlo k dynamice od května. Jinými slovy, býčí investoři mohou být v současném cyklu kryptoekonomiky akutně vyčerpaní a v dohledné budoucnosti mohou být připraveny medvědí trendy..

Nebo ne. Možná, že příchod Bakktu nastartuje další běh kryptoekonomiky a kryptoměny žijí, aby bojovaly další den. Nikdo neví jistě, dokud to nebude za námi.

Co by se mohlo stát ethereem?

Ethereum se snaží stát se rezervním aktivem ve své vlastní „peněžní lego“ ekonomice, jak navrhl zakladatel společnosti Mythos Capital Ryan Sean Adams v nedávném vydání zpravodaje The Defiant:

“Kultura etherea se vyhýbá cenovým rozhovorům.” Postavte, neházejte, je mantra. I když tento étos sloužil komunitě mnoha způsoby, způsobil také to, že jsme podcenili a nepochopili aktivum, které umožňuje Ethereum.

[…] ETH má užitečnost, ale nejde jen o užitkovou minci. K sázení se použije ETH, ale ne pouze sázkový žeton. Ethereum je rozvíjející se ekonomika. A ETH je rezervní aktivum této ekonomiky. “

Ethereum je nevládní ekonomika

Chcete-li koupit dluhopisy k zajištění této ekonomiky, vsadíte ETH

K placení daně v této ekonomice používáte ETH

Chcete-li investovat do této ekonomiky, držíte ETH

Pro každodenní peníze v této ekonomice používáte ETH podporovaný DAI

ETH je rezervní aktivum nové globální ekonomiky

– Ryan Sean Adams – rsa.eth (@RyanSAdams) 6. srpna 2019

Jak Adams argumentoval v pozdějším tweetu, aktiva použitá na Ethereu budou „budoucím zdrojem příjmů“ pro nadcházející validátory Ethereum. Poukázal na příklad Tetheru, který nyní za poslední měsíc zaplatil více než 1 000 etherů za provozování stabilcoinů ERC-20 USDT na Ethereu.

Každé aktivum na ethereu je budoucím zdrojem příjmů pro účastníky ETH

Tether za posledních 30 dní zaplatil 993 ETH pic.twitter.com/ktAVU5OW2w

– Ryan Sean Adams – rsa.eth (@RyanSAdams) 20. srpna 2019

Tyto poplatky budou sázejícím zanedlouho. Blok genesis sítě „Ethereum 2.0“ se zdá být připraven zahájit v roce 2020.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me