Vzhledem k tomu, že bitcoiny získávají nové maximum 2019: Je na cestě 50 000 $ za BTC?

Zvýšení ceny bitcoinu

S nákupním tlakem, který se začíná zvyšovat ve vesmíru, kryptoměna OG kryptoměny vypadá, jako by mohla být na pokraji dalšího býčího trhu.

Tato dynamika přichází poté, co cena bitcoinů prolomila 5 500 USD a 22. dubna vyskočila až na 5 636 USD se ziskem více než 250 USD denně. Toto ocenění 5 636 USD označilo dosud nejvyšší cenu bitcoinu v roce 2019.

Zvýšení ceny bitcoinu

Cena BTC se nyní zvýšila o devět procent za týden, o 40 procent za měsíc a za více než 56 procent za poslední tři měsíce. Tato zelená řada byla udržitelnější než jakékoli pohyby nahoru, které bitcoin měl v loňském roce – realita, která má mnoho krypto analytiků, kteří se zajímají, zda je dosud nejdelší medvědí trh kryptoměny.

Za prvé, nadace Wall Street pro kryptoměny předpokládala ve svém výhledu kryptoměny na začátek tohoto měsíce, že medvědí cyklus, který začal v roce 2018, zřejmě upadá. Ve své zprávě uvedli:

„Sečteno a podtrženo: Vidíme méně důvodů, proč zpochybňovat nedávné oživení cen bitcoinů – nejlepší čtvrtletí od roku 2017. Zatímco hlavní překážkou technické ceny je uzavření BTC nad 200D (aktuálně ~ 4 600 $ a pokles o 15 $ za den), vidíme rok 2019 jako pozitivní riziko / výnos. “

Optimismus roste

A samozřejmě se vrátil legendární „zlatý kříž“.

Býčí technický indikátor, zlatý kříž nastává, když „relativně krátkodobý klouzavý průměr překročí dlouhodobý klouzavý průměr“, uvádí Investopedia. Pokud jde o současný kontext bitcoinů, znamená to, že nyní má 50denní klouzavý cenový průměr mince přešel jeho 200denní klouzavý průměr.

Za tímto účelem je to poprvé, co bitcoin dosáhl takového kříže od podzimu 2015 a je dalším podnětem pro býčí spekulace.

Kromě grafů optimismus obecně roste v kryptosystému až pozdě v patách vývoje, který přinesl zvýšenou pozornost a aktivitu:

  • Crypto zahrnuje velké podniky jako EY, Facebook, JP Morgan a další, které spíše než přímo zpochybňují bitcoiny.
  • CEO společnosti Twitter a Square Jack Dorsey se stále více a více přímo podílí na budoucnosti BTC.
  • Nedávný nárůst v transakce potvrzeny bitcoinovým blockchainem.
  • Pokračující rozvoj hlavních kryptoměn jako Binance a Coinbase.
  • Uživatelé MtGox zřejmě získají některé ze svých ztracené bitcoiny zpět bez ohledu na to, zda podali přihlášku.
  • Sady tokenů bitcoinové a etherové indexy, kteří se bez důvěry a automaticky vyvažují, jsou nyní naživu.

Tržní kapitalizace BTC na 1 bilion $?

Po pohybu cen 22. dubna se tržní kapitalizace bitcoinů pohybuje těsně pod 100 miliony dolarů. Chris Burniske, partner rizikové firmy Placeholder, si myslí, že známka by mohla dosáhnout 1 bilionu dolarů, jakmile další krok kryptoekonomického býčího běhu zasáhne jeho krok, což by za bitcoiny dalo více než 50 000 $ za BTC.

Při pohledu na 10 nejlepších kryptoasetů na konci každého roku mě nutí přemýšlet #bitcoin (modrá) se na dalším býčím trhu sama dostane na 1 bilion $. pic.twitter.com/75YaGesYxR

– Chris Burniske (@cburniske) 20. dubna 2019

Tato možnost samozřejmě není nutně nepředstavitelná pro kryptoměnové, kteří byli kolem roku 2017, kdy se tržní kapitalizace bitcoinů roztrhla na svůj poslední vrchol 326,5 miliardy dolarů.

Proto by příští býčí běh musel ztrojnásobit poslední horní limit mince, aby dosáhl milníku 1 bilionu dolarů – jistě stoupání, ale takové, které není nepřekonatelné, pokud se podniky budou účastnit dalšího býčího trhu ve větším počtu. Bakkt, ErisX a Fidiely Digital Assets jsou platformy, které mají přesně takovou účast usnadnit.

I když se teprve uvidí, odkud v krátkodobém výhledu jde cena bitcoinů, je jasné, že věřící kryptoměny jsou stejně přesvědčeni jako kdykoli předtím, že mince je připravena na větší budoucnost. Nakonec to mělo působivou minulost.

Dvouleté výnosy:

S&P 500: 19,9%

Zlato: 1,3%

Olej: 31%

Bitcoin: 457%

Nekorelovaná asymetrická povaha bitcoinu činí nezbytností, aby každé portfolio obsahovalo určitou expozici vůči digitální měně. #GetOffZero

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 23. dubna 2019

A zatímco minulost nesvědčí o budoucím výkonu, trendy digitalizace a decentralizace v kombinaci s výhodami bitcoinu na prvním místě naznačují, že legendární vzestup kryptoměny na denní světlo hlavního proudu ještě neskončil.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me