Seznamte se s Athereem: Lavinová shoda ve prospěch ethereum

Athereum

Ethereum je v současné době přední platformou inteligentních kontraktů a Avalanche je mocným mechanismem konsensu mezi novou rodinou protokolů Snow-Avalanche, kterou loni představil anonymní tým Team Rocket..

Nyní se kryptoekonomie dívá na rostoucí splynutí mezi těmito dvěma.

Athereum

Athereum, odhalené na letošním Devcon 5 profesorem Cornellem a zakladatelem AVA Labs Eminem Günem Sirerem, je testovací síť založená na lavině na AVA, jedné z takzvaných sítí „Blockchain 3.0“.

Testovací síť Ethereum založená na lavině, kterou oznámil @ el33th4xor #DevconV – konečnosti lze dosáhnout za méně než sekundu pic.twitter.com/l3nOPKsq9y

– Maya Zehavi – DePi &# 127829; (@mayazi) 11. října 2019

Jak vysvětlily laboratoře AVA v návaznosti Střední příspěvek, projekt bude „přátelskou vidličkou“, která bude využívána ve prospěch ekosystému Ethereum prostřednictvím nových možností vývoje a výzkumu:

„Athereum je„ lžící “nebo přátelskou vidličkou ethereum, které těží z konsensuálního protokolu Avalanche a aplikací v ekosystému ethereum. Po 4 letech vývoje se Ethereum může pochlubit bohatou sadou nástrojů dapp. Vývojáři budou mít k dispozici celou sadu nástrojů, jako jsou Remix, Metamask, MyEtherWallet, Web3js, Truffe Suite, Embark framework a další na Athereu. “

#Athereum je narozen! Lžíce (přátelská vidlička) #Ethereum to je 99% ETH a 1% AVA.

Používá stejné klíče, EVM a nástroje jako Ethereum. Přesto je dnes rychlý, vysoce bezpečný a škálovatelný. https://t.co/vnzxChQ8ZL pic.twitter.com/3Ns2oaeje9

– AVA Labs (@avalabsofficial) 11. října 2019

Zejména bude projekt první podsítí aktivní na AVA.

“Účelem není nahradit Ethereum a cílem je pouze poskytnout alternativní prostředí pro spuštění vašich decentralizovaných aplikací s vyšší propustností a rychlejší konečností,” uvedla společnost AVA Labs..

Jiní ve vesmíru zvážili lavinu

Stavitelé kolem dalších významných projektů v kryptoekonomii samostatně prozkoumali mechanismus konsensu Avalanche za účelem posílení schopností svých vlastních blockchainů.

Například v roce 2018 poskytl vývojář Bitcoin ABC Amaury Sechet prezentaci o tom, jak může Bitcoin Cash (BCH) používat Avalanche pro synchronizaci mempoolu, což je dynamika, která může jeho blockchainu pomoci dosáhnout rychlých blokových relé a transakcí s potvrzením 0.

Dalším kryptovým projektem, který zaznamenal některé pozoruhodné laviny, je platforma inteligentních kontraktů Tezos. V loňském roce vytvořil vývojář Edward Tate experimentální implementaci Avalanche napsanou v OCaml nazvanou „Igloo“. Pro komunitu Tezos je to férová hra, aby zvážila postup vpřed.

“To, co odlišuje Avalanche od jiných řešení, je jeho jednoduchost, vysoký výkon a jeho přístup k parametrizaci, aby se přizpůsobil různým úrovním důvěry,” řekl v té době Tate.

Síťový efekt v plném proudu

Ethereum bylo první platformou inteligentních kontraktů, která se uskutečnila, a vývojáři sítě převedli tento náskok na silný síťový efekt.

Například nehledejte nic jiného než Athereum, abyste zjistili, jak ekosystém Etherea přitahuje k sobě větší množství inovací jako magnet. Přesto existují i ​​další nedávné příklady.

Zvažte případ Ethereum 9¾, systém důkazu konceptu, který přináší silné soukromí technologie Mimblewimble do transakcí tokenů Ethereum. Mimblewimble je protokol ochrany osobních údajů popularizovaný projekty kryptoměny jako Beam a Grin, které se samy uskutečnily až letos.

Další z těchto druhů spojení – kde technologie Ethereum absorbuje nebo je spojena s dalšími užitečnými inovacemi – přicházejí. Otázkou tedy je, zda ostatní konkurenční platformy mohou tento rozšiřující se síťový efekt dohnat a zda jim k překlenutí propasti bude stačit střelba, aby vytvořily podobné objetí..

Nové ethereum je blízko

Po celou dobu přicházejí do Etherea nové periferní inovace a samotná platforma zahájila příští rok začátek inovativního přechodu se zahájením svého vícefázového upgradu Serenity.

Tento přechod, který přesune Ethereum z konsensu Proof of Work (PoW) na Proof of Stake (PoS), se tento týden dostal do dalšího zaměření díky výzkumným příspěvkům zveřejněným spoluzakladatelem Ethereum Vitalik Buterin.

V těchto dílech Buterin tvrdil, že by došlo k omezenému narušení pro uživatele Ethereum, protože je dokončen přechod na „Ethereum 2.0“ a že skladatelnost – která umožňuje dApps snadno vzájemně komunikovat – zůstane přechodem nerušena.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me