Odměny ETH 2.0 Další? Coinbase Tezos (XTZ) sázení pro retailové investory

Coinbase Tezos sázení

Na jaře společnost Coinbase zavedla podporu společnosti Tezos ve své institucionální investiční složce Coinbase Custody.

Ekosystém Tezos se tento týden znovu rozzuřil poté, co se americký gigant pro směnu kryptoměn právě rozšířil XTZ sázkové odměny podpora velké většiny amerických uživatelů na její hlavní maloobchodní platformě a přidružených mobilních aplikacích.

Zainteresované strany Tezos přesto nejsou jedinými, kdo o novinkách bzučí.

Pro komunitu Ethereum je psaní na zdi: expanze stávkování Coinbase XTZ a nové poznámky společnosti naznačují, že stávky ether (ETH) bezprostředně přicházejí na burzu se sídlem v San Francisku v návaznosti na uvedení „Ethereum 2.0“ příští rok.

Coinbase Tezos sázení

Jistě, přízrak projektů proof-of-stake (PoS) – kde uživatelé získávají krypto odměny za držení kryptoměny k zabezpečení blockchainové sítě namísto účasti na těžbě proof-of-work (PoW) – roste v kryptoekonomii, a Coinbase podle toho dělá první kroky.

Tezos je první na řadě pro maloobchodní uživatele Coinbase

Tezos je v současné době top 15 kryptoměnových projektů na tržní kapitalizaci, čímž se dostává do horních vrstev PoS her v prostoru mezi konkurenčními PoS smýšlejícími platformami, jako je Cardano, a v současné době bezkonkurenčním králem kopce, Ethereum.

PoS skutečně přichází do Cardana a Ethereum, ale mechanismus je pro tyto projekty prozatím stále za horizontem – předpokládá se, že živé vytyčování začne již ve 4. čtvrtletí 2019 pro Cardano a již v 1. čtvrtletí 2020 pro Ethereum.

Tam, kde má Tezos náskok, je bití dalších velkých projektů na úder PoS a sklízení souvisejícího vlivu. S odhalením podpory XTZ sázení na vlastní Coinbase je Tezos první ze šarže PoS, která má svou přidruženou kryptoměnu, XTZ – někdy příznivě označovaná navrhovateli jako tezzies – má zahájenou podporu sázení zaměřenou na spotřebitele na hlavní burze kryptoměn.

Coinbase produktová manažerka Rhea Kaw oznámila vývoj 6. listopadu slovy:

„Se spuštěním [tohoto] Coinbase nabízí snadný a bezpečný způsob, jak se kdokoli může aktivně účastnit sítě Tezos. I když je možné vsadit Tezos samostatně nebo prostřednictvím delegované sázkové služby, může to být matoucí, komplikované a dokonce riskantní, pokud jde o bezpečnost vašich vsazených Tezos. Měníme to sázením odměn na Coinbase. “

Jako takoví, drobní investoři, kteří drží svůj XTZ na Coinbase, nyní získají odměny XTZ sázením, které burza, která v současné době projektuje, poskytne ročně přibližně 5% výnosy poté, co si vezme vlastní snížení ze zisku.

3/5 Způsobilí zákazníci v USA uvidí jejich čekající odměny Tezos v reálném čase v aplikaci. Po dokončení počátečního období držení (35–40 dní) obdrží zákazníci odměny každé 3 dny.

– Coinbase (@coinbase) 6. listopadu 2019

Není překvapením, že komunita Tezos ohlašovala zavedení jako krok směrem k hlavnímu proudu projektu. A v naturáliích navrhovatelé Ethereum brali vývoj jako časnou známku toho, že sázení ETH je nyní na Coinbase téměř.

ETH se chystá následovat

Jakmile Ethereum příští rok zahájí přechod na PoS, stane se automaticky největším PoS projektem ve vesmíru. Pokud by si tedy společnost Coinbase myslela, že podpora odměn za vytyčování XTZ by byla plodná, bezpochyby se na „Ethereum 2.0“ ETH dívá stejným způsobem.

Tento bod nebyl ztracen komunitě Ethereum, která explodovala do souvisejících diskusí, když se 6. listopadu objevily zprávy XTZ – a vnitrodenní nárůst cen XTZ. Ale také to není jen otázka čistých spekulací.

Zatímco společnost Coinbase se ve svém středečním oznámení tohoto tématu nedotkla, společnost „Unicorn“ společnosti Wired potvrdila, že „zváží vytyčení dalších tokenů, zejména proto, že podobné bezpečnostní modely přijmou i jiné sítě, včetně Ethereum,“ publikace poznamenal.

Navrhovatelé etherea se již zabývali tím, jaké mohou být dominové efekty, pokud se zdá, že ostatní špičkové burzy, jako je Binance se sídlem na Maltě, jsou připraveny jej následovat. Ryan Sean Adams, tvůrce zpravodaje Bankless, obdobně zdůraznil, že „Binance již spravuje 2% veškerého ETH“, například.

Coinbase právě spustil stakes službu

Binance již spravuje 2% všech ETH

Jaké jsou důsledky, pokud kryptoměny dominují v sázení?

– Ryan Sean Adams – rsa.eth (@RyanSAdams) 7. listopadu 2019

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me