Nový rok, nové BTC: bitcoin dosáhl dosud nejvyšší ceny v roce 2019

Zvýšení ceny bitcoinu

Přední kryptoměna kryptoměny zaznamenala v roce 2019 dosud nejvyšší ocenění.

1. dubna se cena bitcoinů (BTC) konsolidovala nad hranici 4 000 USD, protože nákupní tlak tlačil kryptoměnu OG kolem 4 100 USD a poté v časných ranních hodinách 2. dubna na nějaký čas nahoru k 5 000 USD.

Zvýšení ceny bitcoinu

Prudký vzestupný trend, podporovaný denním objemem obchodu 10 miliard USD, nastává, protože hlavní aktiva ekosystému kryptoměny jsou v posledních týdnech relativně nestálá, zejména trhy BTC jsou od prosince 2018 stranou..

Právě teď bliká na každém terminálu Bloomberg &# 128293; pic.twitter.com/TAaBaWDQW6

– Yuji Nakamura (@ ynakamura56) 2. dubna 2019

Cena bitcoinu může na konci roku 2017 stále klesnout o více než 70 procent ze svého historického maxima jen něco málo přes 20 000 USD, ale náhlý prudký nárůst mince v kombinaci s nedávno se zlepšujícími náladami v prostoru bezpochyby vyvolá spekulace, že medvědí kryptoměnový cyklus, který začal loni v lednu, ubývá.

Odkud bude krátkodobé hodnocení BTC odtud, to se teprve uvidí, ačkoli střednědobý optimismus v kryptoměně by mohl růst, pokud obchodníci vezmou nejnovější tah bitcoinů jako znamení toho, co přijde v roce 2019.

To bude určitě záviset na tom, zda si bitcoiny mohou v mezidobí udržet podporu nad 4 000 $.

Spike v transakcích za poslední týden

Zajímavou korelací s čerstvým růstem ceny bitcoinů byl v posledních několika dnech prudký nárůst transakcí BTC.

#bitcoin síť je dnes zaneprázdněna! https://t.co/QFueructXe

– Peter Smith (@OneMorePeter) 1. dubna 2019

Blockchain spoluzakladatel a generální ředitel Peter Smith na svém Twitteru, kde zdůraznil, že 1. dubna došlo k překročení více než 51 000 transakcí memcoinu bitcoinů – částka, která znamenala nárůst aktivity přibližně o 3300 procent za pouhý týden.

Proč došlo k tak náhlému návalu transakcí, je zatím otevřená otázka. Jedním z možných přispívajících faktorů může být to, že nedávná konsolidace ceny bitcoinů nad 4 000 $ jednoduše přivedla více obchodníků zpět do jejich portfolia.

Argument pro bitcoiny se stále formuje

Visa může v současné době nabízet podstatně vyšší propustnost za sekundu než bitcoiny, ale obě platební sítě přistupují k konceptu peněz drasticky odlišnými způsoby, a to je důležitá dynamika, kterou je třeba vzít v úvahu při každém pokusu o ocenění BTC.

Samozřejmě stojí za zmínku, že obě sítě se neustále vyvíjejí – někdy stabilně a někdy náhle – a že konkurence mezi nimi je plynulá, ne-li asymetrická..

S tím bylo řečeno, že bitcoin si v této konkurenci nedělal špatně, pokud to naznačuje objem transakcí projektu v roce 2018.

Vzhledem k ohromujícímu celkovému objemu 3,4 bilionu USD převedenému s bitcoinem v loňském roce jsme se rozhodli porovnat bitcoin s tradičními platebními systémy a výsledky jsou velmi překvapivé.

Chcete-li si přečíst celou studii, klikněte na odkaz níže! https://t.co/QxAjZrzeyb

– DataLight (@DataLightMe) 1. dubna 2019

Podle a nová zpráva od společnosti DataLight zabývající se analýzou dat v oblasti kryptoměn byla průměrná částka bitcoinových transakcí v roce 2018 41 615 USD – což je o mnoho řádů více než průměrná velikost transakce Visa ve výši 90 USD ve stejném rozpětí. Vědci společnosti uvedli:

“V roce 2018 byl průměrný objem bitcoinových transakcí 450krát vyšší než průměr společnosti Visa, zatímco celkový objem 3,4 bilionů dolarů převedených pomocí bitcoinů v roce 2018 je 5,8krát vyšší než v případě PayPal.”

Průměrná velká velikost transakce bitcoinové sítě naznačuje, že je populární „pro větší, pravděpodobně mezinárodní platby“, za DataLight. Je pozoruhodné, že síťový objem transakcí 3,4 bilionu dolarů v loňském roce umístil kryptoměnu do relativní vzdálenosti od transakcí v hodnotě 11,2 bilionů dolarů, které Visa poté umožnila.

Stále existuje prostor pro růst, pokud nová investiční „bitcoinová politika“ investiční ředitel Ikigai Asset Management Travis Kling op-ed nabízí jakékoli stopy.

Thererin, Kling vnímavě poznamenal:

“Dnes jsou globální zásoby zlata v hodnotě 8 bilionů dolarů.” Pokud se svět rozhodne, že bitcoin je nadřazeným úložištěm hodnoty zlata, cena bitcoinu se pravděpodobně výrazně zvýší ze současných úrovní. Mezitím centrální banky a vlády po celém světě prokazují hlubokou potřebu nesvrchované, pevně omezené nabídky, globálního, neměnného, ​​decentralizovaného a digitálního úložiště hodnoty. “

A s možností získávání anualizovaných návratností investic do budoucna prostřednictvím uzlů druhé vrstvy Lightning Network se zdá, že dlouhodobá budoucnost bitcoinů je bezpečně zaměřena na další zrání.

BitMEX Research dokázal spuštěním uzlu Lightning získat roční investiční návratnost téměř 1% (z našeho zůstatku odchozích kanálů) na základě nejziskovějšího poplatku.. pic.twitter.com/ph2xzBBP7t

– BitMEX Research (@BitMEXResearch) 27. března 2019

Věci jsou v každém případě stále velmi brzy. A tato dynamika je současně nevýhodou a požehnáním pro krypto genezi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me