Crypto Venture Capitalist zvyšuje 50 BTC na podporu rozvoje bitcoinů

Bitcoin

Na rozdíl od vývojářů na Googlu, Facebooku nebo jiném gigantu v Silicon Valley vývojáři bitcoinů nedostávají zaplaceno ani cent. I když to zní tvrdě, taková je realita otevřeného zdroje. Tvůrce kryptoměny, Satoshi Nakamoto, nezřídil nadaci na podporu tvůrců jeho duchovního dítěte. V jistých smyslech právě to dělá z bitcoinu takovou revoluci a zázrak.

Bitcoin

Z tohoto důvodu vývoj bitcoinů pravděpodobně nebyl tak rychlý, jak by měl být. Dovey Wan, rizikový kapitalista v kryptoměně Primitive Ventures, to chce změnit novým podnikem. Její poslední snaha katalyzovat růst přední kryptoměny přichází poté, co její partner v Primitive zahájil lov za 1 milion dolarů soustředěný kolem BTC.

„Hard Core Fund“ financuje tvrdé bitcoinové vývojáře

Koncem loňského roku Wan v tichosti uzavřel partnerství s bývalým zaměstnancem společnosti Bitmain Panem Zhibiao, aby spustil takzvaný „Hard Core Fund“, neziskovou organizaci zaměřenou na podporu přispěvatelů do klienta Bitcoin Core. Zpočátku nebyly cíle podniku příliš ambiciózní, nezisková organizace se zavázala podporovat Luka Dashjra a Bena Woosleye, když se rok 2018 chýlí ke konci. Takto to funguje dosud:

Na konci každého měsíce vývojáři podporovaní fondem zašlou podrobnosti o práci, kterou během měsíce dokončili. To zahrnuje údajnou kontrolu kódu a seznam požadavků na vyžádání. Po analýze mu manažeři Hard Core poté poslali malou část jeho roční alokace.

V době tisku se však investor snaží rozšířit obzory Hard Core. Za CoinDesk, Wan a její partneři nyní mají 50 BTC v hodnotě něco málo přes 450 000 USD v době psaní tohoto článku, aby pomohli financovat větší skupinu. Částečným přispěvatelem této částky je Poolinův Kevin Pan, dlouholetý nadšenec bitcoinů a podnikatel.

Není jasné, kdo v posledních dnech žádal o převzetí záštity nad fondem, ale Wan tvrdil, že Bitcoin Core potřebuje více vývojářů, protože na projektu právě teď pracuje „méně než 10 vývojářů na plný úvazek“. Pro projekt v hodnotě stovek miliard to vůbec nezní dobře.

Začali jsme https://t.co/lzHXKasWLu v hluboké kryptoměně roku 2018, aby jí pomohl nezávislý vývojář bitcoinů žít

Alokace zdrojů v krypto není aspirující – tolik jednorožec / zisk z bitcoinů, ale málo se dělá pro usnadnění více devs https://t.co/quvWvLrNlt

– Dovey 以德服人 Wan &# 128477; &# 129430; (@DoveyWan) 19. června 2019

Pro ty, kteří chtějí vrhnout své jméno na pověstný klobouk, je zde to, co Hard Core hledá podle spoluzakladatele Lin:

“Hledáme někoho, kdo má hluboké znalosti o architektuře bitcoinů a jejích stávajících problémech k vyřešení … pokud může trénovat, koučovat nebo usnadňovat další vývojáře, navrhovat nové BIP [aktualizace protokolu] a nové směry technického vylepšení, to je ještě lepší.”

Připojování k Square Crypto

Wan není jediným jedincem, který chce posunout vývoj bitcoinů do nových výšin. Například Jack Dorsey, výkonný ředitel fintech gigantů Square a Twitter, prosadil vytvoření Square Crypto, iniciativy zaměřené na bitcoiny. Pro ty, kterým poznámka chyběla, je Dorsey přesvědčena, že internet potřebuje rodnou měnu, a nejlepším kandidátem na tuto roli je Bitcoin. Jak vysvětlil v a nedávný rozhovor s křemenem:

“Neviděl jsem žádnou jinou měnu, která by zpochybňovala bitcoiny napříč dimenzemi, které považuji za opravdu důležité.” Nejprve si myslím, že má úžasnou značku … Vytvoření bylo velmi čisté a zaměřilo se spíše na veřejné blaho než na jakoukoli jinou konkrétní agendu. Skutečnost, že to mělo být deflační, mělo to stimulovat úspory místo utrácení, je podle mě čistým pozitivem pro svět a to, jak přemýšlíme o konzumaci … A nakonec si myslím, že to bylo odolné. “

Na začátku letošního roku vytvořil Square Crypto, vybudoval podporu společnosti pro nákup a prodej bitcoinů, aby najal řadu vývojářů a designérů, kteří by tlačili na rozvoj decentralizovaných sítí, konkrétně bitcoinů.

Divize nedávno udělala svůj první nábor, čímž získala Steva Leeho, dříve Google a stálého dobrovolníka pro přijetí bitcoinů. Není jasné, jakou roli bude hrát absolvent Silicon Valley na náměstí, ale to znamená důležitý krok ve vývoji pobočky kryptoměny firmy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me