Crypto Bank Galaxy Digital vydělává z block.one investice, tašky zisk 123%

Galaxy Digital

Konečně Galaxy Digital, takzvaná „kryptoobchodní banka“ podporovaná bývalým partnerem Goldman Sachs Mike Novogratzem, zažila určitou úlevu od trendu medvědího trhu.

A získána tisková zpráva společnost Blockonomi odhalila, že společnost, která byla uvedena na trh na vrcholu předchozího býčího trhu s bitcoiny, dosáhla významného zisku na jedné ze svých hlavních investic souvisejících s blockchainem.

Galaxy Digital

Galaxy vidí 123% návratnost investic do kryptoměny

Toto vydání, zveřejněné v úterý, odhalilo, že Galaxy zlikvidovala většinu svých akcií v Block.one, spuštění blockchainového vývoje a fondu, který stojí za protokolem EOS, za 71,2 milionu dolarů.

Společnost registruje realizovanou návratnost investice ve výši 123%. Zatímco obchodní banka bude držet jen minimální množství akcií Block.one, bude i nadále pracovat se start-upem v řadě kapacit, například prostřednictvím rizikového fondu Galaxy zaměřeného na EOS a obecně jako zastánce blockchainu. Novogratz poté vysvětlil toto nedávné rozhodnutí:

„Přijetí nabídky nabídky Block.one odráželo rozhodnutí rebalancovat portfolio tak, aby byla zachována odpovídající úroveň diverzifikace poté, co se pozice zvýšila kvůli jejímu podstatnému překonání ve srovnání se zbytkem portfolia.“

Jak již bylo zmíněno dříve, jedná se o jeden z největších dosavadních úspěchů Galaxy, protože rok 2018 nebyl pro firmu příliš hezký. Podle předchozích zpráv z Blockonomi ztratila Galaxy ve čtvrtém čtvrtletí roku 2018 97 milionů dolarů, což je nárůst oproti ztrátě 76,7 milionů dolarů zaznamenané ve třetím čtvrtletí.

V době podání lze velkou část této ztráty připsat jejím hlavním investičním a obchodním podnikům, pravděpodobně kvůli skutečnosti, že v listopadu a prosinci došlo k pádu bitcoinů a dalších kryptoměn na nová minima, hluboko pod očekáváním většiny analytiků.

V souhrnu společnost, zdánlivě primárně financovaná z bohatství Novogratz, z nichž 20% je údajně v bitcoinech a ethereu, ztratila za celý rok 2018 272,7 milionu dolarů..

Jak uvádí podání, velká část těchto ztrát vznikla v důsledku prodeje kryptoměny. Analýza dokončená společností Su Zhu společnosti Three Arrows Capital to zdánlivě potvrzuje, protože poznamenává, že společnost prodala WAX a Ethereum koncem roku 2018, což pak dramaticky pokleslo od doby, kdy je Galaxy získala.

Při pohledu na roční přihlášku Galaxy Digital pro rok 2018, několik pozorování:

1) $ BTC nyní 63%, $ ETH 21%, $ EOS 11%, $ XMR 5%. Natěšený $ VOSK.

2) Vypadá to, že koupili ETHBTC v Q1, koupili ETHUSD a BTCUSD v Q3, prodali WAXEOS ve Q4, prodali ETHBTC Q4https://t.co/Fzc7Ld34xj pic.twitter.com/G0DInou0KX

– Su Zhu (@zhusu) 9. května 2019

Tím Novogratz nekončí & Co. ačkoli. Zpráva odhalila, že ke konci fiskálního roku 2018 vlastnila společnost Galaxy aktiva ve výši 350 milionů USD, z nichž 50% představovalo kapitál / podíl v předních průmyslových startupech.

Společnost Novogratz se také pokusila uklidnit investory a uvedla, že finanční společnosti v první části roku 2019 neprokázaly „výrazný nárůst aktivity napříč“ podniky Galaxy, pravděpodobně v důsledku toho, že investoři dospěli k závěru, že trh je připraven na vzestup, a tak začali házet peníze zpět do kryptoměny.

Ještě důležitější je, že Galaxy zahájila (nebo se od něj očekává) další fond (o kterém se říká, že má financování ve výši stovek milionů), který půjčí kapitál firmám v oblasti kryptoměny, což je obchod, který vzkvétal během medvědího trhu v roce 2018.

Nejen jediný příjemce Block.one

Jistě, návratnost 123% za zhruba rok není nic, na co byste kýchali, ale nedávno byl odhalen další investor Block.one, který si vede mnohem lépe. Mnohem lépe. Hlášeno Bloomberg v úterý, Block.one zaplatí svým prvním investorům až 6 567% z jejich počáteční investice prostřednictvím zpětného odkupu akcií.

To znamená, že za investici 100 000 $ lze získat 6,6 mil. $. Tento výkon je tak legendární, že Tom Shaughnessy, spoluzakladatel firmy pro analýzu trhu Delphi Digital, novinářům řekl, že Block.one je na kryptotrhu „velmi zvláštní.“ Není jasné, komu bude společnost registrovaná na Kajmanských ostrovech vyplácet tyto zisky, které padají na čelist, ale pravděpodobně právě teď objevují šampaňské.

Zpráva odhalila, že Block.one má v současné době hodnotu 2,3 ​​miliardy USD s portfoliem kryptoměn v hodnotě 500 milionů USD a skrýšou „likvidního fiat aktiva“ v hodnotě 2,2 miliardy USD a je údajně v dobré pozici, aby mohl i nadále dobře fungovat, protože se zdánlivě vrací býčí trh.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me