Bloomberg: Cena bitcoinu pravděpodobně povede k vyššímu zlatu

Bitcoin vs zlato

Bitcoinu se v průběhu let říkalo mnoho věcí. Jeden z jeho nejnovějších titulů je „zabiják zlata“.

V tomto případě společnost Grayscale Investments na začátku letošního roku představila reklamní kampaň, která vyzvala investory, aby „upustili zlato, nakoupili bitcoiny“, která se soustředila na to, jak je drahý kov v dnešní moderní ekonomice spíše neefektivní a zastaralý.

Zatímco mnozí zastánci drahého kovu se příběhu zasmáli a označili ho za pošetilý a zásadně nelogický, Bloomberg nedávno tento příběh podpořil.

V nedávné zprávě analyzující trh s kryptoměnami poznamenal analytik komodit Bloomberg Intelligence Mike McGlone, že silný výkon ve zlatě by měl prospět bitcoinům, což podle všeho naznačuje, že si myslí, že tato dvě aktiva jsou více příbuzná, než si mnozí myslí.

Bitcoin vs zlato

Silný výkon zlata k posílení bitcoinů

McGlone v nedávné zprávě zveřejněné 3. prosince poznamenal, že Bloombergova vyhlídka na bitcoiny se naklání pozitivně, a to především kvůli rostoucímu přijetí a přechodu kryptoměny směrem k „kryptoměnové verzi zlata“.

Vypracoval, že díky své analýze, která ukazuje, že zlato je připraveno „postupovat podle očekávání“, by bitcoin mohl na začátku roku 2020 začít vykazovat známky porušení počátečního odporu 10 000 $.

Nový průzkum bitcoinů zveřejněný společností @Bloomberg.

– "jen otázkou času, než BTC na $ 10k"

– bitcoin bude napodobovat zlato, které má vzestupnou tendenci

– BTC schopné v roce 2020 přidat 100% vzhůru

– BTC sedí na dobré podpoře poblíž 6500 $, aby uzavřel rokhttps://t.co/ThiNds0YOg pic.twitter.com/qePl31WYnr

– Astronaut Capital (@astronautcap) 5. prosince 2019

Analytici říkají, že zlato vedle bitcoinů v současné době podléhá řadě makrofotografií. Čína nejprve oznámila, že bude reagovat na USA poté, co byl schválen zákon podporující hongkonské demokratické hnutí na kopci.

Zadruhé, rostou očekávání, že v následujících letech dojde k recesi, která by rozdrtila akciový trh; to by mělo prospět zlatu a dalším alternativním investicím.

A konečně Ray Dalio, jeden z nejvýznamnějších světových manažerů hedgeových fondů, nedávno napsal, že si myslí, že „svět se zbláznil a systém je rozbitý“, přičemž poznamenal, že současný finanční systém má mnoho závažných základních nedostatků.

Na polovinu také býčí faktor

Vyprávění „Bitcoin je digitální zlato“ není jediným důvodem, proč je analytik na trhu kryptoměn na trhu do roku 2020 vzestupný. McGlone také napsal, že bitcoin „vyhrává závod o adopci mezi krypto aktivy a je stále vzácnější, což upřednostňuje cenu uznání.

Spousta se může pokazit s rodícím se aktivem, ale pokud se základní premisa nezruší, existuje vyšší pravděpodobnost udržení cenového zhodnocení vs. znehodnocení. “

Ve skutečnosti za zhruba šest měsíců dojde u přední kryptoměny ke snížení na polovinu, což je situace, kdy se počet mincí vydaných na blok těžařům sníží na polovinu, což ve skutečnosti znamená, že míra inflace bitcoinů se laicky sníží na polovinu.

Prominentní průmyslový investor Anthony Pompliano, mezi mnoha dalšími analytiky a investory, je pevně přesvědčen, že polovina bude tlačit bitcoiny mnohem výše než současné ceny.

Pompliano, který se stal jedním z nejhlasitějších roztleskávačů bitcoinu, zveřejnil tento tweet níže v srpnu, ve kterém naznačil, že bitcoiny na půli cesty budou událostí, která umožní kryptoměně získat větší trakci než kdykoli předtím.

Bank of America věří, že Federální rezervní systém se možná bude muset uchýlit ke kvantitativnímu uvolňování již ve 4. čtvrtletí tohoto roku.

Krokem 1 bylo snížení úrokových sazeb.

Krok 2 je tisk peněz.

Krok 3 bude bitcoin na polovinu.

Nemůžete napsat lepší skript pro vzestup bitcoinu &# 128293;

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 7. srpna 2019

Ostatní stejně jako býčí

Bloombergův McGlone není zdaleka jediným známým analytikem, který tvrdí, že bitcoin bude mít pravděpodobně pozitivní trend směřující do roku 2020.

Podle předchozích zpráv Blockonomi minulý týden rezidentní analytik bitcoinu Fundstrat Global Advisors Thomas Lee řekl CNBC, že existují tři faktory, které dávají BTC dobrou šanci na zisky směřující do příštího roku:

  1. Silný růst amerických akcií, konkrétně S.&P 500 znamená, že investoři brzy začnou přidělovat více kapitálu rizikovým investicím, jako jsou bitcoiny a kryptoměna.
  2. Polovinu.
  3. Zatímco Čína dosud zaujala vůči bitcoinu tvrdý postoj, poznamenal, že čínské úřady zůstávají pro-digitální aktiva, protože jsou pro-blockchain.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me