Blockstack odhaluje prodej kryptoměnových tokenů v hodnotě 50 milionů USD

Blockstack

Blockstack PBC nedávno oznámila, že její dceřiná společnost Blockstack Token LLC podala u americké Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) žádost o navýšení nabídky tokenů ve výši 50 milionů USD prostřednictvím regulačního orgánu A + Framework.

Společnost se snaží dodržovat SEC a schválení by znamenalo, že Blockstack by mohl prodávat své žetony Stacks (STX). Přikývnutí od regulačního orgánu by navíc vyneslo token společnosti jako vůbec první nabídku tokenů s kvalifikací SEC.

Blockstack

Prodej tokenů Blockstack může být novou kapitolou pro krypto fundraising

Blockstack PBC, blockchainová výpočetní síť se sídlem v New Yorku, oznámil ve čtvrtek 11. dubna podala její dceřiná společnost Blockstack Token LLC žádost u americké Komise pro cenné papíry (SEC) o zvýšení prodeje tokenů o 50 milionů USD. Podle blogu společnosti by nabídka tokenů používala rámec SEC A +.

Regulační rámec A +, který slouží jako alternativa k tradičnímu IPO, je aktualizovanou verzí nařízení A. Aktualizovaná verze také nabízí výjimku pro menší společnosti, které chtějí nabízet a prodávat cenné papíry.

S Regulatory A + přicházejí dvě úrovně, Tier 1 a Tier 2, přičemž první nabízí 20 milionů dolarů a druhá nabízí 50 milionů dolarů, obě po dobu 12 měsíců. Blockstack podal výpis nabídky na SEC pomocí úrovně 2.

Podle podání předloženo ve čtvrtek, společnost nabídne 295 milionů žetonů zásobníku. Rozdělení zahrnovalo 215 milionů žetonů po 0,12 $ a 40 milionů žetonů po 0,30 $. Blockstack plánuje nabídnout zbývajících 40 milionů žetonů zásobníku za „bezhotovostní protiplnění“ v souladu se svým „programem těžby aplikací“, který by byl použit k vývoji standardních aplikací na platformě společnosti.

Se souhlasem SEC by byl prodej tokenů Blockstack vůbec první nabídkou tokenů s kvalifikací SEC. Nedávný krok společnosti by určil tempo pro ostatní hráče v sektoru a uvedl by regulované tokeny.

Prodej tokenů kryptoměny v souladu s SEC

Ve verzi dále bylo uvedeno, že společnost vytváří rámec v přísném souladu s pokyny SEC. Dr. Muneeb Ali dále hovořil o této záležitosti, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Blockstack PBC, řekl:

“Byli jsme v procesu důvěrného podání se SEC, což nás vede k pokroku směrem k nabídce tokenů s kvalifikací SEC.” V poslední době byly americké trhy uzavřeny pro krypto projekty kvůli regulační nejistotě a věříme v otevření amerických trhů inovacím v této oblasti. Ve spolupráci s právníky v oblasti cenných papírů jsme vytvořili právní rámec, který umožňuje blockchainovým protokolům vyhovět předpisům SEC. Náš rámec je v souladu s nejnovějšími pokyny SEC vydanými minulý týden. “

Muneeb dále uvedl, že tažení regulační linie bylo vědomé rozhodnutí s vědomím, že bude časově náročné a bude vyžadovat spoustu práce.

SEC neustále zmiňuje většinu nabídek tokenů jako „cenné papíry“, přičemž projekty kryptoměny místo toho označují své tokeny jako „utility“. V roce 2017 předseda SEC Jay Clayton uvedl, že tokeny a nabídky uváděné na trh s cílem dosáhnout zisku spadají pod bezpečnostní zákon USA. V dubnu 2019 provize propuštěn poradenský rámec, který se pokusil jasně definovat kategorizaci nabídek tokenů.

Nákup Ivy League University do kryptoměny

Přihláška Blockstack dále odhalila, že Harvardská univerzita také investuje do nabídky tokenů společnosti za miliony dolarů. Dotace univerzity se spolu s dalšími dvěma investory účastní prodeje tokenů společnosti.

Výňatek z podání zní:

“Poradní výbor pro tokeny se skládá ze sedmi členů.” Tři z členů, Charlie Saravia, Zavain Dar a Rodolfo Gonzalez, jsou zástupci přidružených společností Harvard Management Company, Lux Capital a Foundation Capital, komanditních partnerů fondu QP Fund, kteří zakoupili celkem 95 833 333 žetonů stohů. “

Zbývající čtyři jsou nezávislí členové, mezi něž patří Koen Langendoen, Arvind Narayanan, Arianna Simpsonová a Catherine Tuckerová. Anthony Pompliano z Morgan Creek se ujal twitteru, aby tweetoval zapojení univerzity.

PŘERUŠENÍ: Nadace Harvardu investovala 5–10 mil. $ Přímo do prodeje tokenů Blockstacku.

To znamená, že jedním z předních univerzitních dotací je pohodlné přímé držení žetonů.

VIRUS SE ŠÍŘÍ &# 128293;

– Pomp &# 127786; (@APompliano) 11. dubna 2019

V roce 2018 se na trh s virtuální měnou pustila také další škola Ivy League, Yale University. Univerzita investovala do fondu digitální měny s názvem Paradigm, který získal 400 milionů dolarů.

I s obavami, které hraničí s nedostatečnou regulací a praním peněz, ukazuje zapojení různých institucí na trhu s kryptoměnami neustálý rozvoj tohoto odvětví. S postupným zahříváním vzdělávacího sektoru na virtuální měnu je adopce nastavena na historicky nejvyšší úroveň.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me