Blockstack & Lambda School Team Up on dApp Coding Program

Blockstack Lambda

Decentralizovaná počítačová a dapp firma Blockstack PBC spolupracuje s Lambda School zaměřenou na kódování – kde studenti neplatí školné předem, ale až po ukončení studia – na nový vzdělávací program pro stavbu kapek.

Blockstack Lambda

Program, který byl odhalen 13. srpna, umožní studentům Lambdy získat zkušenosti s používáním vývojových nástrojů Blockstacku, jak vysvětlil šéf růstu Blockstacku Patrick Stanley v úterním příspěvku na blogu:

„V rámci partnerství bude Lambda School úzce spolupracovat s Blockstack PBC na představení vzdělávacích materiálů a aktivních výukových relací pro studenty, které je připraví na vytváření aplikací pomocí vývojových nástrojů a sítě Blockstack pro vývojáře. Tyto aplikace se zaměřují na zabezpečení, soukromí a vlastnictví dat pomocí decentralizovaného systému doménových jmen Blockstack, šifrovaného soukromého cloudového úložiště a aplikované kryptografie. “

Je pozoruhodné, že všichni studenti, kteří vstoupí do nového koordinovaného programu startupů, také současně vstoupí do interního programu App Mining společnosti Blockstack, kde mohou vývojáři vydělávat na budování decentralizovaných aplikací pomocí infrastruktury Blockstacku.

Příběh partnerství dvou startupů:

– Lambda School, znovuobjevení fungování univerzit a výuka programovacích dovedností pro novou generaci

– Blockstack, znovuobjevení fungování cloud computingu a vývojářům pro Web 3.0 poskytuje správné nástroje

Dále! &# 128640; https://t.co/hm0J8TlYrB pic.twitter.com/H05NhPOmMl

– Muneeb (@muneeb) 13. srpna 2019

V současné době vyplácí App Mining každý měsíc přibližně 200 000 USD – ačkoli toto číslo by mohlo do příštího jara vzrůst až o 400 procent, protože do kampaně bude investováno více tokenů Blockstack’s Stacks (STX), uvedla společnost v červenci oznámení.

“To je druh programu, který bych si přál mít k dispozici, když jsem byl mladý student, a nepochybuji o tom, že zde získané poznatky pomohou studentům školy Lambda vyniknout, když vstupují do své nové kariéry a dokonce založí nové společnosti,” Blockstack PBC řekl výkonný ředitel Muneeb Ali.

Austen Allred, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Lambda, poznamenal, že spolupráce umožní studentům Lambdy avenue vydělávat peníze, zatímco jsou zapsáni do pohlcující online školy.

“Poskytuje studentům školy Lambda School přímou cestu k získání zkušeností s rozvojem v reálném světě a zároveň k získání dalšího příjmu za svou práci,” řekl Allred.

Blockstack nedávno získal SEC kvalifikaci pro nabídku tokenů

Začátkem léta vedení Blockstacku odhalilo, že startup získal souhlas americké Komise pro cenné papíry (SEC) nabízet své tokeny STX americkým investorům ve veřejném prodeji.

Tato událost byla vůbec poprvé, kdy nabídka kryptoměn získala kvalifikaci SEC. SEC konkrétně kvalifikovala následnou nabídku Stacks s regulačním rámcem A + – alternativou počáteční veřejné nabídky (IPO), kterou mohou malé společnosti využít k získávání finančních prostředků.

V té době tým Blockstack uvedl, že další kryptoměnové projekty mohou jako příklad použít svůj přístup se SEC jako příklad a že milníkem byl krok vpřed pro kryptoekonomii jako celek:

“Rozhodli jsme se spolupracovat s americkými regulačními orgány na stanovení právního rámce pro naši nabídku tokenů, protože jsme chtěli otevřít naši nabídku tokenů široké veřejnosti, USA nevylučujeme.” Věříme, že to byla těžší, ale lepší cesta. Doufáme, že tento regulační rámec bude demokratizovat přístup k naší síti a že jiné projekty mohou potenciálně využít náš právní rámec jako příklad. “

Po kvalifikaci Blockstack neztrácel čas zahájením prodeje STX, který byl zahájen 11. července. Společnost tuto nabídku využila jako příležitost alokovat na svůj program těžby aplikací STX v hodnotě dalších 12 milionů dolarů.

Několik dní po zahájení kvalifikovaného veřejného prodeje kryptoměnová firma představila svůj konkrétní plán, jak zvýšit své měsíční výplaty těžby aplikací na ekvivalent 1 milionu dolarů v STX:

“V listopadu plánujeme zvýšit měsíční výplatu na 500 000 $, zcela zaplaceno v STX (plánujeme vyřazovat BTC).” V únoru očekáváme zvýšení na 700 000 $ v STX, než nakonec dosáhneme 1 000 000 $ v STX do května 2020. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me