Analytik agentury Bloomberg vysvětlí, proč je na bitcoinu do roku 2020 vzestupný

Bitcoin

Před lety byl téměř každý na Wall Street a v tradičních finančních kruzích skeptický vůči bitcoinu.

Existovali jednotlivci jako Jamie Dimon z JP Morgan, kteří kryptoměnu nazývali „podvodem“ odsouzeným k neúspěchu, a jiní tvrdili, že to nebylo nic jiného než oslavovaný Ponziho program, citující jejich úvahy, že bitcoin zdánlivě nemá žádný technologický účel a že jeho hodnota je založena pouze na spekulace.

Ale doba se mění. Společnosti jako Microsoft a Fidelity Investments – jedna z největších světových společností a přední firma na Wall Street – přijaly bitcoiny, které nabízejí služby vázané na aktivum, a jednotlivci jako Elon Musk dali kryptoměně palec nahoru.

A nyní se zdá, že chyba bitcoinu ovlivňuje tradiční investory a analytiky.

Začátkem tohoto týdne poznamenal známý analytik agentury Bloomberg, hlavní stratég komodit Mike McGlone, ve svém „krypto výhledu“ pro leden 2020, že si myslí, že hlavní kryptoměna bude mít býčí rok, konkrétně cituje zdánlivý přechod bitcoinu z riskantního spekulativní hra pro více bona fide investice.

Bitcoin

Proč si analytik agentury Bloomberg myslí, že bitcoiny jsou v roce 2020 vzestupné

Podle analytika nejnovější zpravodaj pokud jde o bitcoinové trhy, McGlone očekává, že bitcoiny v roce 2020 zaznamenají „růst“, konkrétně při pohledu na cenové rozpětí 14 000 USD, protože právě tam loni kryptoměna dosáhla vrcholu.

I když přiznal, že existuje prostor pro pokles směrem k 6 000 USD, analytik poznamenal, že tento trend je více pozitivní než negativní.

McGlone se konkrétně zaměřil na svůj sentiment a rostoucí množství důkazů, které naznačují, že bitcoin se stává bezpečnou investicí, která úzce souvisí se zlatem.

“Skutečnost, že aktivum v hodnotě hodnoty s pevnou nabídkou a rostoucím přijetím pravděpodobně ocení v ceně, udrží bitcoin podporovaný v roce 2020 … očekáváme, že pohyby zlata – které se jeví jako rodící se býčí trh – zůstanou zástupcem pro bitcoiny, “napsal a zdůraznil tento příběh.

Nový kryptovýhled v lednu 2020 do @Bloomberg propuštěn.

Hlavní vlastnosti:

– Bitcoiny se stále více chovají jako digitální zlato

– Zlato bude v roce 2020 nejlepším řidičem BTC

– BTC a USDT pro pokračování ve vítězství v závodě

– Deriváty jsou klíčem k poklesu volatility trhuhttps://t.co/kKOn6cfcUO pic.twitter.com/eD133QaRu3

– Astronaut Capital (@astronautcap) 8. ledna 2020

Není to jediný býk

Mike McGlone není jediným prominentním analytikem nebo zasvěceným průmyslovým odvětvím, který je na vzestupu k bitcoinům směřujícím do nadcházejícího roku.

Sony Singh, CCO kryptoměnové platební společnosti BitPay, nedávno posadil se s Bloombergem aby poskytl své nejnovější aktualizace na trhu kryptoměn. V rozhovoru byl Singh požádán o jeho výhled pro tento rodící se průmysl směřující do roku 2020.

Je zajímavé, že uvedl, že očekává, že bitcoin v příštích 12 měsících překročí své historické maximum 20 000 USD.

Uvedl „nepředvídané věci“ v prostoru kryptoměny jako pravděpodobný katalyzátor toho, že bitcoin zasáhne 20 000 $ – jen o zhruba 150 procent více než současná cena 8 000 $.

Přestože je katalyzátor, který citoval, poměrně mlhavý, protože je „neviditelný“, uvedl Singh, který se zmínil o předchozí takzvané události černé labutě, spuštění kryptografického projektu Libra společnostmi Facebook, PayPal, Spotify a dalšími v roce 2019..

Exekutiva také navrhla, že pokud země jako Čína nebo Indie legalizují bitcoiny, pokud vstoupí do kryptoměny jiné společnosti v podobném kalibru jako Facebook, nebo pokud uvidíme více makroekonomických událostí, BTC by mohl dosáhnout svého cíle.

Také Spartan Group, blockchainová poradenská a investiční firma provozovaná jednotlivci dříve z Goldman Sachs a dalších firem, napsala v nedávném predikčním příspěvku, že očekávají, že se bitcoin letos obchoduje za 40 000 $.

10 předpovědí kryptoměny pro rok 2020 do roku @ SpartanBlack_1 https://t.co/zA8SCaVRyp

– Spartan Group (@TheSpartanGroup) 6. ledna 2020

Tito analytici konkrétně uvedli nadcházející snížení odměn bloků, ke kterému dojde v květnu 2020, kdy se počet vydaných BTC na blok (přibližně každých 10 minut) sníží na polovinu z 12,5 na 6,25, což ve skutečnosti znamená, že míra inflace BTC bude rozpůlit.

Předchozí poloviny byly zdánlivě předchůdci kolosálních býčích běhů tisíců procent, což vedlo mnoho investorů k myšlence, že se tentokrát může stát něco podobného.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me