Blueshare: Regulēti drošības žetoni dabas resursu ieguves telpā

Blueshare

Tā kā ICO arēnā notiek stagnācijas stāvoklis, šķiet, ka jauna un jauna kriptovalūtas forma sāk iegūt saķeri – drošības žetonus. Neatkarīgi no tā, vai tā nekustamais īpašums, preces, piemēram, Zelts un Dimanti, vai tēlotājmāksla, drošības žetoni piedāvā investoriem patērētāja tiesības tālu un ārpus vienkārša lietderības marķiera.

Tomēr, tā kā liela daļa drošības marķieru vietas joprojām ir sākumstadijā, lielākā daļa projektu paļaujas uz pārvaldības sistēmu, kuras pamatā ir tās pamatā esošā viedo līgumu sistēma. Drošības žetoni atsevišķi nav reglamentēti, ciktāl tiem nav saistoši spēkā esošie noteikumi saskaņā ar jurisdikciju, kurā tie darbojas..

Blueshare

Lai lietas pārietu nākamajā līmenī, patīk Blueshare – būvniecības struktūras, kas iesaistītas dabas resursu ieguves izpētē, mērķis ir mazināt šīs regulatīvās nenoteiktības, izmantojot savu drošības marķējumu. Galvenie rādītāji, kas izceļ Blueshare, ir tas, ka viņu Blueshare drošības žetonus ir apstiprinājusi un regulējusi Šveices finanšu iestāde FINMA.

Kas ir Blueshare?

Īsumā, Blueshare ir sākumposmā, kad piedāvā regulētas drošības žetonus pret dabas resursu ieguves operācijām. Tās mātesuzņēmums – Interprom – ir pilnībā darbojies vairāk nekā 23 gadus, pēc tam parādot, ka projektu atbalsta atzīta nozares ieinteresētā persona.

Iepriekš uzņēmums bija koncentrējies tikai uz būvniecības pakalpojumiem, un uzņēmums nesen sāka darboties kalnrūpniecības nozarē, iegūstot vairākas izpētes tiesības..

Runājot par pašu Blueshare, tā regulētās drošības marķiera izlaišanas ideja ir ļaut baltajiem investoriem ieguldīt tradicionālajos pamatkapitāla līdzdalības daļas – izdevis INTERPROM Mining AG.

Ethereum blokķēdes atvieglošana tiem, kuriem ir Blueshare drošības žetoni, būs pieraduši pie pašu kapitāla privilēģijām, kā varētu sagaidīt tradicionālajā finanšu arēnā. Tas ietver tiesības uz dividendēm, kapitāla pieaugumu, likviditāti un mobilitāti.

Tomēr, un, iespējams, vissvarīgāk, žetonu turētājiem ir stingra Šveices regulatoru FINMA uzraudzība. Tas nodrošina, ka projekts atbilst spēkā esošajiem drošības likumiem, līdzīgi kā to darītu parastā apsardze.

Tas drošības žetonu arēnai sniedz pilnīgas pārmaiņas pārvaldībā. Piemēram, un kā jau iepriekš minēts, parastos drošības marķierus parasti nodrošina aktīvi, un pamatā esošā pārvaldības sistēma ir atkarīga no iepriekš definētiem viedajiem līgumiem.

Lai gan Blueshare platforma izmanto arī daudzās viedo līgumu tehnoloģiju priekšrocības, galvenais ir tas, ka spēkā esošie likumi par vērtspapīriem Šveicē aizstāj viedajā līgumā izklāstītos noteikumus.

Ieguvumi drošības žetonu turētājiem

Runājot par to, kā investori, visticamāk, redzēs peļņu – gan kapitāla vērtības pieauguma, gan dividendes veidā, tam būs tieša korelācija ar uzņēmējdarbības pamatā esošajiem panākumiem. Konkrētāk, un kā rūpniecības standarts kalnrūpniecības izpētes telpā, INTERPROM Mining AG pelna savu naudu ar koncesiju palīdzību, ja tās izpētes vietās ir atrodami dabas resursi.

Uzņēmums apgalvo, ka tieši šīs vietnes pašlaik ir pieradušas pie 4,3 USD rezervēm, no kurām 50% veido nerafinēts Zelts. Attiecībā uz Blueshare drošības žetoni, tiek pieņemts, ka vērtību nosaka tās izpētes panākumi.

Lai gan ir cerība, ka tuvākajā nākotnē pieaugs novērtējums, Blueshare atzīmē, ka viņu galvenā uzmanība tiek pievērsta dividenžu izmaksām. Būtībā, jo veiksmīgāki ir projekta ieguves darbi un, jo augstāki ir tā ieņēmumi un tīrā peļņa, jo vairāk dividendes uzņēmums varēs sadalīt.

Precīza piedāvātā peļņa komandai vēl jānosaka, tomēr tiek pieņemts, ka tas kļūs skaidrāks, progresējot kalnrūpniecības darbībām.

Kāpēc Blueshare

Pieredzējusi komanda un partnerība ar ievērojamiem trešo personu auditoriem

Blueshare komanda sastāv no ekspertiem no dažādām jomām, kas saistītas ar IT, inženierzinātnēm un ģeoloģiju, kā arī profesionāļiem no mārketinga, biznesa, un, protams, celtniecības un kalnrūpniecības pasaules..

Blueshare platforma būs pieradusi arī pie virknes revīziju, ko veic ievērojamas trešo personu organizācijas. Piemēram, Ženēvā balstīta Altcoinomy – sadarbojušies ar projektu, lai sniegtu AML / KYC pakalpojumus, un – Hošo revidēs projektu viedos līgumus.

Finanšu un vērtēšanas uzticamības pārbaudi mātes uzņēmumam Interprom uzsāks RSM, savukārt NW poligonu un karjeru tiesības pārbaudīs CMS. Žetonu turētāji ir pieraduši ne tikai pie stingras regulatīvās uzraudzības, bet arī ir apsvērtas bažas par revīziju un pārbaudi.

Blueshare partneri

Kā izskatās Blueshare infrastruktūra?

Mātes uzņēmums Interprom Mining AG vēlas izmantot hibrīdo pieeju savai drošības marķiera struktūrai. Emitējot attiecīgi 150 miljonus un 300 miljonus A un B klases akciju, tas vēlāk nodrošinās investīciju pamatu gan kriptogrāfijas ieguldītājiem, gan tradicionālajiem investoriem..

B klases akcijas tiek attēlotas drošības marķiera veidā, un viena Blueshare drošības žetons ir saistīts ar 1 B klases akciju. Kā jau minēts iepriekš, Ethereum blokķēde atvieglo pamatā esošo tehnoloģiju.

Kamēr B klases akcionāri būs pieraduši pie dividenžu daļas, kad un kad tās tiks izsniegtas, A klases turētāji no 2024. gada nopelnīs tiesības uz dividendēm. No otras puses, lai gan A klases īpašniekiem būs balsstiesības, B klases īpašniekiem nebūs.

Lai atvērtu durvis ārējiem ieguldījumiem, Blueshare izmantos drošības marķiera piedāvājumu (STO).

STO, kas pieejams gan privātpersonām, gan organizācijām, ir noteicis stingrās robežas limitu, kas ir vienāds ar 128 miljoniem EUR, kas atgādinātu 80 miljonus Blueshare drošības žetonu. Lai nodrošinātu, ka projekts atbilst Šveices FINMA stingrajām normatīvajām prasībām, visiem investoriem būs jāiesaistās AML (naudas atmazgāšanas novēršanas) un KYC (Know-Your-Client) programmā..

Tie, kas atrodas aiz STO, ir atzīmējuši, ka viņu mērķis ir līdz 2019. gada beigām iekļaut Blueshare drošības marķieri vismaz trīs biržās, līdz 2020. gada beigām šis skaitlis palielināsies līdz sešiem.

Secinājums

Kopumā komanda plkst Blueshare nepārprotami vēlas patērētāju aizsardzību drošības marķiera telpā pārcelt uz nākamo līmeni. Kamēr tie, kas darbojas drošības žetonu arēnā, parasti paļaujas tikai uz tā iepriekš noteiktā viedā līguma pārvaldību, Blueshare drošības žetoni pilnībā ievēro Šveicē spēkā esošos vērtspapīru likumus. Tas nodrošina, ka žetonu turētāji vienmēr ir pieraduši pie stingras regulatīvās uzraudzības.

Runājot par pašu projektu, kalnrūpniecības atbalsta koncepcija dabas resursu nozarē ir interesanta. No vienas puses, veiksme attiecībā uz ieguves koncesijām, bez šaubām, dos labu peļņu uzņēmumam, kuram vismaz teorētiski vajadzētu pilēt barību tiem, kam ir tā Blueshare drošības žetoni. Tomēr, no otras puses, nav garantijas, ka tās attiecīgās ieguves darbības sniegs ilgtermiņa panākumus. Ieguves rūpniecība ieguldītājiem tradicionāli ir riskanta nozare neatkarīgi no pamatā esošā dabas resursa.

Galvenais izcilais moments ir tas, ka projekta mātes uzņēmums – Interprom – būvniecības un ieguves rūpniecības jomā darbojas jau vairāk nekā divas desmitgades. Šāda ilgstoša reputācija ir tāls ceļš bloku ķēdes aktīvu pasaulē, it īpaši, ja kāds uzskata, ka organizācija darbojas ar regulējumu smagajā Šveices arēnā.

Noderīgas saites

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me