Recenze společnosti Kryll: Automatizovaná platforma pro obchodování s kryptoměnou

Recenze Kryll

Přestože trhy s kryptoměnami byly od přelomu roku 2019 ve stagnaci, denní objemy obchodování jsou stejně silné jako kdykoli předtím. Například v době psaní tohoto článku v dubnu 2019 činí 24hodinové objemy obchodování v průměru hranici 31 miliard dolarů, přičemž bitcoiny tvoří přibližně 30% tohoto čísla. Tyto objemy ilustrují, že i když jsme stále na prodlouženém medvědím trhu, stále existují významné obchodní příležitosti.

Jednou z takových organizací, které se snaží přinést tyto obchodní příležitosti každodenním spotřebitelům, je organizace Kryll. Projekt zahájil online platformu, která umožňuje investorům všech velikostí jednoduchým způsobem vytvářet automatizované obchodní strategie.

Abychom zjistili, jak pozoruhodná je technologie, rozhodli jsme se sami prozkoumat možnosti projektu. V rámci naší recenze probereme, co Kryll ve skutečnosti je, jak platforma funguje a v zásadě, zda zapadá do vašich cílů jako obchodníka s kryptoměnou dne.

Recenze Kryll

Navštivte Kryll

Co je Kryll?

Ve své nejzákladnější podobě, Kryll je online platforma který uživatelům umožňuje navrhovat a vytvářet vlastní automatizované strategie obchodování s kryptoměnami. Pro ty, kteří nevědí, se automatickým obchodováním rozumí obchodní aktivity, které jsou prováděny předprogramovaným skriptem. Neexistuje tedy žádný požadavek na to, abyste si sami vybrali obchody, ani nemusíte skutečně provádět nákupy a prodeje, protože se to vše provádí autonomním způsobem.

Pokud je investor schopen získat takový automatizovaný obchodní protokol, přináší řadu klíčových výhod. Především proto, že automatizované obchodování nevyžaduje žádnou mikrosprávu, mohou obchodníci jednoduše sedět a nechat své strategie, aby udělaly svou věc.

Strategie

Strategie automatizovaného obchodování navíc netrpí únavou, což v podstatě otevírá dveře pro obchodování 24/7. Kromě toho, a co je nejdůležitější, pokud je investor schopen navrhnout strategii, která funguje dobře a na konzistentním základě, má příležitost pasivně vydělávat na průběžných ziscích.

Ačkoli to prozkoumáme podrobněji dále, Kryll umožňuje začátečníkům i pokročilejším obchodníkům vytvářet vlastní obchodní strategie prostřednictvím uživatelsky přívětivé platformy typu drag and drop. Tyto bloky se skládají z klíčových logistických charakteristik, jako jsou tržní signály, a proměnných, které zahrnují ukazatele objemu trhu a technické analýzy.

Nejjednodušší způsob, jak obejít tento model, je přemýšlet o částce „if / when“ od Microsoftu. Efektivně je „pokud“ tržní indikátor, jako je objem obchodování, a „kdy“ by to mohly být objemy, které za 24 hodin překročí například 10 miliard dolarů.

Pozoruhodné na projektu Kryll je, že uživatelé mohou integrovat své automatizované strategie do hlavních burz, jako jsou Binance a Bittrex, s více integracemi v potrubí. Ještě lépe si můžete své automatizované strategie vyzkoušet v demo režimu a následně vám umožní provést vylepšení před spuštěním.

Co se týče samotného týmu, Kryll vedou generální ředitel Luca Benevolo a technický ředitel Philippe Longere. Podpora klíčového manažerského týmu je nepřeberné množství očekávání z oblasti vývoje softwaru, obchodování, práva, strojového učení a ekonomických věd.

Takže teď, když jsme prozkoumali, co má Kryll v úmyslu udělat, v další části našeho průvodce se blíže podíváme na to, jak funguje návrhový systém bloků.

Kryll Dashboard

Kryll Dashboard

Vytvoření strategie: Jak fungují bloky?

Ačkoliv Kryll platforma byl navržen tak, aby oslovil obchodníky všech úrovní zkušeností, může se blokový systém na první pohled zdát poněkud matoucí: to je to, co používáte k vytváření svých vlastních obchodních strategií, a ve skutečnosti je velmi dobře navržen, jakmile se dostanete.

Proto probereme, jak to funguje podrobněji, abyste lépe porozuměli tomu, jak funguje proces budování strategie.

Vytvořte strategii

Vytvoření nové strategie v Kryll

Peněženka

Chcete-li začít, první blok, který musíte vytvořit, je vaše peněženka. To představuje portfolio peněženky pro konkrétní strategii, kterou chcete vytvořit. Tento konkrétní blok je povinný.

Cena nahoru a Cena dolů

Účelem bloku zvýšení ceny je spuštění pohybu, když se tržní cena konkrétní kryptoměny zvýší nebo sníží. Známý jako „podmíněný“ blok, v podstatě řeknete své automatické strategii, aby provedla určitou akci, když je splněna předdefinovaná podmínka. Zde je několik příkladů toho, co můžete udělat.

 • Vývoj trhu: Automatický obchod můžete provést, když na burze, do které jste integrovali svou strategii, dojde ke konkrétní akci ceny. Můžete například dát své strategii pokyn k nákupu kryptoměny, pokud cena klesne o 10% a poté vzroste o 5%.
 • Cena poslední objednávky: Můžete dát své strategii pokyn, aby se spustila, když cena stoupne nebo poklesne o určité procento ve vztahu k vašemu poslednímu obchodu. Pokud jste například zakoupili kryptoměnu za 100 $ a blok specifikuje pohyb, když se cena zvýší o 5%, vaše strategie se spustí, když aktivum dosáhne 105 $.
 • Průměrná objednávka nákupu: Tento konkrétní blok je užitečný, pokud se snažíte zapojit do strategie řízeného zisku. Strategie se v zásadě spouští na základě průměrné kupní ceny předchozích objednávek stejné kryptoměny. Například pokud si koupíte token za 80 $, 110 $ a 170 $, můžete provést nový obchod, když cena dosáhne 120 $.

Hlasitost

Účelem objemového blockchainu je spuštění nového automatizovaného obchodu, pokud byly splněny určité podmínky související s objemem obchodování.

 • Počínaje od posledního bloku: To je užitečné, pokud chcete automaticky provést obchod, když se objem zvýší nebo sníží ve srovnání s předchozím blokem. Například pokud váš předchozí blok měl tržní objem 1 milion dolarů a přednastavili jste spouštěč na 25% nárůst, pak by obchod proběhl, když objemy dosáhnou 1,25 milionu dolarů.
 • Válcování: To vám umožní provést obchod na základě konkrétních podmínek objemu, například „objem vs. čas“. Jinými slovy, můžete například přednastavit blok tak, aby se obchod uzavřel, pokud objem poklesne o 50% za 24 hodin.

Pokročilé možnosti

Existují i ​​další podmíněné bloky, ale výše uvedené příklady by vám měly lépe porozumět tomu, jak položíte základy automatizované strategie.

Dále budete muset svou strategii rozšířit zvětšením dalších bloků. To bude zahrnovat instrukci spojenou s tím, zda chcete, aby spouštěč nakupoval nebo prodával, a také s množstvím. Kromě toho můžete také přidat blok „Nebo“ nebo „A“.

Ještě jednou, toto je velmi podobné funkci if / when v Microsoft Excel, pokud můžete vytvořit další vrstvy své obchodní strategie. Čím více vrstev ve své strategii máte, tím pokročilejší budou její obchodní schopnosti.

Navíc pro ty, kteří mají pokročilejší znalosti obchodování, budete moci vložit bloky spojené s technickými obchodními ukazateli. To by mohlo zahrnovat klíčové trendy, jako jsou klouzavé průměrné konvergenční divergence (MACD) nebo Bollingerovy ukazatele.

Takže teď, když jsme se zabývali základy bloků, se v další části naší recenze na Kryll podíváme na funkci tržiště.

Kryll Marketplace

Pokud se vám líbí zvuk automatizovaného obchodování kryptoměn, ale nejste úplně připraveni na to, abyste se propadli sami, může to stát za to prozkoumávat tržiště Kryll. Stručně řečeno, tržiště obsahuje obchodní strategie připravené k použití navržené a vytvořené dalšími uživateli Kryll.

Každá strategie je zcela transparentní, což znamená, že výsledky lze ověřit nezávisle a uživatelé využívající tuto strategii mohou zanechat zpětnou vazbu od veřejnosti a hodnocení. Svou zvolenou strategii můžete dokonce integrovat do své demo platformy, což znamená, že si můžete výsledky sami otestovat.

Zatímco některé automatizované strategie jsou zdarma, jiné jsou za cenu. A jak se budeme podrobněji zabývat v této části, budete-li využívat vybranou strategii (ať už je to vaše nebo je pronajata od jiného uživatele), budete muset platit poplatky platformě Kryll.

Kryll Marketplace

Tržiště Kryll

Kryll Token & Poplatky

Platforma Kryll provozuje online ekosystém, jehož cílem je využívat všechny, kdo jej používají. Za účelem podpory tohoto ekosystému využívá platforma Kryll svůj vlastní nativní token ERC-20 – který nazývá token KRL.

Token KRL má v rámci platformy Kryll mnoho funkcí. Nejdůležitější je, že pokud se rozhodnete použít automatickou strategii Kryll v živém režimu s jednou z integrovaných burz platformy, pak zaplatíte variabilní poplatek.

V době psaní této částky činí 0,0333% denně, na základě celkového množství finančních prostředků, které jste investovali do své příslušné strategie.

Řekněme například, že používáte jednu ze svých strategií na Binance, která obchoduje s ekvivalentem kryptoměny 1 000 $ za 24 hodin. Jako takový byste zaplatili celkem 1 000 $ x 0,0333% ve výši 0,30 $.

Kupte si Kryll

Tyto poplatky jsou velmi rozumné a měly by velmi malý vliv na jakékoli zisky nebo ztráty, které následně ze strategie vyděláte.

Měli bychom také poznamenat, že existují různé poplatky v závislosti na množství tokenů KRL, které máte aktuálně na svém účtu. Pokud nedržíte žádné tokeny KRL, budete zvyklí na denní poplatek ve výši 0,06 $ za používání funkce livetest a nebudete mít žádnou slevu ze svých denních poplatků za obchodování.

Na horním konci cenového plánu vám zůstatkový zůstatek ve výši 200 000 žetonů KRL nebo více získá slevu z poplatku za obchodování ve výši 95% plus snížené denní náklady na živý test ve výši 0,01 USD. Tento plán vám navíc poskytuje celkem 60 obchodních slotů, na rozdíl od pouhých 10, které získáte s nejzákladnějším plánem.

Pokud se rozhodnete pronajmout si obchodní strategii, kterou zveřejnil jiný uživatel, možná budete muset zaplatit poplatky ve formě tokenů KRL. To se rovná poplatkům poskytovatele a liší se podle jednotlivých strategií. Někteří poskytovatelé jsou také zdarma, což mimochodem zahrnuje některé z nejvýkonnějších strategií na platformě.

Na kterých burzách mohu použít své Kryllské strategie?

Pokud jste našli strategii, která se vám líbí vzhled, nebo jste připraveni dát svou vlastní obchodní strategii do divočiny, pak existuje řada předních burz s kryptoměnou, se kterými ji můžete integrovat..

V době psaní to zahrnuje:

 • Binance
 • Bittrex
 • Tekutý

Ačkoli toto pokrývá některé z největších burzovních platforem z hlediska objemů obchodování, tým v Kryll se snaží zajistit kompatibilitu více a více burz..

Chcete-li integrovat svůj příslušný směnný účet s platformou Kryll, budete muset jít a získat svůj jedinečný klíč API. Díky tomu má Kryll oprávnění provádět automatizované obchody vaším jménem.

Ačkoli vaše strategie bude fungovat v autonomní oblasti, platforma Kryll nemá žádný přístup k vašim přihlašovacím údajům pro výměnu, což následně zajišťuje, že vaše data zůstanou zabezpečená.

Proces API se bude lišit v závislosti na burze, kterou používáte, ale ve většině případů to budete muset získat z portálu svého účtu. Jakmile ji máte, jednoduše ji zadejte do svého účtu Kryll.

Podobné platformy

Tuto novou vlnu obchodování robotů a platforem na Blockonomi už nějakou dobu pokrýváme, podívejte se na našeho průvodce obchodováním robotů zde, kde najdete další možnosti. Následující platformy jsou nejblíže nabídce Kryll:

 • 3Commas
 • Kryptohopper
 • Kryptotrader

Kryll Review – Verdikt?

Stručně řečeno, tým v Kryll vytvořili velmi jedinečný produkt, který v podstatě otevírá dveře obchodování s kryptoměnou těm, kteří mají jen velmi málo zkušeností s vytvářením strategií, nebo těm, kteří prostě nemají čas obchodovat sami.

To, zda budou mít vaše strategie platformy Kryll nějaký úspěch, nakonec závisí na konkrétní strategii samotné. Pokud jste schopni vybudovat pozoruhodnou strategii nebo si ji místo toho pronajmete na tržišti Kryll Marketplace, máte potenciál být 24 hodin v hlavní pozici..

Pokud tedy podkladová strategie najde vhodnou obchodní příležitost, může svoji strategii provést, aniž byste se museli zapojit.

Nakonec náš přehled také zjistil, že struktura poplatků, kterou nabízí Kryll, je velmi rozumná. Jedinou výhradou je, že budete muset zajistit, abyste na svém účtu měli vždy tokeny KRL, abyste zajistili, že vaše strategie budou moci obchodovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Navštivte Kryll

Kryll

src = “~ images \ kryll-review-automated-cryptocurrency-trading-bot-platform.gif”

alt = “Kryll”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.4

Snadnost použití

9,0 / 10

Pověst

8,0 / 10

Poplatky

9,0 / 10

Zákaznická podpora

9,0 / 10

platební metody

7,0 / 10

Profesionálové

 • Dobře navržené rozhraní
 • Dobrý tým
 • Snadno použitelný blokový systém
 • Prodané tržiště
 • Nižší poplatky / odměny pro držitele KRL

Nevýhody

 • Ne tolik výměn jako konkurence
 • Novější platforma

Návštěva {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org \ /","@typ":"Produkt","název":"Kryll","obraz":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2019 \ / 04 \ /kryll-review.gif","popis":"Přestože trhy s kryptoměnami byly od přelomu roku 2019 ve stagnaci, denní objemy obchodování jsou stejně silné jako kdykoli předtím. Například v době psaní tohoto článku v dubnu 2019 činí 24hodinové objemy obchodování v průměru hranici 31 miliard dolarů, přičemž bitcoiny tvoří přibližně 30% tohoto čísla. Tyto svazky ilustrují…","nabídky": {"@typ":"Nabídka","cena":"0,00","priceCurrency":"$","prodejce": {"@typ":"Osoba","název":"Kane Pepi"}},"Posouzení": {"@typ":"Posouzení","recenzeHodnocení": {"@typ":"Hodnocení","nejlepší hodnocení":"10","nejhorší hodnocení":"0","ratingValue":"8.40"},"název":"Kryll","recenze":"Přestože trhy s kryptoměnami byly od přelomu roku 2019 ve stagnaci, denní objemy obchodování jsou stejně silné jako kdykoli předtím. Například v době psaní tohoto článku v dubnu 2019 činí 24hodinové objemy obchodování v průměru hranici 31 miliard dolarů, přičemž bitcoiny tvoří přibližně 30% tohoto čísla. Tyto objemy ilustrují, že i když jsme stále na prodlouženém medvědím trhu, stále existují významné obchodní příležitosti. \ R \ n \ r \ nJednou z takových organizací, které se snaží tyto obchodní příležitosti přinést každodenním spotřebitelům, je společnost Kryll. Projekt zahájil online platformu, která umožňuje investorům všech velikostí jednoduchým způsobem vytvářet automatizované obchodní strategie. \ R \ n \ r \ n Abychom zjistili, jak pozoruhodná je tato technologie, rozhodli jsme se sami prozkoumat možnosti projektu . V rámci naší recenze probereme, co Kryll ve skutečnosti je, jak platforma funguje a v zásadě to, zda zapadá do vašich cílů jako obchodníka s denem kryptoměny. \ R \ n \ r \ n \ r \ nNavštivte Kryll \ r \ n \ r \ nCo je Kryll? \ r \ n Ve své nejzákladnější podobě je Kryll online platforma, která uživatelům umožňuje navrhovat a vytvářet vlastní automatizované strategie obchodování s kryptoměnami. Pro ty, kteří nevědí, se automatickým obchodováním rozumí obchodní aktivity, které jsou prováděny předprogramovaným skriptem. Neexistuje tedy žádný požadavek, abyste si sami vybrali obchody, ani nemusíte skutečně provádět nákupy a prodeje, protože se to vše provádí autonomním způsobem. \ R \ n \ r \ nJe-li investor schopen získat takový automatizovaný obchodní protokol, nese řadu klíčových výhod. Jelikož automatizované obchodování nevyžaduje žádnou mikrosprávu, mohou obchodníci jednoduše sedět a nechat své strategie, aby udělaly svoji věc. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Navíc strategie automatického obchodování ne trpí únavou, což v podstatě otevírá dveře obchodování 24 \ / 7. Kromě toho, a co je nejdůležitější, pokud je investor schopen navrhnout strategii, která funguje dobře na konzistentním základě, má příležitost dosahovat průběžných zisků pasivním způsobem. \ R \ n \ r \ n Ačkoli to prozkoumáme v více podrobností dále, Kryll umožňuje začátečníkům i pokročilejším obchodníkům vytvářet vlastní obchodní strategie prostřednictvím uživatelsky přívětivé platformy typu drag and drop. Tyto bloky se skládají z klíčových logistických charakteristik, jako jsou tržní signály, a také z proměnných, které zahrnují ukazatele objemu trhu a technické analýzy. \ R \ n \ r \ nNejjednodušší způsob, jak obejít tento model, je přemýšlet o Microsoftu \ / když \ u2019 součet. Účinně je „if“ tržním indikátorem, jako je objem obchodování, a „kdy“ by mohly být objemy, které přesáhnou 10 miliard dolarů například za 24 hodin. \ R \ n \ r \ n Pozoruhodná věc na Kryllu Projekt spočívá v tom, že uživatelé mohou integrovat své automatizované strategie do hlavních burz, jako jsou Binance a Bittrex, s více integracemi v potrubí. Ještě lépe si můžete své automatizované strategie vyzkoušet v demo režimu, což vám umožní provést vylepšení před spuštěním. \ R \ n \ r \ n Pokud jde o samotný tým, Kryll je veden generálním ředitelem Lucou Benevolo a technickým ředitelem Philippe Longere. Podpora týmu klíčového managementu je nepřeberné množství očekávání z oblasti vývoje softwaru, obchodování, práva, strojového učení a ekonomických věd. \ R \ n \ r \ nTakže jsme nyní prozkoumali, co má Kryll v úmyslu udělat, v v další části našeho průvodce se blíže podíváme na to, jak funguje návrhový systém bloků. \ r \ n \ r \ n \ r \ n Kryll Dashboard \ r \ n \ r \ nVytvoření strategie: Jak bloky Funguje? \ R \ n Ačkoli platforma Kryll byla navržena tak, aby oslovila obchodníky všech úrovní zkušeností, může se blokový systém na první pohled zdát poněkud matoucí: to je to, co používáte k vytváření svých vlastních obchodních strategií a je ve skutečnosti velmi dobře navrženo jednou pochopíte to. \ r \ n \ r \ n Jako takové budeme podrobněji diskutovat o tom, jak to funguje, abyste lépe porozuměli tomu, jak funguje proces vytváření strategie. \ r \ n \ r \ n \ r \ nVytvoření nové strategie v Kryll \ r \ n \ r \ nPeněženka \ r \ n Chcete-li nakopnout věci, prvním blokem, který musíte vytvořit, je vaše peněženka. To představuje portfolio peněženky pro konkrétní strategii, kterou chcete vytvořit. Tento konkrétní blok je povinný. \ R \ nCena nahoru a cena dolů \ r \ n Účelem bloku ceny nahoru je spustit pohyb, když se tržní cena konkrétní kryptoměny zvýší nebo sníží. Známý jako „podmíněný“ blok, v podstatě řeknete své automatické strategii, aby provedla určitou akci, když je splněna předdefinovaná podmínka. Zde je několik příkladů toho, co můžete udělat. \ R \ n \ r \ n \ t Vývoj trhu: Automatizovaný obchod můžete umístit, když na burze, do které jste integrovali svoji strategii, dojde ke konkrétní akci ceny. Můžete například dát své strategii pokyn k nákupu kryptoměny, pokud cena klesne o 10%, a poté se zvýší o 5%. \ R \ n \ t Cena poslední objednávky: Můžete dát své strategii pokyn, aby se spustila, když cena stoupne nebo o určité procento ve vztahu k vašemu poslednímu obchodu. Pokud jste například zakoupili kryptoměnu za 100 $ a blok specifikuje pohyb, když se cena zvýší o 5%, vaše strategie se spustí, když aktivum dosáhne 105 $. \ R \ n \ tPrůměrný nákupní příkaz: Tento konkrétní blok je užitečný hledáte zapojení do strategie řízeného zisku. Strategie se v zásadě spouští na základě průměrné kupní ceny předchozích objednávek stejné kryptoměny. Například pokud si koupíte token za 80 $, 110 $ a 170 $, můžete provést nový obchod, když cena dosáhne 120 $. \ R \ n \ r \ nObjem \ r \ n Účelem objemového blockchainu je spustit nový automatizovaný obchod, když byly splněny určité podmínky související s objemy obchodování. \ r \ n \ r \ n \ t Počínaje od posledního bloku: To je užitečné, pokud chcete automaticky provést obchod, když objem stoupne nebo poklesne ve srovnání s předchozím blokem . Například pokud váš předchozí blok měl tržní objem 1 milion dolarů a přednastavili jste spouštěč na 25% nárůst, pak by se obchod provedl, když objemy dosáhnou 1,25 milionu dolarů. \ R \ n \ tRolling: To vám umožní provést obchod na základě konkrétních podmínek objemu, například \ u2018 objem vs. čas \ u2019. Jinými slovy, můžete například přednastavit blok tak, aby došlo k uzavření obchodu, pokud se objem během 24 hodin sníží o 50%. \ R \ n \ r \ nPokročilé možnosti \ r \ nExistují také další podmíněné bloky, výše uvedené příklady by vám však měly lépe porozumět tomu, jak položíte základy automatizované strategie. \ r \ n \ r \ nDále budete muset svoji strategii rozšířit zvětšením dalších bloků. To bude zahrnovat instrukci spojenou s tím, zda chcete, aby spouštěč nakupoval nebo prodával, a také s množstvím. Kromě toho můžete také přidat blok \ u2018Or \ u2019 nebo \ u2018And \ u2019. \ R \ n \ r \ nJedna věc je opět velmi podobná funkci if \ / when v aplikaci Microsoft Excel, pokud můžete vytvořit další vrstvy do vaší obchodní strategie. Ve skutečnosti, čím více vrstev ve své strategii máte, tím pokročilejší budou její obchodní schopnosti. \ R \ n \ r \ n Dále pro ty, kteří mají pokročilejší znalosti obchodování, budete moci vložit bloky spojené s technickými obchodní ukazatele. To by mohlo zahrnovat klíčové trendy, jako jsou klouzavé průměrné konvergenční divergence (MACD) nebo Bollingerovy indikátory. \ R \ n \ r \ nTakže, když jsme se nyní zabývali základy bloků, v další části našeho přehledu Kryll se chystáme podívejte se na funkci tržiště. \ r \ nKryll Marketplace \ r \ nPokud se vám líbí zvuk automatizovaného obchodování kryptoměn, ale nejste úplně připraveni se do toho pustit sami, možná by stálo za to prozkoumat tržiště Kryll. Stručně řečeno, tržiště obsahuje obchodní strategie připravené k použití navržené a vytvořené jinými uživateli Kryll. \ R \ n \ r \ n Každá strategie je zcela transparentní, což znamená, že výsledky lze ověřit nezávisle a uživatelé, kteří tuto strategii používají, mohou odejít veřejná zpětná vazba a hodnocení. Svou zvolenou strategii můžete dokonce integrovat do své demo platformy, což znamená, že si můžete výsledky vyzkoušet sami. \ R \ n \ r \ n Zatímco některé automatizované strategie jsou zdarma, jiné jsou za cenu. Jak však podrobněji pojednáváme v této části, když použijete zvolenou strategii (ať už je to vaše nebo je pronajata od jiného uživatele), budete muset platit poplatky platformě Kryll. \ R \ n \ n \ r \ nKryll Marketplace \ r \ n \ r \ nKryll Token & Poplatky \ r \ n Platforma Kryll provozuje online ekosystém, jehož cílem je využívat všechny, kdo jej používají. Za účelem podpory tohoto ekosystému využívá platforma Kryll svůj vlastní nativní token ERC-20 – který nazývá token KRL. \ R \ n \ r \ n Token KRL má v rámci platformy Kryll mnoho funkcí. Nejdůležitější je, že pokud se rozhodnete použít automatickou strategii Kryll v živém režimu s jednou z integrovaných burz platformy, pak zaplatíte variabilní poplatek. \ R \ n \ r \ nv době psaní této částky 0,0333% za den, na základě celkového množství finančních prostředků, které jste investovali do své příslušné strategie. \ R \ n \ r \ n Například řekněme, že používáte jednu ze svých strategií na Binance, kterou obchoduje s kryptoměnou ekvivalent 1 000 $ za 24 hodin. Celkově byste tedy zaplatili 1 000 $ x 0,0333% ve výši 0,30 $. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Tyto poplatky jsou velmi rozumné a na zisky nebo ztráty by měly velmi malý vliv. následně provedete ze strategie. \ r \ n \ r \ n Měli bychom také poznamenat, že existují různé poplatky v závislosti na množství tokenů KRL, které máte aktuálně na svém účtu. Pokud nedržíte žádné tokeny KRL, zvyknete si za používání funkce livetest na denní poplatek ve výši 0,06 $ a ze svých denních poplatků za obchodování nedostanete žádnou slevu. \ R \ n \ r \ nNa horním konci cenového plánu, zůstatek 200 000 žetonů KRL nebo více vám přinese slevu z obchodního poplatku 95% plus snížené denní náklady na živý test o 0,01 $. Tento plán navíc poskytuje celkem 60 obchodních slotů, na rozdíl od pouhých 10, které získáte u nejzákladnějšího plánu. \ R \ n \ r \ n Dále možná budete muset zaplatit poplatky ve formě tokenů KRL pokud se rozhodnete pronajmout si obchodní strategii, která byla publikována jiným uživatelem. To se rovná poplatkům poskytovatele a liší se podle jednotlivých strategií. Někteří poskytovatelé jsou také zdarma, což mimochodem zahrnuje některé z nejvýkonnějších strategií na platformě. \ R \ nKteré výměny mohu použít své strategie Kryll? Pokud jste našli strategii, která se vám líbí, nebo jste připraveni dát svou vlastní obchodní strategii do divočiny, pak existuje řada předních burz s kryptoměnou, se kterými ji můžete integrovat. \ r \ n \ r \ n V době psaní to zahrnuje: \ n \ r \ n \ tBinance \ r \ n \ tBittrex \ r \ n \ tLiquid \ r \ n \ r \ n Ačkoli to pokrývá některé z největších výměnných platforem z hlediska objemu obchodování, tým v Kryll se snaží stále více kompatibilních burz. \ r \ n \ r \ nChcete-li integrovat svůj příslušný burzovní účet s platformou Kryll, budete si muset získat svůj jedinečný klíč API. Díky tomu má Kryll oprávnění provádět automatizované obchody vaším jménem. \ R \ n \ r \ n Ačkoli vaše strategie bude fungovat jako autonomní, platforma Kryll nemá žádný přístup k vašim přihlašovacím údajům pro výměnu, což následně zajistí, že vaše data zůstávají zabezpečená. \ r \ n \ r \ nProces API se bude lišit v závislosti na používané výměně, ve většině případů je však budete muset získat z portálu vašeho účtu. Jakmile ji máte, jednoduše ji zadáte do svého účtu Kryll. \ R \ nPodobné platformy \ r \ n Tuto novou vlnu obchodování robotů a platforem na Blockonomi už nějakou dobu pokrýváme, podívejte se na našeho průvodce k obchodování robotů zde pro další možnosti. Následující platformy jsou nejblíže nabídce Kryll: \ r \ n \ r \ n \ t3Commas \ r \ n \ tCryptohopper \ r \ n \ tCryptotrader \ r \ n \ r \ nKryll Review – Verdikt? \ R \ n , tým společnosti Kryll vytvořil velmi jedinečný produkt, který v podstatě otevírá dveře obchodování s kryptoměnou těm, kteří mají jen velmi málo zkušeností s vytvářením strategií, nebo těm, kteří prostě nemají čas obchodovat sami. \ r \ n \ n Ať už mají vaše strategie na platformě Kryll nějaký úspěch, nakonec závisí na samotné konkrétní strategii. Pokud jste schopni vybudovat pozoruhodnou strategii nebo si ji místo toho pronajmete na tržišti Kryll Marketplace, máte potenciál být 24 hodin v hlavní pozici. \ R \ n \ r \ n Jako takový, pokud podkladová strategie najde vhodnou obchodní příležitost, může svoji strategii realizovat, aniž byste se museli zapojit. \ r \ n \ r \ n Nakonec naše kontrola také zjistila, že struktura poplatků, kterou nabízí Kryll, je velmi rozumná. Jedinou výhradou je, že budete muset zajistit, abyste na svém účtu měli vždy tokeny KRL, abyste zajistili, že vaše strategie budou moci obchodovat 24 \ / 7. \ R \ nNavštivte Kryll","autor": {"@typ":"Osoba","název":"Kane Pepi"},"datum zveřejněno":"04.04.2019"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me