Recenze CoinRule: Automatizovaná platforma robotů pro krypto obchodování

Coinrule recenze

Obchodníci s kryptoměnou si mohou vybrat z rostoucího počtu efektivních automatizovaných obchodních platforem, jejichž cílem je zjednodušit celý proces a umožnit komukoli, aby co nejlépe využil svých obchodních příležitostí.

Coinrule je nově vznikající a snadno použitelné automatické obchodní řešení, jehož cílem je být „Lego tool-box“ pro technické i netechnické obchodníky. Platforma otevírá svět nových obchodních možností kryptovým obchodníkům zvyklým na obchodování s omezenějšími obchodními rozhraními a Coinrule umožňuje komukoli vybrat si z řady nastavených strategií, které lze před nasazením zpětně otestovat.

Zkušenější obchodníci mohou vytvářet své vlastní jedinečné strategie a ve výsledku se obchodníci všech úrovní mohou aktivně zapojit do vždy otevřeného kryptotrhu a obchodovat 24/7.

Coinrule automatické obchodování

Platforma podporuje populární burzy včetně Binance, BitMEX, Coinbase Pro a Kraken a lze k ní zdarma přistupovat pomocí účtu Starter.

Placené předplatné se pohybuje od 29,99 $ do 249,99 $ měsíčně s různými úrovněmi účtů navrženými tak, aby vyhovovaly obchodníkům s různými zkušenostmi a úrovněmi aktivity.

Navštivte Coinrule

Přehled

Coinrule byla založena v březnu 2018 současným generálním ředitelem Gabrielem Musellou a COO Olegem Gibersteinem. Byla založena ve Velké Británii a je držitelem společnosti s číslem 11265766, Coinrule si kromě adresy sídla na adrese Fisher Close Flat 6, 2 Fisher Close, London, také udržuje kancelář na úrovni 32, 1 Ropemaker St, Citypoint, London EC2 9AW. Anglie, SE16 5AE.

Výsledkem je, že Coinrule lze stále považovat za nově vznikající obchodní řešení a je v procesu rozvoje své komunity a růstu jako řešení obchodování s kryptoměnou.

Platforma umožňuje komukoli automatizovat své obchodování s cílem maximalizovat své zisky nebo hromadit coiny a zahrnuje standardní možnosti obchodování, jako jsou běžné příkazy k nákupu a prodeji na trhu, stejně jako příkazy stop-loss / take-profit a opětovné nákupy..

Coinrule výkonný tým

Coinrule lze použít z libovolného podporovaného webového prohlížeče a připojuje se k více než 10 předním burzám kryptoměn prostřednictvím klíčových spojení API s podporou Binance, BitMEX, Bitstamp, Bittrex, Coinbase Pro, Kraken a Poloniex.

Každý, kdo se přihlásí, může využít výhod bezplatného účtu Starter s funkcí demo výměny, než se rozhodne, zda se rozhodne pro některý z placených předplatných plánů, které začínají od 29,99 $ měsíčně.

Klíčové vlastnosti

 • Funkčnost – Coinrule funguje jako webové řešení a tým se rozhodl pro čistý a zjednodušující design, který osloví obchodníky všech úrovní. Platforma také umožňuje komukoli nasadit obchodní „pravidla“ bez nutnosti znát nebo používat jakýkoli kód.
 • Technologie – Platforma funguje prostřednictvím integrací API s více než 10 podporovanými burzami a tým zdůrazňuje, že všechny objednávky jsou odesílány na trh s minimální dobou latence. Objednávky se obvykle dostanou na trh přibližně 500 milisekund a společnost Coinrule také využívá oznámení SMS a šifrování dat k vylepšení svých služeb.
 • Řada nástrojů – Platforma obsahuje snadno použitelný modulární systém konfigurace pravidel, který funguje na základě jednoduchých výzev If / Then. Populární obchodní strategie, jako je stop-loss, zisk a nákup dip / breakout, lze využít k maximálnímu využití metod contrarian, maximalizace a akumulace.
 • Rozsah plánů – Službu lze zdarma využívat po přihlášení k účtu Starter, zatímco tarif pro fanoušky stojí 29,99 $ měsíčně. Plán Pro stojí 249,99 $ měsíčně a poskytuje přístup k 50 živým / ukázkovým pravidlům a neomezeným strategiím šablon a integrovaným výměnám.
 • Zákaznická podpora –The Centrum nápovědy obsahuje řadu užitečných průvodců a zdrojů, které jsou také doplněny úředníkem blog. Tým také řeší společné otázky Sekce FAQ, a lze je kontaktovat živým chatem, e-mailem nebo připojením prostřednictvím Facebook nebo Cvrlikání.  

Funkce platformy

Jak začít s CoinRule

Chcete-li vytvořit účet, stačí kliknout na kartu „Zaregistrovat se“ v pravém horním rohu domovské stránky.

1) Vytvořte si účet

Chcete-li zaregistrovat účet, před zadáním podmínek použití stačí zadat e-mailovou adresu a vytvořit heslo. K dispozici je také možnost registrace pomocí účtu Google nebo Facebook.

Jak se zaregistrovat

Po zadání vašich údajů vám bude zaslán ověřovací e-mail s kódovým číslem, které musíte zadat, abyste mohli dokončit proces registrace.

potvrzení e-mailu

2) Připojte burzu

Kliknutím na kartu „Přidat burzu“ se můžete připojit k preferovaným burzám pomocí klíčů API.

Připojte burzu

Když se rozhodnete pro Binance, budete vyzváni k zadání podrobností klíče API spolu s informacemi o tajném klíči.

Binance API

Odtud se musíte přihlásit do Binance, abyste mohli najít své klíče API a tyto informace najdete kliknutím na „Správa API“ a poté na „Vytvořit API“.

Vytvořte API Binance

Poté můžete pojmenovat klíč API a kliknout na „Vytvořit nový klíč“, než potvrdíte svůj kód 2FA a dokončíte proces vytváření klíče podle všech pokynů v potvrzovacím e-mailu. Poté budete moci zobrazit klíče API a měli byste upravit omezení klíčů API, abyste maximalizovali nastavení zabezpečení.

Nastavení API Binance

Nyní můžete dokončit proces integrace API návratem na Coinrule Dashboard a zadáním požadovaných informací.

3) Vytvořte svá pravidla

Vytváření strategií na Coinrule je celkem jednoduché a můžete začít kliknutím na kartu „Vytvořit pravidlo“ umístěnou v pravém horním rohu řídicího panelu. Poté můžete vytvořit snadno nastavitelné obchodní strategie založené na parametrech „If / Then“, které vám umožní rychle se rozjet a využít výhod veškerých pohybů trhu..

Vytvořte strategii Coinrule

Nejprve musíte vybrat burzu, definovat událost (např. 15% pokles ceny BTC) a poté zadat objednávku nákupu / prodeje. Můžete také kliknout na kartu „Časovač“ a nakonfigurovat, jak chcete naplánovat své obchody.

Vytvořte strategii Coinrule

Zde demo účet zobrazuje objednávku nákupu na trhu za BTC v hodnotě 2500 $, které mají být nasazeny dvakrát, pokud cena bitcoinu poklesne o 15%.

Souhrn Tab

Karta v pravém horním rohu stránky shrnuje klíčové podmínky pravidla a před kliknutím na kartu Spustit můžete dvakrát zkontrolovat, zda je vše v pořádku..

Knihovna šablon Coinrule

Můžete se také rozhodnout pro hotovou strategii z knihovny šablon, a když vyberete preferovanou strategii, všechny podrobnosti se automaticky zadají do správných sekcí a můžete jednoduše upravit nastavení, abyste strategii nakonfigurovali přesně tak, jak máš rád.

Výběr šablony Coinrule

Tady s šablonou „Buy The Dips + Stop Loss / Take Profit“ je strategie automaticky nastavena tak, aby prováděla nákupy v případě, že jakákoli mince na vašem integrovaném směnném účtu klesne o 10%.

Strategie šablony

Rovněž poté prodá stejnou minci, jakmile se zvýšila o 5%, aby získala zisk, zatímco funkce stop loss také spustí prodej v případě, že cena poklesne o 3%.

Strategie šablony

Šablona byla také nakonfigurována tak, aby se automaticky spouštěla ​​okamžitě a spouštěla ​​se jednou denně s maximálním počtem 10 spuštění.

Strategie šablony

Karta v pravém horním rohu stránky znovu shrnuje všechny klíčové podmínky. Šablonu můžete nakonfigurovat podle libosti a dokonce přidat další podmínky před kliknutím na kartu „Spustit“..

Coinrule ceny

Platformu lze používat zdarma po neurčenou dobu, ačkoli možnost účtu Starter je omezena pouze na 1 propojenou burzu, 2 ukázková / živá pravidla a 7 strategií šablon.

Plán pro fandy stojí 29,99 $ měsíčně (účtováno 359 $ ročně) a poskytuje přístup ke 2 propojeným burzám, 7 ukázkovým / živým pravidlům a 30 strategiím šablon. Každý placený plán zahrnuje také přístup k pokročilým indikátorům a komunitě obchodníků.

Coinrule Poplatky

Aktivnější obchodníci si mohou také vybrat z balíčků Trader nebo Pro, které obsahují ještě více funkcí, a balíček Pro poskytuje přístup k neomezeným propojeným burzám, 50 ukázkovým / živým pravidlům a neomezeným strategiím šablon..

Umožňuje také každému, kdo se přihlásí, účastnit se individuálních školení a těžit z ultrarychlé datové zásuvky a stojí 249,99 $ měsíčně, účtováno jako 2999 $ ročně.

Platby zpracovává Stripe a budete muset zadat údaje o své kreditní kartě, abyste mohli jednorázově zakoupit službu na jeden rok.

Poplatky za předplatné

Podporované výměny

Coinrule v současné době podporuje více než deset populárních burz kryptoměn, které lze propojit prostřednictvím integrace API. Tyto zahrnují:

 • Bitfinex
 • Binance
 • Binance USA
 • BitMEX
 • Bitpanda Pro
 • Bitstamp
 • Bittrex
 • Coinbase Pro
 • HitBTC
 • Kraken
 • Kapalina
 • Poloniex

Integrace burzy

Je Coinrule bezpečný?

Tým prohlašuje, že každý uživatel má svůj vlastní vyhrazený soukromý klíč, který byl vygenerován samostatně, a tyto soukromé klíče jsou zase uloženy v odděleném úložišti dat, které je šifrováno pomocí AES-256. Coinrule také ukládá pouze šifrované formy všech klíčů API pomocí 256bitového šifrování AES a tým také používá při přenosu šifrování dat, takže veškerá komunikace mezi jejich webem <-> backend aplikace <-> uzly databáze / mezipaměti jsou šifrovány pomocí protokolu TLS 1.2 nebo vyššího.

Coinrule také používá Ukey1 jako partnera zabezpečené autentizační brány a ve výsledku tým neukládá hesla do své databáze. Ukey1 také šifruje všechna osobní data a hesla jsou hashována pomocí pokročilých algoritmů, zatímco web je dále zabezpečen pomocí Cloudflare CDN jako ochrana před DDoS typy útoků.

Bezpečné obchodování

Tým Coinrule má navíc transparentní povahu a klíčové informace o sobě a jejich firemním nastavení byly zveřejněny. To pomáhá rozvíjet důvěru, protože uživatelé mohou snadno přesně určit, kdo stojí za projektem, což u kryptoměnových projektů neplatí vždy. Obchodní platforma byla rovněž začleněna do Velké Británie a funguje v souladu se zákony Spojeného království v jurisdikci Anglie a Walesu, což znamená, že uživatelé jsou chráněni rozsáhlými finančními a obchodními zákony v regionu.

Co se týká plateb, Coinrule zpracovává vaše nákupy pomocí Stripe a transakce jsou Stripe označeny jako transakce iniciovaná obchodníkem (MIT). Ve výsledku jsou všechny vaše platební údaje důvěrně zabezpečeny a společnost Coinrule ani Stripe ve skutečnosti nemají přístup k vašim finančním údajům. Tyto faktory společnosti Coinrule velmi pomáhají, protože platforma funguje pouze od roku 2018, a pokud narazíte na nějaké problémy, můžete kontaktovat přímo tým nebo jen mluvit se svým poskytovatelem kreditních karet, abyste situaci napravili.

Jak je tomu vždy, když používáte automatizované obchodní platformy nebo software, nejpevnější přístupy vždy zahrnují maximalizaci vaší osobní bezpečnosti, abyste se chránili před útoky nebo vážnými problémy. Jednoduchá opatření, jako je uchování soukromých přihlašovacích / osobních údajů, jistým způsobem přispějí k zabezpečení vašeho účtu, zatímco omezení API vašeho účtu pro výměnu a deaktivace výběrů z vašeho účtu vás ochrání před nejzávažnějšími narušeními zabezpečení.

Pokud používáte Coinrule, nemusíte převádět žádné finanční prostředky a platforma nemá přímý přístup k vašim kryptoobjemům. To platí pro většinu obchodních robotů nebo nástrojů pro správu portfolia, protože vše se děje prostřednictvím rozhraní API (Application Programming Interface), které umožňuje společnosti Coinrule komunikovat s podporovanými burzami a shromažďovat údaje o cenách a zůstatcích účtů a také zadávat příkazy k nákupu a prodeji.

Tým může zlepšit jejich zabezpečení začleněním ověřování 2FA a upozorněním uživatelů na aktivitu účtu prostřednictvím e-mailu / SMS. Mobilní aplikace také umožní uživatelům sledovat své účty na cestách, ale platforma je obecně docela solidní, i když Coinrule stále rozvíjí svou přítomnost online i obchodní komunitu.

Jak přátelský pro začátečníky je Coinrule?

Upřímně řečeno, Coinrule je jednou z nejsnadněji použitelných automatizovaných platforem pro obchodování s kryptoměnami. Zatímco všechny obchodní platformy vyžadují trochu učení a zvyknutí si nějakou dobu trvá, Coinrule byl navržen s ohledem na méně technické obchodníky a čisté a jednoduché rozhraní usnadňuje udržování toho, co děláte.

Pravidla lze vytvářet pomocí parametrů „If / Then“, které jsou snadno srozumitelné a umožňují vám rychle se rozjet, zatímco modulární nastavení umožňuje snadno provádět změny a úpravy za účelem konfigurace jakéhokoli vytvořeného pravidla nebo strategie šablony, kterou byste vytvořili rád vyladit.

Tým, který za touto platformou stojí, ji vytvořil jako „balíček nástrojů Lego“ pro strategie obchodování s kryptoměnami a automatizované obchodování. Před spuštěním lze rychle vytvořit pravidla a zpětně je otestovat. Výsledkem je, že Coinrule by měl určitě vyhovovat méně technickým obchodníkům a přitom stále obsahovat funkce, které oslovují více technických obchodníků.

Jak začít

Patří mezi ně schopnost složitě vytvářet a konfigurovat strategie a připravené šablony lze konfigurovat tak, aby zahrnovaly další podmínky a spouštěče, nebo v případě potřeby jednat mnohem jednodušším způsobem.

Platforma také poskytuje přístup k pokročilým nástrojům TA a můžete nastavit obchodní strategie založené na přístupech RSI nebo klouzavých průměrů nebo sledovat mnohem širší akumulační, protikladné nebo ziskové metody. Tým však může v budoucnu rozšířit své služby o další funkce, jako jsou koncové ztráty stop, další technické ukazatele a mobilní aplikace..

Kdokoli, kdo se přihlásí k plánu Trader nebo Pro, může získat individuální obchodní lekce a tým také poskytne zdroje, které mu pomohou vysvětlit, jak používat platformu a jak různé aspekty zapojení do automatizovaného krypto obchodování.

Každý, kdo má zájem o používání platformy, se může kdykoli zaregistrovat k bezplatnému účtu Starter a otestovat jej, aby zjistil, zda bude výhodný výběr placeného předplatného..

Závěr

Coinrule je poněkud pod radarovou kryptoobchodní platformou, která vyniká svou jednoduchostí a snadným použitím. Ideologie sady nástrojů „Lego“ byla dobře implementována, protože díky čistému a jednoduchému uživatelskému rozhraní platformy a funkcím konfigurace modulární strategie je vytváření, ladění a testování strategií relativně přímým procesem i pro méně zkušené obchodníky.

Platforma také nabízí dobrou podporu výměny a integruje se s řadou předních kryptoburz, jako jsou Binance, Coinbase Pro, Kraken a BitMEX, které by měly oslovit většinu obchodníků, protože tyto burzy poskytují dobrou úroveň likvidity a širokou škálu mincí k obchodování.

Coinrule je však tak snadné, jak je snadno použitelný, ale stále má prostor pro zdokonalování, protože pokročilejší uživatelé mohou mít zájem o nasazení širší škály strategií založených na TA, než jsou aktuálně nabízené strategie RSI a Moving Aages.

Kdokoli, kdo chce ručně konfigurovat své vlastní roboty k provádění složitějších akcí, může být lépe obsluhován rozsáhlejší platformou a zkušení obchodníci se také mohou snažit prodat své úspěšné strategie a komunikovat s ostatními uživateli prostřednictvím interního trhu a v současné době Coinrule neposkytuje tyto funkce.

Celkově vzato je Coinrule zajímavou volbou pro každého, kdo chce rychle začít ve světě automatizovaného obchodování kryptoměn, a platforma se stále vyvíjí a vyvíjí, pokud jde o viditelnost, reputaci a online komunitu.

Kdokoli, kdo je již aktivní na kterékoli z podporovaných burz, může společnost Coinrule vždy vyzkoušet, aby vylepšil omezené možnosti obchodování, které mnoho z těchto burz v současné době nabízí. Jako vždy je dobré vyzkoušet bezplatný účet a získat představu o platformě, abyste zjistili, zda některý z plánů placeného předplatného bude vyhovovat vašim konkrétním potřebám a bude z dlouhodobého hlediska prospěšný..

Navštivte Coinrule

Coinrule

src = “~ images \ coinrule-review-automated-crypto-trading-bots-platform.gif”

alt = “Recenze Coinrule”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 8.2

Snadnost použití

8,0 / 10

Pověst

7,0 / 10

Poplatky

8,0 / 10

Zákaznická podpora

9,0 / 10

platební metody

9,0 / 10

Profesionálové

 • Snadno použitelná platforma
 • Integrace s mnoha nejlepšími burzami
 • Transparentní základní tým
 • Dobrá škála cenových plánů

Nevýhody

 • Nová platforma se stále etabluje
 • Žádná mobilní aplikace

Návštěva {"@kontext":"http: \ / \ / schema.org \ /","@typ":"Produkt","název":"Coinrule","obraz":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2020 \ / 04 \ /coinrule-review.gif","popis":"Obchodníci s kryptoměnou si mohou vybrat z rostoucího počtu efektivních automatizovaných obchodních platforem, jejichž cílem je zjednodušit celý proces a umožnit komukoli, aby co nejlépe využil svých obchodních příležitostí. Coinrule je rozvíjející se snadno použitelné automatické obchodní řešení, jehož cílem je být souborem nástrojů pro Lego pro technické i netechnické obchodníky. Nástupiště…","nabídky": {"@typ":"Nabídka","cena":"0,00","priceCurrency":"$","prodejce": {"@typ":"Osoba","název":"Eugene Kem"}},"Posouzení": {"@typ":"Posouzení","recenzeHodnocení": {"@typ":"Hodnocení","nejlepší hodnocení":"10","nejhorší hodnocení":"0","ratingValue":"8.20"},"název":"Coinrule","recenze":"Obchodníci s kryptoměnou si mohou vybrat z rostoucího počtu efektivních automatizovaných obchodních platforem, jejichž cílem je zjednodušit celý proces a umožnit komukoli využít jejich obchodních příležitostí. \ R \ n \ r \ nCoinrule je rozvíjející se snadno použitelné automatické obchodování řešení, jehož cílem je být nástrojovou sadou Lego pro technické i netechnické obchodníky. Platforma otevírá svět nových obchodních možností pro kryptoměnové obchodníky zvyklé na obchodování s omezenějšími obchodními rozhraními a Coinrule umožňuje komukoli vybrat si z řady nastavených strategií, které lze před nasazením zpětně otestovat. \ R \ n \ nZkušenější obchodníci mohou vytvářet své vlastní jedinečné strategie a ve výsledku se obchodníci všech úrovní mohou aktivně zapojit do vždy otevřeného kryptotrhu a obchodovat 24 \ / 7. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Platforma podporuje populární burzy včetně Binance, BitMEX, Coinbase Pro a Kraken a lze k nim zdarma přistupovat pomocí účtu Starter. \ r \ n \ r \ n Placené předplatné se pohybuje v rozmezí od 29,99 $ do 249,99 $ měsíčně s různými navrženými úrovněmi účtu uspokojit obchodníky s různými zkušenostmi a úrovněmi činnosti. \ r \ nNavštívit Coinrule \ r \ n \ r \ nPřehled \ r \ nCoinrule založili v březnu 2018 současný generální ředitel Gabriele Musella a provozní ředitel Oleg Giberstein. Byla založena ve Velké Británii a je držitelem společnosti s číslem 11265766, Coinrule si kromě adresy sídla na adrese Fisher Close Flat 6, 2 Fisher Close, Londýn, také udržuje kancelář na úrovni 32, 1 Ropemaker St, Citypoint, London EC2 9AW. Anglie, SE16 5AE. \ R \ n \ r \ nV důsledku toho lze Coinrule stále považovat za nově vznikající obchodní řešení a je v procesu rozvoje své komunity a roste jako řešení obchodování s kryptoměnou. \ R \ n \ r \ n Platforma umožňuje komukoli automatizovat své obchodování s cílem maximalizovat své zisky nebo akumulovat mince a zahrnuje standardní možnosti obchodování, jako jsou běžné tržní příkazy k nákupu a prodeji, stejně jako příkazy stop-loss \ / take-profit a opětovné nákupy. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Coinrule lze použít z libovolného podporovaného webového prohlížeče a připojuje se k více než 10 předním burzám kryptoměny prostřednictvím klíčových spojení API s Binance, BitMEX, Bitstamp, Bittrex, Coinbase Pro, Kraken, a Poloniex jsou všechny podporovány. \ r \ n \ r \ n Každý, kdo se zaregistruje, je schopen t Využijte výhod bezplatného účtu Starter s funkcí demo výměny, než se rozhodnete, zda se rozhodnete pro některý z placených předplatných plánů, které začínají od 29,99 $ měsíčně. \ r \ nKlíčové funkce \ r \ n \ r \ n \ tFunkčnost \ u2013 Coinrule funguje jako webové řešení a tým se rozhodli pro čistý a zjednodušující design, který osloví obchodníky všech úrovní. Platforma také umožňuje komukoli nasadit obchodní pravidla, aniž byste museli znát nebo používat jakýkoli kód. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ tTechnology \ u2013 Platforma funguje prostřednictvím integrace API s více než 10 podporovanými burzami a tým zdůrazňuje, že všechny objednávky jsou odesílány na trh s minimální dobou latence. Objednávky se obvykle dostanou na trh přibližně 500 milisekund a společnost Coinrule také využívá oznámení SMS a šifrování dat k vylepšení svých služeb. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ tRozsah nástrojů \ Platforma obsahuje snadno použitelný modulární systém konfigurace pravidel, který funguje prostřednictvím jednoduchých výzev If \ / Then. Populární obchodní strategie, jako je stop-loss, zisk a nákup dip \ / breakout, lze využít k maximálnímu využití metod contrarian, maximalizace a akumulace. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ tRozsah Plány \ u2013 Službu lze zdarma využívat po přihlášení k účtu Starter, zatímco tarif Hobbyist stojí 29,99 $ měsíčně. Plán Pro stojí 249,99 $ měsíčně a poskytuje přístup k 50 živým \ / demo pravidlům a neomezeným strategiím šablon a integrovaným burzám. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ t Zákaznická podpora \ u2013 Centrum nápovědy obsahuje řadu užitečných průvodce a zdroje, které jsou také doplněny oficiálním blogem. Tým také řeší běžné otázky ve své sekci FAQ a lze jej kontaktovat živým chatem, e-mailem nebo připojením přes Facebook nebo Twitter. \ u00a0 \ r \ n \ r \ n \ r \ nJak začít s CoinRule \ r \ nChcete-li vytvořit účet, stačí kliknout na kartu Zaregistrovat se v pravé horní části domovské stránky. \ r \ n1) Vytvořit účet \ r \ nK registraci účtu stačí zadat e-mailovou adresu a vytvořit heslo, než budete souhlasit s podmínkami použití. \ u00a0Existuje také možnost registrace pomocí vašeho účtu Google nebo Facebook. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPo odeslání vašich údajů vám bude zaslán ověřovací e-mail s požadovaným kódovým číslem vstoupit za účelem dokončení procesu registrace. \ r \ n \ r \ n \ r \ n2) Připojte Exchange \ r \ n Kliknutím na kartu \ u201cAdd Exchange \ u201d se můžete připojit k preferovaným burzám pomocí klíčů API. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPokud se rozhodnete pro Binance, budete vyzváni k zadání podrobností klíče API spolu s informacemi o tajném klíči. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nOdtud se musíte přihlásit k Binance, abyste mohli najít své klíče API a tyto informace najdete kliknutím na \ u201c API Management \" a pak \ u201cCreate API \".\ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Poté můžete pojmenovat klíč API a kliknout na \"Vytvořit nový klíč \", před potvrzením kódu 2FA a dokončením procesu vytvoření klíče podle všech pokynů v potvrzovacím e-mailu. Poté uvidíte klíče API a měli byste upravit svá omezení klíčů API, abyste maximalizovali nastavení zabezpečení. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Nyní můžete dokončit proces integrace API návratem na panel Coinrule a zadáním požadovaných informací. \ r \ n3) Vytvořte svá pravidla \ r \ n Vytváření strategií v Coinrule je celkem jednoduché a můžete začít kliknutím na kartu Pravidlo vpravo nahoře vpravo. řídicího panelu. Poté můžete vytvořit snadno nastavitelné obchodní strategie založené na parametrech \ u201cIf \ / Then \ u201d, které vám umožní rychle se rozjet a využít veškerých pohybů trhu. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n nejprve je třeba vybrat burzu, definovat událost (např. 15% pokles ceny BTC) a poté zadat objednávku nákupu / prodeje. Můžete také kliknout na kartu Časovač a nakonfigurovat, jak chcete naplánovat své obchody. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Zde demo účet zobrazí objednávku nákupu na trhu v hodnotě 2500 $ BTC, které se mají nasadit dvakrát, pokud cena bitcoinu poklesne o 15%. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Karta v pravém horním rohu stránky shrnuje klíčové podmínky pravidla a vy můžete dvakrát zkontrolovat, zda je vše v pořádku, než kliknete na kartu \ u201cLaunch \ u201d. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nMůžete se také rozhodnout pro hotovou strategii z knihovny šablon a po výběru vaše upřednostňovaná strategie, všechny podrobnosti se automaticky zadají do správných sekcí a můžete jednoduše upravit nastavení tak, abyste strategii nakonfigurovali přesně podle svých představ. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n s \ u201cKoupit šablonu Dips + Stop Loss \ / Take Profit \ u201d je strategie automaticky nastavena tak, aby prováděla nákupy v případě, že některá mince na vašem integrovaném směnném účtu klesne o 10%. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nTaké poté prodá stejná mince, jakmile se zvýšila o 5%, aby získala zisk, zatímco funkce stop loss také spustí prodej v případě, že cena poklesne o 3%. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Šablona byla také nakonfigurována tak, aby se automaticky spouštěla ​​okamžitě a spouštěla ​​se jednou denně s maximálním počtem 10 spuštění. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nZnovu se karta v pravém horním rohu stránky shrnuje všechny klíčové podmínky a šablonu můžete nakonfigurovat, jak se vám líbí, a dokonce přidat další podmínky, než kliknete na kartu \ u201cLaunch \ u201d. \ r \ nCoinrule Pricing \ r \ n Platformu lze zdarma používat po nedefinovanou dobu období, i když je možnost Starter account omezena pouze na 1 Connected Exchange, 2 Demo \ / Live Rules a 7 Template Strategies. \ r \ n \ r \ n Hobbyist plán stojí 29,99 $ měsíčně (účtováno 359 $ ročně) a poskytuje přístup ke 2 propojeným burzám, 7 demo \ / živým pravidlům a 30 strategiím šablon. Každý placený tarif také zahrnuje přístup k pokročilým indikátorům a komunitě obchodníků. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Aktivnější obchodníci si mohou vybrat také z balíčků Trader nebo Pro, které obsahují ještě více funkcí a Balíček Pro poskytuje přístup k neomezeným propojeným výměnám, 50 ukázkovým \ / živým pravidlům a neomezeným strategiím šablon. \ R \ n \ r \ n Umožňuje také každému, kdo se přihlásí, účastnit se individuálních školení a využívat výhod ultrarychlá datová zásuvka a stojí 249,99 $ měsíčně, účtováno jako 2999 $ ročně. \ r \ n \ r \ n Platby zpracovává Stripe a za účelem jednorázového nákupu po dobu jednoho roku budete muset zadat údaje o své kreditní kartě. stojí za službu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n Podporované výměny \ r \ n Coinrule v současné době podporuje více než deset populárních burz kryptoměny, které lze propojit prostřednictvím integrace API. Mezi ně patří: \ r \ n \ r \ n \ tBitfinex \ r \ n \ tBinance \ r \ n \ tBinance USA \ r \ n \ tBitMEX \ r \ n \ tBitpanda Pro \ r \ n \ tBitstamp \ r \ n \ tBittrex \ r \ n \ tCoinbase Pro \ r \ n \ tHitBTC \ r \ n \ tKraken \ r \ n \ tLiquid \ r \ n \ tPoloniex \ r \ n \ r \ n \ r \ nJe Coinrule bezpečný? \ r \ Tým prohlašuje, že každý uživatel má svůj vlastní vyhrazený soukromý klíč, který byl vygenerován samostatně, a tyto soukromé klíče jsou zase uloženy v odděleném úložišti dat, které je šifrováno pomocí AES-256. Coinrule také ukládá pouze šifrované formy všech klíčů API pomocí 256bitového šifrování AES a tým také používá při přenosu šifrování dat, takže veškerá komunikace mezi jejich webem <-> backend aplikace <-> uzly databáze \ / mezipaměti jsou šifrovány pomocí protokolu TLS 1.2 nebo vyššího. \ r \ n \ r \ nCoinrule také používá Ukey1 jako partnera zabezpečené autentizační brány a v důsledku toho tým neukládá hesla do své databáze. Ukey1 také šifruje všechna osobní data a hesla jsou hashována pomocí pokročilých algoritmů, zatímco web je dále zabezpečen pomocí Cloudflare CDN, aby byl chráněn před DDoS typy útoků. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n , tým Coinrule má transparentní povahu a klíčové informace o sobě a jejich podnikovém nastavení byly zveřejněny. To pomáhá rozvíjet důvěru, protože uživatelé mohou snadno přesně určit, kdo stojí za projektem, což u kryptoměnových projektů vždy neplatí. Obchodní platforma byla rovněž začleněna do Velké Británie a funguje v souladu se zákony Spojeného království v jurisdikci Anglie a Walesu, což znamená, že uživatelé jsou chráněni rozsáhlými finančními a obchodními zákony v regionu. \ R \ n \ r \ n Co se týká plateb, Coinrule zpracovává vaše nákupy pomocí Stripe a transakce jsou Stripe označeny jako transakce iniciovaná obchodníkem (MIT). Ve výsledku jsou všechny vaše platební údaje důvěrně zabezpečeny a společnost Coinrule ani Stripe ve skutečnosti nemají přístup k vašim finančním údajům. Tyto faktory společnosti Coinrule velmi pomáhají, protože platforma funguje pouze od roku 2018, a pokud narazíte na nějaké problémy, můžete kontaktovat přímo tým nebo jen mluvit se svým poskytovatelem kreditních karet, abyste situaci napravili. \ R \ n \ nJak je tomu vždy, když používáte automatizované obchodní platformy a \ / nebo software, nejpevnější přístupy vždy zahrnují maximalizaci vašeho osobního zabezpečení, abyste se chránili před útoky nebo vážnými problémy. Jednoduchá opatření, jako je uchování soukromých přihlašovacích údajů / osobních údajů, jistě přispějí k zabezpečení vašeho účtu, zatímco omezení API vašeho účtu pro výměnu a deaktivace výběrů z vašeho účtu vás ochrání před nejzávažnějšími narušeními zabezpečení. \ R \ n \ r \ nPři používání Coinrule není nutné převádět žádné finanční prostředky a platforma nemá přímý přístup k vašim kryptoměnám. To platí pro většinu obchodních robotů nebo nástrojů pro správu portfolia, protože vše se děje prostřednictvím rozhraní API (Application Programming Interface), které umožňuje společnosti Coinrule komunikovat s podporovanými burzami a shromažďovat údaje o cenách a zůstatcích účtů a také zadávat příkazy k nákupu a prodeji . \ r \ n \ r \ n Tým může zlepšit své zabezpečení začleněním ověřování 2FA a upozorněním uživatelů na aktivitu účtu prostřednictvím e-mailu \ / SMS. Mobilní aplikace také umožní uživatelům sledovat své účty na cestách, ale platforma je obecně docela solidní, i když Coinrule stále rozvíjí svou přítomnost na internetu i obchodní komunitu. \ R \ nJak je Coinrule přátelský pro začátečníky? \ r \ n Upřímně řečeno, Coinrule je jednou z nejsnadněji použitelných automatizovaných platforem obchodování s kryptoměnami. Zatímco všechny obchodní platformy vyžadují trochu učení a zvyknutí si nějakou dobu trvá, Coinrule byl navržen s ohledem na méně technické obchodníky a čisté a jednoduché rozhraní usnadňuje udržování toho, co děláte. \ R \ n \ r \ nPravidla lze vytvářet pomocí \ u201cIf \ / Then \ u201d parametrů, které jsou snadno srozumitelné a umožňují vám rychle začít fungovat, zatímco modulární nastavení umožňuje snadno provádět změny a úpravy za účelem konfigurace jakéhokoli pravidla, které vytvoříte nebo strategie šablony, kterou byste chtěli vylepšit. \ r \ n \ r \ n Tým, který stojí za platformou, ji vytvořil jako „nástrojovou sadu Lego“ pro strategie obchodování s kryptoměnami a automatizované obchodování a pravidla lze vytvářet rychle a zpětně před spuštěním testováno. Výsledkem je, že Coinrule by měl určitě vyhovovat méně technickým obchodníkům a přitom stále obsahovat funkce, které oslovují více technických obchodníků. Mezi ně patří schopnost složitě vytvářet a konfigurovat strategie a připravovat šablony lze nakonfigurovat tak, aby zahrnovaly další podmínky a spouštěče, nebo v případě potřeby jednat mnohem jednodušším způsobem. \ r \ n \ r \ n Platforma také poskytuje přístup k pokročilým nástrojům TA a můžete nastavit obchodní strategie založené na RSI nebo klouzavých průměrech přistupovat nebo následovat mnohem širší akumulaci, naopak, nebo využívat metody zisku. Tým však může v budoucnu rozšířit své služby o další funkce, jako jsou koncové ztráty stop, další technické ukazatele a mobilní aplikace. \ R \ n \ r \ n Každý, kdo se přihlásí k plánu Trader nebo Pro, může jeden získat jedna lekce obchodování a tým také poskytuje zdroje, které pomáhají vysvětlit, jak používat platformu a jak různé aspekty zapojení do automatizovaného obchodování s kryptoměnami. \ r \ n \ r \ nKaždý, kdo má zájem o používání platformy, se může vždy přihlásit k bezplatný účet Starter a vyzkoušejte jej, abyste zjistili, zda bude výhodný výběr předplatného. \ r \ nZávěr \ r \ nCoinrule je poněkud pod radarovou kryptoobchodní platformou, která vyniká svou jednoduchostí a snadností použití. Ideologie sady nástrojů Lego byla dobře implementována, protože díky čistému a jednoduchému uživatelskému rozhraní platformy a funkcím konfigurace modulární strategie je vytváření, vylepšování a testování strategií relativně přímočarým procesem i pro méně zkušené obchodníky. \ R \ n \ r \ n Platforma také nabízí dobrou podporu výměn a integruje se s řadou předních kryptoměn, jako jsou Binance, Coinbase Pro, Kraken a BitMEX, které by měly oslovit většinu obchodníků, protože tyto burzy poskytují dobrou úroveň likvidity a širokou škálu mincí obchod. \ r \ n \ r \ n Jakkoli je to však snadné, Coinrule má stále prostor pro zlepšování, protože pokročilejší uživatelé mohou mít zájem o nasazení širší škály strategií založených na TA, než jsou strategie RSI a Moving Aages, které jsou v současné době na nabídka. \ r \ n \ r \ n Také kdokoli, kdo chce ručně konfigurovat své vlastní roboty k provádění složitějších akcí, může být lépe obsluhován rozsáhlejší platformou a zkušení obchodníci také mohou hledat prodej Úspěšné strategie a interakce s ostatními uživateli prostřednictvím interního trhu a Coinrule tyto funkce v současné době neposkytuje. Celkově vzato je Coinrule zajímavou volbou pro každého, kdo chce ve světě rychle začít. automatizovaného obchodování kryptoměn a platforma se stále vyvíjí a vyvíjí, pokud jde o viditelnost, reputaci a online komunitu. \ r \ n \ r \ n Každý, kdo je již aktivní na kterékoli z podporovaných burz, může společnosti Coinrule vždy zkusit s cílem zlepšit omezené možnosti obchodování, které mnoho z těchto burz v současné době nabízí. Jako vždy je dobré vyzkoušet bezplatný účet a získat představu o platformě, abyste zjistili, zda některý z plánů placeného předplatného bude vyhovovat vašim konkrétním potřebám a z dlouhodobého hlediska se ukáže jako prospěšný. \ nNavštivte Coinrule","autor": {"@typ":"Osoba","název":"Eugene Kem"},"datum zveřejněno":"2020-04-13"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me