Jak nakupovat Ethereum okamžitě pomocí kreditní nebo debetní karty

Kupte si ethereum kreditní kartou

K dispozici od roku 2015, Ethereum se stala jednou z nejobchodovanějších a nejpopulárnějších kryptoměn, které jsou v současné době na trhu k dispozici. Ethereum se liší od bitcoinu v tom, že může fungovat nejen jako měna, ale je také zprostředkovatelem inteligentních kontraktů, což zase umožňuje, aby platforma Ethereum byla použita k vytváření aplikací v celé řadě služeb a průmyslových odvětví.

Web Ethereum

Rozruch kolem Etherea vedl v roce 2017 k prudkému nárůstu jeho hodnoty, přičemž od začátku roku (v době psaní tohoto článku) vzrostl o více než 4000%. A protože se Ethereum nyní stalo hlavním hráčem ve světě blockchainu, je potenciálně ten, do kterého se chcete zapojit. Ale jak na to? A pokud nemáte na začátek žádnou kryptoměnu, kde to uděláte?

Jak dokazuje nárůst hodnoty Ethereum v tomto roce, svět kryptoměny rychle vytváří páru, protože mainstream začíná vidět potenciál blockchainu. Se zvyšující se popularitou však přichází stále náročnější zákaznická základna. Zákazníci chtějí pohodlně nakupovat své ethereum, přičemž jim budou účtovány nejnižší související poplatky, chtějí mít přístup na trh a snadný obchod na cestách. Dříve byl snadný přístup na trh kryptoměn brzděn vnímanou nedostatečnou uživatelskou přívětivostí a obtížemi při směně tradičních měn za kryptoměny, protože většina burz akceptovala nákup kryptoměn pouze pomocí jiných kryptoměn nebo bankovními převody. Nyní však můžete kryptoměnu koupit téměř stejně rychle a snadno jako jakýkoli jiný online nákup.

V této příručce vás provedeme dostupnými možnostmi bezpečného a bezpečného nákupu Ethereum online pomocí banky nebo vaší debetní nebo kreditní karty..

Jak nakupovat Ethereum

Co je třeba vzít v úvahu

Ačkoli všechny níže diskutované burzy vám nabízejí možnost koupit Ethereum pomocí kreditních nebo debetních karet, existuje mezi nimi řada rozdílů, které stojí za zvážení, než se rozhodnete:

Poplatky

Jako vždy jsou poplatky primárním zájmem zákazníka a primárním zdrojem příjmu burzy. Některé burzy identifikují poplatky splatné odděleně od transakce, zatímco jiné je zahrnují do ceny nákupu. Ujistěte se, že víte, jak se vaše poplatky počítají, aby vás nepřijala žádná nepříjemná překvapení. Dále zkontrolujte poplatky za kreditní a debetní karty. Pokud platíte za transakci, poplatky nemusí být dlouhé, pokud provádíte řadu běžných transakcí. Některé burzy mohou nabízet služby umožňující výběr přímo na vaši kreditní nebo debetní kartu, ale často za cenu.

Požadavky na ověření

Většina níže popsaných výměn bude vyžadovat určité ověření identity, než bude povoleno nakupovat Ethereum. Nejedná se však o to samé od výměny k výměně, přičemž někteří jednoduše potřebují e-mailovou adresu, zatímco jiní budou chtít selfie s vámi a vaší kartou (a pro jistotu i kopii novin s datem!)

Kraj

Pokud sídlíte v Evropě nebo Severní Americe, obvykle si můžete vybrat z burz. Některé burzy však nemusí být dostupné globálně, takže je důležité zkontrolovat, zda je podporována vaše země. Poplatky za kreditní karty se navíc mohou v jednotlivých zemích lišit, takže, opakuji, určitě stojí za to ujistit se, že víte, o co se přihlašujete a kolik to bude stát.

Burzy Ethereum nabízející služby kreditní nebo debetní karty

Existuje řada burz, které začaly přijímat kreditní karty a debetní karty, a níže zkontrolujeme řadu nejdůvěryhodnějších a nejpopulárnějších burz..

Coinbase

Coinbase je téměř jistě nejpopulárnější směnárna kryptoměn v současné době v provozu. Coinbase je k dispozici ve 32 zemích po celém světě (hlavně v Evropě, USA a Kanadě) a nabízí pohodlí a snadný přístup společně s uživatelsky přívětivým rozhraním a mobilní aplikací.

Web Coinbase

Chcete-li zakoupit Ethereum pomocí Coinbase, musíte se nejprve zaregistrovat na jejich webových stránkách a poskytnout ověření ID fotografie pro účely KYC a AML (to lze dokončit pořízením ID pomocí telefonu nebo naskenováním kopie ID fotografie ). Proces ověření by měl zabrat jen pár minut a po ověření si můžete vybrat platební metodu, kterou může být váš bankovní účet, ale může to být i vaše kreditní nebo debetní karta. Po přidání Coinbase ověří vaši kreditní nebo debetní kartu provedením dvou malých zkušebních transakcí a po dokončení můžete pomocí své karty kdykoli koupit Ethereum.

Coinbase také podporuje nákupy bitcoinů a litecoinů, takže když kupujete Ethereum, měli byste se ujistit, že v sekci „Dashboard“ platformy Coinbase jste vybrali Ethereum. Odtud stačí jednoduše postupovat podle jednoduchých pokynů, zadat částku, kterou chcete zakoupit, a vybrat jako platební metodu kartu. Jakmile je transakce potvrzena, bude Ethereum doručeno na váš účet během několika minut.

Coinbase účtuje standardní poplatek 3,99% za všechny nákupy kreditními a debetními kartami, bez ohledu na to, kde sídlíte.

Ačkoli Coinbase uvádí, že poskytují plně pojištěnou platformu a že většina jejich kryptoměn je uložena offline, doporučujeme, aby všechny nákupy, které provedete na této platformě (a dalších níže uvedených), byly převedeny do vaší osobní peněženky Ethereum.

Poznámka: Pokud používáte náš odkaz k registraci při nákupu nad 100 $ získáte bitcoiny 10 $ zdarma

Navštivte Coinbase

CoinMama

Coinmama působí ve 226 zemích po celém světě a je k dispozici ve 24 státech USA. Coinmama je aktuálně k dispozici pouze jako web, není k dispozici žádná mobilní aplikace.

Kromě rozšířené dostupnosti je jednou z lákavých funkcí, které společnost Coinmama poskytuje a která mezi jejími konkurenty chybí, možnost koupit až 150 $ / € Etherea bez nutnosti ověřování vaší identity. Chcete-li však zakoupit jakékoli další částky, budete muset ověřit svou totožnost pomocí průkazu totožnosti s fotografií pro účely KYC / AML.

Na rozdíl od Coinbase neposkytuje Coinmama online peněženku, a proto budete muset vytvořit peněženku Ethereum, do které může burza po zakoupení poslat vaše Ethereum.

Coinmama nevyžaduje, abyste za účelem nákupu Ethereum zaregistrovali svou kreditní nebo debetní kartu. Místo toho je postup takový, že jakmile se zaregistrujete (a bez ohledu na to, zda jste ověřili svoji totožnost), vytvoříte objednávku výběrem toho, kolik chcete koupit, zadáním adresy peněženky a vyplněním údajů o kartě na stránka pokladny (ujistěte se, že adresa vaší kreditní karty odpovídá adrese vašeho účtu Coinmama). Po dokončení platby bude transakce zpracována zpracovatelem kreditní karty (což může trvat až 20 minut) a poté bude převedena do vaší peněženky Ethereum.

Je třeba poznamenat, že ve srovnání se svými konkurenty jsou poplatky za transakce společnosti Coinmama poměrně vysoké, přičemž za transakci se společnosti Coinmama platí poplatek ve výši 6,15%, přičemž dalších 5% se mění u každé transakce kreditní a debetní kartou.

Napsali jsme úplnou recenzi společnosti Coinmama, pokud se chcete dozvědět více.

Navštivte CoinMama

CEX

Společnost byla založena v roce 2013, CEX původně fungoval jako poskytovatel burzy a cloudové těžby. Nyní však funguje pouze jako směnárna kryptoměn. Je to jedna z nejpopulárnějších burz, která je v současné době k dispozici, a nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní a je k dispozici také jako mobilní aplikace. CEX působí ve většině zemí, včetně 24 států USA.

Jakmile se zaregistrujete a ověříte svou identitu u CEX, je snadné přidat na účet kreditní nebo debetní kartu. Ověření kreditní a debetní karty může trvat až 48 hodin, ale po dokončení můžete Ethereum zakoupit okamžitě. Ověření karty vyžaduje, aby si uživatel s kartou pořídil selfie, a pokud kvalita není dostatečná pro osobu odpovědnou za dodržování předpisů, může být požadována další selfie!

CEX účtuje poplatky 3,5% + 0,25 $ / 0,20 GBP za vklady na kreditní karty na váš účet a paušální částku 3,80 $ / 2,90 GBP za výběry z kreditní karty (plus 1,2% za výběry Mastercard). CEX si navíc účtuje 7% servisní poplatek, který je zahrnut v ceně Etherea nabízené na burze. CEX uvádí, že důvodem této prémie je zajistit, aby vždy byli schopni plnit své objednávky, protože fungují na jiném předpokladu než většina burz, protože budou bez výjimky plnit objednávky v nabízeném kurzu.

CEX je také dobře považován za svou zákaznickou podporu, která není tradiční silnou stránkou burz kryptoměn.

Více se dozvíte v naší úplné recenzi.

Navštivte CEX

Changelly

Changelly je burza, která se primárně používá pro snadnou výměnu kryptoměn za jiné kryptoměny za nízkou sazbu. Changelly však také stanoví, že ethereum lze zakoupit pomocí debetních nebo kreditních karet. Ačkoli je k dispozici po celém světě, pokud nakupujete kreditní nebo debetní kartou, má Changelly nákupní omezení podle toho, ve které zemi sídlíte.

Changelly se velmi snadno používá a k provádění transakcí vyžaduje pouze ověření e-mailem. Poplatky jsou však výrazně vyšší než u jiných burz, pokud jde o transakce s kreditními a debetními kartami (které zvýrazňují na svých webových stránkách), a proto se nedoporučuje používat Changelly pro nákupy kreditními nebo debetními kartami (i když po zakoupení vašeho Etherea , Changelly je spolehlivý a uživatelsky přívětivý web pro jeho výměnu za jiné kryptoměny a nedávno uzavřel partnerství s peněženkou Jaxx, aby poskytoval konverze mezi měnami bez tření).

Navštivte Changelly

BitPanda

Pro evropské uživatele, BitPanda (rakouská burza) nabízí relativně nízké poplatky za nákup Etherea pomocí kreditních nebo debetních karet. Je však třeba poznamenat, že tato služba není k dispozici mimo Evropu.

U služby BitPanda budou poplatky za karty záviset na tom, ve které evropské zemi bydlíte, ale průměr je asi 3-4%. BitPanda vyžaduje, aby uživatelé ověřili svou e-mailovou adresu, aby mohli nakupovat pomocí svého účtu BitPanda (povoleny jsou pouze 3D-Secure Mastercard a Verified by Visa). Na webových stránkách BitPanda, jakmile uživatelé potvrdí objednávku, budou požádáni o ověření transakce pomocí SMS nebo e-mailu a po ověření budou uživatelé požádáni o zadání platebních údajů. Po dokončení by se vaše Ethereum mělo objevit ve vaší online peněžence BitPanda během několika minut.

Navštivte BitPanda

Závěr

Kterákoli z výše uvedených burz nabízí renomovanou a respektovanou službu pro nákup Etherea. Výběr nejlepší výměny pro vás se může odvíjet od poplatků, které máte zaplatit, kde sídlíte, nebo může být jednoduše záležitostí vašich osobních preferencí na základě výdajů na web nebo aplikaci. Není na škodu zaregistrovat se u řady výše diskutovaných burz, podívat se na jejich stránky a zjistit, zda vám to vyhovuje.

Doufejme, že poskytnuté informace vám pomohou při rozhodování, která platforma pro výměnu je ta pro vás při nákupu Ethereum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me