Monēta. Telpa: Anonīms vairāku valūtu kriptonauda maks

Monētu maks

Sākotnēji tika palaists 2015. gadā Džordžijas štatā, ASV, Monēta. Kosmoss ir kriptovalūtas platforma, kas darbojas, lai ikvienam, īpaši cilvēkiem, kuriem nav piekļuves bankas kontam, būtu vienkāršs maks..

Banku nepietiekamība daudziem cilvēkiem ir liela problēma, un kriptogrāfijas patiešām var daudziem palīdzēt piekļūt moderniem finanšu pakalpojumiem. Kā ir pierādījis DeFi pieaugums, ir liela interese par decentralizētiem finanšu risinājumiem, taču viss sākas ar cilvēku piekļuvi sistēmai.

Kriptu izmantošanai ir palicis ļoti maz tehnoloģisku šķēršļu.

Lielākajai daļai cilvēku ir vajadzīgā elektronika, lai tirgotu un saglabātu žetonus un monētu. Kosmoss maksā šo pieejamību vēl vairāk, nodrošinot, ka cilvēki ar zemu joslas platuma savienojumu joprojām var veikt kriptogrāfijas darījumus.

Par maku

Monētu maku var izmantot daudzu veidu ierīcēs – un tas labi darbojas zemas joslas platuma apstākļos. Līdz šim Coin.Space ir paplašinājusies visā pasaulē, reģistrējot vairāk nekā 20 miljonus seifu un ir pieejama vairāk nekā 20 valstīs visā pasaulē..

Maks darbojas ar jebkuriem ERC20 un ERC223 marķieriem un atbalsta populāras Crypto blokķēdes (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, EOS, Ripple, Stellar un Ethereum). Pašlaik vairāk nekā 20 000 žetonu, kas ir veidoti uz Crypto, ir pieejami, izmantojot lietotni Coin Wallet.

Maka platformu var lejupielādēt un instalēt Android, iOS un Windows. Tas nozīmē, ka lielākā daļa cilvēku, kuriem ir viedtālrunis vai dators, kas ir savienots ar internetu, var izmantot Monētu. Telpa maku..

Papildus lielajam potenciālajam tirgum, viena no labākajām lietām par Coin.Space ir tā, ka Coin.Space iekasē maksu tikai par faktiskajiem darījumiem..

Pretējā gadījumā par instalēšanu vai seifa reģistrāciju nav jāmaksā papildu maksa. Tāpēc Coin.Space tiek uzskatīts par vienu no lētākajiem un ērtākajiem kriptovalūtas maciņiem, kas tur atrodas.

Maka funkcijas

Monēta.Space apvieno daudzslāņu aizsardzību un mūsdienīgus drošības protokolus, lai lietotājiem piedāvātu visaugstāko drošību.

Drošība

Šeit ir dažas lietas, ko piedāvā Coin.Space maks:

 • Coin.Space klienta ierīcē izmanto AES-256 šifrēšanas mehānismu, lai nodrošinātu, ka klienta pusē netiek pārkāpti
 • Jauna seifa izveides drošība tiek pastiprināta, izmantojot BIP 39 paroļu šifrēšanu, lai novērstu draudus zaudēt jaunus kontus

  Četru ciparu PIN ir nepieciešams, lai pārbaudītu identitāti, kad lietotāji piesakās savā kontā

 • Lietotāji var ģenerēt privātās atslēgas un saglabāt tās savās ierīcēs, lai izvairītos no saziņas ar ārējiem serveriem un pat izvairītos no saskares ar Coin.Space sistēmu
 • Monēta.Space cieši sadarbojas ar apdraudētām sertifikātu pārvaldēm, lai pasargātu visas HTTPS vietnes no visām darbībām, kas mēģina izmantot viltotus ID vai krāpnieciskus sertifikātus.
 • Coin.Space ir apņēmusies nodrošināt saviem lietotājiem absolūtu konfidencialitāti, pat privātās atslēgas netiek glabātas Coin.Space sistēmā, bet gan lietotāju personiskajās ierīcēs, lai garantētu lietotājiem pilnīgu kontroli pār savu maku un monētām.

Drošība

Privātums

Kā maka pakalpojumu sniedzējs, Coin.Space saprot metadatu vērtību un to, cik daudz lietotāji sagaida, lai viņu privātā informācija netiktu apdraudēta. Tāpēc Coin.Space ievēro stingru protokolu un praksi, lai pilnībā saglabātu lietotāju datu bāzi.

 • Coin.Space ir apņēmusies atkārtoti neizmantot lietotāju personas datus, piemēram, adresi, pirkšanas paradumus un tā tālāk, un uzņemas pilnu atbildību par visas informācijas pasargāšanu no citām pusēm
 • Monēta.Space pirms jauna darījuma apstiprināšanas iegūst visu lietotāju vēsturiskos darījumu datus. Pateicoties tam, platforma spēj izvairīties no jebkādas noplūdes lietotāju maka datos
 • Coin.Space piedāvā ciešu Tor atbalstu un drošu VPN, kas lietotājiem dod iespēju veikt darījumus ar anonīmu IP adresi.

Ieguves maksas

Coin.Space piedāvā pievilcīgu shēmu kalnrūpniecības darbībām, kas lietotāju apsvērumos ir sadalīta 3 dažādos līmeņos.

 • Kalnračiem pēc noklusējuma tiek sniegts “aptuveni apstiprināšanas laiks no 30 minūtēm līdz 60 minūtēm”
 • Ātrākajiem kalnračiem tiek sniegts “apstiprinājums nākamajos 0–1 blokos”
 • Minimālajiem kalnračiem tiek nodrošināts “aptuveni apstiprinājuma laiks no 60 minūtēm līdz 90 minūtēm”

Iebūvēts apmaiņas tīkls

 • Tāpat kā citas populāras kriptogrāfijas biržas, piemēram, BRD Wallet, Blockchain.com vai Bitcoin.com, arī Coin.Space izveido savu apmaiņas platformu (Shapeshift), lai tās lietotāji varētu pirkt un pārdot kriptogrāfijas.
 • Coin.Space lietotāji var pievienoties Shapeshift platformai un izbaudīt tūlītējus bitcoin darījumus

Monēta. Telpa – atvērta gandrīz ikvienam

Būtībā ikviens var pievienoties un izveidot maku Coin.Space. Tajā pašā laikā platformas mērķis ir pāris mērķauditorijas, tostarp.

 • Cilvēki, kuri ir svaigi kriptovalūtu ieguldījumiem un tirdzniecībai – Tie ir jaunpienācēji, kuri vēlas ienākt tirgū un pirmo reizi vēlas iegādāties kriptogrāfiju. Monēta.Space sniedz norādījumus vienkāršākajiem risinājumiem iesācējiem
 • Pircēji, kuri vēlas izmantot savas monētas, lai norēķinātos vietējos veikalos – Monēta. Telpa darbojas kā maksājumu procesors, lai varētu iegādāties parastas preces, izmantojot kriptovalūtas

Par Džonatanu Speigneru, Coin.Space dibinātāju un izpilddirektoru

Džonatans Speiners ir eksperts ar dziļām tehniskām zināšanām dažādās nozarēs, tostarp par drošību, kriptovalūtām, mobilitāti, mākoņdatošanu un apkārtējām tehnoloģijām..

Savas ilgās veiksmīgās karjeras laikā, kas ilga vairāk nekā 25 gadus, Džonatans ir strādājis ar vairāk nekā 25 000 klientiem visā pasaulē, kas viņam dod stabilu pieredzi starptautisko informācijas tehnoloģiju un muitas jomā.

Speigner ir nodarbojies ar vairākiem rūpniecības projektiem finanšu, medicīniskās veselības aprūpes, telekomunikāciju un programmatūras piegādātāju vertikālās jomās. Visi šie darbi palīdz viņam iegūt plašu tehnisko pieredzi tīkla, mobilā, krātuves, skaitļošanas infrastruktūras, programmēšanas un drošības jomā..

Džonatans Speinjers ir ne tikai guvis daudzus lielus panākumus tehnoloģiju nozarē, bet arī labi pazīstams cilvēks ar izpratni par uzņēmējdarbību, sākot no finanšu plūsmas, starptautiskām lietām līdz cilvēku vadībai.

Tā kā Coin.Space dibinātājs un izpilddirektors ir Džonatans Speiners, platformas lietotāji gūst labumu no viņa tālredzīgā redzējuma un iekļaujošās pieredzes.

Bankas visiem

Varētu būt pārsteidzoši uzzināt, ka, lai gan lielākā daļa cilvēku var atļauties viedtālruni, daudzi nevar piekļūt banku sistēmai. Banku pakalpojumi dažās pasaules nabadzīgākajās valstīs ir ārkārtīgi dārgi, salīdzinot ar personas ienākumiem, un strādājošajiem nabadzīgajiem cilvēkiem ir maz iespēju.

Piedāvājot virkni kriptogrāfijas pakalpojumu, Coin.Space cilvēkiem visur dod iespēju izmantot kriptogrāfijas gan lokāli, gan globāli. Žetonu sūtīšanas izmaksas ir ļoti zemas, salīdzinot ar fiat valūtām, kas ir lieliska lieta cilvēkiem, kuriem finanšu pakalpojumiem ir jāpiekļūst pēc iespējas zemākam tarifam.

DeFi ir arī viens no daudzsološākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem mikrofinansēšanas jomā, jo kriptotehnikai ir tik zemas darbības izmaksas, kas saistītas ar vērtību pārskaitīšanu. Izmantojot kriptogrāfiju, mikrokredīts ir daudz vienkāršāks, un, izmantojot viedos līgumus, procesā ir jāiesaista ļoti maz cilvēku.

Savienojuma izveide ar monētu. Kosmoss

Pašlaik Coin.Space ir atvērta vairāk nekā 20 dažādām valstīm – un uzņēmums strādā, lai nākotnē paplašinātu savu darbību arī citās valstīs. Kā decentralizētu finanšu risinājumu nodrošinātājs, Coin.Space vidējā termiņā ir piemērota izaugsmei, jo, iespējams, pieaugs kriptogrāfiju popularitāte.

Sīkāka informācija par projektu ir pieejama oficiālajā tīmekļa vietnē, kuru varat apmeklēt noklikšķinot šeit.

Turklāt ieinteresētie investori var piedalīties Coin.Space sociālo kopienu tīklos, lai apmainītos ar idejām ar citiem tirgotājiem. Līdz šim Coin.Space lietotāji var pievienoties tās biedru sabiedrībai Medium un LinkedIn, izmantojot šādas adreses.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me