BitFreezer aparatūras seifa apskats: saldētava ar vairākiem drošības slāņiem

BitFreezer pārskats

BitFreezer ir aparatūras maks kriptovalūtām. Tas ir auksts maks – tas ir, tam nav konsekventa savienojuma ar internetu. Tas nodrošina gaisa plaisu starp potenciālajiem ļaunprātīgajiem dalībniekiem un jūsu šifrēšanas līdzekļiem. Mēs jau iepriekš esam bloķējuši aparatūras makus vietnē Blockonomi, pamatotu iemeslu dēļ, tie ir drošākais veids, kā droši uzglabāt kriptonauda un palīdzēs pasargāt jūs no hakeriem un krāpniekiem, kuri mēģina nozagt cilvēku nopelnītās monētas.

BitFreezer pārskats

BitFreezer darbojas nedaudz savādāk nekā citi aparatūras maki, jo USB zibatmiņā ir sava droša operētājsistēma, kas paredzēta tikai mijiedarbībai ar jūsu maka adresēm – jūs ievietojat spieķi un sākat no tā tieši, pēc vajadzības izmantojat seifus un pēc tam noņemat un atgriezieties pie parastās operētājsistēmas.

Cik tas maksā?

Pašlaik BitFreezer maksā 49 USD plus piegāde. BitFreezer pieņem gan kredītkartes, gan PayPal, bet ne kriptovalūtu. Cenā ietilpst seifs, klientu atbalsts, šifrēšanas ceļvedis un pamatnorādījumi.

Turklāt BitFreezer piedāvā 1 BTC “balvu” jebkuram BitFreezer īpašniekam, kuram izdodas uzlauzties, ievērojot produkta vadlīnijas..

BitFreezer atbalsta lapā salīdzinoši zemās izmaksas salīdzina ar konkurentiem. BitFreezer apgalvo, ka tā kvalitāte nav stingri saistīta ar cenu. Uzņēmums ķīniešu zemākas cenas komponentu vietā izmanto Eiropas komponentus, un BitFreezers tiek montēti iekšēji.

Kādas monētas tas atbalsta?

Papildus monētām, kuras atbalsta ERC20, BitFreezer var apstrādāt Bitcoin, Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Neo, NEP5 un Ripple ilgtermiņa glabāšanu. Par atbalstu jaunām vai papildu monētām tiks lemts ar klientu balsojumu vietnē BitFreezer. Pašreizējās izvēles ir Nem, Monero, IOTA un Cardano. Produkta lapā ir norādīts, ka būs “Jauni marķieru atbalsta atjauninājumi regulāri”

Pats BitFreezer ir saderīgs ar Windows, Mac un Linux sistēmām.

BitFreezer galvenais konkurents Ledger Nano S, kas atbalsta 25 nosauktas monētas.

Kas ir The Box ?

BitFreezer tiek piegādāts aizzīmogotā celofāna iesaiņojumā, kurā ir mape ar šādu saturu:

 • Plastmasas karte BitFreezer ar USB ierīci
 • QR kods instrukcijām
 • PIN kods
 • Instrukciju karte

Aizzīmogots BitFreezer

Glīts iepakojums ar aizzīmogotu ierīci celofāna iesaiņojumā.

BitFreezer iekšpusē

Iepakojuma iekšpusē atradīsit ierīci, kurai ir drošības zīmogs, kas uzliek USB ierīci uz leju, kā arī instrukcijas un PIN kodu.

BitFreezer ierīce

Kad ierīcē ir salauzts zīmogs, varat pārslēgt USB savienotāju, gatavs pieslēgšanai datoram. Instrukciju kartītē ir vieta piezīmēm vai atkopšanas sēklas pierakstīšanai.

Ierīce ievietota

Un šeit jūs varat redzēt, kā ierīce tiek ievietota jebkurā USB portā.

Kā jūs to izmantojat?

BitFreezer iestatīšanas ekrāns

Lai izmantotu ierīci, jums būs jāveic šādas darbības:

 • Izslēdziet datoru, ar kuru vēlaties to izmantot
 • Pievienojiet ierīci USB portam
 • Sāciet datoru
 • Boot no USB diska
 • Pamatplates būs dažādas komandas, lai ievadītu sāknēšanas izvēlni, piemēram, ESC / F12 / F8 / F9 utt
 • Pagaidiet OS ielādi – 2 līdz 10 minūtes
 • Izvēlēties valodu & Preferences
 • Ievadiet PIN kodu, lai atbloķētu ierīci
 • Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai izveidotu atkopšanas sēklas
 • Izmantojiet lietotnes

Šeit ir video, kurā parādīta ierīces iestatīšana

Kāpēc jūs to izmantojat?

BitFreezer izstrādātāji to izlaida 2017. gada beigās kā zemāku cenu risinājumu kriptonauda saldētavai. Salīdzinājumam, standarta Ledger Nano S saldētavas maks ir aptuveni 95 ASV dolāri.

“Iedvesmojoties no decentralizācijas un privātuma, mēs 2017. gada beigās ieviesām BitFreezer. Projektu motivēja absurdas cenas aprīkojumam, kas saistīts ar kriptovalūtām, īpaši aparatūras glabāšanas makiem. Mēs uzskatām, ka tas ir būtiski, lai nodrošinātu pieejamus un drošus kriptogrāfijas makus, ”raksta izstrādātāji. “Viena no lielākajām kriptovalūtu idejām ir tā, ka nav nepieciešams neviens starpnieks, t.i., cilvēki paši kļūst par bankām, vai jūs uzticētos savus līdzekļus kādam tiešsaistē? Mēs arī nevēlamies, [sic], tāpēc mēs ieviesām BitFreezer – aparatūras kriptogrāfijas maku ikvienam. “

BitFreezer norāda, ka ir pārdevis savu produktu lietotājiem vismaz 17 valstīs.

Kādas ir saldētavas robežas?

Pats BitFreezer saka, ka tā maks nav paredzēts ikdienas lietošanai. Tas ir paredzēts ilgtermiņa, drošai kriptovalūtu glabāšanai.

Tas patiks ikvienam, kurš seko mēmai / stratēģijai “HODL” – nopērciet monētu, pavelciet to bezsaistē un pēc tam gaidiet, kamēr tā uzkrās vērtību. Uzglabātās monētas jānosūta uz apmaiņas centru, lai tirgotu citas monētas. Ar lidmašīnu pilieniem un līdzīgiem monētu dāvanām ir jārīkojas atsevišķi pa monētām, jo ​​BitFreezer nav pastāvīga interneta savienojuma..

Kaut arī uzglabāšana saldētavās ir neapšaubāmi drošāka, tādā nozīmē, ka tas novērš jūsu monētu nozagšanu valūtas kļūmes vai uzlaušanas gadījumā, tas pēkšņas cenu krituma gadījumā ierobežo mobilitāti, iznīcinot monētas. Tas, iespējams, nav ilgtermiņa HODLer galvenā problēma, taču ir vērts atzīmēt, ka saldētavas izmantošana ievieš vairākus papildu soļus problēmu monētu izlaišanā.

Kāda veida drošība tai ir?

BitFreezer var lepoties ar četriem jūsu kriptovalūtu aizsardzības līmeņiem. Pirmais slānis ir patentēta operētājsistēma, kuru BitFreezer sauc par “hack-proof”. Tas nodrošina aizsardzības slāni no datora vietējās operētājsistēmas, kas varētu būt inficēta ar ļaunprātīgu programmatūru. Pēc tam dati, kas pārsūtīti no BitFreezer ierīces un tiek nosūtīti uz to, tiek virzīti caur Tor Onion tīklu, lai novērstu datu pārtveršanu. Divu faktoru autorizācija ir iespējota, izmantojot lietotni Google Authenticator. Visbeidzot, BitFreezer piedāvā padomus par to, kā šifrēt sākotnējos vārdus, izmantojot paņēmienus, kas “… izmantoti gadsimtiem ilgi un kļūs populārāki kriptogrāfijas nākotnē”.

Šifrēšanas ceļvedis

Uzņēmuma vietnē ir iespējams to apskatīt šifrēšanas rokasgrāmata. Šifrēšanas ceļvedis vienkārši iesaka izmantot grāmatu vai Cēzara šifrus, kurus var viegli meklēt Googlē, un pēc tam sniedz sarakstu ar vietnēm, kas piedāvā grāmatas izmantot kā pamatu šiem šifriem. Tas nav BitFreezer īpašumtiesības; patiešām tā ir diezgan sena un vienkārša kriptogrāfija. Tas nenozīmē, ka tas nav vērtīgs vai grūts, taču tā nav neatkarīga BitFreezer iezīme. Kriptogrāfiju var izmantot, lai aizsargātu faktiskos sēklas vārdus jebkurā makā – ieslēgtā vai bezsaistē.

Vai ir kādas citas drošības problēmas?

BitFreezer atbalsta sadaļā uzņēmums pēta divas atsevišķas, bet saistītas problēmas – kā jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu līdzekļi ir droši no paša BitFreezer un kā ir ar BitFreezer kloniem?

BitFreezer izstrādātāji to kā piekļuves trūkumu jūsu sistēmai piesauc kā drošības līdzekli. Neliels aizķeršanās, kas pievienota tam, nav automātiskas atjaunināšanas sistēmas. Izstrādātāji piebilst, ka pašlaik BitFreezer izmanto vairāk nekā 1000 klientu, un līdz šim pret uzņēmumu nav iesniegtas pretenzijas.

“Bitfreezer [sic] ir viegli lietojams seifs [sic], taču pagaidām tas nav vieglākais tirgū,” raksta izstrādātāji. “Tas ir saistīts ar cenu, kuru maksājat par savu aktīvu drošību. Jūs izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot sīpolu ķēdi, jūsu [sic] pats izveidojat maku, jūs šifrējat sēklu. ”

Un ja notiek, ka turat viltotu BitFreezer?

Diemžēl cilvēki kopē bitfreezer [sic] makus un krāpj cilvēkus [sic]. Mēs piegādājam oriģinālu iepakojumu ar piestiprinātiem svītrkodiem, un pašam makam ir GoodRam uzņēmuma vienīgā bitfreezera mikroshēmu ražotāja marķējums [sic], ”teikts atbalsta lapā. “Ja uzskatāt, ka jūsu maks ir viltots, neveiciet tajā nekādas darbības. Vairāk nekā pavadīt kādu laiku, meklējot mūsu oficiālo izplatītāju sarakstu. ”

Secinājums

BitFreezer noteikti ir interesants papildinājums aparatūras maka telpai, tajā ir papildu drošības slāņi, kas nav redzami citās ierīcēs, piemēram, fakts, ka tas izmanto Tor Onion tīklu datu šifrēšanai un pārsūtīšanai, kas neļauj to pārtvert internetā. Komplektējot savu operētājsistēmu, tiek izveidota droša vide, kas nodrošina, ka nav ļaunprātīgas programmatūras vai taustiņlogotāju, kas varētu izraisīt drošības problēmu.

Pati ierīce ir diezgan jauna, tā kā tā var atlocīt USB daļu, ierīce kļūst par kredītkartes izmēru, tāpēc to varēs uzglabāt makā vai makā..

Tas nozīmē, ka šī ierīce nav lietotājam draudzīga, jo citi risinājumi ļauj iespējot un atskaņot un izmantot parastajā operētājsistēmas vidē. Ierīces lietošana ir lēnāka nekā citu seifu dēļ, jo tā tiek tieši palaista jaunā operētājsistēmā, kas tiek nolādēta no maka.

Cena ir ļoti pieņemama, par 49 ASV dolāriem tā ir aptuveni puse no virsgrāmatas cenas, tāpēc tas ir kaut kas jāpatur prātā un nozīmē, ka jūs varētu atļauties divus BitFreezer par tām pašām izmaksām.

Diemžēl arī tas, ka BitFreezer ir diezgan jauns produkts tirgū, tiks ieskaitīts tajā. Līdz šim zīmoli Trezor un Ledger ir labi izveidoti un plaši uzticami kriptogrāfijas kopienai, tāpēc BitFreezer gatavojas saskarties ar kalnup, lai kļūtu par dzīvotspējīgu alternatīvu.

BitFreezer

src = “~ images \ bitfreezer-hardware-wallet-review-cold-storage-with-many-layer-of-security.gif”

alt = “BitFreezer pārskats”

class = “photo photo-wrapup wppr-product-image” /> 7.4

Lietošanas ērtums

6.0 / 10

Reputācija

7.0 / 10

Cena

9.0 / 10

Dizains

8.0 / 10

Valūtas atbalsts

7.0 / 10

Plusi

 • Pieejama seifa opcija
 • Vairāki drošības slāņi
 • Pievilcīgs izmērs & Forma

Cons

 • Sarežģītāka nekā konkurenti
 • Jauns produkts tirgū
 • Ne tik daudz valūtu kā konkurenti

Apmeklējums {"@ konteksts":"http: \ / \ / schema.org \ /","@type":"Produkts","nosaukums":"BitFreezer","attēls":"https: \ / \ / blockonomi-9fcd.kxcdn.com \ / wp-content \ / uploads \ / 2018 \ / 05 \ /bitfreezer-review.gif","apraksts":"BitFreezer ir aparatūras maks kriptovalūtām. Tas ir auksts maks \ u2013, tas ir, tam nav konsekventa savienojuma ar internetu. Tas nodrošina gaisa spraugu starp potenciālajiem ļaunprātīgajiem dalībniekiem un jūsu šifrēšanas līdzekļiem. Mēs jau iepriekš esam bloķējuši aparatūras maciņus vietnē Blockonomi, laba iemesla dēļ tie ir drošākais veids…","piedāvā": {"@type":"Piedāvājums","cena":"0,00","cenaValūta":"$","pārdevējs": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"}},"pārskatīšana": {"@type":"Pārskatīšana","reviewRating": {"@type":"Vērtējums","bestRating":"10","sliktākaisVērtējums":"0","ratingValue":"7.40"},"nosaukums":"BitFreezer","reviewBody":"BitFreezer ir aparatūras maks kriptovalūtām. Tas ir auksts maks \ u2013, tas ir, tam nav konsekventa savienojuma ar internetu. Tas nodrošina gaisa spraugu starp potenciālajiem ļaunprātīgajiem dalībniekiem un jūsu šifrēšanas līdzekļiem. Mēs jau iepriekš esam bloķējuši aparatūras maciņus vietnē Blockonomi, laba iemesla dēļ tie ir drošākais veids, kā droši uzglabāt jūsu kriptonauda, ​​un palīdzēs aizsargāt jūs no hakeriem un krāpniekiem, kuri mēģina nozagt cilvēku grūti nopelnītās monētas. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nBitFreezer darbojas nedaudz savādāk nekā citi aparatūras maki, jo USB zibatmiņā ir sava droša operētājsistēma, kas paredzēta tikai mijiedarbībai ar jūsu maka adresēm – jūs ievietojat spieķi un sākat no tā tieši, izmantojat savu seifus pēc nepieciešamības, pēc tam noņemiet tos un atgriezieties savā parastajā operētājsistēmā. \ r \ nCik maksā? \ r \ nBitFreezer pašlaik maksā 49 USD plus piegāde. BitFreezer pieņem gan kredītkartes, gan PayPal, bet ne kriptovalūtu. Cenā ietilpst seifs, klientu atbalsts, šifrēšanas ceļvedis un pamatnorādījumi. \ R \ n \ r \ nPapildus BitFreezer piedāvā 1 BTC \ u201cprize \ u201d katram BitFreezer īpašniekam, kuram izdodas uzlauzties, sekojot produktam \ u2019. gada vadlīnijas. \ r \ n \ r \ nBitFreezer atbalsta lapā pievēršas salīdzinoši zemajām izmaksām, salīdzinot ar konkurentiem. BitFreezer apgalvo, ka tā kvalitāte nav stingri saistīta ar cenu. Uzņēmums ķīniešu zemākas cenas komponentu vietā izmanto Eiropas komponentus, un BitFreezers tiek montēti iekšā. \ R \ nKādas monētas tas atbalsta? \ R \ nLīdz ar ERC20 atbalstītajām monētām BitFreezer var tikt galā arī ar ilgtermiņa uzglabāšanu no Bitcoin, Dash, Litecoin, Bitcoin Cash, Neo, NEP5 un Ripple. Par atbalstu jaunām vai papildu monētām tiks lemts ar klientu balsojumu vietnē BitFreezer. Pašreizējās izvēles ir Nem, Monero, IOTA un Cardano. Produkta lapā norādīts, ka būs \"Jauni marķieru atbalsta atjauninājumi regulāri \"\ r \ n \ r \ nBitFreezer pats par sevi ir saderīgs ar Windows, Mac un Linux sistēmām. \ r \ n \ r \ nBitFreezer \ u2019 galvenais konkurents Ledger Nano S, kas atbalsta 25 nosauktas monētas. \ r \ nKas atrodas Kaste? \ R \ nBitFreezer nonāk noslēgtā celofāna iesaiņojumā, kurā ir mape ar šādu saturu: \ r \ n \ r \ n \ tBitFreezer plastmasas karte ar USB ierīci \ r \ n \ tQR instrukciju kods \ r \ n \ tPIN kods \ r \ n \ tInstrukcijas karte \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nSkaists iepakojums ar noslēgtu ierīci celofāna iesaiņojumā. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nPaketes iekšpusē atradīsit ierīci, kurai ir drošības zīmogs, kas uz leju uzlīmē USB ierīci, kā arī instrukcijas un PIN kodu. \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nKad zīmogs būs uzlauzts ierīci, kurā varat pārslēgt USB savienotāju, kas ir gatavs savienošanai ar datoru. Instrukciju kartē ir vieta piezīmēm vai atkopšanas sēklas pierakstīšanai. \ R \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ nUn šeit jūs varat redzēt, kā ierīce ir ievietota jebkurā USB portā. \ R \ nKā darīt Jūs to izmantojat? \ R \ n \ r \ n \ r \ nLai izmantotu ierīci, jums būs jāveic šādas darbības: \ r \ n \ r \ n \ tIzslēdziet datoru, kuru vēlaties izmantot, \ r \ n \ tPievienojiet ierīci USB portam \ r \ n \ tIesāciet datoru \ r \ n \ tBoot no USB diska \ r \ n \ tMātesplatēm būs dažādas komandas, lai ievadītu sāknēšanas izvēlni, piemēram, ESC \ / F12 \ / F8 \ / F9 utt. \ R \ n \ tGaidiet operētājsistēmas ielādi – 2 līdz 10 minūtes \ r \ n \ tIzvēlieties valodu & Preferences \ r \ n \ tIevadiet PIN kodu, lai atbloķētu ierīci \ r \ n \ tSekojiet ekrānā redzamajiem norādījumiem par atkopšanas sēklas izveidi \ r \ n \ tIzmantojiet lietotnes \ r \ n \ r \ nŠeit ir video, kurā parādīta ierīces iestatīšana \ r \ n \ r \ nhttps: \ / \ / www.youtube.com \ / watch? v = gfJBO9bCTOU \ r \ nKāpēc jūs to izmantotu? \ r \ nBitFreezer \ u2019s izstrādātāji to izlaida 2017. gada beigās kā zemāku versiju izmaksu risinājums kriptovalūtas saldētavai. Salīdzinājumam, standarta Ledger Nano S saldētavas maks ir aptuveni 95 ASV dolāri. \ R \ n \ r \ n \ u201cAtbrīvojoties no decentralizācijas un privātuma, 2017. gada beigās ieviesām BitFreezer. Projektu motivēja absurdas cenas aprīkojumam, kas saistīts ar kriptovalūtām, īpaši aparatūras glabāšanas maki. Mēs uzskatām, ka tas ir būtiski, lai nodrošinātu pieejamus un drošus kriptogrāfijas maciņus, rakstīja izstrādātāji. \ u201cViena no lielākajām kriptovalūtu idejām ir tā, ka nav nepieciešams neviens starpnieks, t.i., cilvēki paši kļūst par bankām. Vai jūs uzticētos savus līdzekļus kādam tiešsaistē? Mēs arī nevēlamies, [sic] tāpēc mēs ieviesām BitFreezer – aparatūras kriptogrāfijas maku visiem. \ U201d \ r \ n \ r \ nBitFreezer norāda, ka ir pārdevis savu produktu lietotājiem vismaz 17 valstīs. \ R \ nKādi ir saldētavas ierobežojumi? \ r \ nBitFreezer pats saka, ka tā maks nav paredzēts ikdienas lietošanai. Tas ir paredzēts ilgtermiņa, drošai kriptovalūtu glabāšanai. \ R \ n \ r \ nTas būs pievilcīgs ikvienam, kurš seko \ u201cHODL \ u201d meme \ / stratēģijai \ u2013 nopērciet monētu, velciet to bezsaistē un pēc tam gaidiet, līdz uzkrāt vērtību. Uzglabātās monētas jānosūta uz apmaiņas centru, lai tirgotu citas monētas. Lidmašīnu pilieni un līdzīgas monētu dāvanas ir jārisina atsevišķi pa monētām, jo ​​BitFreezer nav pastāvīga interneta savienojuma. \ R \ n \ r \ nLai gan saldētava ir neapšaubāmi drošāka, tādā nozīmē, ka tā neļauj jūsu monētas netiek nozagtas valūtas maiņas neveiksmes vai uzlaušanas dēļ, tas ierobežo monētu apglabāšanas iespējas pēkšņas cenu krituma gadījumā. Tas, iespējams, nav ilgtermiņa \ u201cHODLer galvenā problēma, taču ir vērts atzīmēt, ka saldētavas izmantošana rada vairākas papildu darbības problēmu monētu izlaišanā. \ R \ nKāda veida drošība tai ir? \ R \ nBitFreezer var lepoties ar četriem jūsu kriptovalūtu aizsardzības līmeņiem. Pirmais slānis ir patentēta operētājsistēma, kuru BitFreezer sauc par necaurlaidīgu. \ U201d Tas nodrošina aizsardzības slāni no datora dzimtās operētājsistēmas, kas, iespējams, ir inficēta ar ļaunprātīgu programmatūru. Pēc tam dati, kas pārsūtīti no BitFreezer ierīces un tiek nosūtīti uz to, tiek virzīti caur Tor Onion tīklu, lai novērstu datu pārtveršanu. Divu faktoru autorizācija ir iespējota, izmantojot lietotni Google Authenticator. Visbeidzot, BitFreezer piedāvā padomus par to, kā šifrēt savus sākotnējos vārdus, izmantojot paņēmienus, kas ir izmantoti … gadsimtiem ilgi un kļūs populārāki kriptogrāfijas nākotnē. \ U201d \ r \ n \ r \ n \ r \ n \ r \ n Uzņēmuma vietnē ir iespējams apskatīt šifrēšanas rokasgrāmatu. Šifrēšanas ceļvedī vienkārši tiek ieteikts izmantot grāmatu vai Cēzara šifrus, kurus var viegli meklēt Googlē, un pēc tam ir saraksts ar vietnēm, kurās grāmatas tiek piedāvātas kā pamats šiem šifriem. Tas nav BitFreezer īpašumtiesības; patiešām tā ir diezgan sena un vienkārša kriptogrāfija. Tas nenozīmē, ka tas nav vērtīgs vai grūts, taču tas nav BitFreezer neatkarīga iezīme. Kriptogrāfiju var izmantot, lai aizsargātu faktiskos sākotnējos vārdus jebkurā makā \ u2013 tiešsaistē vai bezsaistē. \ R \ nVai ir vēl citas drošības problēmas? \ R \ nBitFreezer atbalsta sadaļā uzņēmums pēta divas atsevišķas, bet saistītas problēmas. vai varat būt pārliecināts, ka jūsu līdzekļi ir drošībā no paša BitFreezer un kā ir ar BitFreezer kloniem? \ r \ n \ r \ nBitFreezer \ u2019s izstrādātāji to drošības trūkuma dēļ reklamē piekļuves trūkumu jūsu sistēmai. Neliels aizķeršanās, kas pievienota tam, nav automātiskas atjaunināšanas sistēmas. Izstrādātāji piebilst, ka BitFreezer pašlaik izmanto vairāk nekā 1000 klientu, un līdz šim pretenzijas pret uzņēmumu nav bijušas. \ R \ n \ r \ n \ u201cBitfreezer [sic] ir viegli lietojams maks [sic], bet ne vieglākais vēl tirgū, \ u201d izstrādātāji raksta. \ u201c Tas ir saistīts ar cenu, ko maksājat par savu īpašumu drošību. Jūs izveidojat savienojumu ar internetu, izmantojot sīpolu ķēdi, jūsu [sic] pats izveidojat maku, jūs šifrējat sēklas. \ U201d \ r \ nUn, ja jums tomēr ir viltots BitFreezer? \ R \ n \ u201cDiemžēl cilvēki kopē bitu saldētavu [sic] maki un krāpnieki [sic]. Mēs piegādājam oriģinālu iepakojumu ar piestiprinātiem svītrkodiem, un pašam makam ir GoodRam uzņēmuma vienīgā bitfreezera mikroshēmu ražotāja etiķete [sic], saskaņā ar atbalsta lapu. \ u201cJa uzskatāt, ka jūsu maks ir viltots, neveiciet tajā nekādas darbības. Vairāk laika pavadāt, apskatot mūsu oficiālo izplatītāju sarakstu. \ U201d \ r \ nNoteikums \ r \ nBitFreezer noteikti ir interesants papildinājums aparatūras maka vietai, tajā ir papildu drošības slāņi, kas nav redzami citās ierīcēs, piemēram, fakts, ka \ u00a0 tas izmanto Tor Onion tīklu, lai šifrētu un pārsūtītu datus, kas neļauj tos pārtvert internetā. Komplektējot savu operētājsistēmu, tā rada drošu vidi, kas nodrošina, ka nav ļaunprātīgas programmatūras vai taustiņinstrumentu ģeneratoru, kas varētu izraisīt drošības problēmu. \ R \ n \ r \ nPats ierīce ir diezgan jauna, un tā spēj atlocīt USB daļu, ierīce kļūst par kredītkartes izmēru, tāpēc to varēs uzglabāt makā vai somā. \ r \ n \ r \ nŠis sakot, šī ierīce nav lietotājam draudzīga, jo citi risinājumi ļauj iespraust un pieslēgt ierīci. spēlējiet un izmantojiet parastajā operētājsistēmas vidē. Ierīces lietošana ir lēnāka nekā citu seifu dēļ, jo tā tiek palaista tieši jaunā operētājsistēmā, kas tiek ielādēta no maka. \ R \ n \ r \ nCena ir ļoti pieņemama, jo 49 ASV dolāri tā ir aptuveni puse no cenas virsgrāmatas izmaksas, tāpēc tas ir kaut kas jāpatur prātā, un tas nozīmē, ka par tām pašām izmaksām jūs varētu atļauties divus BitFreezer. \ r \ n \ r \ nDiemžēl tiks ņemts vērā arī fakts, ka BitFreezer ir diezgan jauns produkts tirgū. pret to. Līdz šim zīmoli Trezor un Ledger ir labi izveidoti un plaši uzticami kriptogrāfijas kopienai, tāpēc BitFreezer gatavojas saskarties ar kalnup, lai kļūtu par dzīvotspējīgu alternatīvu.","autors": {"@type":"Persona","nosaukums":"Olivers Deils"},"datumsPublicēts":"2018-05-09"}}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me