DrMiner.io: „Hash Power“ nuoma kriptovaliutų kasybai

DrMiner

DrMiner.io leidžia vartotojams išsinuomoti tikrąją maišos galią iš jos kriptografinės kasybos įrangos. „DrMiner.io“ komanda yra ta pati „Chainads.io“ komanda. Pastaroji platforma yra nusistovėjęs reklamos tinklas. Jis įgijo reputaciją teikdamas aukštos kokybės srautą pradedantiesiems, „blockchain“ produktams ir ICO.

„DrMiner.io“ idėja kilo iš dviejų žmonių ir jų aistros kriptovaliutoms bei kriptografinėms ekosistemoms. Kaip minėta, „DrMiner.io“ savininkai Andrew ir Cristian verslininkai taip pat yra už „ChainAds.io“. „ChainAds.io“ prasidėjo daugiau nei prieš pusmetį ir jau pasirodė esanti labai sėkminga.

DrMiner

„DrMiner.io“ adresas yra tas pats, kaip „Chainads SRL“, kurio įmonės numeris yra 29881855. Adresas yra Str. Mieilor, Nr. 15, Rumunija, Bukarešto sekta. 2.

„DrMiner.io“ aparatinė įranga

Norėdami užtikrinti didelį pelną, „DrMiner.io“ naudoja geriausią techninę įrangą. Tai apima „Antminer S9-Hydro“, „Antminer S9i“, „Antminer D3“, „Antminer L3 +“, „Antminer 3 ++“ ir „GTX 1080TI“. DrMiner.io sistema buvo sukurta naudojant tikrą įrangą. Kasybos galia kartais gali būti ribota. Kai atnaujins „DrMiner.io“, kad pridėtų daugiau įrangos, ji galės išplėsti kasybos galią.

„DrMiner.io“ pranašumai

„DrMiner.io“ leidžia pradėti kasybą beveik iš karto. Kai tik administratorius patvirtins, kad įsigijote planą, pradėsite kaupti naudą iš kasybos. Išmokos taip pat yra labai greitos. „DrMiner.io“ palaiko mokėjimo procesą supaprastintą siunčiant pinigų išėmimą savaitgaliais, neatsižvelgiant į tai, kada pateikiate mokėjimo užklausą.

funkcijos

Kai naudojatės DrMiner.io, galite lengvai atsiskaityti su įvairia statistika, susijusia su jūsų kasyba. Visa informacija atnaujinama kas penkias minutes ir pateikiama daug detalių. Tai leidžia sekti pelną, stebėti statistiką ir dar daugiau.

Palaikomos monetos

„DrMiner.io“ turi planų, apimančių „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Bendrovė taip pat ketina išplėsti savo pasiūlymus, pridėdama „Dogecoin“, „Litecoin“ ir „Dash“.

„DrMiner.io“ planai

Dauguma panašių platformų parduoda maišos galią už savo aparatinę įrangą, leidžiančią vartotojams gauti pelną, atsižvelgiant į jų pirkimą maišos galios. Priešingai, „DrMiner.io“ neparduoda maišos galios. Vietoj to jis parduoda dalį mašinos pagamintos sumos.

DrMiner.io planai yra suskirstyti į tarifus, atsižvelgiant į plano trukmę. Jų kaina yra 1 000 GH, nors, norint paprasčiau palyginti, „DrMiner.io“ taip pat nurodo kainą už 1 GH.

Kasybos planai

Minimalus pirkimas yra 1 000 GH, kurį turėtumėte nepamiršti. Už tris mėnesius ir 1 000 GH mokate 60 USD (0,06 USD už 1 GH), tai yra iki 116 USD (0,116 USD už GH) šešis mėnesius, 225 USD (0,225 USD už 1 GH) vieneriems metams, 563 USD (0,563 USD už 1 GH) už trejus metus, o 750 USD (0,750 USD už 1 GH) – penkeriems metams. Dėl ilgesnio laiko, per kurį suteikiama maišos galia, ilgalaikiai planai iš anksto kainuoja brangiau, tačiau siūlo didesnę vertę.

DrMiner.io didžiuojasi, kad neturi jokių paslėptų mokesčių ar komisinių. Užtat aiškios išlaidos, susijusios su platformos naudojimu. Savo sąskaitoje galite aiškiai matyti visas operacijas. Tai yra dalis DrMiner.io pastangų užtikrinti, kad mokesčiai išliktų kuo mažesni ir kuo skaidresni.

„DrMiner.io“ premija

Kiekvienas investuotojas, nusipirkęs planą iš „DrMiner.io“, gauna papildomą dovaną – 16 GB atminties kortelę USB stiliumi. Šios atminties kortelės pristatymas vyksta visame pasaulyje, todėl visi investuotojai gali pasinaudoti šia premija. Šis USB yra patogios formos kaip kortelė, todėl galite jį įdėti į savo piniginę ir pasiimti su savimi, kad ir kur eitumėte.

Nemokama dovana

Taip pat turėtumėte nepastebėti kitų premijų, tokių kaip Helovino premijų mėnuo. Iki mėnesio pabaigos aktyvūs ir nauji investuotojai uždirba tik 1 USD už 1 000 GH – tai akcija, kurią palaiko specialūs fondai.

DrMiner.io taip pat turi persiuntimo programą. Kai pakviečiate vartotoją, kuris paskui užsiregistruoja DrMiner.io ir įneša mažiausiai 60 USD, uždirbate 10 proc..

„DrMiner.io“ mokėjimai

Kasdieniniai atlygiai priklauso nuo ETH ir BTC kainų, taip pat nuo kasybos sunkumų, dėl kurių išmokos gali skirtis kiekvieną dieną. Apskaičiuotas atlygis už 1000 GH yra apie 0,80 USD per dieną, nors tai skiriasi atsižvelgiant į aukščiau nurodytus veiksnius ir mašinos uždarbį. Kadangi vienas iš veiksnių, turinčių įtakos atlygio paskirstymui, yra „Bitcoin“ arba „Ethereum“ kaina, ši kainų informacija atnaujinama kas 15 minučių, leidžiant ją patogiai sekti.

Norėdami atsisakyti DrMiner.io, pirmiausia turite įgalinti dviejų veiksnių autentifikavimą kaip saugumo priemonę. Mokėjimai visada siunčiami šeštadieniais ir sekmadieniais, neatsižvelgiant į tai, kada prašote mokėjimo.

„DrMiner.io“ platforma yra labai saugi, kad apsaugotų visą atsiųstą informaciją. Be to, DrMiner.io reikalauja dviejų veiksnių autentifikavimo atsiimant pinigus, o ne tik siūlyti šią saugos priemonę.

„DrMiner.io“ klientų aptarnavimas

„DrMiner.io“ siūlo klientų palaikymą dviem skirtingais pagrindiniais būdais. Galite susisiekti su įmone per jos palaikymo el. Pašto adresą. Arba galite gauti klientų palaikymą per „Skype“. Be to, „DrMiner.io“ veikia „Twitter“, „Facebook“ ir „YouTube“. Turintys klausimų ar rūpesčių, taip pat gali susisiekti su platforma per tuos profilius. Bukarešte esančiame puslapyje „Susisiekite su mumis“ taip pat galite rasti žemėlapį, kuriame rodoma „DrMiner.io“ biuro vieta..

Išvada

„DrMiner.io“ yra patyrusi „ChainAds.io“ komanda, kuri jau įrodė save „blockchain“, startuolių ir ICO reklamos pasaulyje. „DrMiner.io“ yra skaidrus apie savo planus ir įkainius bei naudojamą įrangą. Užuot pardavęs maišos galią, kaip ir dauguma panašių platformų, „DrMiner.io“ dalijasi mašinų pagamintu kiekiu ir kasdien moka atlygį..

Naudingos nuorodos

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me