Vasaras spekulācijas: Bakkt šā gada jūlijā pārbauda savus Bitcoin nākotnes darījumus

Bakkt

Kad mēness? Vairāk kā “Kad Bakts?”

Šķiet, ka atbilde uz pēdējo jautājumu ir drīz. Pēc tam, kad gaidāmā kriptogrāfijas valūtas platforma un ar to saistītais bitkoina nākotnes piedāvājums pēdējos mēnešos ir atkārtoti atkāpies, biržas vadība ir pabeigusi datumu sava Bitcoin nākotnes produkta “lietotāju pieņemšanas pārbaudei”: 22. jūlijs.

Bakkt

Kopš paziņojuma pagājušajā rudenī Bakkt ir radījis ievērojamas intrigas, pateicoties augsta līmeņa atbalstītājam Intercontinental Exchange Inc. (ICE), kam pieder un pārvalda Ņujorkas fondu birža (NYSE), kā arī citas nozīmīgas tradicionālās biržas visā pasaulē..

Tikai NYSE tirgus kapitalizācija pagājušajā vasarā pārsniedza 28 triljonus USD. Dažas kriptokonomikas ieinteresētās puses apgalvo, ka, ja ICE nākamajos gados var palīdzēt piesaistīt pat nedaudz šīs rūpības Bakkt pakalpojumiem un produktiem, plašāka kriptogrāfijas valūtas telpa un tās izredzes noteikti pieaug.

Mēs nosakām jaunu standartu institucionālajai tirgus kvalitātei digitālajiem aktīviem https://t.co/KEqH5VzFVk

– Bakts (@ Bakts) 2019. gada 13. jūnijs

Bakkt biržas izlaišana, kas izmantos Microsoft mākoņu infrastruktūru un ir paredzēta, lai apmierinātu gan privātos, gan institucionālos investorus, joprojām atrodas pie horizonta. Bet paziņotais 22. jūlija Bakkt bitcoin nākotnes piedāvājuma pārbaudes datums norāda, ka produkts vismaz tuvojas tā pilnīgai izlaišanai.

Tā kā bitcoin ir līdzīgs digitālajai precei, bitcoin nākotnes līgumi ļauj tirgotājiem veikt likmes par to, kāda būs bitcoin cena noteiktā laikā. Konkrēti, Bakta bitcoin nākotnes līgumi tiks “kotēti un tirgoti ICE Futures U.S. un dzēsti ICE Clear US.”, Ceturtdienas emuāra ziņā sacīja uzņēmuma galvenais operatīvais darbinieks Adams Vaits..

Noslēdzot paziņojumu par pārbaudes datumu, COO piebilda, ka biržas misija bija sagatavoties, jo decentralizētās finanses turpināja virzīties uz priekšu:

“Bakkt var būt mēnessakara veids, taču tas ir balstīts uz zemes centieniem atbalstīt finanšu nākotni un blokķēdes tehnoloģijas pieņemšanu. Savā ziņā Bakta centieni palīdzēt iestādēm droši uzsākt darbību šajā tirgū ir īstie priekšmeti nākotnei. ”

Atjauninājums no White nāk pēc tam, kad aprīlī tika lauzti pārskati, ka ASV Preču nākotnes tirdzniecības komisijai (CFTC) tajā laikā bija bažas par to, kā Bakkt gatavojas glabāt savas fiziski atbalstītās bitcoin nākotnes. Sargsuns acīmredzot vēlējās ieviest vairāk optimizācijas.

Dažas dienas pēc šī ziņojuma COO atklāja, ka ICE ir iegādājusies kriptovalūtas turētājbankas startēšanas uzņēmumu Digital Asset Custody Company (DACC) un ieviesusi savu komandu Bakkt rindās, neapšaubāmi kā piedāvājums atbalstīt CFTC iepriekš minētās bažas..

Tagad, ņemot vērā Bakkta bitcoin nākotnes testu datumu, šķiet, ka DACC iegāde, iespējams, ir izdarījusi triku, lai paātrinātu produkta izlaišanas trajektoriju.

Bitcoin nākotnes sakaršana

Bitcoin nākotnes piedāvājumu rēgs pieaug – vismaz tad, ja to pieaugošā popularitāte liecina.

Šī mēneša sākumā CFTC publicēja datus par CME Group bitcoin nākotnes līgumiem, kas atklāja gandrīz 5200 šādu līgumu no 27. maija līdz 3. jūnijam, kas bija visaktīvākie uzreiz, kopš CME Group Bitcoin nākotnes līgumi pirmo reizi sāka darboties 2017. gada decembrī..

CME bitcoin nākotnes darījumi maijā ieraudzīja jaunus rekordus gan apjomā, gan atklātā procentā, pievienojot vairāk nekā 200 jaunus tirdzniecības kontus

Vidējais dienas apjoms ir noslēgts ar vairāk nekā 13 600 līgumiem jeb ~ 515 miljonu USD nosacīto USD tirgoto vērtību, kas ir par 36% vairāk nekā aprīlī un vairāk nekā 250% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. pic.twitter.com/BUwOFCojVu

– Olivers Īzaks (@ oliverzok) 2019. gada 13. jūnijs

Pat ar pieaugošo popularitāti arēnā kļuva mazliet mazāk cilvēku, jo Cboe Global Markets – kas uzsāka savus Bitcoin nākotnes piedāvājumus aptuveni tad, kad to darīja CME Group – martā izvēlējās neatjaunot savus BTC nākotnes līgumus. CME produkts galu galā izrādījās populārāks,

Tomēr sacensības drīz notiks. Bakta bitcoin nākotnes līgumi šķiet tuvu iepriekš minētajam jūlija testa datumam. Tiek ziņots, ka Nasdaq – uzņēmums, kas atbalsta NASDAQ akciju tirgu – ir pašā BTC nākotnes piedāvājumu izstrādes vidū..

Tā kā institucionāli domājošas platformas, piemēram, Fidelity Digital Assets, ErisX un Bakkt, turpina virzīties uz priekšu, neapšaubāmi tiek plānots, ka bitcoin nākotne kļūs vēl populārāka.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me